Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 218

Tema: C&A

  1. #101

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    to su ti njemački brojevi i 52 je definitivno jako malo, ja nisam imala ništa u tom broju.
    Totalno sam zbunjena... bebici od 50 cm je 44 bilo preveliko (govorim o izlasku iz bolnice)... Također, obje su mame rekle da su jako dugo nosile 56 (do trećeg-četvrtog mjeseca), a obje su kupovale u hrv... (ja sam za svaki slučaj kupila sve veličine-od 42 do 56, pa kako bude )

  2. #102
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    broj 42 je za dijete koje se rodi sa 42 cm, osim nedonoščadi ne znam da se rađaju takva djeca. ja ne bih kupovala manje od 52.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    A tako nekako sam i ja mislila pa se nije baš pokazalo točnim... u previše slučajeva broj ne odgovara cm... Nadam se da će se javiti netko sa točnim mjerama-koliko je beba bila velika, a koja veličina robice je odgovarala...

  4. #104
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    pa ja sam ti rekla da nisam imala niti jedan tako mali broj.
    mali se rodio sa 50 cm, najmanja robica je bila veličine 56 i bila mu je za pinkicu velika, tek toliko da zavrnemo rukaviće,

  5. #105

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    pa ja sam ti rekla da nisam imala niti jedan tako mali broj.
    mali se rodio sa 50 cm, najmanja robica je bila veličine 56 i bila mu je za pinkicu velika, tek toliko da zavrnemo rukaviće,

    To me zanimalo... hvala
    E pa svašta... čini se da ne postoje univerzalni brojevi, nego kako gdje kupiš... to mi se uopće ne svidja... :/

  6. #106
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    mi smo nosili 56 mjesec dana, tak da se po meni taj broj uopće ne isplati kupovati

  7. #107

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    mi smo nosili 56 mjesec dana, tak da se po meni taj broj uopće ne isplati kupovati
    Ama ovo je samo za izlazak iz rodilišta i ak se organizira fotosešn mora beba biti spremna tip-top


    No da se vratim na C&A, upravo vdijeh na online dućanu da je komplet dva body-a 2,50 eura, a kod nas u CC1 je 60 kn... ni to mi se ne svidja...

  8. #108
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Scandalous prvotno napisa
    na online dućanu da je komplet dva body-a 2,50 eura, a kod nas u CC1 je 60 kn... ni to mi se ne svidja...
    :shock: :shock:


  9. #109

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    mi smo nosili 56 mjesec dana, tak da se po meni taj broj uopće ne isplati kupovati
    A mi imamo broja 56 ohohoho...doduse, C&A sve, a djeluje mi veliko...

  10. #110
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa
    Citiraj ivy prvotno napisa
    mi smo nosili 56 mjesec dana, tak da se po meni taj broj uopće ne isplati kupovati
    A mi imamo broja 56 ohohoho...doduse, C&A sve, a djeluje mi veliko...
    i mi smo imali s prvim djetetom, tim stvarčicama jednostavno ne možeš odoljeti

  11. #111
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    netko je spominjao da moze se C&a kupovati i online...ja kad otvorim njihove stranice, katalog je smjesan, ima 2-3 stvari, ocito krivo gledam...
    ima netko link?

  12. #112
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Danas sam bila u CC1 nekim drugim povodom i usput škicnula u C&A, takva užasna gužva, htjela sam pogledati dječje stvarčice, ali se s kolicima nisam uspjela probit...užas, ko da se nešto dijeli besplatno

  13. #113

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Ja sam sasvim slučajno bila tamo u četvrtak, kad je bilo otvorenje, ajme... mi smo stajali ispred i samo promatrali što se unutra događa. Užasna gužva, grabež, strka, svuda natpisi "sve po 99,99" i slične spike... I bez ovećeg stomaka bi me bilo strah ući, a kamoli trudna... :shock:

  14. #114

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj BP prvotno napisa
    netko je spominjao da moze se C&a kupovati i online...ja kad otvorim njihove stranice, katalog je smjesan, ima 2-3 stvari, ocito krivo gledam...
    ima netko link?
    http://www.cunda.de/Shop/HtmlStart/start.html

    AKo te zanima nešto određeno, reci pa da ti stavim link (ukoliko ti problem predstavlja pronalaženje)

  15. #115

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj karmazonka prvotno napisa
    Ja sam sasvim slučajno bila tamo u četvrtak, kad je bilo otvorenje, ajme... mi smo stajali ispred i samo promatrali što se unutra događa. Užasna gužva, grabež, strka, svuda natpisi "sve po 99,99" i slične spike... I bez ovećeg stomaka bi me bilo strah ući, a kamoli trudna... :shock:
    Ja sam bila popodne i gužva je bila na blagajni za dječje stvari, ali ništa strašno... :?

  16. #116
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Scandalous prvotno napisa
    Citiraj BP prvotno napisa
    netko je spominjao da moze se C&a kupovati i online...ja kad otvorim njihove stranice, katalog je smjesan, ima 2-3 stvari, ocito krivo gledam...
    ima netko link?
    http://www.cunda.de/Shop/HtmlStart/start.html

    AKo te zanima nešto određeno, reci pa da ti stavim link (ukoliko ti problem predstavlja pronalaženje)
    hoćete reći da s ovog sajta možemo i mi kupovati?

  17. #117

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    hoćete reći da s ovog sajta možemo i mi kupovati?
    Ne znam njemački, a muž gleda film...

    Al nisam ja tak mutava, našla ja ovo:
    - Sind Lieferungen ins Ausland möglich?
    Nein. Der C&A Online-Shop liefert nur innerhalb Deutschlands.


    Što će reći-ne, šalju u njemačku samo

    ps očito mi ne treba muž

  18. #118
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ja sam super zadovoljna s C&A.

    Moja curka ima 8,5 godina i malo je krupnija. U našim dućanima (TL) joj je veličina 150 premala, a stvari veće veličine ona ne želi nositi, a i izgleda mi kao starmala.

    U C&A joj kupujem 164 i toji joj kao saliveno, čak ni traperice ne moram skratiti.

    Ja sam kupovala u Pecsu u Arkadu (Mađarska).

  19. #119
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    BTW http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=81259

    ovu temu sam otvorila davno i svi su me ignorirali, a sad odjednom 3 stranice o C&A, WTF :?

  20. #120
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    rene ovo je tema iz 2008.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    ajme ajme, svi sasvim slučajnoprolaze kraj C&A?! :?
    Ma dajte, priznajte da vas zanima šta ima tamo.....

  22. #122
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    pitanje za one koji su bili - imaju li oni traperica u ovećim veličinama tipa 46/48.
    ne da mi se gužvati ako je sve u veličini 36
    hvala

  23. #123
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    rossa ja baš danas idem škicnuti stvari za žemske, pa javim

  24. #124
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Maya&Leon prvotno napisa
    rossa ja baš danas idem škicnuti stvari za žemske, pa javim
    i drž čvrsto dijete za ruku 8)

  25. #125
    Pticica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa
    pitanje za one koji su bili - imaju li oni traperica u ovećim veličinama tipa 46/48.
    ne da mi se gužvati ako je sve u veličini 36
    hvala
    U Austriji je bio i cijeli asortiman za punije Canda ili Yessica.
    Oblačim se u C&A jer sam čudno građena (plus kile dobitna kombinacija), ali u C&A uvijek nađem nešto za sebe čak u za večernji izlazak.
    Moje sve traperice su iz C&A jer imaju one K veličine pa nemoram kratiti hlače.

  26. #126
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj Pticica prvotno napisa
    Citiraj rossa prvotno napisa
    pitanje za one koji su bili - imaju li oni traperica u ovećim veličinama tipa 46/48.
    ne da mi se gužvati ako je sve u veličini 36
    hvala
    U Austriji je bio i cijeli asortiman za punije Canda ili Yessica.
    Oblačim se u C&A jer sam čudno građena (plus kile dobitna kombinacija), ali u C&A uvijek nađem nešto za sebe čak u za večernji izlazak.
    Moje sve traperice su iz C&A jer imaju one K veličine pa nemoram kratiti hlače.
    ma znam da imaju inače, ali me interesira ima li i tu kod nas
    no, hvala u svakom slučaju

  27. #127

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj Scandalous prvotno napisa
    Citiraj karmazonka prvotno napisa
    Ja sam sasvim slučajno bila tamo u četvrtak, kad je bilo otvorenje, ajme... mi smo stajali ispred i samo promatrali što se unutra događa. Užasna gužva, grabež, strka, svuda natpisi "sve po 99,99" i slične spike... I bez ovećeg stomaka bi me bilo strah ući, a kamoli trudna... :shock:
    Ja sam bila popodne i gužva je bila na blagajni za dječje stvari, ali ništa strašno... :?
    Mi smo bili oko 19h. :shock: I nisam ni skužila gdje je odjel za dječje stvari od gužve... :/

  28. #128
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj karmazonka prvotno napisa
    Citiraj Scandalous prvotno napisa
    Citiraj karmazonka prvotno napisa
    Ja sam sasvim slučajno bila tamo u četvrtak, kad je bilo otvorenje, ajme... mi smo stajali ispred i samo promatrali što se unutra događa. Užasna gužva, grabež, strka, svuda natpisi "sve po 99,99" i slične spike... I bez ovećeg stomaka bi me bilo strah ući, a kamoli trudna... :shock:
    Ja sam bila popodne i gužva je bila na blagajni za dječje stvari, ali ništa strašno... :?
    Mi smo bili oko 19h. :shock: I nisam ni skužila gdje je odjel za dječje stvari od gužve... :/
    dječje stvari su na katu

  29. #129
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa
    Citiraj Pticica prvotno napisa
    Citiraj rossa prvotno napisa
    pitanje za one koji su bili - imaju li oni traperica u ovećim veličinama tipa 46/48.
    ne da mi se gužvati ako je sve u veličini 36
    hvala
    U Austriji je bio i cijeli asortiman za punije Canda ili Yessica.
    Oblačim se u C&A jer sam čudno građena (plus kile dobitna kombinacija), ali u C&A uvijek nađem nešto za sebe čak u za večernji izlazak.
    Moje sve traperice su iz C&A jer imaju one K veličine pa nemoram kratiti hlače.
    ma znam da imaju inače, ali me interesira ima li i tu kod nas
    no, hvala u svakom slučaju
    evo, bila - vidjela, definitivno ću si i ja trapke tamo kupiti, lijep i veliki izbor, čak i za trudnice, ima svih veličina, krojeva, nijansi i boja, isplati se otići

    za ostalo (barem što se ženske obleke tiče) nisam baš sigurna, ja nisam našla za sebe ništa drugo

    i.... Leona sam ostavila sa bakom doma, khm... khm... 8)

  30. #130
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    hvala, morat ću se zaletit jedan dan.
    obzirom da smo ja i kćer nerazdvojne, morat ću pričekat da malo mine gužva

  31. #131
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Za usporedbu kod nas je najmanja veličina br.56

  32. #132

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    a jesu li cijene kod nas u C&A isto onakve kakve su i na ovom webshopu u njemačkoj?

  33. #133
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    disney jakna koja je kupljena vani za 39 € kod nas je 299 kn, znači kod nas par kuna skuplja.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    49

    Početno

    a jel u ZG u CC1 ima ista ponuda kao na ovoj njemačkoj stranici C&A????ja sam sad gledala i sve je super,tunike za nas 15eur,maice za bebe 3,5 eur????pliz ko je u zg odite i to proucite :D

  35. #135
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Bila sam danas opet i više nije takva gužva; sebi za 199 kn ubola košulju i vestu, a MM komplet obukla za 900 kn (3 hlače, vesta, majca i košulja) :D :D

  36. #136
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Bila sam i ja danas u C&A, nije gužva osim na blagajni, našla sam si neke zgodne hlače ali mi se nije dalo čekati pa ih nisam kupila.

    Moram reći da nije loše, puno bolje nego u Mariboru. Ali opet ne nađoh niti jednu dječju pidžamu!

  37. #137

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    malo iza Zaprešića
    Postovi
    200

    Početno

    Znači mogla bih se sutra tam uputit u izvidnicu.

  38. #138
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jesu sareni ili dosadni?
    vratili se iz hm-a u crnom, sad trazim ivaru neke majice i dolcevite u zelenoj, crvenoj, narancastoj, zutoj, ljubicastoj, bilo kojoj ali boji

  39. #139
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Koliko sam vidjela prošli tjedan kada sam Svenu tražila majice (a na isti odjel po brojevima spada i Ivar) uopće nemaju neki izbor (mislim na majice), i boje su im za taj uzrast prilično strane :/

  40. #140
    ivorka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb-zapad
    Postovi
    212

    Početno

    Ima dosta majica življih boja - da, h&m je uglavnom crn, maslinast i smeđi :/ (malo turobno za dečkiće uzrasta mojih).
    Ono što se meni sviđa je što su im modeli hlača s oznakama Schlang i Weit (znači, uski i široki), tako da sam za starijeg kupila traperice i samterice koje ne moram kratiti (jer je, jelte, malo jače građe... ).

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Cure, kakve su cijene u usporedbi sa h&m ? Jel se može što uspoređivati ?

  42. #142
    habibi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    241

    Početno

    mislim da su tu negdje, ako ne i malo povoljniji. te cijene u eurima me uvijek zavedu s malo znamenaka

  43. #143

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Evo ja bila neki dan i kupila par stvari. Dva doljnja dijela trenirkice (tamnoplavi i svjetloplavi) od frotira, simpatični (oba 70 kn), dvoje gagice (jel se tako kaže kao tajice samo sa stopalima hehe za baletane) za nekih 40-ak kuna oba. I kupila onaj komplet gdje dobiješ odjelce, bodi, gagice, majicu i za oko vrata (za jelo) za nekih 99 kn, super povoljno, dobar pamuk. Inače su takvi kompleti od 150 pa naviše i ne dobiješ toliko stvarčica. Mogu reći dobar shopping jedino što je trgovina totalno neorganizirana što se tiče blagajni, presporo, pa ne rade oni automati za plaćanje karticama, užasna gužva... skoro me neće vidjeti, jer me to stvarno smeta...

  44. #144
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    zna li netko imaju li majica i potkošulja za dojenje? i po kojim cijenama?

    fala, fala

  45. #145
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Evo ja sam se konačno odlučila stati u red u C&A (da budem iskrena, MM je čekao ) i moram reći da sam oduševljena. Konačno smo kupili hlače broj 110 koje su zaista dobre djetetu visokom 112 centimetara. Kupila sam Lei dvoje traperice, jedne termo, jedne obične, i cijena je super - 100 kuna komad. I sebi sam kupila dva komada hlača, svake 200 kuna - znači četvero hlače za 600 kuna :D pa nije loše.

  46. #146

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Zna li netko kakva je ponuda skafandera i jaknica za jednogodišnjake?

  47. #147
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa
    zna li netko imaju li majica i potkošulja za dojenje? i po kojim cijenama?

    fala, fala
    eto, ako još koga interesira, nemaju u ponudi ni potkošulje ni majice za dojenje nego samo grudnjake.

  48. #148
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    idem sutra u zg pa me zanima jel gužvetina i dalje ili ne?jel bolje u prijepodnevnim satima ili?

  49. #149

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    ma budi tamo već u 9h, ako nećeš gužvu preko vikenda. najbolje je radnim danima (ne i petkom). i neka ti netko stane u red za blagajnu čim uđete unutra. strava su spore blagajnice. plus, dječja odjeća ti je gore na prvom katu, dolje na blagajnama ima puno manje gužve, a možeš platiti i dolje, tako da... pokupi stvari i spusti se na doljnju etažu...

  50. #150
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ja bih rekla baš suprotno, blagajnice su brze i red se brzo miče, ali je gužva stvarno jako velika. Plus, jučer su imali problema sa naplatom na kartice, valjda radi velike gužve. Najmanji red i za kabine i za blagajnu jučer je bio na muškom odjelu, znači na katu, ali preko puta dječjeg.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •