Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kristaloterapija

  1. #1
    Zoila avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    u sredistu elferingeworta
    Postovi
    466

    Početno Kristaloterapija

    netko je negdje na forumu jednom spomenuo da se ovime bavi - ali se nemogu sjetiti tko je to reko, niti gdje....

    a voljela bih znati vise o tome.
    Imam sve vise kristala - ili kao nakit, ili kao ukras na policama po kuci. Kristali, kamenje s raznih plaza i planina....

    i ovo malo sto znam o kristaloterapiji mi zvuci sasvim moguce i prihvatljivo. Spremna sam za dalje.

    ima li kakvih preporuka za literaturu na hrvatskom?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Možeš nabaviti literaturu Osmana Hasanpašića. Meni je jako zgodna starija knjiga "Kristalima do zdravlja". Ima dosta o samoj primjeni kristala.
    Ako možeš nekako doći do literature Đure Despota ili otići na tečaj koji on drži (nekad daaaavno sam ga prošla) bilo bi korisno.
    I po netu se nađe kvalitetnih stranica. Obrati naročito pažnju na razne načine čišćenja kristala: ne podnose svi vodu, sol i sunce.

  3. #3
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno Re: Kristaloterapija

    Citiraj Zoila prvotno napisa
    netko je negdje na forumu jednom spomenuo da se ovime bavi - ali se nemogu sjetiti tko je to reko, niti gdje....

    a voljela bih znati vise o tome.
    Imam sve vise kristala - ili kao nakit, ili kao ukras na policama po kuci. Kristali, kamenje s raznih plaza i planina....

    i ovo malo sto znam o kristaloterapiji mi zvuci sasvim moguce i prihvatljivo. Spremna sam za dalje.

    ima li kakvih preporuka za literaturu na hrvatskom?
    tkonjuh je spomenula da se bavi k.ter

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •