Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: dvije sjedalice

  1. #1
    jakovmali

    Početno dvije sjedalice

    imamo klinca od 2 godine koji naravno sjedi u svojoj sjedalice suprotno od suvozača na zadnjem sjedalu, sada imamo i još malu bebu, nismo našli najpametnije riješenje za njenu sjadlicu - nosiljku. Imamo peugeot 307 i na prednjem sjadalu remen je prekratak da bi nosiljka bila pravilno postavljena, a odostraga ...!

    Kako vi to rješavate ili ste riješili?

  2. #2
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    na zadnju klupu.
    nemoj vozit dijete na prednjem sicu.
    nisam skuzila gdje ti je smjesteno starije dijete, al kod mene u autu je lucija na srednjem sicu 8 sjedalica vezana srednjim pojasom), a rebecca na sjedalu iza suvozaca.

  3. #3
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    htjedoh rec-na straznjoj klupi je jos i pesek u svojoj 'sjedalici' ( onom koferu, a moja luci veli da je to sjedalica za pse )

  4. #4
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Jakovmali, djeca se ne smiju voziti na prednje sjedalu, tak i tak...

    Ali ne razumijem te u čemu je zapravo problem, ako je jedna sjedalica odozada iza suvozača, čime je zauzet ostatak mjesta na zadnjoj klupi da ne bi mogla pričvrstiti sjedalicu? Mislim zašto je jednostavno ne učvrstite iza vozača

  5. #5
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Tipkale smo istovremeno..hehe...
    Pa nek pesek bude između njih dvoje, bit će mu ziher zabavno

  6. #6
    gogi

    Početno

    Jakovmali, djeca se ne smiju voziti na prednje sjedalu, tak i tak..
    Sad sam zbunjena :? Moj mali SISAVAC ima 3 i po mjeseca i vozi se u onoj sjedalici-nosilici grupa 0 na prednjem sicu naše Fieste. Zar nije da se te male sjedalice mogu staviti i na prednji sic? Ako je budem morala staviti na zadnji sic to mi je totalno bed jer auto ima samo prednja vrata
    tako da vezivanje sjedalice i pregledavanje nagiba na zadnjem sicu je noćna mora.

  7. #7
    lidac2004

    Početno

    Citiraj gogi prvotno napisa
    Jakovmali, djeca se ne smiju voziti na prednje sjedalu, tak i tak..
    Sad sam zbunjena :? Moj mali SISAVAC ima 3 i po mjeseca i vozi se u onoj sjedalici-nosilici grupa 0 na prednjem sicu naše Fieste. Zar nije da se te male sjedalice mogu staviti i na prednji sic? Ako je budem morala staviti na zadnji sic to mi je totalno bed jer auto ima samo prednja vrata
    tako da vezivanje sjedalice i pregledavanje nagiba na zadnjem sicu je noćna mora.
    po zakonu-ne smiju.
    i mi imamo samo prednja vrata pa smo stavili sjedalicu iza i vise ju ni ne micemo,u pocetku jesmo ali smo odustali od toga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •