Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 117 od 117

Tema: NAŠ ANĐEO IMA KRILA

  1. #101

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    49

    Početno

    draga nina,jedva čekam da čujem kako je bilo.javi se čim prije budeš mogla....... kako si ovih dana?

  2. #102
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Bože mili...jako mi je žao

  3. #103

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    16

    Početno

    ovih dana sam koma umro je od muževe sestrične muž tako da sam mogla plakati bez da me neko pita šta mi je.Bila sam u Lupoglavu nisam doživjela nešto ljepo kao ti , ali bilo je dobro baš kao na seminaru.Samo nisam znala da traje tako dugo otišla sam u 9 jer moj muž baš i nije previše sretan kad ja idem kaže da pretjerujem.Zato kad vidim tamo one mlade dečke i muškarce uvijek mi bude krivo što moj muž nije takav.A nemoj misliti da je on loš dobar je on meni samo nije previše pobožan.ipak mislim da ću otići tamo još koji put ali budem si nekog povela da neidem sama.hvala ti što si mi rekla za to i jel samo srijedom?

  4. #104

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    49

    Početno

    žao mi je zbog gubitka šogora,vidim da te je to sve dodatno potreslo.
    drago mi je da si otišla tamo,možda ti malo pomogne.....možda ću iduću srijedu ići ja pa se možemo naći.javit ću ti se prije.drži se,šaljem ti veeeeliki

  5. #105
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    koliko pretužnih priča

    svima šaljem veliki zagrljaj i nadam se da će sa vremenom biti lakše


    molim za vaše male anđele

  6. #106

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    16

    Početno

    mari 32 baš mi je žao sutra mi Lorena ima roditeljski sastanak pa neću moći ići a baš bi te htjela upoznati.Možda se nekad potrefimo zajedno tamo.?

  7. #107

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    49

    Početno

    nina123,meni je maleni nešto bolestan pa isto nisam išla i uvijek kao za peh,nešto mi se srijedom okrene naopako.vidit ćemo što bude iduću pa se možda nađemo

  8. #108
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    pretužno je sve ovo...

    Sličan gubitak i sami smo nedavno doživjeli.

    Nakon 2 godine pokušavanja, lječenja neplodnosti i inih postupaka mi smo uspjeli zatrudniti našim prvim "pravim" IVF-om. Sve od onda bilo je divno, školski i prekrasno do 31.tjedna kad je nažalost srčeko malog princa prestalo kucati...
    Bio nam je to ogroman šok, jer je sve do tada bilo u najboljem redu... Nakon toga morala sam odraditi i sam porod, i rodila sam pravoga anđela...

    Sve to je bilo prije 3 mjeseca, i mi smo polako krenuli dalje jer znam da nam samo nova trudnoća može donijeti novu nadu, novu sreću i novi smisao... Naravno da smo oprezni i u strahu, ali nadamo se boljem i sretnijem ishodu i napokon zvjezdici koja će nam titrati u životima.


    sve mame anđela i sve koji u nose svoje voljene što nas čuvaju s neba...

  9. #109

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    49

    Početno

    Draga Isabel,žao mi je zbog gubitka tvoje bebice .Znam kako se osjećaš i kako je teško buditi se iz dana u dan s tom boli u srcu,prazninom i osjećaju odsutnosti s ovoga svijeta....Kao da vrijeme stane i ne donosi ništa lijepoga.Ja ti draga iz svog iskustva mogu reći da jedna velika,nova nada u novi život i novi početak,jedino je što ti može donijeti malo optimizma i snage da prebrodiš ove dane.Tvoje djetešce se preselilo u vječnost i tamo te čeka ali ti si još mlada i tvoja misija ovdje na Zemlji,tek je počela i ostaje još puno zadataka koji te čekaju.Posveti sve svoje planove za budućnost svom malom anđelu i on će te voditi i grijati tvoje srce.Iako nisi dobila priliku da se ovdje brineš o njemu i da ga tvoje ruke njeguju i miluju,vjeruj draga,njegovat ćeš ga i milovati u vječnosti jer rođen je za savršenstvo,rođen za vječnost....Tvoj mali anđelak.....Budi hrabra i znaj,ovdje smo za tebe...

  10. #110
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    nemam riječi, nemam odgovor, samo tuga... molim se za tebe

  11. #111
    Mingola avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    231

    Početno


  12. #112
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    ne mogu ni zamisliti tu bol i tugu koju si doživjela

  13. #113
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno


  14. #114
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    joj,koliko tuge, čitam ovo i plačem...mogu vam samo reći da ste jako hrabre...

  15. #115

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj crnkica prvotno napisa Vidi poruku
    joj,koliko tuge, čitam ovo i plačem...mogu vam samo reći da ste jako hrabre...
    tako mi je žao zbog vas, evo čitam i suze teku..
    ne mogu vjerovati da su ljudi tako bezosjećajni i nehumani...
    i sama sam zdravstveni radnik, ali kad ovakvo nešto pročitam sram me je struke. shvaćam da si morala roditi u rađaonici,ali mogli su ti osigurati boravak tamo gdje nema beba..
    sram ih bilo...
    drži se

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Iskreno mi je žao. Molim da Vam dragi Bog udjeli snage za dalje!

  17. #117
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno

    Kad pročitam ovu priču, uvijek se rasplačem, a ipak uvijek samo nju tražim. ... Mari32

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •