Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: kako Admine kako

  1. #1
    mak

    Početno kako Admine kako

    JA bi malo promjenila svoje postavke i dodala sliku. Kome da se obratim i na koji nacin? Molim :?

  2. #2
    ivarica

    Početno

    postavke mijenjas u svom profilu.

    sliku za avatar trebas imati na svom kompu, velicine do 6 kB (mislim nesto manje) i max dimenzija 140 × 120 pixela, dodajes je tako da u profilu kliknes na avatar, potrazis lokaciju na svom disku i potvrdis.

  3. #3
    ivarica

    Početno

    promijenila sam ti postavke datuma, bila si nesto sprckala, vjerojatno ti nije dobro prikazivao datume do sad.

  4. #4
    mak

    Početno hvala

    Super sve sam skuzila ali nikako da mi prihvati slikicu cak i od manje KB.
    No pricekat cu muza da on to pokusa napravit. Sigurno ima neka fora (mi imamo Mac nadam se da to nebi trebalo imati veze). U kojem formatu kao JPG ili TIF ili ...? Eto sto je tesko biti neznalica!

  5. #5
    ivarica

    Početno

    jpg
    mozes poslati meni na mail
    sto ti pise u profilu gore na traci kad odbije slicicu?

  6. #6
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Mak, oprosti što ti upadam u topic, ali moram pitati ivaricu: što je bilo s onom mojom sličicom?

  7. #7
    ivarica

    Početno

    uh

  8. #8
    mak

    Početno

    Poslat cu ti, a zakaj u postano to jest sto je to koji datum bi trebo bit

  9. #9
    mak

    Početno neznalica


    Evo, da cu ti poslat no neznam na koju adresu od Roda?
    E i evo jos pitanja, Koliko malisana (0-1) za sto je ta lista samo da se zna ili... Ja kad sam poslala bilo je "Mak 10.02.2003 Mak" a sad je "Mak 10.02.2003 mama?" sto je to i zakaj ak jesam opce to ja pa ak bi mogla to pogledat HVALA! :shock: :?

  10. #10
    ivarica

    Početno

    Poslat cu ti, a zakaj u postano to jest sto je to koji datum bi trebo bit
    probala sam citati polako, stavljati zareze na razna mjesta, permutacije, svasta jos, ali nisam uspjela skuziti. mozes ponovo?


    ako mislis na datume koje sam ja u jednom gornjem postu spominjala to ja mislim na datum koji ti se pojavljuje na forumu, gore, lijevo:

    Zadnji put ste bili ovdje: uto sij 06, 2004 1:32 am.
    Sada je: uto sij 06, 2004 10:04 am.


    ti si u tu rubriku gdje se pise format datuma bila napisala neki odreden datum, mislim bas taj 10.02.2003, tako da ti forum nije mogao prikazivati tocno vrijeme

    a ovo drugo - evo, editirala sam, sad je ok


    saljem ti pp sa privatnom adresom da ne zatrpavamo rodin mail

  11. #11
    mak

    Početno neznalica

    Sori doma mi je ludnica pa to onda tako ispada!
    Mislila sam na datum koji se nalazi kod Naslova - Svima je o4.01.2004. (u postovima ) Poslala sam sliku!

  12. #12
    ivarica

    Početno

    Mislila sam na datum koji se nalazi kod Naslova - Svima je o4.01.2004. (u postovima )
    to je ono gore sto sam ti pisala u prvom postu, nesto si sprckala u profilu, ja ispravila pa ti opet sprckala?

    u rubrici Format datuma ne treba pisati odredeni datum vec koristiti kako u napomeni kazu sintaksu identicnu php date funkciji, sto ti znaci: nista ne diraj i ostavi kako je bilo, tj, u rubrici neka stoji:

    D M d, Y g:i a

    sad sam ti to namjestila i mislim da bi trebalo biti ok?

  13. #13
    mak

    Početno hvala

    Joj super je slikica, hvala ! Necu nis vise dirat casna rijec !!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •