Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 272 od 272

Tema: Žena od pomorca

  1. #251
    orcha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    176

    Početno

    prije je plovio na teretnim brodovima i imao povoljnije ugovore. jedino sta nikad nije bio siguran kad ce ga ukrcati i bilo je tesko planirati vrijeme doma. i financijski i emocijalno

  2. #252
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    šta se tiče klinca....imate li skype? ako da, to ti je super,. redovito nek ga vidi preko skypea, pa mu pričaj evo tata, nek razgovaraju, neće bit frke
    ako ne, onda si moraš dat malo truda. ja sam često svojima pokazivala snimke naše, i slike, i puno puno pričala o tati.

  3. #253
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    evo i mene

    moj stiže za 10-tak dana,,,ali da napomenen da je zadnji put doma bio 20dana, od toga 10dana provea na tečaju u Splitu!Moga je odbiti da ide tako brzo, ali ponudili su mu unapređenje pa naravno nije odbija,, luda sam već!!

    orcha, ja imam dvije kćeri i ni jedna se nikad prema tati nisu ponašale ka prema strancu, dapače uvik bi se ponašale ka da nikad nije ni otiša..starija pogotovo, a inače je sramežjiva,,,neka te te stvari ne brinu..možda će ga prvi dan malo u čudu promatrati ali brzo će shvatiti,,,pametne su te malene glavice da nismo ni svjesni koliko,,

    e da, i nikad dragom nemoj kukati koliko ti je teško bez njega, jer vjeruj njemu je puno teže, i kad mi krenemo sa kukanjem stvaramo im još gori osjećaj,,pazi sebe i čuvaj svoje dijete, a kad dragi dođe nadoknaditi će te sve što se da nadoknaditi,,znam da ti je teško, ne mogu ti reći hoće li postati lakše s vremenom, ali čovik se nauči živiti s tim..

  4. #254
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    šta se tiče klinca....imate li skype? ako da, to ti je super,. redovito nek ga vidi preko skypea, pa mu pričaj evo tata, nek razgovaraju, neće bit frke
    ako ne, onda si moraš dat malo truda. ja sam često svojima pokazivala snimke naše, i slike, i puno puno pričala o tati.
    X

  5. #255
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja sam imala problem sa skypeom ako bi signal bio los (sto je skoro uvijek) jer bi mi se N. totalno pogubila ako bi se usred razgovora zamrznula slika i prekinula veza...pocela bi tako jako i histericno plakat da sam mu rekla da vise ne zove kad je budna jer mi se cinilo da ju to samo vise traumatizira....
    ako se ona s njim lijepo pozdravi i on rece da ide spavat sve je OK,ali ako se veza naprasno prekine...ajme majko....

  6. #256
    orcha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    176

    Početno

    plovi po nekim ludim otocima juzno od australije. zna se desiti i po tjedan dana da nema signala za poslati mail. mislim da je 14 sati razlike. pokusavam biti budna u sl da se uspije javiti... )))
    potpis za skype... nema goreg nego kad ode veza a toliko toga si imate jos reci.. ajde umirilo me za malenoga.
    nekidan sam rekla svekrvi da pretjeruje. nije vidjela dijete tjedan dana i napravila frku da je mali nju zaboravio. bilo mi je to tako cuti i rekla sam joj da to vrijedja i mene i muza. onda je shvatila sta je rekla.

  7. #257
    orcha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    176

    Početno

    drage moje.. kako ste uspijele sve same. mislim obaveze oko kuce i malo dijete-djeca?
    prije nego se mm vratio doma uhvatila me panika i reality moment. iza poroda sam se potpuno posvetila djetetu i vjezbicama zbog njegove dijagnoze a i pokusaju dojenja. cijeli dan bi mi se svodio na stavljanje na prsi, izdajanje pranje i steriliziranje bocica, uspavljivanje, mijenjanje pelenica, vjezbice, nunanje. a po noci bi cistila, peglala. tu i tamo bi pojela nesto s nogu na brzinu, ponekad se stigla brzinski i okupati.. ) spavanje je bilo nepoznat pojam. ) i onda mm treba doci doma.. uplasila sam se kad sam vidjela u ogledalu na sta licim. Gospe moja, ispijena lica sa podocnjacima od nespavanja, na kosi izrast od 3 cm, zarasle obrve i bez sminke, ne sjecam se zadnje depilacije i u staroj ispranoj ali vrlo udobnoj i prakticnoj trenirci.... totalni horror. mislila sam glavno da je dijete sredjeno, mm ionako nema doma pa mi se cinilo glupo trositi dragocijeno slobodno vrijeme. kad se sjetim da mi nije bio bad tako skoknuti 5 min do ducana u zgradi kad bi maleni spavao. i sad se sjecam sokiranog pogleda prodavacice. tko zna sta je zena pomislila... )

  8. #258
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    orcha, neznam koliko ti je dijete trenutno staro, ali djeca imaju te faze kad se srame ili boje svega i svačega..a i tvoja svekrva, pa nebi da ni jedno nije odgojila pa da neznan kako to ide..ne brini puno za to, vaše dijete će prihvatiti tatu jako brzo,,

    a kako smo sve stizale, a nekad nekako, nekad nikako sama si sa djetetom, odredi prioritete,,recimo meni je bilo važno da imam makar jedan kuhani obrok i da se uspijem otuširati,,kuhanje sam rješavala za vrijeme podnevnog spavanja, a tuširanje za vrime sljedećeg djetetovog spavanja,,nije mi padalo na pamet preko noći raditi, jer i nama treba odmor,,sve ostalo sam radila kad bi stigla,,nekad bi skuhala za dva dana, tako da bi sutradan mogla rješiti veš ili nešto drugo što sam smatrala hitnim,,samo polako

  9. #259
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    kako, ne znam ni sama.a nije da mi je baš preteško. mislila sam da ću se pogubit kad mali krene u školu, al bilo je ok. mislim ja ne radim, tako da mi je dosta lako. da radim, ne znam baš kako bi se uspila izorganizirat onda bi mi mama više uskakala

  10. #260
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    ::

    moj dragi u srijedu dolazi kući!!!!!!

  11. #261

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Moj muž i ja radili smo skupa dvije godine na brodu....Ostala sam u drugom stanju i morala sam prekinuti karijeru...Radi financijske situacije suprug se morao vratiti na brod...Doći će na dva tjedna nakon poroda i onda se vraća završiti ugovor koji traje 6-7 mjeseci...Neutješna sam...nikad se nismo razdvajali, zato smo i odlučili zajedno raditi na brodu...Jako se veselim našoj bebici ali sam istovremeno slomljena...

  12. #262

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    tamo di je sve po mom
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav! Nova sam ovdje i zena pomorca! M/M ima ugovore 42/42 dana. Znam da je kratko za razliku od nekih ovdje ali svaki put mi je tako tesko kad odlazi! Imamo curicu (2godine)! Cujemo se svaki dan na skype,ima internet na brodu ali nije bas brz pa je uzeo karticu i stick pa nam je veza super! Jos malo pa dolazi

  13. #263

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    2

    Početno

    MM i ja smo razgovarali kako bi bilo super da ima takav ugovor 42/42 ali vjerovatno i onda bi bilo teško...ti rastanci su grozni...Mi smo se počeli i dopisivati mailom poput nekih školaraca i to me jako veseli...

  14. #264
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja bih potpisla ugovor 42 dana do penzije.mi brojimo još dosta, tek je otišao prije mjesec dana

  15. #265
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    moj dragi mužić maloprije otiša..ufff..

  16. #266
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno


  17. #267
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    moj otisao prije 3dn, on je na 42/42 i ipak je razlika...malena ga ne zaboravi,jos se i Skype-om tu i tamo vide....

  18. #268
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    moj je na 3/3..cujemo se i mi skype-om redovno, prošli brod ih je nešto internet zafrkava pa i nismo tako često, sad su to valjda sredili...starija ga ne zaboravi, ali rjetko kad želi razgovarati s njim, valjda tako pokazuje ljutnju jer je otiša..ali inače i jedna i druga se ponašaju kao da je svaki dan bio s nama onog trenutka kad se vrati kući..ne drže distancu..samo su u čudu prvih par sati, ne mogu vjerovati kao da je stvarno tu..sad kad je u sedmom mjesecu došao doma, govori mlađa kćer: evo tata doša, nije više u kompjuteru..

  19. #269
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    moj ni neta , ni skypa, jedino telefon jednom tjedno, ugovor 4 mjeseca

  20. #270

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Zanima me kakva vam je situacija sa svekrom i svekrvom kada nema muza-kada je na brodu,jeli vam se namecu,kakva je komunikacija medju vam

  21. #271
    neve86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    50

    Početno

    cure ja sam nova...vidim da niste odavno pisale, ali voljela bih da ponovno aktiviramo ovu temu, da mi bude lakše jer mm prvi put odlazi na 6 mjeseci

  22. #272
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno


Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •