Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: "niski udarci"

  1. #1
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno "niski udarci"

    Zanima me kako vas lupkaju vaši bebači?
    Ja sam sada 21 tj. i zna me lupiti jako intenzivno skroz nekako dolje nisko, tako da imam osjećaj kao da me lupi baš po cervixu.
    Sjećam se da sam takve udarce "primala" i u prvoj trudnoći ali dosta kasnije.
    Nekako mi je to baš neugodan feeling a i nekako mi se čini rano za tako "muške" udarce...

  2. #2
    Diami avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    486

    Početno

    Vjerojatno ovisi i o položaju bebača, a osim toga u drugoj trudnoći mnoge žene intenzivnije osjećaju pokrete jer znaju što je što, raspoznaju to od drugih događanja u utrobi.

  3. #3
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    I mene je od 21. do 27. tjedna bebica nisko lupala da sam imala osjećaj da mi cijela rodnica vibrira i još me bilo strah da me ne bi otvorila (bila na serklaži). No čim se okrenula, krenuli su jači udarci u gornjem dijelu trbuha. Ovih je dana osjećam sve snažnije i ponekad imam osjećaj da se sa mnom lopta kao s boksačkom vrećom. Udara lijevo, desno, gore, dolje i to u isto vrijeme. Ponekad poželim malo zaviriti unutra i vidjeti kako to sve uspijeva.

  4. #4
    Tatsha avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    os
    Postovi
    326

    Početno

    moj je još od 20og (sad sam 26+4) tjedna stalno glavom dolje i ne udara me dole jako, al se stalno migolji i naslanja leđa, a zna mi se nasloniti i na rektum i to je boooolno (kao da imam zatvor), a noge je spoznao tek prije 3tj i sad me šuta negdje ispod jetre otprilike, al to nije bolno.

    zato me noćas probudila bol u lijevoj preponi nisko i boljela me cijela lijeva noga, suze su mi curile, promijenila sam položaj, s desnog boka na leđa i bol je malo pustila, onda sam na lijevi (tako inače spavam), al me još boljelo, pa sam prošetala, naravno do wc-a i izgleda da se tek tad mališa maknuo i prestalo je kao da nikad nije bolilo, dakle maleni je našao neki živac i zeza mamu.

  5. #5
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    I meni su neugodni udarci po cervixu. Jedva čekam da se okrene pa da lupa u rebra

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    275

    Početno

    Mene u prvoj trudnoći nije udarao ovako nisko kao sada, ali mi je dr. rekla da je to normalno jer da se maternica spušta nakon svake trudnoće sve više

  7. #7
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa
    I meni su neugodni udarci po cervixu. Jedva čekam da se okrene pa da lupa u rebra
    Ja sam 35+1 i ne znam što da ti kažem što mi je gore dole ili u rebra vjeruj mi i gore i dole ima svoje čari

    Još je sve dobro dok mi se ne uhvati mjehura, e to mi je zbilja :shock:

  8. #8
    Diami avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    486

    Početno

    E da, kad krene okretati glavicu po mjehuru, ili se odguruje nogicama gore, a glavom pritišće mjehur - uh.... :shock:

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    jooj, ja sam tako smotana (ili neiskusna?) uopće ne mogu skužiti taj položaj djeteta...tj. pokušavam vizualizirati po udarcima;
    zaključak: tamo di su česti udarci: noge?
    a kad se beba okrene?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    10

    Početno Re: "niski udarci"

    Citiraj emira prvotno napisa
    Zanima me kako vas lupkaju vaši bebači?
    Ja sam sada 21 tj. i zna me lupiti jako intenzivno skroz nekako dolje nisko, tako da imam osjećaj kao da me lupi baš po cervixu.
    Sjećam se da sam takve udarce "primala" i u prvoj trudnoći ali dosta kasnije.
    Nekako mi je to baš neugodan feeling a i nekako mi se čini rano za tako "muške" udarce...
    Imam jedno pitanje..
    odkad sam prije 3 sedmice bila na kontroli(bila sam 28 tj), osjecam da me beba udara po mokracnom mjehuru i cerviksu.
    sad sam 31 sedmica i to se pojacava.Imam osjecaj ako odmah ne odem u wc da cu se upiskiti...
    Je li ovo ok, i je li rano za ovo doba trudnoce?

  11. #11
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    leona sarajevo, meni se isto događa od 27 tjedna, otkad se beba okrenula glavicom prema dolje. Kad lupi, imam osjećaj da rodnica vibrira, a kad se nasloni na mjehur, istoga trena moram na WC. Čak mi ponekad i malo pobjegne . Točno mogu tada osjetiti mokraćnu cijev. Doktor je rekao da je sve to normalno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •