Stranica 3 od 12 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 578

Tema: Božić se bliži - ponuda različitih programa

  1. #101
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Prošle godine je bila Trnoružica i bilo je krasno!

  2. #102
    zajecka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb u mom srcu
    Postovi
    168

    Početno

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Orašar ti ne igra 20.12., zadnja predstava je 18.12. koliko sam ja vidjela.
    Moja ideja je bila za 13.12. (subota) u 18.00 da se skupimo na hrpu, ali bez obaveze. Ja karte nabavljam redovnim putem - dakle, nemam vezu.

    Ja sam gledala na RASPORED IZVEDBI tamo gdje su sve predstave, pa i Orašar i to dosta puta, pa i 20.12.,.......nemam pojma, ja prvi put to...........

    Mi na žalost, ne možemo 13.12. jer idemo u Malu Scenu, ali jako dobra ideja.....

  3. #103
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Citiraj zajecka prvotno napisa
    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Orašar ti ne igra 20.12., zadnja predstava je 18.12. koliko sam ja vidjela.
    Moja ideja je bila za 13.12. (subota) u 18.00 da se skupimo na hrpu, ali bez obaveze. Ja karte nabavljam redovnim putem - dakle, nemam vezu.

    Ja sam gledala na RASPORED IZVEDBI tamo gdje su sve predstave, pa i Orašar i to dosta puta, pa i 20.12.,.......nemam pojma, ja prvi put to...........

    Mi na žalost, ne možemo 13.12. jer idemo u Malu Scenu, ali jako dobra ideja.....
    Oprosti, imaš pravo! Čak i 23.12. i 30.12.....izabrala sam 13.12. jer je subota, a ostali dani (osim 20.12.) su u tjednu. A 20.12. već pečemo kolače.....
    U Maloj sceni ćete gledati Rock'n'roll....aaaa! karata više nema za tu predstavu, a to je jedina koju nismo gledali!!!

  4. #104
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    bilbo, imaš karata na zubić vili za Dva miša! Jedino kaj je to predstava s Djed Mrazom, i moraš na njihovom webu kupiti poklon za dijete, ali ak silno želiš ići, eto ti prilike.

    P.S. Zato ni nema karata, zubići ih rezervirali.

    Kaj se Orašara tiče, ja sam mislila da je to nekaj prilagođeno za male. Niš, bude to još pričekalo.

    Kaj se te bajke na ledu tiče, čini mi se prekrasno, rado bih išla, ali to su utorak i srijeda, nema šanse.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Što se tiče Orašara, već sam negdje drugdje napisala: mi smo ga gledali prošle godine, to je prava baletna predstava u HNK, nije prilagođena djeci, ali ima puno djece u publici. Andrej je odgledao cijelu predstavu, dotad je već bio više puta u kazalištu i poznavao je glazbu iz Orašara, pa ipak mu je drugi čin bio malo previše.
    Svejedno, spremamo se i ove godine, jer mu je u međuvremenu interes za glazbu dodatno pojačan i naučio je još neke stvari... tako da se već sad veseli kako ćemo "u prosincu ići na pravog Orašara, juhuuuuu"

    Ovaj "Čarobnjak iz Oza" na ledu zvuči prekrasno, ali termini nam baš i ne odgovaraju :/

  6. #106
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Ovaj "Čarobnjak iz Oza" na ledu zvuči prekrasno, ali termini nam baš i ne odgovaraju :/
    termini su , samo jedan popodne i to još radnim danom

    nažalost mislim da ni mi nećemo stići, ne stignem s posla po cure doma i natrag do 18h

  7. #107

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    orašar je od ponedjeljka u prodaji!

  8. #108
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Gdje se kupuju karte za bajku na ledu?

    Jel su uopce vec u prodaji?

    Uz malu logisticku pomoc bake - da dovede malog direktno pred Dom sp., a ja direktno tamo s posla, mislim da bih stigla u 18h.

  9. #109
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Gdje se kupuju karte za bajku na ledu?

    Jel su uopce vec u prodaji?

    Uz malu logisticku pomoc bake - da dovede malog direktno pred Dom sp., a ja direktno tamo s posla, mislim da bih stigla u 18h.
    ne znam sigurno, ali probaj Klizački klub Medo, tel. 2915 565 ili Dom športova blagajna, tel. 3650 333, 3560 334

  10. #110
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Za Trnoružicu se kupovalo na blagajni, stvarno je bilo puno mjesta, mislim da mozes neposredno prije kupiti.

  11. #111
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Za Trnoružicu se kupovalo na blagajni, stvarno je bilo puno mjesta, mislim da mozes neposredno prije kupiti.
    koliko su bile karte?

  12. #112
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Totalno sam se pogubila u tim vašim planovima. :/
    Išli bi za sve, ponijelo me ushićenje s ovih stranica, dijete jadno ni ne zna što mu se sprema

    Svakako idemo:

    15.11. - Miffy
    12.12. - Orašar

    Svakako bi otišli i na Čarobnjaka iz Oza

  13. #113
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Sada sam provjerila, za Carobnjaka iz Oza karte ce biti 30kn i u prodaji su sat vremena prije pocetka. :D

  14. #114
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Jesi li možda pitala treba li imati kartu za dijete?

  15. #115
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Nisam jer ja imam klinca od 5,5 godina koji nije vise za sjedenje u krilu pa se nisam ni sjetila pitati :/
    Mozes nazvati 3650-333 pa pitaj, vjerovatno ovisi koliko je veliko dijete

  16. #116
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Citiraj zajecka prvotno napisa
    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Orašar ti ne igra 20.12., zadnja predstava je 18.12. koliko sam ja vidjela.
    Moja ideja je bila za 13.12. (subota) u 18.00 da se skupimo na hrpu, ali bez obaveze. Ja karte nabavljam redovnim putem - dakle, nemam vezu.

    Ja sam gledala na RASPORED IZVEDBI tamo gdje su sve predstave, pa i Orašar i to dosta puta, pa i 20.12.,.......nemam pojma, ja prvi put to...........

    Mi na žalost, ne možemo 13.12. jer idemo u Malu Scenu, ali jako dobra ideja.....
    Oprosti, imaš pravo! Čak i 23.12. i 30.12.....izabrala sam 13.12. jer je subota, a ostali dani (osim 20.12.) su u tjednu. A 20.12. već pečemo kolače.....
    U Maloj sceni ćete gledati Rock'n'roll....aaaa! karata više nema za tu predstavu, a to je jedina koju nismo gledali!!!
    Jesi li sigurna da je Rock n roll za dva miša rasprodan, za 8. 12., 13.12. i 21.12. na njihovoj web stranici ne piše da je rasprodano

  17. #117
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    mi idemo na orašara 13.12. i prošle godine smo bile, i bila sam uvjerena da ćemo izaći nakon 15 min, al ona je cijelu predstavu s velikim zanimanjem pratila. i tada kao i sad sam karte dobila preko frendice.

    3 tjedna kasnije smo išli na labuđe jezero. tu nije mogla dočekati da se labud na kraju ubije i to je stvarno trajalo predugo.

    no orašar, ako još znate o čemu se konkretno radi, pa im malo objašnjavate, moja je s nepunih četiri izdržala do kraja (kad mi je dete napredno i pametno ).

  18. #118
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    MC, vidimo se na Orašaru. Meni su veza tamo, nažalost, samo propale ambicije

    Inače, predstavu s Djedicom daju i u DK Dubrava
    http://www.ns-dubrava.hr/modules/dOr...id=1&pageid=-3

  19. #119
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj lucij@ prvotno napisa
    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Citiraj zajecka prvotno napisa
    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Orašar ti ne igra 20.12., zadnja predstava je 18.12. koliko sam ja vidjela.
    Moja ideja je bila za 13.12. (subota) u 18.00 da se skupimo na hrpu, ali bez obaveze. Ja karte nabavljam redovnim putem - dakle, nemam vezu.

    Ja sam gledala na RASPORED IZVEDBI tamo gdje su sve predstave, pa i Orašar i to dosta puta, pa i 20.12.,.......nemam pojma, ja prvi put to...........

    Mi na žalost, ne možemo 13.12. jer idemo u Malu Scenu, ali jako dobra ideja.....
    Oprosti, imaš pravo! Čak i 23.12. i 30.12.....izabrala sam 13.12. jer je subota, a ostali dani (osim 20.12.) su u tjednu. A 20.12. već pečemo kolače.....
    U Maloj sceni ćete gledati Rock'n'roll....aaaa! karata više nema za tu predstavu, a to je jedina koju nismo gledali!!!
    Jesi li sigurna da je Rock n roll za dva miša rasprodan, za 8. 12., 13.12. i 21.12. na njihovoj web stranici ne piše da je rasprodano
    Sigurno sve rasprodano, zapravo rezervirano, bez obzira kaj na webu piše, zvala sam. Ali može se zvati četvrtak prije predstave, iza 18 (tada se zatvara blagajna, pa tko je kupio, kupio je). Kaže teta da ljudi često zaborave da imaju rezervaciju.

  20. #120
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Joj, ovaj topic mi je super! Sutra ćemo ići rezervirati Orašara, a svakako idemo i na Čarobnjak iz Oza.
    Čekam obavjesti za Kraš, prošle god smo trebali ići ali su bili bolesni.

  21. #121
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Na Kraš idemo obavezno! Jel se zna kada je? Već sam se malo pogubila od silnog uzbuđenja

  22. #122
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa
    Citiraj Mony prvotno napisa
    Gdje se kupuju karte za bajku na ledu?
    ne znam sigurno, ali probaj Klizački klub Medo, tel. 2915 565 ili Dom športova blagajna, tel. 3650 333, 3560 334

    Thanks


    Malo sam se pogubila - gdje igra Carobnjak iz Oza

  23. #123
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Citiraj mamaduda prvotno napisa
    Citiraj Mony prvotno napisa
    Gdje se kupuju karte za bajku na ledu?
    ne znam sigurno, ali probaj Klizački klub Medo, tel. 2915 565 ili Dom športova blagajna, tel. 3650 333, 3560 334

    Thanks


    Malo sam se pogubila - gdje igra Carobnjak iz Oza
    Čarobnjak iz Oza je ovogodišnja Bajka na ledu

  24. #124
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno


  25. #125

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    moja cura će imati 15 mjeseci, dali ima neke predstave za tako male,
    npr. kraš ili nešto slično ili u domu sportova ta predstava

  26. #126
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Jesi li sigurna da je Rock n roll za dva miša rasprodan, za 8. 12., 13.12. i 21.12. na njihovoj web stranici ne piše da je rasprodano[/quote]

    zvala sam ih telefonom, pa mi je teta rekla...
    a niš, rezervirala sam rodu i lisca (to mi je mrak predstava!) sa Sv. Nikolom.

  27. #127
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj blond lady prvotno napisa
    moja cura će imati 15 mjeseci, dali ima neke predstave za tako male,
    npr. kraš ili nešto slično ili u domu sportova ta predstava
    Ah šta ja znam, možda Miffy u kazalištu Trešnja, tamo uvijek bude puno jednoipolgodišnjaka. Mislim da ovo u Domu sportova nije za nju, predaleko je "pozornica" i vjerojatno bi je previše zanimale stvari oku bliže da bi kužila što se to tamo događa. Možda to u Krašu, ali još nisu ništa objavili za ovu godinu pa se zapravo ne zna program.
    Možete ići u Lisinski na koncert Jaquesa Houdeka (ili kako se to već piše).

    Makar, Ivino prvo iskustvo s kazalištem je bilo potpuno van svakih okvira, a on se izvrsno proveo. Naime, gledali smo "Kako misliš mene nema" Theatra Exit. Ispalo je tako jer sam bila na odmoru u jednom malom mjestu gdje provodim ljeti dva-tri tjedna i onda idem na sve živo što se tamo događa. Igrala je ta predstava na otvorenom. Mislila sam da će I. odmah zaspati, tada je imao 8 mjeseci, ali ma kakvi. Kada su ugasili svjetla i upalili svjetlo na pozornici frajer je širom otvorio oke i odgledao cijelu predstavu širom otvorenih usta, bez riječi.
    Malo OT, ali moram spomenuti da je u istom gradu imao prvi susret s kinom. Igrao je Sex i grad

  28. #128

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    super ideja sa j. haudek jer njegove dječ. pjesme obožava

  29. #129
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Citiraj blond lady prvotno napisa
    moja cura će imati 15 mjeseci, dali ima neke predstave za tako male,
    npr. kraš ili nešto slično ili u domu sportova ta predstava
    mala scena, priča o kotaču i priča o oblaku
    žar ptica, ti i ja, mali medo i vesela bajkovnica

  30. #130
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    mi idemo na orašara 13.12. i prošle godine smo bile, i bila sam uvjerena da ćemo izaći nakon 15 min, al ona je cijelu predstavu s velikim zanimanjem pratila. i tada kao i sad sam karte dobila preko frendice.

    3 tjedna kasnije smo išli na labuđe jezero. tu nije mogla dočekati da se labud na kraju ubije i to je stvarno trajalo predugo.

    no orašar, ako još znate o čemu se konkretno radi, pa im malo objašnjavate, moja je s nepunih četiri izdržala do kraja (kad mi je dete napredno i pametno ).


    Moja je prošle godine odledala sve klasične balete koji su bili na programu HNK i onda neko vrijeme nije htjela da joj prije spavanja čitamo slikovnice, nego programske knjižice.

  31. #131
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Moja je prošle godine odledala sve klasične balete koji su bili na programu HNK i :
    i moja
    pa sam se bojala da će na vratima HNK osvanuti naša slika sa natpisom "zabrana ulaza" 8)
    ipak su tu proradili geni kameni

  32. #132
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Da malo upadnem u ovu spiku: kad je moje dijete pametno i kulturno uzdignuto s nasim iskustvom Palcice.
    Predstava je super, al nam kazaliste Zar ptica uopce nije primjenjeno djeci koja su iza 5. il 6. reda, jer nije nimalo uzdignuto prema kraju, a moj mali nije ni trenutka proveo na svojem mjestu, vec meni na uzdignutom koljenu, rukama, cak na kuku, jedno vrijeme - ukocila sam se, da
    Sljedeci vikend idemo na zlocestobiju, bas me zanima kak ce biti, jer smo jos vise pri kraju od danas :/
    Sutra zovem za bajku na ledu jesu li karte u prodaji pa vam se javim.

  33. #133
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Evo da se i javim, dojmovi Palcica.
    Pa nije me bas nesto odusevila. Ni H nije bas bila 100% zainteresirana. Ne svidja mi se sto pricaju u 3 licu. Ono dodje zaba i kaze: "Dosla je zaba i htjela je da Palcica podje za njenog sina."
    Bilo mi je super vidjeti S.Guberinu kao naratora i krticu, ali mi se ucinilo da je par puta zaboravio tekst i improvizirao.

    Sta se tice sjedla, mi smo bili u 2. redu, ali H je cijelo vrijeme sjedila na meni, nije moga sama, jer su ispred nas bili 2 tate sa sirokim ramenima.

  34. #134
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ide tko na zg. mališane ove godine? Nama je to već tradicija, iako prošle godine i nisu bile nešto lude za njima, više su uživale na baletu.
    Ako se skupi dobro društvance, idemo...

  35. #135
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mi već imamo karte, za 12h.

  36. #136
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Ide tko na zg. mališane ove godine? Nama je to već tradicija, iako prošle godine i nisu bile nešto lude za njima, više su uživale na baletu.
    Ako se skupi dobro društvance, idemo...
    Hm, nisam sigurna. Mene ubiju u pojam mažoretkinje i oni nižerazredni estradnjaci koje dovedu kao goste. :/

  37. #137
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ma da, a otkad je Megi i sama bila u mališanima, nekako ih drukčije gledam :/
    Ali, ako će to biti prilika da se vidimo, ja sam za.

  38. #138
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Na znanje pučanstvu!!! :D

    KRAŠeve predstave počinju 5.12. i bit će sve do kraja mjeseca. Od 17.11. će biti moguće karte kupiti, nažalost ne i naručiti. Ali možemo se dogovoriti da netko kupi za više nas, da se ne mora do Ravnica ići ako je kome daleko.

    Cijena je 20 kn.

  39. #139

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    I paket su 50, 100 i 150 kn
    I ja sad zvala, tel. i online rezervacija nema.

  40. #140
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj mamaLare prvotno napisa
    I paket su 50, 100 i 150 kn
    I ja sad zvala, tel. i online rezervacija nema.
    Kaj znače paketi?

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Ono što djed Božičnjak uručuje djetetu,
    roditelj izabere u kojoj vrijednosti želi i DB daruje dijete poklon paketom koji je roditelj kupio u protuvrijednosti slatkiša

  42. #142
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Paketi koje daje Djed Mraz.

  43. #143

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Bla jesam sama sebe smotala
    Nadam se da se može izvući iz konteksta što sam prijašnjim postom mislila

  44. #144
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Pokloni koje kupiš da im djed mraz da.

  45. #145
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno


    nisam skrolala dolje,pa nisam vidjela da ste već odgovorile Jelki.
    Mi smo prošle godine telefonski zapisali ime,i onda smo jedan dan otišli po krate.Znači ove godine nema rezervacija?

    Mii bi išli isto.

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Nema rezervacija, osobno u Bombonjeri na ravnicama

  47. #147
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    I mi idemo na Kraševu bajku!

  48. #148
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Hvala svima na odgovorima!

    Toliko se do sada spominjala ta bajka, a nigdje paketi, pa me ovo sad zateklo. Ali nema veze, zasladit će se tata i mama (i beba u buši). Dooobro, dooobro, dobit će i Jana koju mrvicu.

    A jel nekaj konkretnoga ima u tim paketima, mislim postoji li popis kaj koji paket uključuje?

  49. #149
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Radno vrijeme Bonbonijere je od 08-20.00.

  50. #150
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Jelka,unutra su čokolade,samo su paketi složeni sa više ili manje Kraševih slatkiša.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •