Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 101

Tema: dvomjesečnu bebu ostavili u autu pa je odvezao pauk

  1. #1
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno dvomjesečnu bebu ostavili u autu pa je odvezao pauk

    Bračni par iz Splita u četvrtak ujutro vozio je svoje troje djece kod liječnika. Dok je otac ušao u ordinaciju u Starčevićevoj ulici s djecom, majka je ostala u autu s četvrtim djetetom, dvomjesečnom bebom. Međutim, kako su se morala cijepiti, djeca su bila nemirna i otac ih nije mogao smiriti. Pozvao je majku, koja je u ordinaciju ušla na samo nekoliko minuta koje su bile dovoljne da pauk odnese njihov Fiat monovolumen skupa s najmlađim djetetom. Dijete koje su smjestili u auto-sjedalicu bilo je pokriveno dekicom, a kako kažu u službi koja je odvela nepropisno parkirani auto i iza zadnjeg vjetrobranskog stakla bilo je nekoliko deka tako da je beba bila prilično 'zakamuflirana' i oni ju uopće nisu primjetili. Već 10-ak minuta nakon što su Fiat dovezli u svoj park, izbezumljeni roditelji su došli po svoje dijete. Srećom, priča ima sretan kraj i beba je dobro te je vraćena roditeljima.


    :shock:

  2. #2
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    pardon zaboravila sam navesti izvor - 24 sata.

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Strašno! :shock:

    Ne znam tko je više odgovoran, roditelji koji su ostavili bebeu samu u autu ili djelatnici pauka koji nisu pogledali u automobil.

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Djelatnicima pauka se moglo desiti da bebu nisu primjetili, smotuljak od 2 mjeseca je mali smotuljak i ako se baš pažljivo ne gleda, pogotovo netko tko niti ne očekuje da bi u autu moglo biti dijete.
    Ja bih rekla da su najodgovorniji roditelji. Ne bih ni na sekudnu dijete mogla ostaviti samo u autu.

  5. #5
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    definitivno odgovorni neodgovorni roditelji.

  6. #6
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    sorry, ali mislim stvarno

  7. #7
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ja sam čula par slučajeva kada je zagrebački pauk odvezao kućne ljubimce.

  8. #8
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj flower prvotno napisa
    definitivno odgovorni neodgovorni roditelji.
    x

  9. #9
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    nikad ne reci nikad, ali ne mogu zamisliti da dijete ostavim u autu van vidokruga niti na sekundu..
    roditeljima je sigurno bilo grozno, da ne kazem uzasno, kad su vidjeli da nema auta, ali da su krivi i odgovorni, jesu.

  10. #10
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno

    nije mi jasno kako netko može tako malo dijete ostaviti samo u autu

  11. #11
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    e, baš me briga šta im je bilo grozno kad nisu normalni-al zbilja. KAko mogu tako nešto napravit?

  12. #12
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    poala evo opet zgražanje-party!

  13. #13
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa je zgražanje, ali dobro je da se ljudi podsjete na rizike takvog ponašanja.

  14. #14
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Pa je zgražanje, ali dobro je da se ljudi podsjete na rizike takvog ponašanja.
    ovo je istina.
    i meni je par puta palo na pamet, ma šta se može desiti, neću ju buditi, idem samo minuticu skočiti preko puta po nešto i sl.
    i onda uvijek zamislim da baš na toj cesti padnem i npr. slomim nogu, a beba sama u autu i odmah odustanem od ostavljanja bebe same u autu pa makar i na jednu minutu.

  15. #15
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Meni je to nepojmljivo!!! Moglo se i nešta 10 puta gore dogoditi. Nama je na parkingu x puta spucan auto (i to par puta poprilično žestoko), tako da mi je nepojmljivo ostaviti dijete na sekundu samo u autu :/

    I da, odgovorni su totalno neodgovorni roditelji!!!

  16. #16
    katajina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    463

    Početno

    Neodgovorni roditelji, jadno dijete!

  17. #17
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    nije ovo prvi slučaj da je pauk u splitu odnio auto s bebom.
    prije par godina isto se dogodilo jednoj doktoici (osobno znam slučaj) di je ona izašla iz auta na 2 minute i pauk odnio auto s bebom.

    za razliku od vas ja neću drvljem i kamenjem po roditeljima. niti ću se zgražat. a čak ih neću ni prozvat neodgovornima. samo su u jednom momentu bili nesmotreni i krivo procijenili situaciju.

    ja inače nisam pesimist i ne razmišljam da će se odma nešto tragično i crno dogodit ako se dite ostavi minut-dvi u autu, samo, dok spava i dok je beba. mene bi bilo strah ostavit veće dite samo u autu.

    btw, prije tri godine na tehničkom pregledu L. i ja. ona spava u "jajetu". tehničar pregledava auto, lupka, tupka, sjeda u auto, izlazi iz auta i na kraju ja definitivno izađem iz auta da on može komodno sjest na vozačevo mjesto. i u tom se trenu L. probudi i nešto promrmlja. i ovaj tek tada shvati da je dite u autu.

  18. #18
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Evo mene neodgovornog roditelja. Ajte sad drvljen i kamenje na mene. Nemojte biti tako isključivi. naći ćete se sigurno ili već jeste bili u situaciji da procijenite da je bolje ostaviti dijete/djecu na minut dva u autu nego ih vaditi van. Pogotovo ako spavaju.

    Evo ja moje jučer ostavila u autu i trknula do apoteke ispred. Jesam tako nešto stravično loše i neodgovorno napravila? Baš me ljute ovakve stvari kad netko nešto stavi kao novu temu i onda svi uzduž i poprijeko kontra ili za.

  19. #19
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    ja se uzasno bojim i imam paranoju da ce se neko drugo auto zaletit u moje parkirano auto ako unutra ostavim dijete makar i nasekundu i uzimam ga sa sobom makar kad odem platit gorivo na pola metra od njega.

    a u splitu nemilosrdno dize pauk, nama su ga prosli tjedan digli.

  20. #20
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    ja se uzasno bojim i imam paranoju da ce se neko drugo auto zaletit u moje parkirano auto ako unutra ostavim dijete makar i nasekundu i uzimam ga sa sobom makar kad odem platit gorivo na pola metra od njega.

    a u splitu nemilosrdno dize pauk, nama su ga prosli tjedan digli.
    Ovoga bih se i ja bojala. Osim pauka naravno.

  21. #21
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I da zaboravila sam napomenuti i krađu auta.
    To se jednom dogodilo negdje na Kvatriću.
    Frajer je SAMO skoknuo na kiosk, malo dijete ostavio u autu da spava.
    Auto mu je netko maznuo u sekundi dok ga nije bilo, skupa s djetetom...
    E sada kako je točno završilo ne znam, ali daj zamisli...

  22. #22
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Pa dobro, ja ipak živim u manjem mjestu nego je Zg gdje je ipak(barem prividno) manje ovakvih situacija.

    Ali ipak, ne želim da me strah ubije. Ne možeš utjecati na sve u životu. Ja osobno ne vidim strah u tome da ostavim dijete u autu ako ga ja osobno mogu pogledom iz mjesta gdje sam otišla vidjeti.

    Ajde vi s više djece recite da ih svaki puta vadite sve van kad idete platiti gorivo? Moji me onda obično onda još i nažicaju da im nešto kupim kad uđemo unutra. Radije ih ona ostavim u autu i gledam svako malo jesu dobro.

  23. #23
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    Ajde vi s više djece recite da ih svaki puta vadite sve van kad idete platiti gorivo?
    ne točim gorivo ako su oboje ili samo mlađa sa mnom, eventualno ako je samo stariji sa mnom

  24. #24
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    Citiraj ivancica prvotno napisa
    Ajde vi s više djece recite da ih svaki puta vadite sve van kad idete platiti gorivo?
    ne točim gorivo ako su oboje ili samo mlađa sa mnom, eventualno ako je samo stariji sa mnom
    Hm, to nam se još nije desilo.
    MM plaća, a ja sam u autu. Ili obrnuto.
    Ja ne vozim a on sam s njima još nije bio u prilici da toči gorivo.
    Ne vozimo se baš puno.
    Ali opet nije mi to isto s ovim gdje je žena ušla u bolnicu ili dom zdravlja kaj već.

  25. #25
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    strašno...neznam što bi rekla jer se hvala bogu nisam našla u takvoj ni sličnoj situaciji...

  26. #26
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ja imam svoj auto u koji ako se toči gorivo točim ja, rijetko mm. On ga rijetko i vozi.Djeca su gotovo uvijek sam mnom, barem jedno od njih. Osim ako idemo nekamo zajedno na put, onda smo svi zajedno.

    Ali ja moj auto i servisiram i vozim na pranje i pumpam gume i sl. Tako da vam ja nisam baš ogledni primjerak tipične žene.

    A i nije isto kao što ana.m. kaže ove dvije situacije.

  27. #27
    katajina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    463

    Početno

    Neodgovorno je i gotovo!
    Jer poznajem tipa koji je mirno u autu čekao svoj red na pumpi a na njega se obrušila kamiončina jer je vozač zaboravio potegnut ručnu!
    Na autu je bila totalka!
    I odgovor je da, obje ih vadim kad idem platiti gorivo u mom malom mjestu?

  28. #28
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    kad točim gorivo, zaključam auto i odem platiti, posebice ako je vani hladno vrijeme. bojim se više da mi hoda okolo auta, nego što sjedi u autu, mirno i čeka na me.

  29. #29
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ne mogu prihvatiti usporedbu s placanjem goriva, gdje dijete eventulano provede 2 minute samo a roditelj cijelo vrijeme vidi što se dogada. ovdje je pauk odnio auto a roditelji nisu primijetili. znaci nisu bili bas u blizini ili...??? :?
    meni za ovo nema opravdanja

  30. #30
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    ja inače nisam pesimist i ne razmišljam da će se odma nešto tragično i crno dogodit ako se dite ostavi minut-dvi u autu,
    Nisam ni ja pesimist...ali dovoljna mi je i pomisao da se nešta loše može dogoditi- već je to dovoljno da ne želim riskirati sigurnost svog djeteta!
    Istina je da se može nešta dogoditi i kad se vozimo autom, i kad se šetamo gradom i u svakom trenutku....ali sam zato ja uz svoje dijete pa ću prije ići zaštiti dijete nego sebe samu. A da ga prepustim samom sebi, pa i na 2 minute, ne dolazi u obzir! :/

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    185

    Početno

    prekrasno. te roditelje treba pozvati na odgovornost. to nikako nije u redu

  32. #32
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    kikica je ostajala sama. jer nisam mogla drukčije u određenom trenutku.
    i ne, ne osuđujem roditelje.

    a internetom kruži izreka: angažirajmo pauka da lovi kriminalce. pauk stiže najbrže!

  33. #33
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Ja sam paranoična i nikad ga nisam ostavila ni sekunde samog.
    Kad bi išla platiti gorivo sigurno bi ga povela sa sobom.
    I da skoknem u apoteku isto.
    Ali to sam ja.
    Ne osuđujem nikog.

  34. #34
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    i ja ostavljam klince u autu u nekim situacijama, a vise sam ih ostavljala dok su bili mani - sad sami izadju i idu s menom

    stvar je procjene
    kolko sam skuzila ova je beba spavala i mama je ocito procjenila da je manja steta ostaviti je u autu da mirno spava nego je vaditi van i umjesto 3 imati 4 zivcana djeteta

    hbg... ovaj put se desilo da se ova procjena pokazala losom
    sve je to zbir ovakvih i onakvih okolnosti i uopce ne mislim da su ovi roditelji neodgovorni nego eto - nisu imali srece - los grah im je taj dan pao

    ja doista ne znam ni jednog jedinog roditelja koji bar jednom uzivotu nije postupio neodgovorno
    n.i.
    j.e.d.n.o.g.
    j.e.d.i.n.o.g.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    ja doista ne znam ni jednog jedinog roditelja koji bar jednom uzivotu nije postupio neodgovorno
    n.i.
    j.e.d.n.o.g.
    j.e.d.i.n.o.g.
    x

    Ne zelim osudjivati jer uistinu nikada ne znam u kakvoj se situaciju mogu naci....

  36. #36
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    O tome smo već raspravljali. Je li svako ostavljanje djeteta ok i je li jednako dijete u autu kad majka stoji dva metra od auta ili ode u shoping.

    Točim benzim na maloj pumpi na kojoj još djelatnik pumpe toči benzin. Blagajna je dva metra dalje. S blagajne vidim dijete u AS.
    I idem na bankomat koji je ajd odokativno 1,5 od parkiranog auta.
    U drugim slučajevima ne ostavljam ih u autu.

  37. #37
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Po meni ovo je bilo neodgovorno jer je dijete, koliko sam shvatila, bilo ostavljeno u totalno nepropisno parkiranom autu i roditelji nisu bili na par metara od njega već unutar zgrade dok je dijete bilo vani, ali stoji i ovo kaj Muki veli:

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    ja doista ne znam ni jednog jedinog roditelja koji bar jednom uzivotu nije postupio neodgovorno
    n.i.
    j.e.d.n.o.g.
    j.e.d.i.n.o.g.
    Srećom je sve dobro završilo!

  38. #38
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    ja inače nisam pesimist i ne razmišljam da će se odma nešto tragično i crno dogodit ako se dite ostavi minut-dvi u autu,
    Nisam ni ja pesimist...ali dovoljna mi je i pomisao da se nešta loše može dogoditi- već je to dovoljno da ne želim riskirati sigurnost svog djeteta!
    kod mene uopće nema pomisli da se nešto loše može dogodit. jer ne razmišljam crno niti prizivam šbbkbb
    i da, L. ostavim samu u autu.
    ja imam brze i hitre noge i skoknem u dućan, u apoteku, na bankomat, plaćam benzinu, zaboravim nešto u uredu......ostane u autu, vezana u sidalici.
    ako sam zbog toga neodgovorna, a bože moj, bit ću najvjerovatnije opet i sutra i prekosutra iz istog razloga i zbog istog čina neodgovorna.

    ali mi ne pada na pamet za svako moje zaustavljanje i micanje iz auta na 2 minute (ma ni na 5 minuta) vadit nju iz auta.

  39. #39
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    ja inače nisam pesimist i ne razmišljam da će se odma nešto tragično i crno dogodit ako se dite ostavi minut-dvi u autu,
    Nisam ni ja pesimist...ali dovoljna mi je i pomisao da se nešta loše može dogoditi- već je to dovoljno da ne želim riskirati sigurnost svog djeteta!
    kod mene uopće nema pomisli da se nešto loše može dogodit. jer ne razmišljam crno niti prizivam šbbkbb
    i da, L. ostavim samu u autu.
    ja imam brze i hitre noge i skoknem u dućan, u apoteku, na bankomat, plaćam benzinu, zaboravim nešto u uredu......ostane u autu, vezana u sidalici.
    ako sam zbog toga neodgovorna, a bože moj, bit ću najvjerovatnije opet i sutra i prekosutra iz istog razloga i zbog istog čina neodgovorna.

    ali mi ne pada na pamet za svako moje zaustavljanje i micanje iz auta na 2 minute (ma ni na 5 minuta) vadit nju iz auta.


    A može pasti na nas nešto s krova dok ih nosim na rukama, ili nas zatepst auto dok čekamo prijeći pješački pa bi se žderala što ih nisam ostavila u autu tih nekoliko minuta. Ne smišljam najgore scenarije. A da ih majka može smisliti, one najgore vrste i to miljama unaprijed, to stoji.

    Idem po svom ovlastitom osjećaju i procjeni koliko je nešto opasno ili nije.

  40. #40
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Loryblue...trebala sam napisati- Nisam ja pesimist, ali sam najveći paničar

  41. #41
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Loryblue...trebala sam napisati- Nisam ja pesimist, ali sam najveći paničar
    e to je već drugi par opanaka.

  42. #42
    efekta

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Ja sam paranoična i nikad ga nisam ostavila ni sekunde samog.
    Kad bi išla platiti gorivo sigurno bi ga povela sa sobom.
    I da skoknem u apoteku isto.
    Ali to sam ja.
    Ne osuđujem nikog.
    potpisujem,
    i kad je situacija takva da "na sekundu" moram izaći iz auta, pomislim šta da se desi nešto meni dok sam vani, da padnem u nesvijest ili sl, dok bi me "sanirali" i odveli do bolnice, dijete ostane samo u autu, a što se sve dalje može desiti ni ne zazmišljam...

  43. #43
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Meni je to nepojmljivo!!! Moglo se i nešta 10 puta gore dogoditi. Nama je na parkingu x puta spucan auto (i to par puta poprilično žestoko), tako da mi je nepojmljivo ostaviti dijete na sekundu samo u autu :/
    kuzim te, ali mi nije jasno koja je razlika da ti neko pukne auto s tobom i bez tebe u njemu :?

    ja se isto uzasno bojim takvih situacija, al u principu to su slucajevi kad nista ne mozes.

  44. #44
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj efekta prvotno napisa
    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Ja sam paranoična i nikad ga nisam ostavila ni sekunde samog.
    Kad bi išla platiti gorivo sigurno bi ga povela sa sobom.
    I da skoknem u apoteku isto.
    Ali to sam ja.
    Ne osuđujem nikog.
    potpisujem,
    i kad je situacija takva da "na sekundu" moram izaći iz auta, pomislim šta da se desi nešto meni dok sam vani, da padnem u nesvijest ili sl, dok bi me "sanirali" i odveli do bolnice, dijete ostane samo u autu, a što se sve dalje može desiti ni ne zazmišljam...
    prije bi mu priskočili u pomoć slučajni prolaznici nego šta bi te neko naša doma da ti se nešto dogodi dok si sama s ditetom.
    ako ti se ima dogodit, dogodit će ti se.
    a ako već misliš padat u nesvist bolje da padaš sama nego s ditetom u naručju

  45. #45
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Meni je to nepojmljivo!!! Moglo se i nešta 10 puta gore dogoditi. Nama je na parkingu x puta spucan auto (i to par puta poprilično žestoko), tako da mi je nepojmljivo ostaviti dijete na sekundu samo u autu :/
    kuzim te, ali mi nije jasno koja je razlika da ti neko pukne auto s tobom i bez tebe u njemu :?

    ja se isto uzasno bojim takvih situacija, al u principu to su slucajevi kad nista ne mozes.
    A znam i ja da ne mogu ništa...ali sve si mislim da bih mogla nekako spasiti dijete ako sam kraj njega. Koja je veća vjerojatnost da spasim dijete- ako sam s njim ili ako je samo?
    Paničar sam da je to strašno

  46. #46
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj kloklo prvotno napisa
    Po meni ovo je bilo neodgovorno jer je dijete, koliko sam shvatila, bilo ostavljeno u totalno nepropisno parkiranom autu i roditelji nisu bili na par metara od njega već unutar zgrade dok je dijete bilo vani.
    da. ovo je bilo stvarno nepromišljeno i glupo.

  47. #47
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    nista niste naucile tu na forumu?

    nisu roditelji neodgovorni (za cijeli zivot i za svaku stvar na osnovu jednog dogadjaja iz vrlo vjerojatno vrlo dinamicne svakodnevnice te viseclane obitelji ) nego je neodgovoran - postupak


    potpisujem loryblue, ostavljam i ja svoje, ovisno o prigodi i vremenskim prilikama, procjeni i onome sto smatram zdravorazumskim promisljanjem (naglasavam da ja smatram, ne da bi vascela (pogotovo forumska) populacija isto tako smatrala)...


    i ne mislim da bi im puno pomoglo da sam ja u autu kad bi se nesto katastroficno trebalo dogoditi, pogotovo da sam inace po prirodi panicar - dok bi tako panicna odreagirala makar vriskom - bilo bi davno svrseno vrijeme :/ doduse, ni ne razmisljam u tom - sbbkbb - smjeru...

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ajmo te roditelje kamenovat na rivi.....

  49. #49
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    Ajmo te roditelje kamenovat na rivi.....
    ne, amo im čestitat
    ŠTa ima tako loše u tome da mislimo da je ovo šta su napravili totalna glupost i da su za svoj stres sami krivi?Ne znači to automatski da mi ne griješimo.Jesmo, sigurno.

  50. #50
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    Citiraj kloklo prvotno napisa
    Po meni ovo je bilo neodgovorno jer je dijete, koliko sam shvatila, bilo ostavljeno u totalno nepropisno parkiranom autu i roditelji nisu bili na par metara od njega već unutar zgrade dok je dijete bilo vani.
    da. ovo je bilo stvarno nepromišljeno i glupo.
    Potpisujem!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •