Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Moj Karlo je slomio ruku :( molim iskustva

  1. #51
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj NanoiBeba;s3261237 prvotno napisa
    Ja sam imala onaj lagani gips koju se plaća...
    Meni su u traumi odbili staviti taj plastični pa makar ga platila. 5 tjedana sam sam imala klasični

  2. #52
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Meni ga je lik sam ponudio u traumi. Njemu sami platila. Bez računa, naravno

  3. #53
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni ga je lik sam ponudio u traumi. Njemu sami platila. Bez računa, naravno
    Sad me već zanima koje godine. Jer meni su 2019 rekli da imaju zabranu da ikome stavljaju ista što nije po hzzo...

    No da budem bar na temu dječjeg zdravlja, u Klaicevoj navodno bez problema stave plastični ako ga roditelj plati/kupi, ali mislim da mora sam u dućan otići.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 21.09.2023. at 07:10

  4. #54
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    U Klaićevoj navodno više nema nikoga tko zna stavljat plast.gips, pa više nema te opcije. Cure pisale o tome neki dan.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    No da budem bar na temu dječjeg zdravlja, u Klaicevoj navodno bez problema stave plastični ako ga roditelj plati/kupi, ali mislim da mora sam u dućan otići.
    Ovako su nama 2011. Sami smo kupili plastični gips, u Klaićevoj su ga stavili.
    Prije 2 godine su ga gipsali preko longete pa plastični gips nije ni dolazio u obzir. Ne mogu se sjetiti jesam li tada viđala klince s plastičnim gipsom po hodnicima.

  6. #56
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Sad me već zanima koje godine. Jer meni su 2019 rekli da imaju zabranu da ikome stavljaju ista što nije po hzzo...

    No da budem bar na temu dječjeg zdravlja, u Klaicevoj navodno bez problema stave plastični ako ga roditelj plati/kupi, ali mislim da mora sam u dućan otići.
    Sad sam tek vidjela kak vrijeme leti. Sa slomljenom rukom sam išla na put pa sam sad našla datum po fotkama. Bilo je to 2017. godine

  7. #57
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    To često bude izvor zabune i nesporazuma na forumu jer pišemo o različitim razdobljima. Što je najgore u pravu budu obje strane jer svatko priča o svom iskustvu u odredjenom trenutku.

    I mom djetetu su davno stavljali plast.gips u Klaićevoj, danas više toga nema jer ne postoji kvalificirana osoba tamo koja to zna postavit. Otišli su im ljudi.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.09.2023. at 09:38

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    A trenutno sam ja u situaciji da trebam fizijatra i fizikalnu za relativno bezazleni problem, i jedva sam se uspjela naručiti za termin koji je za 6 mjeseci. U Mihanovićevoj naručuju samo neodgodive slučajeve, a to su slučajevi nakon nedavne ozljede ili operacije.
    Probaj u Božidarevićevoj 11, mislim da se manje čeka.

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Fizijatra i terapija napravljena na svetom duhu,

    Pitamo svugdje
    Baštijanova nudila termin fizijatra tek 28.11.
    Vrapče, Knežija,Črnomerec, Runjaninova nije imala mjesta ove godine

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •