Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: implatacijsko krvarenje

  1. #1

    Početno implatacijsko krvarenje

    u biti nije bas krvarenje, danas mi je 21.DC, a jucer sam dobila nekoliko smedjih mrljica, nakon mokrenja takodjer lagano u tragovima vidim smedji iscjedak, jutros ga isto malo imam, ono sta me zanima je da li to moze bit implatacijsko krvarenje i koliko ono u prosjeku traje? izludit cu vise....pokusam se skulirat i ne opterecivat se previse, to traje mjesec dana a onda vise ne mogu glumit ravnodusnost......ako netko zna odgovor bila bi jako zahvalna, thanks!!!!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Iskreno se nadam da je to to! :D
    Koliko ja znam traje cca 2 dana-i onda prestaje.

  3. #3
    Leki-lavica

    Početno

    coly, idi na potpomognutu i imas moj topic oko implantacijskog.
    I meni se to desilo prije par dana. Cure su bile super i na sve mi odgovorile
    Ako si nestrpljiva, pogledaj

    Javi se sa novim vijestima
    Ljubim te

    Leki

  4. #4
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Impl. spotting se javlja najcesce 7-10 dana nakon ovulacije, i cesto se onda (ako mjeris temp.) moze vidjeti jos jedna promjena temperature na chartu.
    Nadam se da je to to... Drzim fige :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Ja sam "pronašla" rozi flekić 9. dan od pretpostavljene ovulacije. Još sam si pomislila - pa kaj ću dobiti M 7 dana ranije?! Onda mi je prošlo kroz glavu da je možda to - to! I bilo je.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    A šta kad to dobiješ 23 dan ciklusa (roza, crvenkasti iscjedak s ugrušcima krvi malim poput glave bumbačice )Danas mi je 27 dan ciklusa , mislila sam da je menga al nikako da prokrvarim kako treba .
    Čak sam imala s MM mislila ajd prokrvarit ču od toga a ono figa ... samo nešto slindra nikako da procurim, cice su mi ko baloni, :?

  7. #7
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    ako je ovulacija bila oko 14tog DC, onda je 23ci DC potencijalno impantacijsko

    a moze ti i neka kapilarica puknut

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    Ancice, nadam se da je to to
    Kod mene ovaj ciklus tj prvi dan je citav dan i noc bilo nesto rozo i smedje. Nigdje krvi, vec roza boja. Nikad mi nije tako bilo. Ja kontala mozda je trudnoca za koju su veoma male sanse bile jer smo pazili, a bojala sam se da nesto nije u redu. Vec sam u glavi smisljala pitanje koje bi postavila vama Ustanem u 5 ujutro i od nestrpljenja uradim test koji je naravno bio negativan. Sat vremena nakon toga mi dodje m naravno u obilnim kolicinama.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Plavaa onaj spoting je bio rani spontani pobačaj...otvorila sam novi topić, pa pogledaj ako te zanima
    UF

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •