Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 390 od 390

Tema: odjeća za trudnice - 2. dio

  1. #351
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Totto, ja sam evo skoro u 32. tjednu a ništa trudničko nemam. OK, ljeto je pa se ima dužih majci, haljina i svega što nije trudničko ali sve se to da izbjeći a ako nemaš love onda radije kupi nekoliko pari donjih dijelova trenerki nižeg struka i običnih pamučnih majci dužeg kroja. Ja stvarno imam ogroman trbuh i uvijek nisko nosim pa ako ja sebi nađem takve stvari onda može bilo tko. I ja sam bila u prenatala i oni nisu normalni, nebi iz inata ništa tamo kupila. Meni je tamo sve preširoko ali bez obzira na to, za jedne hlače koje ću nositi 2,3 mjeseca da dam skoro 600 kn, ma nebi i da plivam u novcima. A ove trenerke, majce isl..sve to možeš naći u npr New Yorkeru, Amadeusu..bilo kojem takvom dućanu i za 550 kn možeš se obući od glave do pete prekonekoliko puta.


    Sad još samo tražim jeftine pidžame i gaćice pa da se pripremim za rodilište jer mi se ni za to ne baca lova. (iako i tu imam dobar savjet-nemoj kupovati grudnjake za dojenje jer su preskupi i meni su nepraktični-puno praktičniji i jeftiniji su najobičniji topići)

  2. #352
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nemoj kupovati grudnjake za dojenje jer su preskupi i meni su nepraktični-puno praktičniji i jeftiniji su najobičniji topići
    koji broj grudnjaka nosiš?
    jer meni s 85 E u trudnoći i nakon poroda nijedan topić ne bi držao baš ništa. a to nisu neke prevelike cice.
    mislim, ne moraju se kupovat grudnjaci za dojenje, stvarno nisu nužni, ima raznih rješenja, ali ne paše svima sve.

  3. #353
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja imam male cice, neka dvojka prije trudnoće a u trudnoći i dok dojim mlo veća trica. Meni su topići genijalna stvar i sve stoji na mjestu

  4. #354
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    Trina, hvala na odgovoru

    Nije da nemam novaca, ali skoro 400 kn za donji dio trenirke je zbilja too much. Radim na poslu gdje je dress code obavezan, pa ne mogu hodati u majicama i tajicama/trenirki, a za po doma mi je ionako svejedno, mogu i plahtu prebaciti preko sebe Našla sam u C&A u CC1 krasne pamučneonako casual hlače za 60 kn koje mogu proći i na poslu pa sve da ih i dva puta obučem, isplatilo se. Nemaju velik izbor, ali su cijene i više nego OK (predivna bijela košulja od viskoze koju mogu nositi i kao netrudnica za 150 kn, pamučna trenirka 150 kn). Obzirom je trudnoća planirana, prošlu sezonu sam kupila dosta haljina koje ću moći nositi i sada, samo su hlače problem, inače ne volim da me stežu, a sad pogotovo. Uglavom, biram tako da ono što kupim mogu nositi i nakon tudnoće

    Vidim da pišet o grudnjacima, ja sam ih do sada nosila samo ljeti, inače zimi i u jesen potkošuljice, ali već vidm da će grudnjak biti obavezan jer se počinju pod težinom kretati južnije...Gdje se sve mogu pogledati trudnički grudnjaci, pretpostavljam u Mama Nova ali ima li još koja lokacija?

  5. #355
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    U mileru su ti grudnjaci najbolji i najjeftiniji...oko 70 kn

  6. #356
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    imaš grudnjake u Aniti u Gundulićevoj, pa u bilo kojem dućanu koji drži Triumph i Liscu, onda imaš marku grudnjaka Cantaloop po nekim trudničkim dučkasima (ja sam kupila u Samoboru u Sretnoj mami, ali znam da sam ih viđala i po ZG)
    zapravo, većina marki grudnjaka ima bar po jedan model nekog dojećeg

  7. #357
    Kayyya avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    h&m ima super grudnjak za dojenje
    crni, mala čipkica po rubu, glatki, pamučni, ne pretanak, ima i žicu ispod košarice, nisko rezane košarice koje ne vire ni iz jače dekoltirane majice - presavršen
    ali, tek kad se dojenje uhoda i cice nisu više napete ko lubenice pred svaki podoj, jer žica bi mogla veeelike probleme raditi

    e, sad, ja nemam neke velike cice, meni je 80 B bio dobar u turbodojećoj fazi, pa mi je odgovarao takav grudnjak

  8. #358
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nisko rezane košarice
    e da, za mene je ovo jako loše, ne mogu takve grudnjake nositi ni kad sam normalne veličine (75 B), a kamoli kad narastem, tako da još nisam našla u h&m grudnjak koji bi mi odgovarao.
    al mi zato liscini pašu uvijek

  9. #359
    Kayyya avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    sve je to stvar osobnog ukusa
    ja volim "otvorenije" košarice i mrzila sam sve redom grudnjake za dojenje jer su zatvoreni do grla. i bijeli. to im je još najveća mana, ta bijela ili nježne bojice - plava i roza

  10. #360
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nije stvar ukusa nego oblika dojki. moje doslovce ispadnu van u otvorenim košaricama, koliko god velike ili male bile.

  11. #361
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a što se tiče boje, ja trenutno grudnjake za dojenje imam, osim bijele i boje kože, i crni, zeleni, tamnoplavi, bijeli sa kričavim šarenim točkama, te seksi LOL čipkasti s cvjetovima.
    ima stvarno prekrasnih, samo treba potražiti

  12. #362
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

  13. #363

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    meni je forumska burza spasila kućni proračun što se tiče trudniče odjeće - odjeća jako malo nošena, cijene super i još se i skompaš sa forumašicama

  14. #364
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    A kako doći do te burze ?

    Jučer sam u C&A u Areni kupila dvoje hlača za ukupno 50 kn Pamučne, ugodne divota, već su oprane i nošene!

  15. #365
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Da ne isčitavam sve...
    danas idem prvi put u Arena centar, MM vodi klince na Štrumpfove, a ja ću u šoping...
    Ima li u C&A i H&M trudničke stvari,
    ima li još koji dućan u kojem ima trudničke odjeće
    što se još isplati pogledati - Tintilinić radi kolica,

    ne znam kojih dućana ima, a da ne lutam bez veze i ne potrošim ta dva sata bezveze...

    Pliz... jedan mama koja ne voli šoping, a li bi htjela nešto kupiti.....

  16. #366
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Bila u Arena Centru i razočarala se.
    C&A i H&M baš ništa trudničko što bih kupila.
    Sve neka "krpe", niti forme niti kvalitete, a sve crno i "babski"uzorci.
    Zar smo na to spali?
    Sjećam se da sam za prijašnje trudnoće kupovala u istim tim dućanima u Njemačkoj i Austriji i uvijek sam našla zanimljivo i kvalitetno, čak se nisam mogla odlučiti što da uzmem a da ne pretjeram.
    Danas mi slijedi pohod u Mamanovu, jer očito ću jedino tamo kupiti, ili?
    Gdje je bolji izbor - u West Gateu ili Malešnici?

  17. #367

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    AndrejaMa i kako je prošao pohod na Mama Novu?

    Najavili su zahlađenje, a pred nama još duga 3 mjeseca, pa se pitam kakav kaput/jaknu da tražim?
    Šta ste vi ostale zimske trudnice nosile u hladnim danima? I btw ja nosim blizance, pa mi moje malo šire jakne/kaputi od prije nisu opcija - nema šanse da se u njih uvučem....

  18. #368
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Super!!
    Kupila dvije haljine, nisam ih nosila... a sada u trudnoći i h kupila.....
    Hlače, košulju, dvije majice, trenirku,...
    a mislila sam da ću kupiti samo nešto za svadbu...
    Uglavnom, dosta dobar izbor i cijene nisu nešto previsoke (ja sve ovo platila 1.500,00 kn).
    Jaknu imam neku, mislim da neću ništa kupovati.
    Moram početi kupovari za curku...

  19. #369

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Super si pazarila - svaka čast. Jesi vidjela možda one kaputiće kod njih? Vidjela sam na webshopu, ali me zanima kako izgledaju uživo...

  20. #370
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Iskreno nisam obraćala pažnju, jer mi ne treba nešto takvo, kaputići i pletene stavri su na jednom mjestu, nisam ih ni pogledala...
    Ali sve što sam gledala mi se svidjelo ili većina stvari, tako da slobodno odeš pogledati.
    A kao što rekoh, u H&M i C&A sam se jako razočarala....
    Drugdje nisam ni gledala.

  21. #371
    pepy26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    Molim vas cure, zna li koja gdje ima za kupiti kvalitetnih, čvrstih i "velikih" brojeva grudnjaka? Em trudničkih pamučnih, em za dojenje... Tipa - 95,100 D,E.....
    Hvala najviše!!!

  22. #372

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj pepy26 prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas cure, zna li koja gdje ima za kupiti kvalitetnih, čvrstih i "velikih" brojeva grudnjaka? Em trudničkih pamučnih, em za dojenje... Tipa - 95,100 D,E.....
    Hvala najviše!!!
    najbolji i najjeftiniji su u MILERU-70kuna
    imaš crne i bijele

  23. #373
    pepy26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    hvala karlita

  24. #374
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Cure Karlovčanke,gdje u Karlovcu povoljno kupiti trudničku odjeću.Karlovac mi je najbliži,da ne idem čak u Zagreb radi nekoliko stvari...

  25. #375
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Curke gdje kupujete robu za trudnice ? Naravno nešto da nije preskupo jer mi ne pada na pamet kupovat hlače za 600 kn i majice za 350-400 itd. Za sad još ništa nisam kupovala, nije mi trebalo, ali sad kad zahladi nekaj budem morala. Bila sam u C&A i u H&M i to je živi cirkus. Ne znam kam bi to obukla ...katastrofa.

  26. #376
    Nika* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    49

    Početno

    Ima nešto trudničke odjeće i u Baby Centeru. Ja sam tamo kupila tajice (super kvalitetne i udobne). Ima i donjeg veša. Cijene su ok, a roba se stvarno čini jako kvalitetna.

  27. #377
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    ja sam hlače i tajice naručila sa ASOS-a, odlične su i jedne i druge , dostava besplatna, rok isporuke nekih 12 radnih dana (meni je kasnilo dan-dva). kupila i traperice i neku haljinu u H&M-u (bolji je izbor City Centru East nego u Areni).

  28. #378
    delitza avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    U second handovima mama plus ja na Vrbanima ili Textile House (ima ih 5 u Zg-u). Ljetos sam kupila jedne lanene hlače u H&M-u koje ću moći nositi i poslije. Primjetila sam da u Baby Center dućanu ima pristojnih stvari po ok cijenama. Inače imam podosta onih "dindrlica" majica i tunika pa u sve stanem. Malo mi je bedasto davati hrpetinu novaca za nešto što nosim par mjeseci i nikad više. O cipelama bi se dalo raspravljati ali to nije tema

  29. #379
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Je li tko kupio ovdje tajice, i kakve su:
    http://mama-nova.hr/kategorija-proiz...e-za-trudnice/

    Nervira me kada se materijal počne raspadati po šavovima već nakon par pranja.

  30. #380

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    48

    Početno

    Ćao trudnice...
    Ako ne volite trudničku robu kao sto ju ja ne volim, imate u Amadeusu novu kolekciju punu svakakvih tunika, ja sam si uzela par komada, dole nabacim tajice, štrample ili neke uske hlače i spremna sam za šetnju....

  31. #381
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li tko kupio ovdje tajice, i kakve su:
    http://mama-nova.hr/kategorija-proiz...e-za-trudnice/

    Nervira me kada se materijal počne raspadati po šavovima već nakon par pranja.
    Odjeća im nije ništa specijalno, a skupo.
    Jeftinije je iz HM-a. Samo što tamo nemaju tajica L veličine.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 22.06.2016. at 16:00

  32. #382
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam imala dvoje hlace, tajice i trenirku iz mama nova. Meni sve bilo dobro, hlace sam nosila od prvog tromjesecja do poroda,nisu se nista raspale

  33. #383
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Pročitala sam recenziju kako su njihove tajice dobre jer nisu tanke, providne. A jesu.

  34. #384
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam imala deblje tajice,al sam kupovala negdje u rujnu,listopadu. Valjda su to zimske,tanje ljetne.

    Znam da bi mi u mojima sad sigurno bilo vruce

  35. #385
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Da. Sad tek vidim da postoje i zimske.

  36. #386

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Koliko god sam mogla sam izbjegavala kupovati trudničku odjeću zbog bacanja novca.
    Na posao sam nosila suknje kojima bih struk podigla i na njih široku košulju ili rastezljivu majicu. Kad ni to više nije pomoglo onda sam nosila haljine, a od odjeće sam kupila trudničke traperice u H&M-u (kad je prehladno za haljinu) te H&M dvije trudničke trenirke koje sam nosila kad spavam. To mi je praktički sve od trudničke odjeće, ostalo sam sve svoje od inače nosila.
    Mama-Nova - niti mi je blizu, a skupi su.
    Inače, iz H&M-a možete naručiti i online, ja sam prije trudnoće bila M i sad isto naručujem M i dobro mi je. http://www2.hm.com/en_eur/promotions...rnitywear.html

  37. #387
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Meni to naručivanje odjeće s neta više nema smisla jer neke veličine baš odstupaju. Npr. L može biti kao M, i obratno. Ne pomažu ni njihove tablice s mjerama. Tako da sam si grudnjak otišla pogledati prije nego ga kupim i pikla sam po prvi put pravi.

  38. #388
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam si naručila dvoje trudničke hlače i majcu online s H&M-a (bila je besplatna poštarina i sniženje). Prošli put sam kupila isto to tak da sam znala veličine, a baš te artikle nije bilo ni za vidjet u dućanu.

  39. #389

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Nekidan sam kupila trudnicke hlace u C&A za stvarno prihvatljive novce (oko 150 kn). Ne mogu vise zakopcati svoje hlace koje imaju dugmad, a ove su bas jako udobne. Jos imam dosta lufta u onom elasticnom dijelu jer mi je busa jos mala, no svejedno su mi puno komotnije od obicnih hlaca. Nadam se da cu ih moci dugo koristiti. Trebala bih kupiti jos koji par jer cu ako sve bude ok raditi do 8. mjeseca trudnoce, a trudnicke haljine ne volim.
    Za majice i kosulje se jos nekako snalazim jer je ljeto pa uvijek ima sirih tunika i kosulja. Nove grudnjake sam morala kupiti jos u 2. mj .trudnoce, a sve mi se cini da cu morati kupiti i koji jos veci.

    Ljuti me sto u Mangu npr. imaju samo skinny jeans trudnicke hlace. Pa mislim, ne mogu se zamisliti da navlacim te skinny jeans hlace s trbuhom do zuba.

  40. #390
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Citiraj Inez prvotno napisa Vidi poruku
    Ljuti me sto u Mangu npr. imaju samo skinny jeans trudnicke hlace. Pa mislim, ne mogu se zamisliti da navlacim te skinny jeans hlace s trbuhom do zuba.
    I meni je isto za H&M, koji mi je jedini dostupan od trgovina koje imaju trudničku odjeću. Cijeli život imam debele listove. Ne mogu prevući te hlače preko koljena u 90% slučajeva. Isto tako, ne vidim da su sve hlače u običnim kolekcijama skinny, bar ne u zadnje vrijeme. Nisam osoba koja hoda okolo u robi za trening i sličnom, ali ne vidim čemu ta potreba za utezanjem 24 sata dnevno. Ako žene koje nisu trudne mogu nositi /(i kupiti) široke hlače, zašto bi trudnice morale non-stop biti seksi/fensi/štajaznamštajoš

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •