Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415
Pokazuje rezultate 701 do 722 od 722

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i sto dalje

  1. #701
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Isabel...UH tako sam uzbuđera jer se bliži skoro dan kad češ nas "upoznat" sa svojom bublicom Jedva čekam! Vrijeme leti stvarno...
    Ajd dođi u face grupu, još nas ima malo al je super!
    Šaljem ti veliki KISS i OGROMAN bebulinici

  2. #702

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    svratih da vas sve pozdravim i posaljem veliku

  3. #703
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    jutro!

    prvo , da našoj dragoj Isabel zeželi svu sreću na porodu, jer dok se vratim s puta ti bi draga mogla već roditi! samo hrabro, ovo malo zlato samo čeka taj trenutak kad će upoznati svoje roditelje!

    cure, ja odoh na more danas! uopće se nekako ne veselim tom odlasku! u nedjelju je godišnjica Matkovog odlaska, i ovih zadnjih desetak dana stalno mi se vraćaju slike svega što se događalo prošle godine u ovo vrijeme!
    baš sam neka bezvoljna! inače ja obožavam ići na more, i uvijek bi se spremala već par dana prije! jučer sam se počela spremati u pola 10 navečer. izluđuje me ovo vrijeme i nemam pojma što ponijeti! ma sva sam neka bljak, još kak me totalno pomelo sve ovo što se događalo zadnjih mjesec dana s tom mojom nazovimo to "bolesti", ma...
    ko zna možda nam baš bude dobro zbog toga! :/
    žao mi je mog mužića jer znam da se on jako veseli odlasku, a ja izvana se smijem a iznutra bi najradije plakala!

    tako da cure moje čujemo se za tjedan dana, sigurna sam da ću vam kad se vratim reći kako nam je bilo predivno! ali eto moram vam se malo pojadati!
    svima velika
    nadam se da će me dočekati koja nova trudnoća kad se vratim!

  4. #704
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    Neka sunce i more zaliječe tvoju umornu i tužnu dušu.

  5. #705
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Bzarice e sad ču ti reč nešto što je mene full jučer nasmijalo...a nemam pojma zašto!

    Udri brigu na veselje!
    Što nije ova rečenica da pukneš od smijeha
    Ajde, biće ti super na moru i zabavit češ se...Napi se za mene jednom PLEASE, Pina Colada

    Ja sam cure jučer umirala od bolova u želucu, imala full jake grčeve, pokupila od svog dragog mužeka želučanu virozu Danas je Thank God bolje, ne boli me više, čak sam i ogladnila.

    Nadam se da ste sve dobro, šaljem vam jedan KISS

  6. #706
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    živile mi cure moje!!!!
    Najprije Isabel veeeeliki pozdrav i jedva čekam pročitati veselu pričicu s poroda i opis nove male mrvice.
    Mi smo bili 5 dana na Lošinju, malo mozak na pašu i dobro mi je došla promjena okoline i zato krajem mjeseca ponavljamo. Jedino sam stalno mislila na svoju mićicu kako bi nam bilo ljepo i kako bi uživala brčkat se u moru, ali tako je kako je, nemam ča.
    Ostalo je sve pod kontrolom jedino me hvata slabina, vjerojatno zbog glupog vremena i niskog tlaka. Morat ću ponovit vađenje krvi da vidim dali mi je palo željezo.
    Roza srećo drži se i ne puštaj nikoga blizu sebe, a muža tu i tamo sa štapom takni, tek toliko da osjeti "bliskost".

    Pusica svima i veliki zubati osmjeh

  7. #707
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    roza draga, kako si jel sve ok?
    nadam se da je i da bebica dobro napreduje

  8. #708

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    30

    Početno

    bok cure evo i mene nakon toliko dugo vremena....poseban pozdrav roza tebi i naravo ostalim trudnicama ako sam koju preskocila...

    prosla su tri mjeseca i evo me natrag na poslu...uzas...prva dva tri dana su imali malo razumjevanja a eto proslo tjedan i kuda se nista nije dogodilo...pritisak je uzasan a moja granica za ljudsku glupost je niska...

    najvise me boli kada cujem da se kolega hvali mojim poslovnim uspjesima i to onim koje sam napravila u trudnoci...stalo se pitam da li je vrijedilo i koliko mi posao kojeg sam volila sada izgleda glupo...

    mozda sam tolko bezvoljna i zbog vremena....a mozda zbog cinjenice da bi trebala sada biti sa svojom dijecom na moru uzivati a ne umarati se glupim ljudima

  9. #709
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    večer, najdraže!
    evo mi se prije par sati vratili s mora! hm, more mogu podijeliti na dva dijela! jedan je onaj prije nedjelje, 5.7., godišnjice moga Matka, i drugi dio nakon pon! do pon sam bila u nekom svom svijetu! sve što inače obožavam nisam ni čula ni vidjela! ja nisam čula ni cvrčke, ni šum valova, ni miris ljeta, ma ništa, kao da biljka sjedi tamo! bilo mi je užasno žao MM ali svaki moj osmijeh je bio lažan i bolan.
    onda je došla ned, i proveli smo je jako lijepo! ujutro smo otišli na Trsat, bili na misi i šetali se gore po Trsatu! zatim smo otišli na ručak, i poslije se prošetali po Opatiji i pojeli kolače! nakon ned sve se nekako smirilo! odjednom je sve dobilo smisao i svijet je opet postao lijep!
    uglavnom bilo nam je baš lijepo! baš lijepi godišnji! i pravo sam se odmorila!
    sve vas ljubim!
    pusa mojoj Rozi i iš,iš te probavne tegobe!
    luana ljudi znaju pričati totalne gluposti! ne uvijek zato da bi nas povrijedili ali to tako ispadne! samo se ti ispuši ovdje! tu smo za tebe!
    svima

  10. #710

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

  11. #711
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    vitice
    baš si me dirnula s ovim! hvala ti...

    kako tvoja bebica? jel se miče? ne mogu se sada sjetiti, jel znaš da li je curka ili mali frajer?

  12. #712

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

    Početno

    bebili je super i lupka!!! to me jako umirilo.
    pred zadnji pregled sam baš bila nervozna jer se još ništa nije događalo, a sad je ovo pre dobar osjećaj i znam da je sve ok. i ja se dobro osjećam, tu i tamo se dogodi koja bljuvka ujutro, al nakon toga sam ko nova.
    u utorak idem na kontrolu i jako sam uzbuđena. na zadnjem uzv je dokica mislila da se vidi mala pišica, al nije bila ziher.
    ma, imam samo jednu želju, al zbog curke su mi spešl proradile emocije.

  13. #713

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    joj vitice super da je sve u redu , bila piškica ili pišo
    bzara drago mi je što si se odmorila i napunila baterije
    luana ljudi svašta "brljaju" , ponekad ni ne znaju šta bi rekli, pa blenu što im prvo padne na pamet, najčešće ni ne razmišljaju o situacijama u kojima se mi nalazimo (kao što nismo ni mi prije), općenito svi su u letu i ne posvećuju se ni svojim osjećajima a kamoli tuđima; u većini slučajeva ne misle loše; ja sam prije neki dan vozila bebicu svoje prijateljice i jedna draga žena me je upitala jesi li ti to rodila? a meni je to bilo dovoljno da do kuće ne prestanem plakati; a mislila sam da sam na dobrom putu zacijeljivanja čak mi se čini da sam se u prvo vrijeme više posvetila fizičkom oporavku i tek kad je to prošlo počela sam pucati po šavovima; zadnjih dana ne prođe ni jedan dan da skrivećki ne obrišem neku suzu; neki dan sam bila na plaži ,onako u polusnu i dođe jedna nepoznata, mala , preslatka djevojčica od nekih godinu dana, sa svojom bočicom i legne mi na trbuh, mami je bilo neugodno, a ona se lipo ugnijezdi i zaspe, srce samo što mi nije puklo
    Rozić nadam se da se dobro držiš i da sve protiče ok, samo da znaš da često pomislim na tebe

  14. #714
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    mondy, mogu zamislit kako ti je bilo. Meni bi srce puklo.
    Inače se trudim, naglasak na TRUDIM ne uspoređivat tuđe bebice s mojom, kakva bi bila sada i zato izbjegavam pitat koliko vremena ima neka bebica. Ja sam malom vodila dnevnik od prvog dana trudnoće do sada, njegove druge godine, ali sve sam švrljala po papirima i sada sam kupila lijepi dnevnik pa prepisujem. Jučer sam pisala njegova "postignuća" sa 6 mjeseci i bilo mi je teško, jer bi ona sada imala toliko. I srce mi se steglo. Koliko god mi mislile da smo jake, ipak smo samo ljudi i normalno je da puknemo s vremena na vrijeme. Nismo kamen. I onda sam za svoju dušu kupila i njoj jedan mali dnevnik, ali nisam prepisala u njega svoje osjećaje, tegobe... za vrije trudnoće već kada mi je teško, kada mi fali, pišem kako se osjećam, pišem joj pismo i ubacujem pjesmice o anđelima koje nađem na internetu. To je moja terapija, i dobro djeluje na mene.
    Trudnice i one buduće, čuvajte se i volite se...

  15. #715
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Hej cure moje drage

    Bzarice vratila si se! Tako mi je drago da je odmor ipak završio lijepo, a mogu zamisliti kako ti je teško bilo uopće promislit na zabavu kad si samo mislila na Matka, ali sigurna sam da je on sretniji kad vidi mamu i tatu vesele

    Vitice Super za bublicu !!!

    Mandy UH, ne mogu ni zamislit kako bi ja reagirala da mi tako dođe neko dijete. To je zaista nekako prebolno...

    A ja sam OK, danas se probudila sa nešto extra snage pa sam malo brijala po gradu. Debela sam "ko krava" ne stanem u ništa svoje robe od prošlog ljeta...kako smo bili na honeymoo-u točno 2-3 tjedna prije nego sam zatrudnila, nakupovala sam se presuper obleke, i sad ČORAK ništa ne mogu obuć, i grozim se kolika ču tek bit do kraja Nekako se isto grizem da nisam ni jednu kilu skinula...ali što je tu je...samo nek se mrva rodi i živi! Ja sam več u onoj fazi kad više ne govorim "živa i zdrava" jer kad promislim i samo živa mi zvući super....znam da razumijete na što mislim, nespretno se izražavam...

    Jedna novost, mm i ja smo našli prečarobno imanje malo van Zagreba, sa več posađenim vočnjacima i potokom, vinogradom, lijepa kučica...ma ono čista bajka! Idemo ga vidjeti za 3 tjedna, i ako sve bude OK selimo se na selo!!! Zaista nakon svih turbulencija, uživat ćemo u prirodi...a dao Bog da dobijemo ovu bebicu, njj če super biti odrastat kraj šuma...

    Eh opet čitaba....

    Ljubim vas

  16. #716
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    Bzarice sad vidim da se tvoj anđelić zove Matko. Naša curica(anđelić) da je bila muško, bila bi Matko.

  17. #717
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Eh vidim da ste mi sve mamice pošle na ljetovanja, a ja sama u sparini ležim i režim

    Nadam se da ste sve OK. Da li je koja išla na prosvjede?
    Ne znam uopće kako komentirati tu gamad iz vlade, i onog licemjera Bajsa. Prestrašno. Nekad se zgrozim nad bezosječajnošću drugih. Svim srcem sam uz sve mame i tate koji prosvjeduju. Da nisam o horizontali večinu vremena, pošla bi i ja.

    Kiss

  18. #718
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ja sam tu! :D
    isto se kuham, ali nekako sam se već navikla na ovu sparinu pa mi je lakše! najgore mi je napočetku kad zaprži pa treba malo vremena da se organizam privikne!

    ja bi svakako išla na prosvjed ali u našem gradu nije bio organiziran! da je kojim slučajem prosvjed bio dok sam bila na Krku išla bih svakako! ma to je strašno, sram ih može biti!
    odmah se sjetim priprema za brak! jedan dan došao nam je jedan doktor i počeo pričati o potpomognutoj opladnji, stalno je spominjao nekakve spilje i kako se djeca začeta pot. oplodnjom sjećaju svojih braća i sestara koji su ostali zarobljeni u toj spilji! mislim i to ide govoriti jedan doktor! pa mislim stvarno! ne moram vam ni reći da sam se pokupila i izašla van, nisam to mogla slušati!
    sve skupa je to prestrašno, svaka čast našoj vladi, nema šta!

    tamagoči, vidim da nam se ista imena sviđaju!

    svima puse!

  19. #719
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Samo bi htjela pozdraviti sve mame anđela i napisati da sam na današnji dan, prije 3 godine, rodila moju curicu koju nikad nisam vidjela...

  20. #720
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Eci

  21. #721
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno


  22. #722
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj RING prvotno napisa

Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •