Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 51

Tema: Gdje kupujete za curicu 12 god?

  1. #1
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno Gdje kupujete za curicu 12 god?

    Dakle to je pitanje. Moja L. ima 11 god ali nosi već veći broj - br 12 od dječjeg, 34 br od odraslih brojeva a cipele br. 37.
    Do sada smo kupovali na dječjem i što bi kupili to bi joj se svidjelo. A sad - niš nema a što ima - ne svidja joj se.
    Tražili smo čizme - na dječjem nema šanse a na odraslom joj je sve ružno. Našli smo na kraju u PIMKIE koji i nije specijaliziran za obuću - čizme, svidjaju joj se ali kvaliteta je ono - vrlo upitna. A odjeća- sve hoće u nekom stilu Avril Lavigne (valjda se tak piše) i to još mogu naći (PIMKIE, TALLY WALLY, NEW YORKER...) ali često joj budu neke stvari još velike. Kako vi stojite s tim problemom kod curica od dakle 12 godina.?
    L. je visoka 155, teška 38, noga br. 37

  2. #2
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a ha, znači od sutra nastavljamo raspravu oko krpica na ovom topiku

  3. #3
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Uglavnom na dječjem, najveći brojevi HM-a.

    Moja ima broj noge 40 (sad već prema 41), 8) , i naravno da za nju nema dječjih čizama. Već 3 godine uspijevamo pronaći nešto za nju u Alpini. Za odrasle, ali ležerni modeli.

  4. #4
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Broj 40???!!! Stvarno velika noga.
    U biti nam je najveći problem obuća za nju - odjeće se nađe svuda pomalo, ali noga..... A i izbirljiva je postala ko prava šminkerica, sad joj je naj naj stranica na internetu POLYVORE - a moram priznati da ni meni nije loša - uglavnom stranica na kojoj si možeš slagati obuću i odjeću a izbor je OGROMAN.
    Najviše od te obuće voli one platnene visoke tenisice, no to baš i nejde za zimu.

  5. #5
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ima zgodnih majičica u CC1, dućan peek&clopenberg (ili tako nešto), madonnina kolekcija. uzela sam maloj neki dan tri komada po 69 kn.

  6. #6
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj DiLala prvotno napisa
    Broj 40???!!! Stvarno velika noga.
    U biti nam je najveći problem obuća za nju - odjeće se nađe svuda pomalo, ali noga..... A i izbirljiva je postala ko prava šminkerica, sad joj je naj naj stranica na internetu POLYVORE - a moram priznati da ni meni nije loša - uglavnom stranica na kojoj si možeš slagati obuću i odjeću a izbor je OGROMAN.
    Najviše od te obuće voli one platnene visoke tenisice, no to baš i nejde za zimu.
    Je, velika je, ali ima i na koga 8) .

    I moja nosi "starke" (i ja sam ih htjela kad sam bila kao ona, ali nisam imala), a za zimu ćemo naći čizme.
    Vidiš, ja te čizme nisam nikad doživjela kao problem, jer uvijek ima modela za mlade, baš u Alpini npr. Komotnije, ne visoka peta.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Kod nas je taj problem riješen još prošle godine. M. je visoka cca 160, noga 39 tako da se oblači većinom u trgovinama za odrasle, a što se hlača tiče još prolaze dječji brojevi (zadnje su S.Oliver). Ako nađemo dobar S broj onda ih ponekad samo skratimo.
    Majice kupujemo u H&M, a kod nas u teenage dućanima-većinom S broj. Ako što nađemo u dućanima s indijskom garderobom kupujemo i tamo, ali su im često stvari preširoke tako da prekrojimo kod kuće. Zadnje majice kupile smu u Terranovi ( )-imaju i dosta velika sniženja.
    Tenisice i cipele još od prošle godine tražimo na odjelu za odrasle. Nosi Vans, Starke, Redice, a kožne čizme ove godine odbija (dobila je poluvisoke crvene Marte, ali su joj-na veselje majke -neudobne :/ ).

    ima zgodnih majičica u CC1, dućan peek&clopenberg (ili tako nešto), madonnina kolekcija. uzela sam maloj neki dan tri komada po 69 kn.
    A to se ovako mora saznati??? Umjesto da se javi majkama u nevolji!!

    Drage cure, bilo bi fakat zgodno da se organiziramo pa obznanimo tko je kaj, gdje i po kojoj cijeni našao jer to oblačenje ubija. Moja je u stanju prerasti hlače u 2 mjeseca.
    Ja počinjem: sporski outlet u Dubravi (tram. stanica Poljanice II, s desne str. u smijeru Dubca, iza Konzuma)-vječita sniženja trenirki, tenisica, pernatih jakni, torbi, a ima i druge garderobe, nekad i po smiješnim cijenama). Eto, ja kupila maloj Nike crne čizme po 390 kn. Ima i za manju djecu.

    sad joj je naj naj stranica na internetu POLYVORE
    Kak ide s narudžbom? Kakve su cijene?

  8. #8
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    mim ovo je super ideja :D

    ma razmišljala sam napisati za ove majičice, jer su fakat povoljne, ali nisam htjela na KSO jer ide u povijest i ovaj topic mi baš dobro došao.

    ja sam svojoj nedavno u grazu kupila dosta stvari, uglavnom h&m, c&a i bershka. ovaj zadnji ima navodno i u avenue mall-u, ali ne znam kakav je izbor spram graza.
    u p&c uvijek ima stvari iz madonnine kolekcije, meni su super te majice sa raznoraznim aplikacijiama.

    te nike čizmice, daj opiši malo!?

  9. #9
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    U Amadeusu nisam bila dugo, ne znam kakva je tamo situacija za toliku djecu?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    mim ovo je super ideja :D

    ma razmišljala sam napisati za ove majičice, jer su fakat povoljne, ali nisam htjela na KSO jer ide u povijest i ovaj topic mi baš dobro došao.

    ja sam svojoj nedavno u grazu kupila dosta stvari, uglavnom h&m, c&a i bershka. ovaj zadnji ima navodno i u avenue mall-u, ali ne znam kakav je izbor spram graza.
    u p&c uvijek ima stvari iz madonnine kolekcije, meni su super te majice sa raznoraznim aplikacijiama.

    te nike čizmice, daj opiši malo!?
    Meni zg-Bershka nije ništa posebno. Slađe stvari su u Pimkie-ju.

    Čizme su ti..hm...kad prevučeš hlače preko njih izgledaju kao crne tenisice (kombinacija Starki i Vansica). Od antilopa su, na vezanje do gore. Na vrhu imaju kao pletenu pasicu. Kad sam gledala bile su i smeđe s roza znakom. Te su mi bile još ljepše, ali crne su mojoj bolje na tajice. Nisu baš za turbo snijeg, ali vjerujem da će uz malo impregnacijskog spreja izdržati dio zime. Za turbo zimu ima da mi nosi goreteksice: suha noga mi je prioritet.
    A ovih dana idem vidjeti tu "Madonnu". Thanks!

    U Amadeusu nisam bila dugo, ne znam kakva je tamo situacija za toliku djecu?
    Ako zaobiđeš dječji odjel-nađe se nekaj, ali meni u drugim dućanima ima boljih (čak i jeftinijih) stvari. Btw, Amadeus outlet je na Črnomercu prema Kustošiji. Nemam pojma kaj tamo ima, ali se spremam ići pogledati traperice "za svaki dan".

  11. #11
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    POLYVORE - ništa se tu ne naručuje, to je kao neka igra - garderoba, s desne strane možeš odabrati hlače, haljine, majice, hlače, jeans, cipele, modni dodaci, torbe, suknje... a sa lijeve uređuješ svoju garderobu - uzimaš što želiš od ponude (a izbor je ogroman) i slažeš. Zanimljivo je, možda se čak i može naručiti - ako klikneš na određeni predmet - većinom ti pokaže cijenu i proizvođaća i sl.
    http://www.polyvore.com/cgi/home?id=221304
    evo link

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    moja ima 166 cm i 53 kg , noga 40
    uglavom kupujemo u new yorkeru , skandalu i terranovi
    nešto na e-bayu i tako...
    uglavnom je to br 38 za odrasle ili ako stane u nešto dječje , onda je 16
    tenisice nosi nike shox ( već treći par ) al sad navija da joj kupim Vansice koje su meni prepreružne.......

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj DiLala prvotno napisa
    POLYVORE - ništa se tu ne naručuje, to je kao neka igra - garderoba, s desne strane možeš odabrati hlače, haljine, majice, hlače, jeans, cipele, modni dodaci, torbe, suknje... a sa lijeve uređuješ svoju garderobu - uzimaš što želiš od ponude (a izbor je ogroman) i slažeš. Zanimljivo je, možda se čak i može naručiti - ako klikneš na određeni predmet - većinom ti pokaže cijenu i proizvođaća i sl.
    http://www.polyvore.com/cgi/home?id=221304
    evo link
    Stranica je super za zabavu (mama se igrala, dijete još za to ne zna 8) ). Bojim se otkriti joj link jer smo već nastradali s jednom takvom stranicom. Thanks na linku!!

    Tashunica, ne daj maloj ovaj link. Još je gore!! Sve mukte, slažeš sličice kak hoćeš.

  14. #14
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    molim drage mi Riječanke i Opatijke da daju svoj doprinos ovoj temi.
    gdje kupiti dobre stvari za male frajerice, visoke 155, teške 37kg, noga br.36
    nemojte mi napisati u Toweru, nego koji dućan

  15. #15
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Citiraj DiLala prvotno napisa
    POLYVORE - ništa se tu ne naručuje, to je kao neka igra - garderoba, s desne strane možeš odabrati hlače, haljine, majice, hlače, jeans, cipele, modni dodaci, torbe, suknje... a sa lijeve uređuješ svoju garderobu - uzimaš što želiš od ponude (a izbor je ogroman) i slažeš. Zanimljivo je, možda se čak i može naručiti - ako klikneš na određeni predmet - većinom ti pokaže cijenu i proizvođaća i sl.
    http://www.polyvore.com/cgi/home?id=221304
    evo link
    Stranica je super za zabavu (mama se igrala, dijete još za to ne zna 8) ). Bojim se otkriti joj link jer smo već nastradali s jednom takvom stranicom. Thanks na linku!!

    Tashunica, ne daj maloj ovaj link. Još je gore!! Sve mukte, slažeš sličice kak hoćeš.
    nema teorije, dosta je i ovaj.
    jutros sam u osam morala provjeravati saaaaamo poruke i saaaaaaamo poklone i saaaaaamo

  16. #16
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Jučer smo išli kupiti čizme (br 41 ), i jedva smo našli. Nije mogla u starkama dočekati današnje minus temperature.
    No dobro, našli smo.
    Ali, ja sam imala ideju da joj kupimo martensice. To bi nam bila odlična investicija za sljedećih barem 2 godine.
    I nagovaram je par dana, ali ona neće i neće. Ne sviđaju joj se ove u ponudi, dapače zgrožena je.
    One jedne koje su joj se svidjene na internetu, se nisam usudila naručiti jer ne znam jel bi ih mogla obuti.
    U svakom slučaju - shvaćam da je još možda premala za marte.
    Mislim, neki dan se igrala s frendicom s barbikama ,
    pa me zanima kako vaše cure stoje s tim modnim artiklom?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa
    U svakom slučaju - shvaćam da je još možda premala za marte.
    Mislim, neki dan se igrala s frendicom s barbikama ,
    pa me zanima kako vaše cure stoje s tim modnim artiklom?
    Mi smo kupile crvene lakirane bez kapice. Nisu teške, nisu previsoke...meni su predivne, a i M. je bila oduševljena sve dok ih nije malo probala nositi u duže šetnje. Kaže da joj nisu udobne :/ . Realno, ona nije zahtjevno dijete i rijetko se žali na nešto, vidim da joj se sviđaju, ali radje nosi mekšu obuću.
    Naravno, naše sad nosi mama 8) .

  18. #18
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    upadam padobranski ali igrom slučaja sam bila u šopingu s jednom
    13-godišnjakinjom i našle smo kako ona kaže
    baš cool stvari u ZARE-Split

  19. #19
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    gdje kupujete hulahopeke (štrample)?
    moja ima šest komada novih novcatih broj 170/176 i sve joj male :/
    nisam mogla vjerovat, ali ima užasno duge noge i onda joj dođu do pola guze i gotovo.

  20. #20
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    gdje kupujete hulahopeke (štrample)?
    moja ima šest komada novih novcatih broj 170/176 i sve joj male :/
    nisam mogla vjerovat, ali ima užasno duge noge i onda joj dođu do pola guze i gotovo.
    :shock: ja nisam ni znala da postoje tako velike pa ih moja već duže ne nosi
    nego, gdje ti kupuješ te brojeve?

  21. #21
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    sve su iz c&a.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    gdje kupujete hulahopeke (štrample)?
    moja ima šest komada novih novcatih broj 170/176 i sve joj male :/
    nisam mogla vjerovat, ali ima užasno duge noge i onda joj dođu do pola guze i gotovo.
    Moja nema tak preduge noge pa su joj svejedno male (valjda odu u širinu ). Problem sa štramplama je što se stvarno ne daju rastegnuti ko hulahopke. Meni je veći problem to što više nema velikog broja pamučnih Polzela čarapa koje sam joj kupovala sve ove godine i sad mora nositi obične sintetičke. Od tog mi je stvarno muka, a ove pamučne za odrasle su fakat preskupe (čak i kad ih se nađe).

    Nama je problem i u tome što čarape traju 1-2 nošenja i onda imamo rupu između nogu jer ih je gospodična lijena navući kak spada. Ispada da mi trećina plaće ode na moje i njene čarape . Najisplativije su nam najlonke one Mercatorove proizvodnje ( mislim da su cca 6 kuna ). Ove godine sumnjam da će htjeti štrample pa ćemo kombinirati najlonke s dokoljenkama ispod hlača kad bude fakat hladno, a šoseve tak i tak rijetko nosi.

    Tashunica, pogledaj na običnom placu. Stvarno se nađe lijepih štrampli. Ima štandova koji drže samo čarape i tamo je ogromni izbor, a većina je naše proizvodnje.

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    calzedonia i goldenpoint - ima debelih pamučnih hulahopki za odrasle. ja ne podnosim baš najlonke nego samo te na suknju. ja imam od pipi-duga-čarapa uzoraka do crnih

  24. #24
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
    calzedonia i goldenpoint - ima debelih pamučnih hulahopki za odrasle. ja ne podnosim baš najlonke nego samo te na suknju. ja imam od pipi-duga-čarapa uzoraka do crnih
    koja je cijena?

    mim uopće se nisam sjetila placa.

  25. #25
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    mi smo danas kupili sportsko-jeans jaknu u kenvelu (nikad čula, a vidim da je češka marka i uvoznik iz zgb).
    imaju akciju - kupiš u vrijednosti 600, a platiš 300 kuna.
    inače, ostalu robu kupujemo u tl (ako naiđemo na veličinu), scandalu, terra novi i usputnim dućanima ako se nađe nešto odgovarajuće i cijenom prihvatljivo.

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    55 do 75 kn, okvirno

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
    calzedonia i goldenpoint - ima debelih pamučnih hulahopki za odrasle. ja ne podnosim baš najlonke nego samo te na suknju. ja imam od pipi-duga-čarapa uzoraka do crnih
    Kupujem sebi Calzedoniu ( te pamučne) i super su mi, ali meni traju malo više od 2 nošenja. Za M. su mi jednostavno preskupe jer "potroši" 3 para u tjedan dana-ma kakve kvalitete bile. Jednostavno-ona je dijete koje podere čarape, a ostatak odjeće joj nakon godinu dana nošenja izgleda kao da nije nošen-uključujući i obuću :/
    Jedino što je bilo stvarno izdržljivo su bile te Polzela (samo 53% pamuka, ali i to je nešto).

  28. #28
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Mi smo prije par godina odustali od štrampli, mada sam joj kupila par komada u calcedoniji, da se nađe.
    Ima dugačku zimsku jaknu, skoro do koljena, pa to kombiniramo sa dokoljenkama. Ako nosi suknju, onda nosi tajice, dokoljenke i cipele ili čizme.
    Mene je s tim štramplama mučilo to što ih nikada nije skidala kad je došla doma, pa su joj se noge sušile i perutale jer je doma objektivno prevruće za njih. :/

  29. #29
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    dakle, moje dijete se predomislilo
    neće štrample nego debele najlonke, one s puno dena.
    donijela sam joj iz graza dvoje i te su joj super, da sam znala više bi kupila.
    treba mi informacija gdje ih ima, a da nisu preskupe. sljedeći tjedan ide na put pa u subotu moramo obaviti zadnji šoping.
    ako je netko zainteresiran za one štrample što su njoj male neka se javi.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj japanka prvotno napisa
    molim drage mi Riječanke i Opatijke da daju svoj doprinos ovoj temi.
    gdje kupiti dobre stvari za male frajerice, visoke 155, teške 37kg, noga br.36
    nemojte mi napisati u Toweru, nego koji dućan
    Koliko mala frajerica ima godina?

    Ja sam otprilike njene veličine (155/39) i kupujem u Tally Weijlu (tamo kupuju cure od 12-18 godina otprilike), Morganu (tamo su, doduše, stvari za malo starije, tipa 20+), u Terranovi isto ima malih brojeva. Dolaze li u obzir i baš dječji dućani?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Sniženje Madonna-kolekcije u P&C!! Ima slatkih majica dugih i kratkih rukava i onih s cifom. Za ostalo ne znam-nisam gledala .

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    199

    Početno

    Ajme 155/50.
    hoće tally weijl i onaj šrot iz new yorkera. tamo je sve nešto frandžasto i šljokasto, meni nikako za školu, tako da najčešće kupimo u urban republic, neki dan smo skužile da najviše stvari ima od tamo, a potpuno nenamjerno.čizme ima froddo od lani, jaknu sam kupila urban rep u turbo limaču na žitnjaku za 149 kn, bila joj bolja od onih s punom cijenom, hlače ima urb rep, zara, coconut. u amadeusu u dugavama pred 14 dana kupila super majice s veličinu svaka 30 kn. užasan problem su mi tenisice, pa to svi nose nike za 7000kn! uglavnom nosi skechers.
    proble su mi donji dijelovi trenerke, uzmem u turbo limaču.lani kupila dosta povoljno u invicta (valjda se tako zove) ) dućanu u king c. kad su imali sniženje. taj pimkie je u king c? veće dugo tamo nisam bila.

  33. #33
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    da li netko zna gdje se kod nas mogu kupiti štucne?
    nikako da naletim na njih, a curka ih silno želi.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    da li netko zna gdje se kod nas mogu kupiti štucne?
    nikako da naletim na njih, a curka ih silno želi.
    Funky Fish-preslatke, mucaste. Imaš i onih za ruke-istih kao i za noge. Mi doma imamo crne, vidjela sam i bijele, roza i "tigraste". Cijena jednog para (nožnog ili ručnog) bila je 49 kn. Sad su možda i sniženja.
    Urban Republic: ljubičaste, crne i tirkizne, štrikane, malo tanje, imaju malo lurexa u štrikanju. Cijena 29 kn.
    Onaj dućan u Ilici...kak se zove...(Magma?? ) kraj Funky Fisha...tamo malo potraži po katovima. Kupila sam neke predivne sive, štirkane s uzorkom za 99 kn jednoj curici za rođendan, ali mi se čini da ih više poslije nisam vidjela.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    da li netko zna gdje se kod nas mogu kupiti štucne?
    nikako da naletim na njih, a curka ih silno želi.
    Mi jučer kupili U F Fishu - crno bijele zebraste
    za 39 kn

  36. #36
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    :D hvala cure, bit će štucni.
    to se nosilo i u moje vrijeme i obožavala sam ih.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    :D hvala cure, bit će štucni.
    to se nosilo i u moje vrijeme i obožavala sam ih.
    Moja potomčica je otkačila na moje štucne koje sam SAMA štrikala u 6. razredu 8) . Eto ih nosi-zajedno s pripadajućim šalom.

    (pazi: doći će ti na suludu ideju da štucne nosi uz Starke. Sad, po ovakvom vremenu!! )

  38. #38
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    i ja sam sam sebi štrikala štucne, bile su bordo/ljubičaste, ali na žalost ja svoje nemam.

    svaki dan ona mene iskušava sa starkama, htjela je i na doček kod frendice ići u starkama, a znala je da će njeni roditelji raditi mini vatromet vani i da je minus beskonačno, ali tvrd sam ja orah
    pokušala je i za graz izvuć starke, ali no-no.

  39. #39
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno



    Mi smo se riješili starki kad smo kupili zooyorkerice.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa


    Mi smo se riješili starki kad smo kupili zooyorkerice.
    Onda se ne radi o pravoj ovisnici .

    Mi smo probali s Redicama i Vansicama, ali Starke su Starke: nema tu pomoći.

    Jel netko u zadnje vrijeme gledao cijene visokih Starki "vani"? Tashunica, Austrija??

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Moja strake ne šljivi , uopće.
    Do sad su joj must have bile šokse , sad smo kupili Zujork
    al su meni prepre gadne , ko tenk na nozi

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    off topic , kakvu robu nose vaše teenagerke ?
    Hlače se valjda ne mogu više ni kupit normalnog struka , sve mora bit usko ,
    crno ili sivo... eventualno koji kričavi natpis....
    Ništa kratko ili previše otvoreno ne dozvoljavam

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    off topic , kakvu robu nose vaše teenagerke ?
    Hlače se valjda ne mogu više ni kupit normalnog struka , sve mora bit usko ,
    crno ili sivo... eventualno koji kričavi natpis....
    Ništa kratko ili previše otvoreno ne dozvoljavam
    Nemrem definirati stil koji nosi moja M.

    Kaže da se fura na (kršitelj koda)ie, a to ti otprilike njoj znači da sve paše sa svim .

    Ono što apsolutno ne nosi je "fina" roba tj. ne izgleda ko kćer iz Burde. Kaputići ne dolaze u obzir, šosevi 0 bodova (osim ako se ne nose uz tajice), Uggsice sam odbila kupiti (mislim, 1400 kn dati za Made in China čizme koje zgledaju ko sofisticirane visoke šlape... ), jaknu nosi štepanu od prošle godine (prisilno, ne voli je), a glavno je da na sebe strpa nešto od nakita (pletene i kožne narukvice, neku otkačenu ogrlicu, naušnice) i nezaobilazna Palestinka ili šal.
    Također ne dozvoljavam prekratko, dekolte i natpise na majicama koji ne odgovaraju njenoj dobi.
    Ustvari, oblači se sasvim normalno za svoju dob bez većih modnih ekscesa.

  44. #44
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Dvoje zadnje traperice iz HM-a su normalnog struka.
    Voli tajice i suknju sa štucnama i starkama ili čizmama.
    Uvijek ima običnih majica dugih rukava preko kojih navuče omiljenu iz zoološkog vrta (s noći šišmiša), i s time traperice.

  45. #45
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Ustvari, oblači se sasvim normalno za svoju dob bez većih modnih ekscesa.
    Upravo tako.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Najlipši grad na svitu..
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    off topic , kakvu robu nose vaše teenagerke ?
    Hlače se valjda ne mogu više ni kupit normalnog struka , sve mora bit usko ,
    crno ili sivo... eventualno koji kričavi natpis....
    Ništa kratko ili previše otvoreno ne dozvoljavam
    Nemrem definirati stil koji nosi moja M.

    Kaže da se fura na (kršitelj koda)ie, a to ti otprilike njoj znači da sve paše sa svim .

    Ono što apsolutno ne nosi je "fina" roba tj. ne izgleda ko kćer iz Burde. Kaputići ne dolaze u obzir, šosevi 0 bodova (osim ako se ne nose uz tajice), Uggsice sam odbila kupiti (mislim, 1400 kn dati za Made in China čizme koje zgledaju ko sofisticirane visoke šlape... ), jaknu nosi štepanu od prošle godine (prisilno, ne voli je), a glavno je da na sebe strpa nešto od nakita (pletene i kožne narukvice, neku otkačenu ogrlicu, naušnice) i nezaobilazna Palestinka ili šal.
    Također ne dozvoljavam prekratko, dekolte i natpise na majicama koji ne odgovaraju njenoj dobi.
    Ustvari, oblači se sasvim normalno za svoju dob bez većih modnih ekscesa.

    A joj...
    Slična priča je i kod mene.
    Moja i izgleda i ponaša se kao da nema 12 već 14...visoka je 168 a ima nogu 40.
    Sise i guzice...uhhhhh....
    U trendu su skejte, ljubičasti tonovi, pramen u kosi, crni lak na noktima..
    A i inače joj obzirom na veličinu nikakva dječja robica ne dolazi više u obzir, zapravo već dvije godine skoro,kupujemo na odjelu za odrasle.

    Ali šutim, kad se sjetim sebe u 6.osnovne i ja sam staroj krala iz ormara sve i svašta

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    uf koja sam ja konzerva
    ne dozvoljavam ( a ni nastavnici ) lakiranje , pogotovo ne u crni, a
    na pramenove ili bilo kakvo bojanje kose ima veto bar do srednje škole...

  48. #48
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Ja trenutno muku mučim sa nabavljanjem bodija jer me izbaci iz takta što su joj leđa gola svaki put kad se sagne.

    Našla sam jedan (1)! komad u Mani, sutra idem u Calzedoniu.

    Kod nas nema baš nekog izbora dućana pa su nam najbolji Urban Republic u TL i Beneton. Ovo sve što ima po dućanima u broj 34 mi je "prefufasto" za curu od 10 godina. Inače je 156/32, cipela 36.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Poslid, a najmanji broj za odrasle?

    Pa Anja je viša od moje mame (!); ona kupuje bodije u MTČ-u (doduše, već godinama nije pa ne znam ima li ih još u ponudi, ali...)

  50. #50
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Poslid, a najmanji broj za odrasle?

    Pa Anja je viša od moje mame (!); ona kupuje bodije u MTČ-u (doduše, već godinama nije pa ne znam ima li ih još u ponudi, ali...)
    Pa i kupujem najmani broj za odrasle. Za djecu je najveći bodi broj 4.

    U MTČ nemaju više taj proizvod.

    Još nisam stigla ići u Calzedoniu.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •