Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 100

Tema: Što danas kuhate? (15. dio)

  1. #1

    Početno

    Probaj majmunski kolac, puno ispadne, a relativno brzo je gotovo.

    Ili napravi kremu od pudinga od cokolade i putra i stavljaj red petit beurrea, red kreme.

    Ili sampite.

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    To su "majmunska posla"?
    Jel to - to?

  3. #3

    Početno

    Vjerojatno. Cokoladni biskvit (masniji), na to banane i gusta cokoladna krema.

    Ili napravi obicni biskvit i zalij s parfe kremom i komadicima ananasa.

  4. #4
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ovaj je lagan i odlican

    KOLAC OD MRKVE

    Sastojci
    500 g mrkve
    250 g maslaca ili salica ulja
    250 g secera
    4 jaja
    250 g brasna
    1 prasak za pecivo


    Za glazuru:
    Pekmez i cokolada

    Pjenasto izmijesajte maslac i secer, zatim postupno dodajite jaja. Dodajte naribanu mrkvu i brasno u koje ste umijesali prasak za pecivo. Smjesu stavite u namascen i pobrasnjen lim i pecite oko 40 minuta u pecnici zagrijanoj na 180°C.
    Peceni kolac malo ohladite, premazite dzemom i prelijte glazurom od cokolade. (a moze i secerom u prahu)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno što danas kuhate

    Mi danas imamo oslić a la bakalar:
    Fileti oslića se narežu na dva, tri komada, nareže se krumpir na šnitice i u dublju tavu ili rajnglu namazanu maslinovim uljem se posloži red krumpira, red oslića i na to se stavi nasjeckani češnjak, soli, vegete, sjeckanog peršinovog lista, malo limunovog soka i zalije se s vodom da voda prekrije krumpir. Fino i gotovo za 20 min.

  6. #6
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Napravila articoke i ispale uglavom jestive (osim onih nejestivih dijelova :hi, hi: ). I nisam bas nasla puno razlicitih recepata - uglavnom se radi s graskom, prezlima, cesnjakom, persunom i maslinovim uljem. Varijacija ima samo s konzerviranim articokama. Jel' ima netko da bas jako voli articoke? Ja ih nikad ne bi kupila i dala 10 kn po komadu. :/

  7. #7
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ja i MM ih volimo, al nisam baš majstor u pripremanju, a što kažeš, 10 kuna/ kom., malo mi je too much da se učim, pa ih obično jedemo vani, ponekad svježe, al uglavnom konzervirane.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ja donijela svježu blitvu iz mamina vrta, ali mi se ne da početi praviti ručak.... Ugl. pravit ću šnicle od blitve i kuhani krumpir.

  9. #9
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    ovo je moj favorit kad je rijec o izdasnom i ukusnom kolacu na ljetnim vucinama

    Jaje na oko
    POTREBNO:
    za biskvit:
    5 jaja
    5 žlica brašna
    5 žlica ulja
    5 žlica šecera
    1 prašak za pecivo
    krema:
    1/2 litre mlijeka
    2 pudinga od vanilije
    5 žlica šecera
    3 caše (dukat) kiselo vrhnje
    za ukras:
    1 limenka kajsija veca 800 g. (polovine)
    2 "svijetla preljeva za tortu" (pakovanje kao prašak za pecivo )



    NACIN PRIPREME:
    Ispeci biskvit ,skuhati puding u mlijeku , U još vruce sipati jedno po jedno kiselo vrhnje i žlicom miješati. Preliti po biskvitu. onda iz konzerve izvaditi kajsije ,ocijediti i redati po kremi (razmak izmedu kajsija odrediti tako da kod rezanja na svakom komadu kolaca bude kajsija. Odmah skuhati "svijetli preljev za torte" prema uputi na kesici i još vrelo prelijevati žlicom preko poredanih kajsija. Ostaviti u frižider da se malo ohladi. Posebna car ovog kolaca ,pored izvrsnog okusa je i sam izgled «jaja na oko» kao da ste u tepsiju izlupali svježa jaja. Kolac je više nego izvrstan i svatko ga vrlo jednostavno može napraviti , a jako cete iznenaditi svoje ukucane i prijatelje

    iiiiiiiiiiiii


    MACJE OCI
    POTREBNO:
    za tijesto:
    5 jaja
    4 žlice šecera
    2,5 žlice kakaa
    1 žlica brašna
    1 prasak za pecivo
    brašno i margarin za lim
    za nadjev:
    3 jaja
    150 g šecera
    150 g cokolade
    pola žlice instant kave
    1 vanilin-šecer
    200 g maslaca
    3-4 banane


    NACIN PRIPREME:
    Tucite žumanjke sa šecerom, dodajte kakao, brašno, prasak za pecivo i snijeg od bjelanjaka. Uzmite veliki lim da tijesto bude u tankom sloju, dobro ga namažite i pobrašnite. Ulijte tijesto i pecite na srednje jakoj vatri najviše 15 minuta. Iskrenite tijesto na papir posut šecerom, odmah oba duža kraja savijte prema sredini kao roladu. Ostavite da se ohladi. Za kremu kuhajte na pari jaja, šecer, cokoladu, kavu i vanilin-šecer. U ohladenu smjesu umiješajte dobro izraden maslac. Pažljivo odvijte tijesto, premažite ga polovicom nadjeva i sa oba duža ruba stavite banane. Ponovo savijte s obije strane prema sredini pa izvana namažite kremom. Kad kolac budete razrezali banane ce se doimati kao oci.

  10. #10
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    [quote="Janoccka"pravit ću šnicle od blitve i kuhani krumpir.[/quote]

    daj, pliz, kak radiš te šnicle od blitve ?!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Skuhaš blitvu, izrežeš na manje komade, posoliš, dodaš 2 jaja, šalicu zobenih pahuljica, 1/2 šalice ribanog sira i krušnih mrvica toliko da se smjesa poveže i mogu oblikovati šnicle. Pečeš na ulju. Nisam se sjetila danas, ali jednom ću probati dodati malo brašna i kuhati kao okruglice.
    Umjesto blitve može i špinat.

  12. #12
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    :cmokić:
    sutra radim, ak ne bude kiša padala, da mogu do placa
    baš mi izgleda mljac !

  13. #13
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Apricot, ako još uvijek trebaš izdašan i fini recept imam ja jedan preefini, sigurno nisi to još pravila. Stvarno ga bude količinski puno, ide tepsija od rerne.

    SOMLOI GALUSKA
    (galuska=žličnjaci)

    Ispeći žuti biskvit od 10 jaja+vanilin šećer+sok 1 limuna

    Ispeći smeđi biskvit od 5 jaja+kakao - da bude jako taman biskvit

    Biskvite peći oba dva u istoj tepsiji,samo se žuti prepolovi da se dobiju 2 kore.

    Fil: 1 l mlijeka
    15 dag šećera
    15 dag brašna
    8 žumanjaka- skuhati sve zajedno

    20 g želatine + 3 žlice hladne vode otopiti. U vrući fil umiješati nabubrenu želatinu. Na kraju u fil umiješati snijeg od 8 bjelanjaka koji se izlupa sa 15 dag šećera. Po želji se u fil mogu dodati sjecakani orasi, grožđice ili sjeckano suho voće.

    Preljev:
    40 dag šećera i 7 dl vode skuhati i dodati 2 dl ruma te ribanu koricu 2 limuna.

    U duboku tepsiju od rerne staviti red žutog fila, zaliti sa šećernim preljevom i namazati sa 1/3 fila. Gore staviti smeđi biskvit i zaliti preljevom te namazati drugom trećinom fila.
    Gore opet žuti bisvit, preljevi fil.
    Sve ostaviti u hladnjaku do sutra.

    Vaditi žlicom žličnjake i staviti na tanjur, preliti sa malo čokoladnog preljev i okolo staviti pusle od šlaga.

    Čokoladni preljev:
    20 dag čokolade
    300 g vode
    50 g ruma -sve prokuhati

  14. #14
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    anchi, salatomanko! daj mi par ideja za zanimljive salate bazirane na paradajzu i krastavcima.

    mm navalio da hoće tunjevinu (ono, klasika - tijesto, tuna, slatko vrhnje blabla) pa bi ja neku neobičnu salatu uz to.

  15. #15
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    ms ivy, evo jedan prijedlog za miješanu salatu,sličnu kao u McDonaldsu. Neki dan sam jela tamo salatu i oduševila sam se preljevom 1000 Islands koji imaju. I probala ga neki dan otprilike napraviti kod kuće. Ispalo je super. Uglavnom, isječeš rajčicu, mladi luk, krastavce na listiće, zelenu salatu na rezance i kupus naribaš. U posudi pomiješaš majonezu, jabučnog octa, ulja, sol i malo senfa. Preliješ preko povrća. Meni je stvarno super.

  16. #16
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mmm, zanimljivo!

    a sjetila sam se još jedne: paradajz, paprika, luk, kukuruz, preljev: jogurt, sol, papar, bosiljak.

  17. #17
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    I ovo tvoje zvuči jaaako fino, taman imam sve te sastojke a fali mi salata uz ručak. Baš ću probati.

  18. #18
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Cure, nisam aktivna na ovom vasem topicu, al vas STALNO skiljam , pa cu se ko padobranac sad ubaciti:

    blender je zakon za pravljenje umaka tog tipa (za salatu, uz meso....)
    (A posebno je dobar sto ne moram rezuckati luk jer vec pri guljenju koze proplacem.)

  19. #19
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i ja sam samo škicala pa pokleknula

    a za friške ovisnice o kuskusu, gledajte što sam našla na vip-u:

    200 gr svježih jagoda
    1 šalica cous cousa
    3 šalice vode
    4 žlice šećera od trske
    1 šalica suhih grožđica
    1 žličica vanilin šećer
    2 dcl bioaktiva ili običnog jogurta

    U ključalu zaslađenu vodu dodamo grožđice i cous cous. Kuhati oko 3 minute. Kada se malo ohladi dodati jogurt i svježe, očišćene jagode.
    Servirati hladno. Po želji ukrasiti listićima mente.

  20. #20
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Odat cu vam jednu malu tajnu o salatama: vegeta twist za salatu, maslinovo ulje, jabucni ocat, sir grabancijas, sjemenke suncokreta - od obicne salate naprave festu!
    Sa zelenom salatom sloziti crveni radic, krastavce, paradajz (ako je dobar), papriku, kukuruz iz konzerve (moze i grah, leca...), izmrviti vec navedeni sir grabancijas i sve naprijed navedene sastojke i imate salatu koju na poslu jedemo svaki dan cijelo ljeto, a i dobar dio zime.
    Rekla sam da cu patentirati tu salatu i prodavati, ali nemam poduzetan duh pa dijelim recept naokolo. Neka se neko drugi obogati

  21. #21
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    e vidiš, ja nikad ne koristim te vegete, twistove i čuda... baš ću probati!

    (tako sam ja izmislila grčko-mediteransku salatu pa su me nepoznati ljudi zvali nakon tuluma , ni meni nije palo na pamet reći: 5 kn po pozivu, molim... )

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa
    Odat cu vam jednu malu tajnu o salatama: vegeta twist za salatu, maslinovo ulje, jabucni ocat, sir grabancijas, sjemenke suncokreta - od obicne salate naprave festu!
    Sa zelenom salatom sloziti crveni radic, krastavce, paradajz (ako je dobar), papriku, kukuruz iz konzerve (moze i grah, leca...), izmrviti vec navedeni sir grabancijas i sve naprijed navedene sastojke i imate salatu koju na poslu jedemo svaki dan cijelo ljeto, a i dobar dio zime.
    Rekla sam da cu patentirati tu salatu i prodavati, ali nemam poduzetan duh pa dijelim recept naokolo. Neka se neko drugi obogati
    anchi, takvu i ja radim već godinama, samo što umjesto grabancijaša stavljam fetu.
    Ali, umrem dok sve narežem na kockice, a zelenu salatu i radič na rezance.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Danas, supa, piletina i pire. Jucer nista, a MM-u sam podvalila pitu od jabuka. Ja ko trudnica dobila pun tanjur od prijateljice, a MM-u prodala kao da sam ja pravila (hi, hiii). Covjek se odusevio svojom zenom (hi, hiii)
    Apricot, kako pripremas radic? Meni je nekako gorag.

  24. #24
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Ko i zelenu salatu.
    A možeš i sa tvrdo kuhanim jajima, ko šparoge.
    Jest gorkast, ali mi to volimo.

  25. #25
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Radica stavljam malo, drugi ga bas i ne vole, a grabancijas je odlican jer se samo izmrvi u nekoliko poteza. I nema rezanja na rezance i kockice, salate se natrgaju na sitno, krastavac na ribez ili tanko rezanje, a ovo ostalo je jednostavno. I naravno da nekad ubacimo jaja, pa tunu, pa luk (obavezno s tunom), pa rizu, pa tjesteninu, pa mrkvu...

  26. #26
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    A ja sve režem na kockice: i krastavac, i papriku, i paradajz, i sir... Lisnato povrće na rezance. Sva sreća pa se za kukuruz samo treba otvoriti konzerva!

  27. #27
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ja danas konačno nešto kuham (a da nije tjestenina sa anklbens umakom i parmezanom); makedonska riža sa piletinom, pileća juha sa grizancima i zelena salata.
    za desert: ptiber keksi

  28. #28
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    da čujemo kakva je to riža!

    (i ona se meni ruga da ne kuham... :zlobni cerek

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    ... i mene interesuje... Cula sam za kinesku, ali makedonsku (hi, hiii)

    Ms. Ivy, posla sam tvojim gastro stopama. Kupila sam nekakav arapski Kus kusic...

  30. #30
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    vjeruj mi, kad se sami rodi često ćete ga jesti (vrijeme pripreme - 5 min :namig

    ajde probaj ovo s jagodama...

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Moram sutra probati kus-kus,zvuči jako fino!
    Mi danas imamo pileću juhu s mrkvicom i brokulom, pečene šnicle i dinstane tukvice na maslinovom ulju s češnjakom.
    Dobro bi došao i neki kolač, ali mi se neda raditi pa će biti dobra i čokolada.

  32. #32
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    I ja sam zaražena s kus-kus manijom. Stalno nam je na jelovniku. I svi ju obožavamo.

  33. #33
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    da čujemo kakva je to riža!
    napišem navečer !

  34. #34
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    kod nas je danas corba od spinata koja je u mojoj familiji omiljena.

    vjerovatno mnoge od vas znaju recept, ali nije mi mrsko pisat

    dakle,

    spinat se isjece na tanke rezance i proprzi na malo putera, doda se 1 kasika brasna i sve se kratko proprzi. Zatim se zalije sa pola litra mlijeka i pola litra vode.Doda se cajna kasicica vegete i malo muskatnog orascica.Kad provrije doda se jedna cajna soljica rize i ostavi se da kuha, dok riza ne bude gotova.
    Kad se servira u svaki tanjir se doda malo limunovog soka i 1 kasika pavlake.

    osim toga imam i rizoto sa gljivama. samo sto pri serviranju na rizoto dodam sljedece(u tavi na maslinovom ulju isprzim kockice tosta, dodam saku sjeckanih badema i malo svjezeg majorana ili origana) to dodam na rizoto i stvarno je famozno.

  35. #35
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ja sam na kraju evo upravo završila i pojela ručak. Palenta s na ulju isprženim kolutićima tikvice.Bilo gotovo za 15 minuta.

  36. #36
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Faširanci i restani krumpir

  37. #37
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    daklem; makedonska riža:

    - skuhati juhu od jednog piceka (prepoloviti ga) i kada je kuhan, izvaditi ga iz juhe i izrezati, kada se ohladi.
    - na ulju malo podinstati jednu glavicu luka, svježu crvenu i zelenu papriku, može i šampinjona, tikvica..itd. i posoliti, povegetiti...
    - opranu, NEKUHANU rižu staviti u vatrostalnu (može i običan protvan), i zaliti juhom u omjeru 1:4; ja uzmem za nas jednu šalicu (2 dcl) riže i četiri takve šalice juhe (juha mora biti začinjena)
    - na to staviti malo zdinstani luk, papriku i kuhanu piletinu
    - to će sve plivati u juhi, al će riža na kraju sve "popiti"
    - stavi se peći u rol; ja pečem cca 30- 40 min., vidi se kad je gotovo, gore se lagano zapeče.
    - kada se malo ohladi, može se i rezati na kocke

    jelo je super; imaš odmah i pileću juhu i glavno jelo, a uz to ide super zelena salata
    kada je sezona paradajza, kad su onak normalni, mekani, ne ovi drveni, onda znam narezati preko riže i jedan paradajz, pa se sve skupa ispeče

    super je, probajte !

  38. #38
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mmm fino zvuči! svakako ću probati.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Nama ostalo mesa od jučer za MM-a, meni ne treba svaki dan, pa ću uz to pire krumpir, krastavce salatu i juhu iz vrećiceali i kolač nakon dugo vremena (doduše brzinski): ispeći biskvit od 3 (a može i više) jaja, na to poslagati polovice jagoda i preliti pudingom od vanilije.

  40. #40
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Andrea, ova tvoja makendonska riža mi zvuči super, sigurno ću to probati.

    Ja sam danas neki klasika ručak. Varivo od graška i pečeni riblji štapići. Cijeli dan pada kiša, i nema volje za ništa, pa ni za kuhati.

    Napravit ću jedino neki brzinski kolač od sira jer mi stoji u hladnjaku pa da se potroši. Evo recept.

    Ispeče se biskvit od 4 jaja i prereže na pola. Sir(kravlji) se pomiješa sa šećerom i sa 2 vrećice izlupanog šlaga. Stavi se među biskvite. Gore se posipa šećer u prahu. Ja ovo radim kad ne znam šta bi sa sirom a nemam vremena.

  41. #41
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Zaboravila sam jedino reći, a važno je šećer u prahu ide sa sirom, nikako kristal.

  42. #42
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    napravila kuskus s jagodama - mmm fino!

  43. #43
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ja danas opet u svom stilu: široki rezanci s parmezanom i - niš više
    jučer sam kuhala, sad opet deset dana odmaram po tom pitanju

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Pileći saft,marokanske tikvice,pire krumpir i MM je naručio rižu

  45. #45

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Nssam još postala ovdje, ali da znate kak ste mi super. Već sam napravila hrpu jela odavde. Bio bi red da i ja vama nešto napišem. Za početak samo još jedno pitanje. Gdje se kupi kus-kus?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Kus-kus možeš kupiti u Billi, Mercatoru, DMu... Billa i Mercator su povoljniji od DMa.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ja sam danas za ručak kuhala leću.
    S obzirom da su mi se navečer najavili gosti, za večeru pravim sendviče sa tunjevinom i za desert - brownies.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Nakon sto godina, prijavak.

    Jučer je mužu bio rođendan, pa smo naručili šiš-ćevape. To je totalna tradicija i svatko iz bliže familije (moji starci, muž, F i ja) kad ima rođkas, MORA sve počastiti šišem. Eh...

    Danas sam uvaljala komade piletine u kukuruzno brašno, nauljila protvan i pekla u rolu. Uz to mladi krumpir, dinstani šampinjoni i zelena salata. I ostaci čokoladne torte od jučer.
    Smršavila sam 10 kg u četiri mjeseca, al vikend me ubi...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Citiraj sunce prvotno napisa
    Smršavila sam 10 kg u četiri mjeseca, al vikend me ubi...
    Bravo i čestitam...nadam se da si blizu cilja.....a do tada, izbjegavaj ovaj topic jer tu ništa korisno nećeš naći...mislim za tebe!!!!

  50. #50
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sunce, stvarno impresivno!!

    ali nemoj čitati iduću rečenicu... :namig:

    ivančice, ona salata s majonezom i senfom je bila odlična, smazali smo punu zdjeletinu!

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •