Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Platnene pelene i tete u vrtiću.

  1. #1
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno Platnene pelene i tete u vrtiću.

    Znam da ovdje ima teta koje rade u vrtiću pa bih molila da se jave i one na ovu temu.
    Evo kakav problem imamo u svom vrtiću.
    Prvi puta kada sam došla s Ivom u grupu, znači kada smo krenuli na prilagodbu, iznjela sam teti što i kako to ide kod nas.
    Reakcija tete je bila nešto u stilu "Ajme kaj sad ova izmišlja".
    I onda kada je došlo vrijeme da Iva ostane malo duže u vrtiću i u tom vremenu je tete trebaju premotati, nastali su "problemi".
    Pokušala sam teti objasniti kako joj treba namjestiti pelenu i zaštitne na to, nije me uopće slušala, taj dana kada sam došla po Ivu zaštitne su bile namještene tako da su donji gumbići ostali otkopčani i svi je virlio na sve strane. Po meni totalna idnolencija i nezainteresiranost. .
    A teta me dočekala ovim dijalogom.
    "Znate što, ja sam se sjetila što ćemo mi. Ne morate vi nama nositi vaše pelene u vrtić, mi ćemo njoj stavljati ove koje dobijemo od vrtića!"
    :? .

    Mislim si ja, ajde dobro, neću se s njima sad odmah raspravljati, vidjet ćemo dokle će to tako.
    Moje dijete ide u vrtić već skoro 3 mjeseca i ja još niti jednom nisam donjela pelene u vrtić. Bila sam imala nešto jednokratnih doma koje smo inače korsitili kada bi mi stvarno bilo nezgodno negdje s platnenima, i takav jedan paket bi nama trajao mjesecima. I tako sam ja njoj ujutro kada bih je vodila u vrtić stavila tu jednokratnu.
    Naravno da smo ih potrošili i sada sam ju počela slati u vrtić u platnenoj. I uredno svaki dan donesem vreću za pelenu.
    Obavezno se svaki dan popiša, što znači da je u toj peleni od jutra sigurno do ručka.

    Zašto im je to takav problem?
    Ne mogu vjerovati da netko može biti tak nezainteresiran.
    Kakva su vaša iskustva?

  2. #2
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Ana, nastavi na bilo kojem od ponuđenih topica:

    skidanje pelena u vrtiću/jaslicama

    Pelene i jaslice

    Platnene i jaslice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •