Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 115 od 115

Tema: terapija vlastitom krvlju

  1. #101
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Mene zanima gdje je Vida nestala? Bacila je udicu i sad lijepo i !

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ako je nestala, bezveze je nestala jer itekako postoje odgovori na njezina pitanja. Nadam se da ce se obratiti nekom homeopatu ili homeopatkinji, sasvim sigurno postoje i informacije i ovakve terapije.

  3. #103
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj ~Valerijana~ prvotno napisa
    sory. ali vi koji gubite toliko živaca na ovoj temi...
    zar vam nije pametnije da živce čuvate za svoju djecu koja, pretpostavljam, trenutno vape za malo vaše pažnje dok vi nabrijano mlatite po tipkovnici?

    svašta... tako stare koke, a još nisu naučile konstruktivno utrošiti vrijeme i trud.

    Pitam se pitam, a što ti onda radiš ovdje?

  4. #104
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Zorana, thanks na linkovima

  5. #105

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Citiraj ~Valerijana~ prvotno napisa
    sory. ali vi koji gubite toliko živaca na ovoj temi...
    zar vam nije pametnije da živce čuvate za svoju djecu koja, pretpostavljam, trenutno vape za malo vaše pažnje dok vi nabrijano mlatite po tipkovnici?

    svašta... tako stare koke, a još nisu naučile konstruktivno utrošiti vrijeme i trud.

    Pitam se pitam, a što ti onda radiš ovdje?
    liječim komplekse i frustracije kao i ostali :D

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Baš mi je bilo zabavno pročitati sve ovo. Što j najbolje, dobro sam se ismejala, a usput i nešto novo naučila. Stvarno nisam imala pojma da se krv može mackati po koži da bi ona izgledala super.
    Ipak ću se ja držati sperme. Ona se već pokazala kao učinkovita, nije mi bljak, ne ostavlja mi nikakve fleke, a i process proizvodnje, tj. dolaska so nje je mmmmmmmm, za razliku od rezanja prstiju i drugih pomenutih načina

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    Ipak ću se ja držati sperme. Ona se već pokazala kao učinkovita, nije mi bljak, ne ostavlja mi nikakve fleke, a i process proizvodnje, tj. dolaska so nje je mmmmmmmm, za razliku od rezanja prstiju i drugih pomenutih načina


    Za krv ne znam, mada mi nije gadno, mislim ne bi mi bilo gadno kad bi mi neko napravio homeop. pripravak sa mojom krvlju.
    Ne bih se rezala u kozmetičke svrhe, ma ne bih se uopšte rezala ako ne moram, ali za neku ozbiljniju bolest, kada bi mi moj homeopata preporučio, bih.
    A za urinoterapiju sam čula, verujem u nju i imam prijatelja koji je urinoterapijom lečio (i izlečio) astmu.
    A i njegova mama (koja je naravno prvo bila :shock: kao i ja) je na kraju pristala na obloge od urina (svog) i tako si ublažila artritis.
    Uostalom, kada je naš pas posekao šapu, njegova mama, a naša kuja, prvo mu je lizala a posle mu se i popišala na ranu....

  8. #108

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Nama su kao deci govorili ako se povredimo, tj. posečemo ili izgrebemo kad padnemo na beton, da damo psu da poliže ili popiški.

  9. #109
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Nisam nestala, neko vrijeme me nije bilo u hr, nisam stigla na rodu od otvaranja topića, a u što se ovo pretvorilo :shock:
    Stvarno nisam imala namjeru provocirati, u Njemačkoj je homeopatija priznata i to se normalno radi da ti liječnik izvadi par kapi krvi, epruvetu odneseš u ljekarnu zajedno s receptom, oni to tamo prirede i ti fino piješ.
    I radi se samo o kapi krvi koja je dovoljna za tri kure u trajanju od 6 tj.
    Čini mi se da je jedino Zorana shvatila poantu i ja sam samo tražila informaciju o homeopati kod nas koji to event. radi, a nivo komuniciranja nekih osoba ovdje ne bih komentirala.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rajvosa
    Postovi
    179

    Početno

    ja sam plakala od smijeha hahaha

    meni je jednom moja poznanica mrtva hladna rekla kako se ona popiski na gazu i onda maze s tim svoje lice, i da joj je to pomoglo s aknama

    takodjer sam gledala emisiju gdje zene jedu svoju posteljicu, moj pas je pojeo svoju posteljicu kad se ostenila, pa sto ne bi ljudi jeli

    anyway, ljudi kada nemaju drugog izlaza onda se vracaju prirodi, a ja mislim da sve sto je prirodno i ljudsko (osim mazanja govancetom po licu i mokracom) bi trebalo biti ok.
    samo nisam sigurna bas za menstrualnu krv, jel to "zdravo"???

    ismijala sam se ko luda, svaka vam cast, ja ovaj topic ne smatram nesto uvredljivim vise mi je zabavnog karaktera, ali ne shvataju to svi bas tako (ne se zivcirati zene)

    :D

  11. #111

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    Nama su kao deci govorili ako se povredimo, tj. posečemo ili izgrebemo kad padnemo na beton, da damo psu da poliže ili popiški.
    Ja kad sam bila mala i kad padnem na beton baka gazu namoči u rakiju pa obriše ranu, kaže da ju dezinficira, kad mi je ispo prvi zub, ja nisam nikom rekla već odem i popijem malo rakije ne moram vam pričati kako sam vrištala, al zato danas kao mali aperitiv mmmmmmm......

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    liječenje urinom

    A MM je nakon mnogobrojnih vanjskih čireva primio svoju obrađenu krv i prošlo mu je

  13. #113

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj Nenka prvotno napisa
    Citiraj vanesax prvotno napisa
    Nama su kao deci govorili ako se povredimo, tj. posečemo ili izgrebemo kad padnemo na beton, da damo psu da poliže ili popiški.
    Ja kad sam bila mala i kad padnem na beton baka gazu namoči u rakiju pa obriše ranu, kaže da ju dezinficira, kad mi je ispo prvi zub, ja nisam nikom rekla već odem i popijem malo rakije ne moram vam pričati kako sam vrištala, al zato danas kao mali aperitiv mmmmmmm......
    Dobro, ovo je opštepoznati narodni lek. Iako je ja danas ne podnosim. I žene su na porodu nalivali litrom rakije da se lakše porode, tj. da budu anestezirane (pijan kao majka! već sam izraz pominjala tu negde na nekoj drugoj temi)

  14. #114
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Opet ja naletih na nju. Već je bila bacila "kost" na jednoj temi očito je iz tih razloga ovdje

  15. #115
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Malo sam citala,i ne znam....cudno...
    Prva asocijacija je Valerijana kao prirodni pomocni lijek za mnoge nervne probleme....

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •