Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 191 od 191

Tema: A sad,adio

  1. #151

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    80

    Početno

    je,stup srama

  2. #152

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    80

    Početno

    i moram reći što sam primjetio

    članicama Udruge,savjetnicama za dojenje (ovdje npr mislim na Mamitu) se dopušta često puta žestoka retorika,neprimjereni izrazi,čak i vrijeđanje(mogu naći par primjera,nema problema,problem je samo što se odmah brišu)

    i sve pet,njima je sve dozvoljeno!!!!!

    ronin ste zamjerali prozivanje?ona se ispričala.koliko je vas prozivalo nju?
    i nju pribijete na stup srama kraj svih preprodavača s burze i ljudi koji se deset puta registriraju iz nečasnih pobuda?ona dobije ban!!!!!!


    znate šta?može vas biti sram!ta je žena prije tri mjeseca skoro umrla u porodu,preselila se u totalno nepoznatu sredinu,bakće se s troje male djece i još u svemu tome pronalazi snage i energije da pomogne toj maloj,da je postavi na noge.vi pričate i moralu,uvredama i prozivanju?

    Matilda,pitala si ironično:ronin,što sad ti hoćeš?da ti se sad sve poklonimo?

    nitko to od vas ne traži,al da ste je ranile,jeste.jer moja je žena čisto srce.

    prije bih razbio računalo nego joj dopustio da se vrati ovdje.Ne treba nam Roda da nas nauči da budemo roditelji kakvi jesmo svojoj djeci

  3. #153
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    od početka pratim ovu temu i najprije sam odlučila da neću ništa pisati, al opet....moram...

    žao mi je šta ronin odlazi jer iako je znam samo iz njenih postova mislim da je jedna predobra duša i u ovom slučaju je samo htjela pomoć...a odmah je "dobila po prstima", po meni nepravedno

    znam da nismo svi u mogućnosti pomoći al ako nemožeš ignoriraš poruku i sve 5, a za ove koje su je cinkale...nemam riječi.....ko neka djeca....

    ronin

  4. #154
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj vepar prvotno napisa
    prije bih razbio računalo nego joj dopustio da se vrati ovdje.Ne treba nam Roda da nas nauči da budemo roditelji kakvi jesmo svojoj djeci
    :shock:
    Stvarno lijep primjer djeci!

  5. #155

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj dutka_lutka prvotno napisa
    Citiraj vepar prvotno napisa
    prije bih razbio računalo nego joj dopustio da se vrati ovdje.Ne treba nam Roda da nas nauči da budemo roditelji kakvi jesmo svojoj djeci
    :shock:
    Stvarno lijep primjer djeci!
    jesi li ti to stvarno doslovno shvatila?????

  6. #156
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj dutka_lutka prvotno napisa
    Citiraj vepar prvotno napisa
    prije bih razbio računalo nego joj dopustio da se vrati ovdje.Ne treba nam Roda da nas nauči da budemo roditelji kakvi jesmo svojoj djeci
    :shock:
    Stvarno lijep primjer djeci!
    pa možda to djeca ne bi vidila

    a i ode više ništa nemiš reć, svi sve doslovno shvaćaju

  7. #157
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj vepar prvotno napisa
    Citiraj dutka_lutka prvotno napisa
    Citiraj vepar prvotno napisa
    prije bih razbio računalo nego joj dopustio da se vrati ovdje.Ne treba nam Roda da nas nauči da budemo roditelji kakvi jesmo svojoj djeci
    :shock:
    Stvarno lijep primjer djeci!
    jesi li ti to stvarno doslovno shvatila?????
    Čuj, duhovito mi baš i nije.
    Tvoj govor u ovom slučaju dočarava prizor nasilja.

  8. #158
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Sve me je ovo jako rastužilo, cijela situacija je prežalosna
    Zašto se ne ključa ova tema? Koji joj je smisao?
    Ljudi mi uglavnom kažu "ma ti i tvoje Rode! Grozne su!" Nemojte molim vas da budu u pravu!

  9. #159
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ljudi, ne pretjerujmo!
    stvarno je vrijeme da se ključa!

  10. #160

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    80

    Početno

    eto,postao sam i nasilnik...još ću svašta o sebi naučiti

  11. #161

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ej Ronin ajde malo ohladi i razmisli da li ces se vratiti ili ne.
    Jednostavno si prekrsila pravila koja postoje za sve i to je to.
    Iskreno vjerujem kao sto predpostavljam i svi ostali da si htjela pomoci i to je super. Ali hebat ga pravila su pravila.
    Onaj zadnji post je bio ruzan jer nemoze nitko od nas odlucivati ko, gdje i koliko ce dati ma koliko netko imao ili neimao love.
    Ovo javljanje po nickom Vepar samo stvari cini gorima nego sto zapravo jesu.

  12. #162
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj nenaa prvotno napisa
    Meda ti imaš pp.
    I evo žao mi je što su me ponijele emocije i niske strasti pa sam ti se tako obratila, iako i dalje mislim da nivo komunikacije nije baš najbolji, slažem se sa tobom da i postupci od Ronin nisu bezgrašni, ali niti za takvu osudu. Dakle Meda izvinjavam se.
    .
    prihvacam tvoju ispriku.

    pa nisam ju ja odmah osudila, samo sam rekla da se ljuti na krivu osobu, koja na kraju krajeva samo radi svoj posao, a bome se nema zasto ljutiti jer je vec ocito prosle godine imala istu situaciju, i opet je to napravila. znajuci da pravila ne dopustaju.
    i na kraju sve 5, nije to takav bed ni za osudu, ali zasto se onda ljutiti i otvarati temu ako znas da si radio nesto nedopusteno? to mi je malo previse.

    i onda nakon sto je anchie tako lijepo napisala zasto se takve stvari ne dopustaju, i da ce biti dopsutene, napisati onakav prozivajuci post :/
    ne samo da je osudila i napala odredene ljude, nego je u jednoj mjeri i povrijedila jedno drugo pravilo, a to je tajnost pp.

    iskreno, meni je isto zao sto je sve tako ispalo, al ocito nije bas jasno kako neke stvari funkcioniraju. i ti na primjer spominjes smjestanje bana. to je apsurd, ne znam kako bi neko nekome to mogao smjestiti, ban se ne dobiva jer je neki forumas trazio neciji ban! nije netko prijavom pp adminu trazio ban, niti bi to mogao uciniti!!!!

    niti mi nije jasna automastka osuda osobe koja je javila osoblju o cem se radi, i cak trazenje bana za istu, to me posebno zgrozilo. ne radi se o uznemiravanju nego o principu. ja nisam dobila pp, i stvarno ne mogu garantirati da ne bih obavijestila osoblje o njemu. najvjerojatnije ne bi, ali ako znam da se takve akcije ne dopustaju nije li nefer traziti od mene da lazem, tj. da se pravim da nisam dobila poruku? posebno ako je neko clan udruge.

    ako neko ima zelju i volju pomagati drugima postoji puno nacina, udruga.
    ako se netko zeli u ovoj udruzi baviti humanitarnim radom nitko ga nece odbiti niti tjerati. al neka pravila se moraju postovati. svi zdusno osudujemo bezakonje i privilegije u nekim visim strukturama, a tu smo spremni cak podrzavati takvo ponasanje. :/

  13. #163
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Nije ro ronin, njen se suprug vec jednom, davno, javio da je on suprug od ronin. Ne znan vise o kojem je topicu bila rijec a sad mi se neda trazit.

    Nije mi jasno zasto ovo nije vec zakljucano?

    Sta su svi admini na godisnjem

  14. #164
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    svi admini i moderatori su na rasprodaji. rade vec tri dana od jutra do mraka. neke cure cak i sa dvoje male djece. danas cak od 7-18.

  15. #165
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    svi admini i moderatori su na rasprodaji. rade vec tri dana od jutra do mraka. neke cure cak i sa dvoje male djece. danas cak od 7-18.
    nisan znala...

  16. #166
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    Citiraj nenaa prvotno napisa
    Meda ti imaš pp.
    I evo žao mi je što su me ponijele emocije i niske strasti pa sam ti se tako obratila, iako i dalje mislim da nivo komunikacije nije baš najbolji, slažem se sa tobom da i postupci od Ronin nisu bezgrašni, ali niti za takvu osudu. Dakle Meda izvinjavam se.
    .
    prihvacam tvoju ispriku.

    pa nisam ju ja odmah osudila, samo sam rekla da se ljuti na krivu osobu, koja na kraju krajeva samo radi svoj posao, a bome se nema zasto ljutiti jer je vec ocito prosle godine imala istu situaciju, i opet je to napravila. znajuci da pravila ne dopustaju.
    i na kraju sve 5, nije to takav bed ni za osudu, ali zasto se onda ljutiti i otvarati temu ako znas da si radio nesto nedopusteno? to mi je malo previse.

    i onda nakon sto je anchie tako lijepo napisala zasto se takve stvari ne dopustaju, i da ce biti dopsutene, napisati onakav prozivajuci post :/
    ne samo da je osudila i napala odredene ljude, nego je u jednoj mjeri i povrijedila jedno drugo pravilo, a to je tajnost pp.

    iskreno, meni je isto zao sto je sve tako ispalo, al ocito nije bas jasno kako neke stvari funkcioniraju. i ti na primjer spominjes smjestanje bana. to je apsurd, ne znam kako bi neko nekome to mogao smjestiti, ban se ne dobiva jer je neki forumas trazio neciji ban! nije netko prijavom pp adminu trazio ban, niti bi to mogao uciniti!!!!

    niti mi nije jasna automastka osuda osobe koja je javila osoblju o cem se radi, i cak trazenje bana za istu, to me posebno zgrozilo. ne radi se o uznemiravanju nego o principu. ja nisam dobila pp, i stvarno ne mogu garantirati da ne bih obavijestila osoblje o njemu. najvjerojatnije ne bi, ali ako znam da se takve akcije ne dopustaju nije li nefer traziti od mene da lazem, tj. da se pravim da nisam dobila poruku? posebno ako je neko clan udruge.

    ako neko ima zelju i volju pomagati drugima postoji puno nacina, udruga.
    ako se netko zeli u ovoj udruzi baviti humanitarnim radom nitko ga nece odbiti niti tjerati. al neka pravila se moraju postovati. svi zdusno osudujemo bezakonje i privilegije u nekim visim strukturama, a tu smo spremni cak podrzavati takvo ponasanje. :/

    Bravo Meda!
    eto nek i ja tebe jednom potpišem

  17. #167
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    svi admini i moderatori su na rasprodaji. rade vec tri dana od jutra do mraka. neke cure cak i sa dvoje male djece. danas cak od 7-18.
    tako je.
    još su tamo.
    utovaruju kutije u kombi.
    a neke kutije su teške i preko 50 kg.

    cure,

  18. #168

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    80

    Početno

    prije nego što se ova trakavica zaključa,iskoristiti ću mužev nick da završim ovu priču...već je previše toga rečeno.

    u par godina forumiranja ovdje naučila sam puno o roditeljstvu,prije svega da je ono ples na žici i da slušamo li svoje instinkte i svoje srce,nećemo pogriješiti.
    postupam tako kao roditelj,postupam i u životu.Ponese me srce,pa stanem.Pa se ispričam.No rastem i razvijam se u osobu drugačiju nego što sam bila jučer,a drugačija ću biti sutra.

    Tako je bilo i sada.Ponijelo me srce.Svjesno sam prekršila pravila,jer sam nekako osjećala da je korist koju jedna mlada žena može imati veća od mogućih mojih sankcija.I stvarno mi nije žao.Divan je osjećaj kad utječeš na nečiji život,kad dotakneš nekoga i njegova sudbina pođe u jednom sasvim drugom pravcu.
    I ne zaboravite,ja sam djevojčinom mlađem sinu krsna kuma.Za mene je kumstvo svetinja,i ako sam imalo mogla pridonijeti kvaliteti djetinjstva mog malog imenjaka,izbor mi se nametnuo sam po sebi.

    Drage moje virtualne prijateljice,lijepo vas pozdravljam.Našem je druženju došao kraj,i stvarno bih htjela da se rastanemo na lijep način,bez gorčine.Puno sam naučila od vas,nadam se i vi ponešto od mene.
    Neću nabrajati poimenice,znati ćete vi koje ste mi drage.Kao što reče jedna forumašica,nekima sam išla i na živce,i to je u redu.Ne možeš se svima svidjeti.Meni osobno nitko nije išao na živce,ja sam vam jedan nepopravljivi naivko.

    Nema smisla da me nagovarate da se vratim,jer me ovo na neki način obilježilo i mislim da stvari više nikad ne bi bile iste.
    Želim Vam lijepe živote i uspješno roditeljstvo,al baš ono iz srca.

    Također,dvije moderatorice moram spomenuti,jer su mi trajno zarobile srce:pujica i apricot,puno vas volim.

    Ostajte mi dobro.
    Nina

  19. #169
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno


  20. #170
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa
    Mislim da nema potrebe za suzama..Ronin je samo pokazala koliko je njezino srce!

    Svako dobro draga tebi i tvojoj obitelji

  21. #171

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    826

    Početno

    Ovo postaje prava Santa Barbara.

    Idi, nemoj, idi, nemoj...

  22. #172
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Moram potpisati corny
    Na početku sam imala dobru volju, ali je ovo sad stvarno too much...
    A ovim postom i ja produljujem agoniju, pa odo

  23. #173
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    svašta...

    Slučajno naletih na ovaj topic i ostala sam :shock: .
    Ja sam dobila PP od ronin i iskreno malo sam se začudila kako to da je od "nekolicine forumašica" odabrala mene da mi PP-a jer nikada nismo izravno komunicirale, ali sam zaključila da je to učinila metodom slučajnog odabira. PP nisam shvatila ni osobno ni uvredljivo niti sam imala potrebu poslati joj povratni PP, moje je pravo uplatiti ili ne uplatiti. Ovo da je netko "cinkao" mi je isto malo :shock: . Ne znam koje tri cure je ronin javno prozvala, ali kako sam ja jedna od tih koja nije odgovorila na PP ipak se osjećam prozvanom, jedino me tješi to što se nisam hvalila imovinskim stanjem pa valjda nisam u toj kategoriji . Uostalom... možda je neka od tih cura imala pretrpan inbox i nije dobila pp pa samim time nije ni odgovorila?!

    Ova cijela priča mi je - bljak! (pri tome ne mislim na ronine dobre namjere već na to do čega su one dovele)
    :shock:
    Ja sam upravo vidjela ovaj topic.
    I da, i ja sam dobila jedan pp, od ronin i nisam odgovorila.
    Sada se pitam jesam li i ja bila na "popisu".
    No ko i Emira moje imovinsko stanje nikad nije bilo na tapeti, pa me valjda nitko nije prozvao što ne odgovaram na pp.
    Nije mi zvučao kao nešto na kaj bi se trebalo odgovoriti nego djelovati ili ne, no i da sam htjela, nisam mogla odgovoriti jer mi eto stoji 6,7 odlaznih poruka i već sam zamolila moderatore da pomognu.
    Zaključavanje je po meni najpametnije, ovakvo postanje kakvo čitam je stvarno za ključ.

  24. #174
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj vepar prvotno napisa
    Matilda,pitala si ironično:ronin,što sad ti hoćeš?da ti se sad sve poklonimo?
    Na ovom topicu napisala sam 4-5 postova.
    Molim vepra da pronađe moj citat u kojem sam postavila navedena pitanja.
    Nisam u nijednom postu osudila njenu požrtvovanost da želi pomoći.
    Moji postovi su se odnosili:
    a) na prozivanje forumašica boljeg imovinskog stanja (ok, kasnije se ispričala)
    b) na brojnost upućenih PP (za koje se kasnije ustanovilo da je pogreška u slanju)

  25. #175
    nerina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Citiraj emira prvotno napisa
    svašta...

    Slučajno naletih na ovaj topic i ostala sam :shock: .
    Ja sam dobila PP od ronin i iskreno malo sam se začudila kako to da je od "nekolicine forumašica" odabrala mene da mi PP-a jer nikada nismo izravno komunicirale, ali sam zaključila da je to učinila metodom slučajnog odabira. PP nisam shvatila ni osobno ni uvredljivo niti sam imala potrebu poslati joj povratni PP, moje je pravo uplatiti ili ne uplatiti. Ovo da je netko "cinkao" mi je isto malo :shock: . Ne znam koje tri cure je ronin javno prozvala, ali kako sam ja jedna od tih koja nije odgovorila na PP ipak se osjećam prozvanom, jedino me tješi to što se nisam hvalila imovinskim stanjem pa valjda nisam u toj kategoriji . Uostalom... možda je neka od tih cura imala pretrpan inbox i nije dobila pp pa samim time nije ni odgovorila?!

    Ova cijela priča mi je - bljak! (pri tome ne mislim na ronine dobre namjere već na to do čega su one dovele)
    :shock:
    Ja sam upravo vidjela ovaj topic.
    I da, i ja sam dobila jedan pp, od ronin i nisam odgovorila.
    Sada se pitam jesam li i ja bila na "popisu".
    No ko i Emira moje imovinsko stanje nikad nije bilo na tapeti, pa me valjda nitko nije prozvao što ne odgovaram na pp.
    Nije mi zvučao kao nešto na kaj bi se trebalo odgovoriti nego djelovati ili ne, no i da sam htjela, nisam mogla odgovoriti jer mi eto stoji 6,7 odlaznih poruka i već sam zamolila moderatore da pomognu.
    Zaključavanje je po meni najpametnije, ovakvo postanje kakvo čitam je stvarno za ključ.
    Evo i mene, sad čitam i potpuno sam šokirana :shock:
    Ja također nisam odgovorila na pp jer nisam imala pojma o čemu se radi :? Svašta, mislim ja sam ovdje nova i ne diskutiram često, tu i tamo nekog nešto priupitam i to je sve, mislim nisam se nikad izjašnjavala o materijalnom stanju pa ne znam zašto bi me netko prozivao javno ni krivu ni dužnu?
    Ali moram napomenuti da mene ta pp nije smetala, dapače razmišljala sam o tome i čak spominjala mm-u kako bih voljela nekom potrebitom pomoći,ali sada nakon svega što reći,ipak mi je sve to malo too much

  26. #176
    nerina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    100

    Početno

    Evo mene opet, samo da napomenem kako mi poslani pp nije ni najmanje smetao, dapače drago mi je da još ima dobrih ljudi koji ne misle samo na sebe i ipak mi je jako žao što je sve ovako ružno ispalo.
    Ronin

  27. #177
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    sad će se valjda javiti sve koje su dobile pp

    dakle, koja je razlika prijavile adminici ili prijavile na topicu?

  28. #178

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    181

    Početno

    I ja sam slučajno naletjela na topic, iako sam nova pratim forum od 2003. i Ronin mi je jedna od najdražih forumašica. Ono što ona čini osjeti se to radi iz srca, to je prava humanost.
    Svu sreću želim tebi, tvojoj obitelji i toj mladoj mami i njenim anđelićima

  29. #179
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Ja sam upravo vidjela ovaj topic.
    I da, i ja sam dobila jedan pp, od ronin i nisam odgovorila.
    Sada se pitam jesam li i ja bila na "popisu".
    Nisi.

  30. #180
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    sad će se valjda javiti sve koje su dobile pp

    dakle, koja je razlika prijavile adminici ili prijavile na topicu?
    pa adminica već zna da je pp kružio...

  31. #181
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Ronin želim ti od sve najbolje u životu, tebi i tvojoj obitelji.
    i budi i dalje nepopravljivi naivko velikog i plemenitog srca

  32. #182
    pipi1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    380

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    Ronin želim ti od sve najbolje u životu, tebi i tvojoj obitelji.
    i budi i dalje nepopravljivi naivko velikog i plemenitog srca
    X

  33. #183
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    I ja sam ovdje sve rekla šta sam mislila.
    I prije nego se zaključa, Ronin ,


    Citiraj pipi1 prvotno napisa
    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    Ronin želim ti od sve najbolje u životu, tebi i tvojoj obitelji.
    i budi i dalje nepopravljivi naivko velikog i plemenitog srca
    X

    X

  34. #184
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ok, ja sam prilično sigurna da sam bila na tom popisu.
    dobila sam pp i nisam odgovorila.
    u petak jednostavno nisam imala vremena.
    ja sam u svom prvom postu napisala da postam isključivo s posla jer doma nemam net, a službenu vodafone karticu od mm mi ne pada napamet koristit za forume, osim ako mi nije turbo hitno, a to nikad nije.

    ja jesam pisala na onom forumu u kućnom budgetu, ali mi nije jasno kako je itko isčitao iz mog posta da mi je svejedno za 50 kn više ili manje.

    da se razumijemo, da je pp došao samo dva mjeseca prije ili kasnije, ja bih drage volje pomogla toj mladoj mami, ali trenutno ne mogu iz razloga koje stvarno nemam namjeru djeliti s ljudima koje ne poznajem.

  35. #185
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    babyboys, nema potrebe da se opravdavaš.
    niti itko drugi.

  36. #186
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    cilj ne opravdava sredstvo

    niti jedno "oprosti" briše učinjeno

    :/

  37. #187
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    babyboys nisi bila na popisu

  38. #188

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    80

    Početno

    zbog jedne velikodušne donacije jedne forumašice,tečaj će biti plaćen.
    međutim,toliki dar zaslužuje da bude dan osobno,a kako mi ovih dana idemo par dana gore,sv.Niko će zaista toj obitelji donijeti dar.a dotična dobra duša upoznati će našu štićenicu i njenu dicu

    upravo sam to saznao,pa svima koji su pomogli velika hvala,oni koji su možda htjeli a nisu stigli,ne morate,vrimena su teška,svakome je potreba.

    molim moderatorice da ovaj topic zaključaju,

    adio

  39. #189
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    svaka čast, jako mi je drago

  40. #190
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Nisam stigla baš za tečaj jer sam uplatila prije par minuta, ali bit će Zvonimiru i Nikoli poklon za nadolazeće blagdane.

    Puno ih ljubite i pozdravite, a i vi mi ostajte zdravo, u ljubavi, i veselo.

    I, da, svaka čast na ovoj velikoj donaciji

  41. #191
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Temu zakljucavam... Prozvakana je uzduz i poprijeko.

    Ako mislite da je netko svojim ponasanjem preksio pravila, pozivam vam da mi dojavite na pp - ja ne citam sve teme, ne pratim sve postove ni forumasa ni clanova udruge. Ako mislite da se netko nije ponasao ok, dojavite. Nemojte nas prozivati da su neki jednakiji od drugih - jer se zaista trudimo da to nikad ne bude slucaj. Zato je i Ronin dobila ban. Nije ga dobila zato jer je slala pp. Zbog toga je upozorena da bi joj mogle slijediti sankcije jer to nije dozvoljeno. Ban je dobila jer nije dozvoljeno prozivanje i onako ruzno govorenje o korisnicima. Svi koji su tako zapoceli svoje "adio" teme, tako su prosli. Pa je i Ronin.

    Iskreno mi je zao da je Ronin dobila ban, i iskreno mi je zao da je od tako jedne lijepe akcije doslo do ovako neceg. Neke stvari nisu dozvoljene, bez obzira koji su razlozi, i to treba postovati.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •