Stranica 20 od 20 PrviPrvi ... 10181920
Pokazuje rezultate 951 do 975 od 975

Tema: Nakon transfera

  1. #951

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    ajvica
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  2. #952
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    ajvica, :D :D ! Mazi busu i uzivaj !

  3. #953
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Sretno :D

  4. #954
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    DANAS NAM JE DIVAN DAN DIVAN DAN DIVAN DAN
    NAŠOJ AJVICI ROĐENDAN ROĐENDAN DOBRE BETE DAN!!!!


    :D

  5. #955
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    ajvica- čestitam :D :D :D :D

    SRETAN RODENDAN

  6. #956
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    ajvica ovo je stvarno najljepši poklon koji si mogla poželjeti,čestitam :D :D :D

  7. #957
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj dani39 prvotno napisa
    ajvica ovo je stvarno najljepši poklon koji si mogla poželjeti,čestitam :D :D :D
    Jel možda zna koja što je to zametak iz cook medija (tako mi piše u otpusnom pismu)

  8. #958
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    ajvica-cestitaaaaaaaaaaaaaaaaaam :D :D :D :D
    pa ovo je divno,ovaj forum mi tako popravi raspolozenje!!!!!!!

    A ja,glupaca,danas uradila test(pri povratku sa posla uletim u apoteku i kupim ),vidi se druga crtica(doduse skroz je blijeda i neuhranjena )ali....ne radujem se ,jer sam u cetvrtak dobila injekciju pregnyl 1500,pa moze biti da je test zbog toga pozitivan.U petak je ß,ali nema sanse da uzmem slobodno,tako da mogu ili u cetvrtak ili u ponedeljak....leleeeeee,ko ce cekati

    Ljubim vas sve!

  9. #959
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    choco, pa ova druga crtica je ipak obečavajuća. Sretno!

  10. #960
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    mene noćas probadalo dolje, baš onako jače nego kad me prek dana uhvati na momente... :? sise u mi enormne, ne stanu u grudnjak ni jedan, bolje da ne nosim ništa usko jer će bit :shock: 4dpt teče.............

  11. #961

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    9

    Početno prvi put...

    eto, pratim već duže ovaj forum, i stvarno mi je pomoglo.
    upravo sam "proživjela" svoj prvi et i jedina terapija mi je 3x2 utrogesan.
    naravno, dva dana se nisam micala, danas je treći dan i trebala bih početi nešto sa sobom jer me od ležanja ubijaju leđa.
    samo pitanjce: je li normalno ako jajnici bole i bole i bole i bole... :shock:
    ne znam kako bih sjela, legla, stajala.
    pozdrav svim hrabricama

  12. #962
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Etoile i meni je slicno... sve me dolje probadalo, boljelo s tim da sam ja ipak dobila dexamethason (3x1). Pazi da ne radis nikakve nagle pokrete. Dobra vijest je sto ipak mislim da ce te nakon par dana popustiti...

    Ja danas brojim 4dpt i moram priznati da se osjecam sve bolje.... fizicki! Psihicki sam isto kao i jucer: nervozna sve u 16!!!

  13. #963
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Brojim 5 dana (Matovila i ksena, zar niste i vas dvije na 5 dana?). Simptomi - ništa. Jučer sam pretjerala sa skitnjom po Zg-u i navečer su me boljela oba jajnika, sada znam da nije samo od punkcije već i od hormona (menopura). Jutros po kuhinji sat vremena sve normalno, sada ću u obližnji kafić na kavicu...jedino što ne radim, ali to je zbog ovih praznika pa sam uzela ovaj tjedan 3 dana GO.
    etoile, kod mene prestane bol kad se umirim, nakon 5 minuta. Nikada nisam imala hiperstimulaciju, ti si najvjerojatnije jače izreagirala na hormonsku terapiju. Nadam se da će biti bolje.

  14. #964
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    tiki sad sam se skroz zbunila............. transfer je bio u subotu.

  15. #965

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Drage oje hvala vam svima na vibricama ja sam presretna


    Čim sam vidjela nalaz i odnjela doktoru i on mi potvrdio odmah sam nazvala našu Metkovic da vam svima kaže najljepšu vijest moj Mihica je tu.

    Gosti bili do kasno naveče, telefon zvrr , svi smo presretni.


    Evo u petak ponovno Beta i opet se izvjestim


    cure moje bile ste u pravu ja sam vaša azoo trudnica

  16. #966

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    9

    Početno prvi put...

    pretpostavila sam da bi trebalo boljeti.
    dapače, već su me jajnici bolili i pred kraj menopura. nakon punkcije (5 js) se nisam mogla pomaknut (bogu hvala na anesteziji - skidam kapu svima koji rade bez nje ) ujutro prije transfera se bol povukla, ali je zato nakon njega sve nekako jače.
    nisam sklona panici, ali ipak sam pročitala sve postove ovdje

    stvrno ste super!

  17. #967

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Ana ja trudna bila si u pravu i druge moje drage cure.

    Stvarno sam imala osjećaj kao da ću dobiti m- ali malkic drugačije..

    ali ona glad me zbunila, to je strašno pa sam mislila od utrogestana ali nije piše kada koristiš vaginalno onda nema nus pojava -- kada piješ onda apetitt se pojača.


    eto drage moje, sve vas bodrim čekalice moje i eto ja simptoma nikakvih osim te gladi ali može biti od tih hormona - bila sam na klomifenu onda menopur 4 komada i choragon 10000jedinica i utrići do transfera pila a poslije odole

  18. #968
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Danas brojim 4dpt,nemam nikakvih simptoma,osim što me križa bole i osjećaj kao da ću dobit mengu,jako lagana bol,ne traje duže od 5 min.,i jako bolne (.)(.),al to znam da je sigurno od utrića i tu i tam me nešto štrcne dole

  19. #969
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    meni je danas 3.dpt,sada nemam nikakvih bolova ali sve do transfera su me jajnici rasturali,inače po kući ne radim ništa osim kuhanja,dobro da stalno pada kiša pa me ne vuče van nego sam uz tv.

  20. #970
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    tiki_a Postano: sri lip 24, 2009 8:57 am Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Brojim 5 dana (Matovila i ksena, zar niste i vas dvije na 5 dana?). Simptomi - ništa. Jučer sam pretjerala sa skitnjom po Zg-u i navečer su me boljela oba jajnika, sada znam da nije samo od punkcije već i od hormona (menopura). Jutros po kuhinji sat vremena sve normalno, sada ću u obližnji kafić na kavicu...jedino što ne radim, ali to je zbog ovih praznika pa sam uzela ovaj tjedan 3 dana GO.
    etoile, kod mene prestane bol kad se umirim, nakon 5 minuta. Nikada nisam imala hiperstimulaciju, ti si najvjerojatnije jače izreagirala na hormonsku terapiju. Nadam se da će biti bolje.
    ksena28 Postano: sri lip 24, 2009 9:09 am Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    tiki sad sam se skroz zbunila............. transfer je bio u subotu.
    Sad sam se i ja zbunila :/ et mi je bio u subotu ujutro. Dakle (ned, pon, uto, sri) - 4 dana :? Ili opet krivo brojim :?

    Tako mi je bilo i pred pocetak stimulacije, dobila u petak navecer mengu, a trebala s gonalima poceti 2. dan, a ja sam brojila dakle subota navecer - prvi dan, a nedjelja navecer - drugi dan.

    Curke moje, upomoc? Jel ja to sve krivo brojim :?

  21. #971
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    ksena, onda ok . Ja u petak. Nekako mi se činilo da smo bile isti dan, greška u koracima

  22. #972

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    9

    Početno

    ok, da ponovim gradivo
    obzirom da je et bio u ponedjeljak, prvi se dan broji od utorka? što bi rekli, danas mi je tek 2 dpt?
    sutra bih trebala na more. što mislite?

  23. #973
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj etoile prvotno napisa
    ok, da ponovim gradivo
    obzirom da je et bio u ponedjeljak, prvi se dan broji od utorka? što bi rekli, danas mi je tek 2 dpt?
    sutra bih trebala na more. što mislite?
    Na more? Misliš plivati ili...? Ja ne bih na tvome mjestu još u more, a i temperature su se na Jadranu ovih dana spustile ispod 20, tako da ti je more dosta hladno.

  24. #974

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    9

    Početno

    ma ne, ne plivati niti išta slično. inače nisam baš sklona kupanju, niti kada je puno toplije.
    mm radi na moru, pa bih radije bila kod njega nego bila sama doma.
    barem ćemo se moći družiti...
    znam da vrijeme nije neko, ali nije niti u zagrebu...

  25. #975
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj ajvica prvotno napisa
    Ana ja trudna bila si u pravu i druge moje drage cure.

    Stvarno sam imala osjećaj kao da ću dobiti m- ali malkic drugačije..

    ali ona glad me zbunila, to je strašno pa sam mislila od utrogestana ali nije piše kada koristiš vaginalno onda nema nus pojava -- kada piješ onda apetitt se pojača.


    eto drage moje, sve vas bodrim čekalice moje i eto ja simptoma nikakvih osim te gladi ali može biti od tih hormona - bila sam na klomifenu onda menopur 4 komada i choragon 10000jedinica i utrići do transfera pila a poslije odole
    Jesam ti rekla draga da si trudna i pogodila :D :D ,a sada se lijepo odmaraj i čuvaj svoje mrvice i šaljem vam velikuuuu .
    Curke samo pozitivno razmišljajte i sve će biti ok.

    ---------------------------------------
    ja 83 endo.pcos
    2007.op.endo.lpsc
    mm 82 sve ok
    1. IVF stim. vv-trudna
    - 1. ß 1222.4
    - 2. ß 2460.7
    čekamo sutrašnji uzv da vidimo koliko nas je :D :D :D :D

Stranica 20 od 20 PrviPrvi ... 10181920

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •