Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Susak

  1. #1
    anna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    287

    Početno Susak

    Čula sam da je otok Susak i njegove pješčane plaže vrlo učinkovit u lječenju neplodnosti. MM i ja planiramo ovog ljeta otići tamo ako se ne uhvati srećica i ovog puta ( u iščekivanju smo rezultata 4. pokušaja ISCI-ja).

    Drage cure i buduće mame zna li netko nešto o tome ili još bolje je li netko od vas već bio?

  2. #2
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Otiđite svakako, otok je prekrasan. Mi smo bili jednom po ljeti a prošlog proljeća smo tamo proveli vikend i cijeloga ga obišli pješice. Čak smo pronašli jedno pustu plažu i...
    Dušu može izliječiti svakako, naročito ako si tamo s onime koga voliš. A što se tiče čuda - ono se može dogoditi svuda. Ne vjerujem da za to na Susku postoji veća vjerojatnost nego doma.

  3. #3
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Možda malo romantike i ludog keksa ........i nakon 9 mjeseci dođe mali anđeo??? :namig:

  4. #4
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mislim da je fora u onome - namažeš se blatom i izležavaš na suncu, pa te to grije i liječi reumu i slične boljke. ne znam koliko bi bilo učinkovito kod neplodnosti osim, kako su cure napisale, za opuštanje i dobar keks (tamo i ne možeš raditi bogznašto drugo :namig.

  5. #5
    ivona p

    Početno Susak

    Svojevremeno mi savjetovala prijateljica intenzivno sunčanje preko ljeta -jer je njena sestra ostala trudna, i to u malo kasnijoj dobi, nakon što se cijelo ljeto izležavala na suncu!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    109

    Početno

    Čula sam za Susak, navodno je taj pijesak jako dobar za naše jajnike..To je rješenje kad se radi o ženskoj neplodnosti jer nama jako paše sunašce i toplina za jajnike, a kad se radi o muškoj? Za njihove organčiće više pogoduju niže temperaturice..

  7. #7
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mužići nek sjede u hladu

  8. #8
    ivona p

    Početno susak

    ... i vrećice sa ledom i bokserice

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    MM i ja smo prije dvije godine ljetovali tamo. Tada smo još samo naslućivali da imamo problema, sve dotadašnje pretrage su nam bile OK, a tek je HSG te jeseni pokazao da imam neprohodne jajovode.

    Uvala Bok je ta koja navodno ima ljekoviti pijesak. I ja sam se kao mnoge žene masirala pijeskom u području jajnika i maternice. Bitno je da je pijesak vruć i suh. Nipošto vlažan.
    Nisam zatrudnila nakon Suska, ali smo se stvarno lijepo odmorili. Iskreno, nisam baš ni očekivala spektakularne rezultate. I inače sam dosta sumnjičava prema alternativnim metodama, ipak najviše vjerujem medicini.
    Susak je prekrasan otok i ako voliš zabačena mjestašca daleko od civilizacije, sigurno ćeš uživati. A mjesta za ludi keks na otvorenom kao u priči

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    i ja sam čula za Susak, moja prijateljica ide sada tamo jer vjeruje u ljekovitost toga pijeska, a sada ste me navele da 7 dana moga godišnjeg u sedmom mjesecu tamo provedem, tko zna? ipak smo mi idiopati kojima medicina i ne pomaže baš previše, barem nije do sada...
    ajde neka se javi netko tko je zatrudnio nakon Suska, pliz

  11. #11
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Negdje mi je u sjećanju da ga je spikerica , mislim Ivana Prohić, hvalila. Em su dobili djecu ili dijee em su na kraju i kupili kuću i sada stalno tam ljetuju.

  12. #12
    Ivanchica avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    221

    Početno

    Miže li mi neko reći gdje je Susak????? Ja prvi put čujem za taj otok a MM i ja baš tražimo neko malo, simpatično, mirno mjesto za odmor, pa bi ovaj otočić bio fantastičan

  13. #13
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    U blizini grada Mali Lošinj na otoku Lošinju. Mali otok, nema hotela, samo privatni smještaj. I sav je od pijeska, iako su obližnji otoci kameniti... I nema automobila. Možeš doći brodomm s Lošinja a i iz Rijeke vozi katamaran.

  14. #14
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Ako treba, idem i na mars! [/quote]

  15. #15
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno Re: Susak

    ( u iščekivanju smo rezultata 4. pokušaja ISCI-ja).

    draga moja je li kod tvog muža nalaz loš kako glasi dijagnoza

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    bol
    Postovi
    93

    Početno

    Draga uživaj na suncu,ali neka se TM drži hladovine.
    Ja se godišnje kupam i sunčam 100-tinjak dana,ali nažalost MM radi na suncu(tenis trener)tako da mu je nalaz spermiograma nakon svakog ljeta očajan.Lani mi je biologica nakon inseminacije rekla da to može biti i zbog toga,pa neka se mužić ipak drži dalje.I naravno puno sexa,pa da nam poslije ljeta otvoriš temu:Uspjelo nam je prirodno

  17. #17
    anna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    287

    Početno

    Cure vi ste divne i zamjeram sebi što sam dugo vremena samo čitala a nisam se javljala.
    Baš ste me nasmijale i ohrabrile, optimizam je ono što nam najviše treba!
    Bilo bi zaista lijepo da vam mogu nakon ljeta javiti: USPJELO JE!!!
    Ali šta Bog da tako će biti!
    Odgovaram Maji: spermiogram je uvijek dosta loš, a i ja proizvedem malo stanica! Mi smo "par iz snova", ali se ipak volimo.
    Pusa svima i javite se ako išta znate o romantičnom otočiću. Bilo bi dobro da se tamo sretnemo s nekima od vas! (ne moramo biti na istoj palži, dogovorit ćemo se!)

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    109

    Početno

    ajme meni..ja mislim da bi dobrano okupirale susak ..
    nestalo bi otoka

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •