Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Jeste li znali?

  1. #1
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno Jeste li znali?

    Ovjde fakat ima hrpa stvari za zamisliti se.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Super, Jure!

  3. #3
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    fora, uvijek me fasciniraju te brojke.
    na mene je ovaj klipić baš nekako pozitivno djelovao, ostao mi je nekakav pozitivan dojam nakon gledanja. na vas?

  4. #4
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    I mene fasciniraju brojke, ali malo mi fale izvori, ne mogu se oteti dojmu da je to sve nekak senzacionalistički, bombardira te hrpom brojeva koje su izvukli otkud?
    Ah ja i moja skeptičnost

  5. #5
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    I mene fasciniraju brojke, ali malo mi fale izvori, ne mogu se oteti dojmu da je to sve nekak senzacionalistički, bombardira te hrpom brojeva koje su izvukli otkud?
    Ah ja i moja skeptičnost
    ajd, nema veze - ako i oduzmeš koji milijončić, još uvijek je fascinantno

  6. #6
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Fora je. I nije mi iznenađujuće.

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    I mene fasciniraju brojke, ali malo mi fale izvori, ne mogu se oteti dojmu da je to sve nekak senzacionalistički, bombardira te hrpom brojeva koje su izvukli otkud?
    Ah ja i moja skeptičnost
    Pa guglaj, nije ih toliko da si ne bi mogla dati malo posla i provjeriti. Ako već ne vjeruješ.

    Nego, Cvijeta, ja preletjela tvoj odgovor i tražim kipić kad ono klipić.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Super klip!
    Uopste nisam skepticna po pitanju tacnosti podataka. Nista mi tu ne zvuci neverovatno, samo su u pitanju cinjenice o kojima ne razmisljamo i nismo ih svesni pa se iznenadimo kada nas sa njima konfrontiraju.

  8. #8
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    jako zanimljivo! volim kad netko efektno poslaže te informacije...

    jedino što ne vjerujem je da će tako skoro bit napravljen kompjuter koji je "jači" od ljudskog mozga... vječna prednost ljudskog mozga je inteligencija i iako u informatici postoji nešto što se zove "umjetna inteligencija" to nije inteligencija nego samo glumi inteligenciju... i ne mislim da smo toliko blizu pravoj umjetnoj inteligenciji...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    meni je super onaj dio koji govori da se studenti poducavaju za poslove koji ne postoje na tehnologijama koje ce se tek izumit dok se recimo na FERu uci iz knjige iz pedesetih godina proslog stoljeca o instrumentima koji su vec tada bili zastarjeli

  10. #10
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno

    Citiraj cuckalica prvotno napisa
    meni je super onaj dio koji govori da se studenti poducavaju za poslove koji ne postoje na tehnologijama koje ce se tek izumit dok se recimo na FERu uci iz knjige iz pedesetih godina proslog stoljeca o instrumentima koji su vec tada bili zastarjeli
    Takvim su činjenicama mene pilali na faksu. I takvo nešto pokazuje koliko nam je obrazovni sustav zastario, jer još uvijek učimo da se mora biflati činjenice napamet, umjesto da se razvija kreativno mišljenje i snalaženje.

    Inače, super je klipić, baš nekako pobuđuje vjeru u ljudsko znanje i pokazuje kako su ljudi napredovali, a i nekako zastrašuje - kako smo bombardirani znanjem i činjenicama. Ne mogu zamisliti kako je bilo ljudima prije par stotina godina.

  11. #11
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    i meni je baš fora

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •