Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 109

Tema: pozdrav

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno pozdrav

    evo ja sam nova na forumu pa samo da se javim i da vas pozdravim

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    pozz sima dobrodošla!!!

  3. #3
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Dobrodošla, Sima!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    Dobrodosla!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    vec dugo pratim forum i sve na temu posvajanja citam i kupim ko spuzva,evo ja i MM smo tek na pocetku,pa ako mi moze netko dati informaciju odakle da krenem.prvo se trebam javiti uCZSS...?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    396

    Početno

    Citiraj sima prvotno napisa
    vec dugo pratim forum i sve na temu posvajanja citam i kupim ko spuzva,evo ja i MM smo tek na pocetku,pa ako mi moze netko dati informaciju odakle da krenem.prvo se trebam javiti uCZSS...?

    Dobrodošla!
    Da, najprije se javiš u svoj matični centar i s njima sve dalje dogovoriš ...
    Sretno!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    Ja i MM smo nedavno predali zahtjev..po savjetu cura naslovili smo ga "Zahtjev za obradu podobnosti", zivimo u Zagrebu, a zamolbu smo poslali u glavni Centar u Kumicicevoj, te su ga oni prosljedili u nas matični centar....ako nisi iz Zg. javi se u svom gradu u CZSS...Zamolbu smo sastavili u svega par recenica,,cisto sluzbeno...sritno!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    e hvala,vec dugo ja u glavi zelim to da odem u centar i predam papire,ali uvijek ti muski nesto.ovako ja imam blizu27 a MM 29.u braku smo 4 godine.pitanje posvojenja nikad nije bilo upitno(ja sam nakon srednje skole vec znala da zelim jednog malog bebaca)samo je trebalo to reci MM.sreca u svemu je sto imam stvarno super muza koji je brzo pristao na to i eto nas na pocetku.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    49

    Početno

    sima----dobrodošla i puno sreće

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    49

    Početno

    sima----dobrodošla i puno sreće

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    ne mogu vam opisat koliko me je ovaj forum,a prije svega vase price,ojacao!!!!kad citam vidim dio sebe u svakoj prici,prije sam mislila kad cujem da je netko posvojio bebaca bit cu strasno ljubomorna i to,a sada ne mogu vjerovati koliko mi je srce puno kad cujem i procitam price parova koji su ostvarili svoj san.nadam se da ce i nasa prica ici tim smjerom i da ce jednog dana(nadam se brzo) biti parova kojima ce isto tako pomoci kao i meni zivotne price ovih divnih zena na forumu.super ste i kad god procitam bilo koju temu suze mi dodju.

  12. #12
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Tako nam je svima - svi smo jedni drugima velika podrška i zajedno se veselimo svoj našoj djeci.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    442

    Početno

    Sima dobrodošla !

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    Cure su divne, nema sta, iscrpno su pisale o svakom detalju sta se tice procesa posvajanja, apsolutno sve informacije sam saznala na ovom forumu...tribalo mi je 2 tjedan dana da sve procitan,,,nijedan post nisam preskocila, kao hipnotizirana sam stajala prid monitorom i citala i citala..nerijetko bi mi se dogodilo da mi zagori rucak :shock: ili da ja proslo popodne a rucka nigdi.....MM bi dosao kuci i bilo bi :? "Opet roda"

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    PostPostano: pet pro 05, 2008 3:21 pm Naslov:
    Cure su divne, nema sta, iscrpno su pisale o svakom detalju sta se tice procesa posvajanja, apsolutno sve informacije sam saznala na ovom forumu...tribalo mi je 2 tjedan dana da sve procitan,,,nijedan post nisam preskocila, kao hipnotizirana sam stajala prid monitorom i citala i citala..nerijetko bi mi se dogodilo da mi zagori rucak Shock ili da ja proslo popodne a rucka nigdi...Smile..MM bi dosao kuci i bilo bi Confused "Opet roda" Grin Laughing
    Tako je i meni bilo.

    Sima puno srece i sto prije do bebaca.

  16. #16
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Sretno, sima !

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    evo mene ja i MM idemo u petak na CZSS,idemo se raspitati sto nam sve treba i kako to ide.joj tko ce mi izdrzati do petka .javite mi kako da napisemo zahtjev tj. molbu jer sama pomisao na to-ja se tresem.odakle poceti i sta sve pisati.kakva treba biti molba koja se salje svom centru,a kakva ova sto cemo slati dalje?pomozite plizzzzzzzz :? :? :? :? :? :? :?

  18. #18
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj sima prvotno napisa
    evo mene ja i MM idemo u petak na CZSS,idemo se raspitati sto nam sve treba i kako to ide.joj tko ce mi izdrzati do petka .javite mi kako da napisemo zahtjev tj. molbu jer sama pomisao na to-ja se tresem.odakle poceti i sta sve pisati.kakva treba biti molba koja se salje svom centru,a kakva ova sto cemo slati dalje?pomozite plizzzzzzzz :? :? :? :? :? :? :?
    Sima, evo ja napisala nešto na topicu od runi pa pogledaj, sretno!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    super,bas ste mi pomogle,stvarno nisam imala ideje kako da krenem sa pisanjem molbe.javim se... :D

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    112

    Početno

    sretno novim mamama i tatama

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    121

    Početno

    Sretno svima

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj sima prvotno napisa
    ne mogu vam opisat koliko me je ovaj forum,a prije svega vase price,ojacao!!!!kad citam vidim dio sebe u svakoj prici,prije sam mislila kad cujem da je netko posvojio bebaca bit cu strasno ljubomorna i to,a sada ne mogu vjerovati koliko mi je srce puno kad cujem i procitam price parova koji su ostvarili svoj san.nadam se da ce i nasa prica ici tim smjerom i da ce jednog dana(nadam se brzo) biti parova kojima ce isto tako pomoci kao i meni zivotne price ovih divnih zena na forumu.super ste i kad god procitam bilo koju temu suze mi dodju.
    Svima nam ovaj forum puno znači. Čak i oni koji nisu direktno povezani s posvajanjem, vide koliko vrijedi međusobno razumijevanje i podrška. Oni koji tuđe posvojenje doživljavaju kao svoj gubitak i osjećaju ljubomoru, ne razumiju "princip" po kojem nam naša djeca dolaze .

    Sima, sretno!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    cure pomagajte...
    da li koja od vas zna ima li koji dom na podrucju splita da prima odjecu? ako znate javite plizzz.imam prijateljicu koja zeli dat dosta robice od svoje cure pa me pitala da li znam gdje da odnese jer je caritas u nasem gradu zatvoren.ako sta znate javite

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    evo da javim samo,nasla je neku obitelj za robu pa ne trebam vise informaciju

  25. #25

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    evo mene,danas smo rekli mojima i to su primili puno bolje nego sto sam ocekivala cak je moj otac bio sav sretan a ja mislila ko zna kako ce on reagirat. :D
    inace ja jedva tipkam ova slova od srece,ovaj tjedan krecemo u sredjivanje papirologije :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    57

    Početno

    Divnevijesti, nekako je lakše, kad jeobitelj uz nas?!
    Neka papirologija što kraće traje.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    joj stvarno je lakse uz obitelj,imam osjecaj kao da sam skinula ogroman teret s ledja sad kad sam im rekla.nadam se da nam papiri nece stvarati problem i da cemo brzo srediti ih.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    evo ja u iscekivanju da napokon pocnemo s obradom i s tim pravnim stvarima.malo sam trazila kako napisati molbu za centre i nasla sam dosta korisnih savjeta tu na forumu samo stalno mislim kako cu nesto krivo napravit.e i zanima me da li treba na kovertama adrese printati ili ih rucno napisati?javite kako ste vi pisale i kolika treba biti molba.dal je bolje kratka-jasna ili cijela nasa prica sa svim detaljima? :? :?

  29. #29
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    sima, njih ne zanimaju detalji vašeg liječenja/uzroka nepolodnosti i sl.
    naša je molba skupa sa široko odvojenim naslovima, pozdravima, datumima i sl. imala manje od stranice i pol.
    način pisanja adrese je po meni nebitan (čitko, uredno)

  30. #30
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    sima, njih ne zanimaju detalji vašeg liječenja/uzroka nepolodnosti i sl.
    naša je molba skupa sa široko odvojenim naslovima, pozdravima, datumima i sl. imala manje od stranice i pol.
    način pisanja adrese je po meni nebitan (čitko, uredno)
    X

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    112

    Početno

    pozdrav ovima na početku procesa da što krače traje i bude što prije gotovo nije bajka bolje je od toga

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    evo ja danas bila u centru.u ponedjeljak nosim zahtjev i onda dogovaramo prvi termin za razgovor.uh kako sam uzbudjena!!!!!!!! :D :D

  33. #33
    Gost

    Početno

    Bravo

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    yuhuhu :D

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    evo jutros predala molbu za obradu i sva sretna cekam da mi kazu termin za razgovor,a zena mi kaze da ce me nazvat i rec najkasnije drugi tjedan,a kako za sve treba cekat eto cekam i dalje

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    Evo da te utjesin, mi smo zamolbu predali prije tocno 2 mjeseca, ali jos nista od razgovora.Danas je bas MM zvao u Centar da ih malo podsjetimo na nas, ali jos nismo dobili konkretnu informaciju.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    evo puuuuuno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    da sve vi drage moje što prije krenete u postupak

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    i dalje cekamo...

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    ne javljaju se oni nama pa se ja javila njima i rekli su mi da ce nam se javit iza 01.02.tako da i dalje

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    dobili smo datum!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D ja idem 10.,a mm 11.na razgovor!eto docekali smo pomak :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    Evo, pokrenulo se.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    :D

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    :D

  44. #44
    mala Ina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Petrinja
    Postovi
    193

    Početno

    Citiraj sima prvotno napisa
    evo mene,danas smo rekli mojima i to su primili puno bolje nego sto sam ocekivala cak je moj otac bio sav sretan a ja mislila ko zna kako ce on reagirat. :D
    inace ja jedva tipkam ova slova od srece,ovaj tjedan krecemo u sredjivanje papirologije :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    sima i ja sam se najvise brinula kako ce tata reagirati, al super je to prihvatio.
    Sretno

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    121

    Početno

    :D :D : :D :D :D samo tako naprid

  46. #46

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    blizu Splita
    Postovi
    154

    Početno

    hvala svima

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    112

    Početno

    Bit će, bit će ne brinite samo hrabro do svog

  48. #48
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    :D :D :D :D :D :D :D :D bravo draga za termin. Od vam želim da jedno malo stvorenje što prije uđe u vaš dom.

  49. #49
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno


  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    Sretno Sima :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •