Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 150

Tema: Biseri, 3. dio

  1. #1
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Pita me sin:Mama ta to jadis, a ja kažem: Mama se pofarbala. A on otrči u sobu i kaže tati: Mama se POHABAJA!
    Iz nekog razloga ta mu se rečenica jako dopada, i sad svako malo i svugdje ispali kako ima pohabanu mamu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Čitam ja Roku slikovnicu Srećko i njegov bager i objašnjavam mu kak bager umjesto kotača ima gusjenice. Nakon toga pitam ga što ima bager umjesto kotača a on veli:
    "zmijice"

  3. #3
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    lutonjice znači ja u biti moram biti sretna

  4. #4
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Kod mene cice 38 D (i jos rastu, uf ta trudnoca). Kupila ja jucer novi grudnjak, prebacila ga preko kreveta. Mejra se jutros probudila, sjedi na krevetu vice:

    "Maaaaaaaama, balooooon!"

  5. #5
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    glede grudnjaka, Sami kad vidi grudnjak kaže: Ziza!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    Zarči je sinoć bila puno fina. Ja joj otvorim vrata i kažem IZVOLI, ona meni HVAVA, ja njoj MOLIM, ona meni MOLIM i sve tako.

    Došla na red večerica. Papa ona žlicu po žlicu, nevoljko, a kad joj je stvarno bilo dosta vikne: NEEEĆU VIŠEE !! a onda finim glasićem: NE BI VIŠE, HVAVA !

  7. #7
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Fran i ja neki dan išli u shoping u Emmezetu. Nije htio ni u svoja ni u kolica od trgovine, nego hodati. Možete misliti kako je bio naporan, uopće me nije slušao niti se obazirao na mene, bježao u druge redove, penjao se na bicikle, zavlačio u police, skidao odjeću s vješalica. Jednom riječju-nemoguć. Kad smo sjeli u auto za ići kući, počela ja njemu pričati kako je bio neposlušan i ja tužna itd., itd. On samo mudro šuti i ništa ne priča. Na semaforu ja ušutim i on će meni:

    Kiv sam mama, kiv(kriv)! :shock:

    Ja prvo nisam razumjela a kad sam skužila šta kaže skoro sam pukla od smijeha jer tako kaže mm kad mu drobim za nešto:kriv sam, šta da radim, ubij me sad ako hoćeš!

    Al' još i šećer na kraju: poslije par minuta kaže on i: mama taaajno piča!(mama stalno priča).

    Mislim...

  8. #8
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    Kiv sam mama, kiv(kriv)!
    Al' još i šećer na kraju: poslije par minuta kaže on i: mama taaajno piča!(mama stalno priča).
    :smajlić zamišlja Frana pokunjenog u sjedalici i puca od smijeha:
    A otkud mu ono zadnje..

  9. #9
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Nemam pojma

  10. #10
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    Fran i ja neki dan išli u shoping u Emmezetu. Nije htio ni u svoja ni u kolica od trgovine, nego hodati. Možete misliti kako je bio naporan, uopće me nije slušao niti se obazirao na mene, bježao u druge redove, penjao se na bicikle, zavlačio u police, skidao odjeću s vješalica. Jednom riječju-nemoguć. Kad smo sjeli u auto za ići kući, počela ja njemu pričati kako je bio neposlušan i ja tužna itd., itd. On samo mudro šuti i ništa ne priča. Na semaforu ja ušutim i on će meni:

    Kiv sam mama, kiv(kriv)! :shock:

    Ja prvo nisam razumjela a kad sam skužila šta kaže skoro sam pukla od smijeha jer tako kaže mm kad mu drobim za nešto:kriv sam, šta da radim, ubij me sad ako hoćeš!

    Al' još i šećer na kraju: poslije par minuta kaže on i: mama taaajno piča!(mama stalno priča).

    Mislim...

    aj stomak me zaboli od smjeha!

  11. #11
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Odvela ja Mislava u subotu na čuvanje kod bake jer smo mi krečili. I dođem ja predvečer po njega i držim ga u rukama, a mama mi raportira jel jeo, šta je radio... Ugl. on me zove:
    mama, mama ja mu kažem molim te malo samo da mi baka kaže do kraja,
    al opet mama, mama
    ja slušam svoju mamu kad odjednom
    SAAAAŠAAAA (moje ime) odvalili smo od smijeha...
    Sada kad ga ne poslušamo istog trena viče SAŠA, ZOKA (MM).

  12. #12
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Vozimo se danas Mejra i ja. Auto ispred nas tutnji, cesta se trese, neki decki sa sportskim autom.

    Virka Mejra kroz prozor, pokazuje na auto i veli: "ato, kario" (citaj pokvareno auto)

    Mejra, 20 mjeseci

  13. #13
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Eto nas s mora s hrpom novih biserčića

    Šetali jednu večer po mjestu, a on iz čista mira: Mama, di su cujice (curice)?

    Presvlačim ga jutros i uzme on kremu i maše s njom po zraku filozofirajući: Ovo je bolej (bojler), gije (grije) vodu, onda nije hadna nego topa (topla) :blej:

    Prolazi tip na motoru bez kacige, a on: Gle mama, tikec (striček) vozi tor, nema cacigu, uf, zočesti tikec, doći icija (policija), tikec pati kazu (plati kaznu).

    Skinuli se mi s pelena i najveća mu je fora pišati u more ili u travu (onda trava raste). I tako se jedan dan pokaka u tutu i viče: Mama, ja uzeti kakicu i baci na tavu (travu), onda tava jaste!

    šećemo se uz luku gdje su vezani čamci i kažem mu pogle ovaj gliser. A on meni: Neee, nije to gisej, to čamac, gisej ima vojan (volan).

    Pošto je lud za autima zna već brdo njih po znaku. I tako bili neki dan u lunaparku i vozio se on u autiću. Kada je vožnja završila, silazi s auta i ja ga primam za ruku da idemo, a on meni: Čekaj mama da ja vidi zak (znak). I odlazi do autića i viče: Ge (gle) mama to je poše (porshe).
    A svaki put kada vidi BMW mora komentirati: Ge beje (BMW), kada ja vejiki ja vozi mamu u bejeu.

  14. #14
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    glede grudnjaka, Sami kad vidi grudnjak kaže: Ziza!
    ušle mi jučer u benetton undercolours, naravno sve vrvi od grudnjaka, a zara sva uzbuđena s iskolačenim očima vrišti "CICEEEEEEEEEEE!!! CICEEEEEEEEEEEEE!"

    i nakon nekog vremena skuži šešire i govori "tavi! tavi!", ja kažem da su to šeširi za velike, da bi si to mama mogla kupiti, opet ona "tavi! tavi!" pa sam si stavila jedan šešir na glavu.
    i eto ti nje sad "mama epa! mama kupi! mama pati!", a ja kažem da ne mogu kupiti ni platiti jer nemam novaca.
    a ona me tužno i sažaljivo pogleda, skine svoj šešir i stavi mi ga na glavu kao, jadna mama, evo ti onda moj..

  15. #15
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Zaboravih napisati da je jedan dan kada je piškio u dedinu travu digao nogu i rekao: Ja pesec (pesek) i digo ja nogu da piški.

  16. #16
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    i nakon nekog vremena skuži šešire i govori "tavi! tavi!", ja kažem da su to šeširi za velike, da bi si to mama mogla kupiti, opet ona "tavi! tavi!" pa sam si stavila jedan šešir na glavu.
    i eto ti nje sad "mama epa! mama kupi! mama pati!", a ja kažem da ne mogu kupiti ni platiti jer nemam novaca.
    a ona me tužno i sažaljivo pogleda, skine svoj šešir i stavi mi ga na glavu kao, jadna mama, evo ti onda moj..
    "mama epa! mama kupi! mama pati!"
    hahahahahahahahaha

  17. #17
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sedimo nas cetvoro za stolom, MM ima na celu bubuljicu. Nadja ( 2 god i 3m.) mu se unosi u lice i pita:Tata, jesi pao na celo? A, on , zbunjen; Kako to mislis, sunce? Pa ovako! (lupa glavom o sto) Jel te boli? Jesi pakao?

  18. #18
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Joooj, umirem od smijeha na ove zadnje bisere

  19. #19

    Početno

    Pitam ja Anu onako bezveze: A zašto ti imaš nos? (u zadnje vrijeme učimo sve o tijelu)
    A ona ko iz topa: Da ga mogu kopati!



    Inače, na moje veliko iznenađenje, imali smo prvi razgovor o tome kako nastaju djeca (Anči ima 2 god i 9 mj).
    Naime, išli smo do frednice koja je trudna i uzeli nešto Anine baby opreme koja nam ne treba. Ona plače li ga plače i mi joj objasnimo da ćemo to dat jednoj teti za njenu bebu a ona će nam kad naraste vratiti. Sve je prošlo OK.
    Vraćamo se doma i pita mene Ana: Mama, a gdje je ta tetina beba?
    Ja mudro odgovaram: Beba je još jako, jako mala i teta ju čuva u svojoj buši. Vidjela si kakp veliku bušu ima. Kad beba naraste, onda će se roditi. bla, bla
    Ana mudro šuti i nakon nekog vremena pita: A mama, a šta će teta onda pokakati bebu?!
    Ja se cerim ko blesava i kažem joj kako će teta rodit bebu i da je to nešto slično kao da ju pokaka.
    Nakon nekog vremena Ana ponovno pita: Mama, a kako je teta pojela bebu????

  20. #20
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Citiraj Optimist (vječiti) prvotno napisa
    Mama, a kako je teta pojela bebu????
    . Mislim, djeca su genijalna

  21. #21
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Spremamo se jutros van. Sven je spreman a ja se još češljam. Ajde mama, poket (pokret)!

  22. #22
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Odvaljujem od smijeha.....ajme kad će moj čudovišni progovoriti!!!! ???

  23. #23
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Moje dijete od kada su prošli tjedan došli po mene na posao stalno govori kako on ide raditi, a na upit šta radi odgovara: novine.
    Ja mu izvadim reklamni prospekt od Ipercoopa i pitam: Ove novine?
    A on složi neku facu i veli: Neee, to nisu novine, to je dućan!

  24. #24
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Učimo mi brojati danas do 5. I znate kako nam ide?
    jena, da, ti, ceti, saad!

  25. #25
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Bili smo u subotu u h&m-u, u dječjem odjelu - Fiona je usnimila šeširić kakav ima doma, pa je valjda pomislila da je njezin, uzela ga je s police, odlučnim korakom se zaputila do prve kabine (to ste trebali vidjeti, nije gledala ni lijevo ni desno, nego je marširala samo ravno), ušla u prvu slobodnu, tj. s otvorenim vratima, stavila si šeširić na glavu i pozirala sama sebi.

    Prodavačice i škvadra koja ju je vidjela su pukli od smijeha.

  26. #26
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Otišao S. na spavanje i nakon 5 min zove mamaa!
    Uđem u sobu a on meni: Dođi, mojam ti nešto jeći.
    Približim se: Šta je?
    Dođi i tu jepo pavaj.
    Ne mogu, moram u sobi još nešto napraviti.
    Idem i ja, mojam ponoć (pomoći) mami :ceer:

  27. #27
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Otišao S. na spavanje i nakon 5 min zove mamaa!
    Uđem u sobu a on meni: Dođi, mojam ti nešto jeći.
    Približim se: Šta je?
    Dođi i tu jepo pavaj.
    Ne mogu, moram u sobi još nešto napraviti.
    Idem i ja, mojam ponoć (pomoći) mami :ceer:

  28. #28
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    idemo na jarun. prolazimo kraj kuća u čijom dvorištima su zvjeri od pasa. laju ko budale. ja kažem: Miran pas! Sami ponavlja: Miran vau-vau! - svojim jezikom, naravno.
    Dođemo doma mm mu želi dati jogurt, samo vrišti i urliče. Mama papa jogurt (značilo bi da želi da mu ja dam jogurt), ja pegla i derem se iz kuhinje: Mir tamo!
    Sami kaže mm-u: Miran vau-vau!

  29. #29
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    idemo na jarun. prolazimo kraj kuća u čijom dvorištima su zvjeri od pasa. laju ko budale. ja kažem: Miran pas! Sami ponavlja: Miran vau-vau! - svojim jezikom, naravno.
    Dođemo doma mm mu želi dati jogurt, samo vrišti i urliče. Mama papa jogurt (značilo bi da želi da mu ja dam jogurt), ja pegla i derem se iz kuhinje: Mir tamo!
    Sami kaže mm-u: Miran vau-vau!

  30. #30
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Upalimo TV i taman počela "Naša mala klinika". Kažem ja S. da dođe da svi zajedno gledamo TV (nisam sigurno spomenula ime serije), a on: Neću gedati kinicu (kliniku), daj cutić!
    Valjda smo spomenuli neki dan naziv, a on čim je vidio onog portira skužio o čemu je riječ. Stvarno se stalno isčuđavam toj dječjoj memoriji.

  31. #31
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Sinoć kada se probudio jadničak pod temperaturom pitam ga jel' mu dobro a on meni: Dobo mi je, gasi keko (svjetlo) i toji vata (zatvori vrata).
    Slijedeće buđenje mu kažem kako moramo izmjeriti temperaturu i staviti čepić a on meni: Ne tujicu, oma (odmah) tavi čepić!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Mišići bubani.
    Kak Roku moramo mazat sa tintom aftice, ja uzmem tintu a on krene plakat, ne mazati, suta maže, ne mazati, prekosuta maže.

    Stoji jučer Roko na dvorištu i čuje avion (inače je lud za avionima) i viče Roko geda ion. Nakon par sekundi veli: Obačno je (oblačno je), ne vidi se ion.

  33. #33
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Prekjučer se malac baci na mene i kaže "sad si gotov"

  34. #34
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Evo još jedan bolesni.
    Stavljam mu čepić a on priča: Sada čepić topiti i onda ide na put u juke, noge, gavu i onda tera tujicu. Beš tujica!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Neki dan ja nešto napravim što se Niki nije svidjelo, a on ko iz topa: 'Dobro mama, pa kakvo je to ponašanje???'......

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Jučer navečer uspavljujem Roka, on leži u kimbici a ja na krevetu uz kinderbet i dam mu ruku, on se legne na ruku uzme moje prste i proizvodi zvukove ko da vozi auto, i govori Joko vozi ato, vozi u pak (park), vozi u pekavu (pekaru, MM radi u pekaru), ne može Joko više voziti, Joko umovan, i dva puta teško uzdahne Uf, Uf

  37. #37
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    nemogu da otvorim novi topic, pa ako moze moderator nek prebaci, al evo samo malo da nas "opticki upoznate"

    sad za sad samo dvije tri fotkice, a mama ce cim prije staviti jos


    http://www.babababies.com/gateway.cfm?siteID=19441

  38. #38
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    nemogu da otvorim novi topic, pa ako moze moderator nek prebaci, al evo samo malo da nas "opticki upoznate"

    sad za sad samo dvije tri fotkice, a mama ce cim prije staviti jos


    http://www.babababies.com/gateway.cfm?siteID=19441

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    184

    Početno

    Moj mali biser:
    Neki dan MM se tusira i Frane kaze tata ima pisu, Fane ima pisu, MM komentira da, da svi decki imaju pisu. A on pita: tata a ko ti je kupio pisu?

    Ove dane secemo po vrtu i gledamo kako raste paradajz i s obzirom da hoce trgat, ja mu govorim da je paradajz jos mali i da nije zreli, ali kad bude veliki i zreo onda cemo ga papati. I neki dan MM sece bez majce, a Frane mu veli: Tata, tvoje cice jos nisu zrele.Mama ima zrele cice.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    MM drzi Mihaela na krilu a ja Sankara i Sankar se zbljucka po meni i sebi... MM slozi facu na temu : ajoj, a Mihael se okrene, pogleda nas, namrsti se i veli: svinjica!

  41. #41
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    nemogu da otvorim novi topic, pa ako moze moderator nek prebaci, al evo samo malo da nas "opticki upoznate"

    sad za sad samo dvije tri fotkice, a mama ce cim prije staviti jos


    http://www.babababies.com/gateway.cfm?siteID=19441
    Isa je za PETICU. Bas ce biti frajer, vrtice glave po Sarajevu. (white_musk imas guestbook poruku)

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Jedno jutro Roko pije mlijeko i odjednom se sjeti i kaže mama daj vode. Ja se pravim da ne čujem jer kaj će mu mlijeko i voda odjednom, on ponovi daj vode, ja ništa a on meni:
    Kad reko vode, onda vode

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Prekjuče se mi vratili s kupanja, i dok sam ja raspremala stvari MM se presvlačio u sobi kad odjedanput vriska Mammaaa tajo ima zmiju.
    Ma kakvu zmiju , (nisam ga odmah skužila) a on prljavu (smeđu) velikuu
    Kad sam mu rekla da tu zmiju ima i on , da je to pimpač , samo je odgovorio Moja je lijepša nema kosu i nije prljava (smeđa) MM je samo nešto procjedio kroz zube.....

  44. #44
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj Anćica prvotno napisa
    Ma kakvu zmiju , (nisam ga odmah skužila) a on prljavu (smeđu) velikuu...
    Kad sam mu rekla da tu zmiju ima i on , da je to pimpač , samo je odgovorio Moja je lijepša nema kosu i nije prljava (smeđa) MM je samo nešto procjedio kroz zube.....
    Zagrcavam se od smijeha na sve provale, ali ova je fakat za valjat se po podu

  45. #45
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Stavljam ga popodne spavati a on kaže da i ja legnem. Kažem mu da idem samo oprati suđe pa da ću doći. A on meni: Ne peji suđe, onesi van! Vani je još moko (mokro).

  46. #46
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Stavljam ga popodne spavati a on kaže da i ja legnem. Kažem mu da idem samo oprati suđe pa da ću doći. A on meni: Ne peji suđe, onesi van! Vani je još moko (mokro).
    Masta je mu je za 5!! Snaci ce se on u zivotu!

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    sjedi zara jutros na wc-u, jer je tražila kakiti. dozivamo mi govance, veselje najranije ujutro, a onda se uozbilji i reče : NAPAVIT ĆU JENO VEEIKO GOVANCE !!!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    a Luce dodaje:"Uf, šta smudi"

  49. #49
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    A Sven: Danas ću kakati tji vejike kakice!

    Prekjučer me poslije posla luđački bolila glava i kada me tražio da idemo van to sam mu i rekla.
    Jučer ujutro prije nego što smo uopće izašli iz stana, pita on mene: Danas te ne boji gava?
    -Ne.
    -Onda danas možeš mene nositi po penicama (stepenicama).
    -Mogu.
    I tak osilazimo mi po stubištu, a on meni: Sada ne jadiš pa ne boli gava. Pose (poslije) kada ideš jaditi opet će te bojiti gava! :shock:
    I šta je najbolje, stvarno me navečer opet bolila. I on meni onako zabrinuto: Mama, puno jadiš. :srčeko moje zabrinuto za mamicu:

  50. #50
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Anđeo mali....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •