Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: "kuma" djetetu u domu!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3

    Početno "kuma" djetetu u domu!

    MM i ja već dulje vremena razmišljamo kako bi željeli pomoći nekom djetetu. Finacijski OK stojimo, ali možda u ovom trenutku života prepreprezaposleni da bi se priključili procesu udomiteljstva pa se pitam dali postoji neka "lakša" opcija?

    Čitala sam u nekim novinama jednu priču u jednom domu ( nemam pojma di) kako su bili "kumovi"jednoj starijoj curici, dolazili po nju vikendom, išli na izlete, more - baš me se urezala u sjećanje ta priča.
    Kako je curica bila presretna da je nekom važna, mislim da su joj jako pomogli ti ljudi!

    To mi se čini kao nešto što bi bilo za nas, pa bi molila dali ima ko kakvih informacija kako se to u Zagrebu može ostavriti, di, kome se javiti!


    Hvala puno!!!!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    442

    Početno

    Pokušaj se raspitati u Caritasu u Brezovici, to je dom "Bl. Alojzije Stepinac", moji poznanici se godinama na baš takav način brinu o jednoj curici iz tog doma. Sretno !

  3. #3
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    To je postojalo i u dječjem domu Svete Terezije od malog Isusa kod časnih na Vrhovcu.

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    To vjerojatno funkcionira sa starijom djecom. Kad smo nas troje djece bili mali moji su roditelji na sličan način vikendom kući dovodili dva dečkića od 4-5 godina iz lokalnog doma. Išli smo i na izlete i sl. Nakon nekog vremena odgojitelji ih više nisu htjeli puštati jer se nisu htjeli vraćati u dom :/ .
    Baš neki dan me nazvao tata i rekao da mu je došao neki zidar nešto napraviti na kući i kaže mu - gospodine, ja sam tu već bio . Kad ono - jedan od ta dva dečkića.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    Cokolada, bas me dirnilo to sto si napisala!

  6. #6
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Citiraj Anemone nemorosa prvotno napisa
    Cokolada, bas me dirnilo to sto si napisala!
    I mene

  7. #7
    Gost

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    To je postojalo i u dječjem domu Svete Terezije od malog Isusa kod časnih na Vrhovcu.
    I ja sam čitala o ovom domu i kumovanju djece .Progooglaj pa ćeš vidjeti .

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    302

    Početno

    Nasla san topic na rodi,,,vec se o tom nesto pisalo, ali davno!Sritno

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...8989eb23e0dab7

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •