Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 160

Tema: Gdje vam muž spava?

  1. #101
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    i ja sam se baš razveselila, ali evo prekidamo i opet na temu.

    da ponovim -muž spava sa mnom i bebicom.

  2. #102
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    Nas tata spava u sobi starije kceri u njezinom krevetu (trenutacno ima zutu posteljinu sa patkicama ), a kci u bracnom sa mnom posto se kada se rodi brat iznenada pocela "plasiti" da spava sama.

  3. #103
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mi se gotovo nikada ne probudimo u istoj kombinaciji u kojoj i zaspimo...
    trenutno smo jedino zrin i ja konstanta, ali tijekom noći znamo promijeniti i tri sobe...

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Kraljevica(kraj Rijeke)
    Postovi
    36

    Početno

    naš tata spava u bračnom a Lovro(5 god) otkad je došla Iva(2mjeseca) povremeno se ušulja u gluho doba noći.Nema nikakvog objašnjenja zašto dolazi

  5. #105
    insomnia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno

    U dnevnom boravku, s dva daljinska u rukama, nas dvije u spavaćoj sobi. I svima paše...

  6. #106
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    kod nas isto u dnevnom, na kauču s daljinskim

  7. #107
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno Gdje vam muž spava?

    U našem bračnom krevetu i tako je od prvog dana :D :D :D
    Cicoljubac spava u svom kindaču koji je odmah do našeg kreveta...tako da ga imam na oku i da ga čujem i vidim
    Najljepša su mi naša jutra prek vikenda kada ga stavimo u naš krevet i mazimo se s njime to ne bi mijenjala nizašto

  8. #108
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    A naš tata danas dolazi doma nakon mj. dana i svi ćemo se zgurati u naš veliki-mali krevet. Joj ne mogu dočekati da se svi skupa gnječimo. I tako mi je super kad imam nožicu na faci, pa za pola sata guzu, pa ruku. Jedno jutro se nećemo moći otpetljati.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    144

    Početno

    mi se gotovo nikada ne probudimo u istoj kombinaciji u kojoj i zaspimo... Rolling Eyes
    trenutno smo jedino zrin i ja konstanta, ali tijekom noći znamo promijeniti i tri sobe..
    Tako i mi. Borna i ja smo konstanta a ostali koje kuda.

  10. #110
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    MM od prvog dana kad je došla beba spava na kauču, dogovorili smo se da će opet doći u bračni kad mala prijeđe u kinderbet a meni se sve čini kako će to bit nemoguća misija (mislim na prebacivanje male u kindač )

  11. #111
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    mi smo tatu sterali u db prije par dana i od onda mali (i ja ) super spavamo!
    Tata hrče i očito je budio malog. Dobro da smo to već sad nakon godinu dana skužili

  12. #112
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa
    mi smo tatu sterali u db prije par dana i od onda mali (i ja ) super spavamo!
    Tata hrče i očito je budio malog. Dobro da smo to već sad nakon godinu dana skužili
    bolje ikad...

    Nego, MM neki dan išao k nama u krevet, pa se svi nešto kreveljili i glupirali, nikako se primirit, ma ko na maturalcu kad se nikom ne da ić spavat. Smijeha na izvoz.

    I onda skužimo da je (opet) pukla daska - podnica

    Trebamo novi, veliki, joooš veći krevet pa da se svi opet stiskamo u njemu.

    Btw: jučer sam naučila velikog jednu priču. Kad narastem veeeliki, buco baco isto, imat ćemo svoju sobu!!


  13. #113
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Pored menem,gde bi drugo!
    Pred kraj trudnoće smo nabavili još jedan krevetić,skinuli stranicu i stavili ga do tatine strane kreveta i tu se Pika samovoljno preselila.Beba spava u Pikinom starom krevetići,takodje bez stranice,tik uz mene.

  14. #114
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Nisam čitala cijelu temu, možda sam več i negdje odgovorila. Spavamo svi zajedno u bračnom krevetu od prvog dana, i glupo mi je da bi bilo drugačije. Puno puta se MM treba i rano ustati, ali to nije razlog da spava u drugoj sobi.

  15. #115
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Svi troje spavamo zajedno u krevetu. Cura ima svoju sobu ali nikome se ne mili otić iz zajedničkog kreveta pa uživamo ovako

  16. #116
    Nikina mama avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    297

    Početno

    Niko, MM, pas (mops) i ja u bracnom, a Roko u kreveticu. Inace pas spava kod nogu da si ne bi netko redocio psecu njusku naslonjenu na moju . Kada Roko malo ojaca, naraste i on ce s nama na bracni, za sada mi je to nemoguce jer se bojim da ga Niko ne bi slucajno zdrobio u snu, dakle kada bebac naraste svi petero cemo spavati u bracnom.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    199

    Početno

    Niko, MM, pas (mops) i ja u bracnom, a Roko u kreveticu. Inace pas spava kod nogu da si ne bi netko redocio psecu njusku naslonjenu na moju . Kada Roko malo ojaca, naraste i on ce s nama na bracni, za sada mi je to nemoguce jer se bojim da ga Niko ne bi slucajno zdrobio u snu, dakle kada bebac naraste svi petero cemo spavati u bracnom.

    i ja bih ovako, samo čekam da nabavim dvije mačke pa da i one spavaju s nama

  18. #118
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Sa mnom - otkad smo se vjenčali!

    Kad sam bila pred prvim porodom, naš sin ga je gurao nogama kroz moj trbuh!

    Već tada bebaču nije pasalo da spava s nama... Probali smo par puta, ali nije htio, pa mm zapravo nikad nije bio protjeran ni iz kreveta, ni iz sobe!

    Kad smo se riješili dječjih kreveta, zajedno smo se odselili u dnevnu sobu, a spavaću prepustili djeci. Sad su već veliki, pa znaju da treba kucati ako su vrata naše sobe zatvorena!

  19. #119
    combo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    27

    Početno

    u bracnim mm i ja do tri u noci kad dolazi gladna beba i onda smo troje do jutra

  20. #120
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    Imamo spojen krevetac sa krevetom, bez ogradice, pa ipak bebac cesto ujutru spava sa nama, i svi se iskrivimo kao upitnici! A u krevetu nas je i previse! Pas, pored njega moj dragi (otimaju se oko mesta celu noc, jer su godinama navikli da ja spavam izmedju njih ), pa ja i bebac (menjamo mesta zbog dojenja)! U sustini Bo bolje spava u krevecu nego u krevetu, ali se desava da zaspim pre njega pa ga ne prebacim na njegovo mesto iako je udobnije kad nas je u krevetu "samo" 3

  21. #121
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Mi se prosirili, starija se prebacila u veliki krevet, MM se vratio u sobu i sad smo svi zajedno.

  22. #122
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Od larinog rođenja ja sa malom na sofi razvučenoj a MM u boravku na kutnoj razvučenoj jer se ujutro diže u 6 ide raditi pa da nas ne budi, kinderbet pun igračaka, neće u njega ići spavati. Mali stan od 40m2.
    I super nam je tako, za vikend subota i nedjelja ujutro nam tata dolazi u krevet na buđenje pa se svi mazimo.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    od miinog rođenja spava samnom u krevetu a mia u krevetiću do mene. samo ja ponekad nisam spavala s njima kad sam stvarno bila koma i kad mi je trebalo sat vremena u komadu sna.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    121

    Početno

    hm,prestrašno.
    Mislim da dijete nikad neče spavati s nama,a to da mi muž spava u drugoj sobi a da se ja sama socijaliziram s dijetetom....ttt nešto mi to ne štima. Mislim da je dijetetu i te kako potreban blizina oba roditelja!!

  25. #125
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj Netipična prvotno napisa
    hm,prestrašno.
    Mislim da dijete nikad neče spavati s nama,a to da mi muž spava u drugoj sobi a da se ja sama socijaliziram s dijetetom....ttt nešto mi to ne štima. Mislim da je dijetetu i te kako potreban blizina oba roditelja!!
    Da mi je netko ovo rekao prije nego što sam dobila klince, složila bih se. S njih dvoje, percepcija mi se malo pomaknula, pa mi se trenutno čini da je ovo sasvim ok aranžman S brojem djece eksponencijalno raste potreba za odmorom. Bila sam (i još uvijek sam) spremna na svaki oblik suživota koji bi omogućio maksimalnu količinu spavanja za sve uključene. Sve je ostalo palo u drugi plan. Možda se izvuče otamo za koju godinu

    Nadam se da ćete pronaći zadovoljavajuće rješenje

  26. #126
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Netipična prvotno napisa
    hm,prestrašno.
    Mislim da dijete nikad neče spavati s nama,a to da mi muž spava u drugoj sobi a da se ja sama socijaliziram s dijetetom....ttt nešto mi to ne štima. Mislim da je dijetetu i te kako potreban blizina oba roditelja!!
    ti sigurno još nemaš djece

  27. #127

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    275

    Početno

    Dok smo imali jedno dijete,spavali smo u istoj sobi ( muž i ja na bračnom,mali u svom krevetiću,ali bi naravno svako malo ,u neka doba,završio kod nas).Otkako imamo još jedno dijete,bebu od 3 mj. i 11 dana,nas dvoje spavamo u spavaćoj,nekad je sa mnom,nekad u krevetiću,a muž i stariji sin spavaju u njegovoj sobi...Ponekad se muž doseli opet natrag,na izvjesno vrijeme ,nekad dođe i stariji sin...Uglavnom-pravila nema-niti isključivo spavamo svi zajedno,niti inzistiramo da svatko spava ''gdje mu je mjesto''-sve ovosi kako smo raspoloženi.

  28. #128
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj trudnjača prvotno napisa
    Dok smo imali jedno dijete,spavali smo u istoj sobi ( muž i ja na bračnom,mali u svom krevetiću,ali bi naravno svako malo ,u neka doba,završio kod nas).Otkako imamo još jedno dijete,bebu od 3 mj. i 11 dana,nas dvoje spavamo u spavaćoj,nekad je sa mnom,nekad u krevetiću,a muž i stariji sin spavaju u njegovoj sobi...Ponekad se muž doseli opet natrag,na izvjesno vrijeme ,nekad dođe i stariji sin...Uglavnom-pravila nema-niti isključivo spavamo svi zajedno,niti inzistiramo da svatko spava ''gdje mu je mjesto''-sve ovosi kako smo raspoloženi.
    Ovo mi je super!

  29. #129
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Ma daaaajte....

    Broj muževa koji spavaju u bračnom krevetu je ionako u opadanju, barem na ovom forumu.
    Uostalom, mirnije se spava, a i seks je zanimljiviji ako se odvija na nekom drugom mjestu

    Seks u krevetu, mislim, ono, zijeeeev....
    dobro zboriš. 8)

    mm je spavao na kauču u dnevnom boravku dok L. nije napunila neka 4 miseca.
    ja u bračnom, a mala u svom krevetiću sa mnom u sobi.
    i tad nam je bilo najbolje i najzanimljivije.

    mm i ja bi se "susreli" pred spavanje, malo se poigrali i svak u svoj kantun. vuk sit, a ovce na broju.
    a onda se on vratio u bračni krevet i čari noćnih susreta su iščezle
    A ja baš volim kada nam ponekad dođe da se "pohvatamo" po noći.
    To mi je poseban gušt, onako u nekom polusnu, onako topli i...hma da!
    A da nismo u istom krevetu toga ne bi bilo. A to što spavamo u istom krevetu ne znači da se ne možemo poseksati negdje drugdje

  30. #130
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    ja čekam porod svaki dan i zanima me sta mislite o tome da mama spava u dj sobici kraj bebe u posebnom krevetu uz kinderbet, a mm u bracnoj sobi? nama je sve tako napravljeno, no neznam jel provedivo u praksi bar prvo vrijeme. imam osječaj da bi se tako el klinjo priviknuo spavati u svojoj sobi.

  31. #131
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    ja čekam porod svaki dan i zanima me sta mislite o tome da mama spava u dj sobici kraj bebe u posebnom krevetu uz kinderbet, a mm u bracnoj sobi? nama je sve tako napravljeno, no neznam jel provedivo u praksi bar prvo vrijeme. imam osječaj da bi se tako el klinjo priviknuo spavati u svojoj sobi.
    Pa, ne škodi probati Sve ti ovisi o tome kakva ce biti beba: ne/spavač, jače/slabije ovisna o tvojoj blizini, cicavac ili ne (i koliko dugo) isl.

  32. #132
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Namjera je bila naučiti L. da spava u svom krevetiću u istoj sobi s nama.... plan se počeo urušavati s drugim noćnim podojem (kad bi ljubljeni i ja zaspali od umora a dijete ostalo "prikopčano" na cicu) da bi se konačno srušio s njenim odbijanjem da uopće zaspi bez mene.... Zato sad spavamo u istom krevetu i nitko se ne tuži 8)

  33. #133
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    aaa, iva luce, vidis kako ju je tesko "izbaciti" iz kreveta

  34. #134
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Ja spavam s Ivom u njenoj sobici,a MM sa sinovima u nasoj spavacoj.On me pita kada cu se vratiti u bracni a ja cu njemu-kada iselis decu

  35. #135
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    ma mislim da je lakše za par mj preseliti nazad, a zašto maltretirati mm kad ga i cijelu trudoću budim po noći. vidjet ću kako je u praksi uskoro

  36. #136

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    265

    Početno

    MM i ja spavamo u našem bračnom krevetu, a L. u svom kindaču u svojoj sobi i tako od početka-od prvog dana. Ona voli svoj mir i spava po cijelu noć od svog 2 mj tako da nam svima paše-pokušali smo je stavit da spava s nama ali plače dok je ne vratimo u kindač :shock:

  37. #137
    Daisy@ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    242

    Početno

    Citiraj amel prvotno napisa
    MM i ja spavamo u našem bračnom krevetu, a L. u svom kindaču u svojoj sobi i tako od početka-od prvog dana. Ona voli svoj mir i spava po cijelu noć od svog 2 mj tako da nam svima paše-pokušali smo je stavit da spava s nama ali plače dok je ne vratimo u kindač :shock:
    slična situacija,samo malena ne spava još cijelu noć,pa se ustajem na lagano maženje.Inače voli svoj mir i kod nas ne može zaspati.

    A što se tiče noćnog maženja u polusnu....citiram anu.m par postova gore,od riječi do riječi!

  38. #138

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    121

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    ja čekam porod svaki dan i zanima me sta mislite o tome da mama spava u dj sobici kraj bebe u posebnom krevetu uz kinderbet, a mm u bracnoj sobi? nama je sve tako napravljeno, no neznam jel provedivo u praksi bar prvo vrijeme. imam osječaj da bi se tako el klinjo priviknuo spavati u svojoj sobi.
    Hmm...tvoja mama u sobi s tobom i mužem?? I djetetom?? Ja o tome ne mislim ništa,jer nikad ne bi takav aranžman napravila,jer da meni moj muž reče da če on dofurati svoju mamu da spava s nama i tek rođenim nam djetetom u sobi - dobila bi fraz

  39. #139
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    ja čekam porod svaki dan i zanima me sta mislite o tome da mama spava u dj sobici kraj bebe u posebnom krevetu uz kinderbet, a mm u bracnoj sobi? nama je sve tako napravljeno, no neznam jel provedivo u praksi bar prvo vrijeme. imam osječaj da bi se tako el klinjo priviknuo spavati u svojoj sobi.
    imam dosta frendica koje su uspjele na taj način.ili možda nisu krenule tako u startu ali im je došlo kao ideja, pa su si dovukle madrac kraj bebe

  40. #140

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Spava u kinderbetu u našoj spavaćoj sobi. Nikad nije spavao s nama u krevetu.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Sad vidim da sam zeznula odgovor. Muž spava sa mnom,a beba u svom kinderbetu i tako je oduvijek.

  42. #142
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj Netipična prvotno napisa
    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    ja čekam porod svaki dan i zanima me sta mislite o tome da mama spava u dj sobici kraj bebe u posebnom krevetu uz kinderbet, a mm u bracnoj sobi? nama je sve tako napravljeno, no neznam jel provedivo u praksi bar prvo vrijeme. imam osječaj da bi se tako el klinjo priviknuo spavati u svojoj sobi.
    Hmm...tvoja mama u sobi s tobom i mužem?? I djetetom?? Ja o tome ne mislim ništa,jer nikad ne bi takav aranžman napravila,jer da meni moj muž reče da če on dofurati svoju mamu da spava s nama i tek rođenim nam djetetom u sobi - dobila bi fraz
    Nemoj zamjerit, ovo mi je stvarno uljepšalo jutro. Pa neće njena mama tamo spavati, nego ona

  43. #143
    petraa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj argenta prvotno napisa
    Citiraj Netipična prvotno napisa
    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    ja čekam porod svaki dan i zanima me sta mislite o tome da mama spava u dj sobici kraj bebe u posebnom krevetu uz kinderbet, a mm u bracnoj sobi? nama je sve tako napravljeno, no neznam jel provedivo u praksi bar prvo vrijeme. imam osječaj da bi se tako el klinjo priviknuo spavati u svojoj sobi.
    Hmm...tvoja mama u sobi s tobom i mužem?? I djetetom?? Ja o tome ne mislim ništa,jer nikad ne bi takav aranžman napravila,jer da meni moj muž reče da če on dofurati svoju mamu da spava s nama i tek rođenim nam djetetom u sobi - dobila bi fraz
    Nemoj zamjerit, ovo mi je stvarno uljepšalo jutro. Pa neće njena mama tamo spavati, nego ona
    možda je mislila na svekrvu? :shock:


    šaalaaa

    i mene je nasmijalo

  44. #144

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    46

    Početno

    Tamo gdje mu je i mjesto.U nasoj spavacoj sobi.
    L. spava u svojoj sobi od 6.mj,a tako ce i nova bebica,prvo vrijeme s nama u svom kreveticu,a onda i ona u svoju sobu.

  45. #145
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj mati prvotno napisa
    Tamo gdje mu je i mjesto.U nasoj spavacoj sobi.
    A ja ću ovo, za razliku od tebe, reći za moje dijete!

  46. #146

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    121

    Početno

    Citiraj argenta prvotno napisa
    Citiraj Netipična prvotno napisa
    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    ja čekam porod svaki dan i zanima me sta mislite o tome da mama spava u dj sobici kraj bebe u posebnom krevetu uz kinderbet, a mm u bracnoj sobi? nama je sve tako napravljeno, no neznam jel provedivo u praksi bar prvo vrijeme. imam osječaj da bi se tako el klinjo priviknuo spavati u svojoj sobi.
    Hmm...tvoja mama u sobi s tobom i mužem?? I djetetom?? Ja o tome ne mislim ništa,jer nikad ne bi takav aranžman napravila,jer da meni moj muž reče da če on dofurati svoju mamu da spava s nama i tek rođenim nam djetetom u sobi - dobila bi fraz
    Nemoj zamjerit, ovo mi je stvarno uljepšalo jutro. Pa neće njena mama tamo spavati, nego ona

    ha ha ne zamjeram,ali sorry ja sam shvatila da je rekla da mama spava u sobi s djetetom! Pa ako je mislila na sebe trebala jer reči tako,ne se oslovljavati u trečem licu.
    Ok ok mea culpa,eto bilo je to sinoč u 1 pa sam možda krivo shvatila

    ...iako me to ne bi čudilo da je i tako kako sam shvatila jer znam doosta cura s kojma je majka došla živjeti prvo vrijeme kad je rodila iako ima doma muža!!

  47. #147
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    MM i ja u krevetu, do nas u koljevki M. , a malo dalje u kinderbetu D.

  48. #148
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    kada sam napisala mama mislila sam na sebe. trenutno mislim da nam netreba niko drugi. moje zlato već 6 dana spava kraj mog kreveta u krevetiću, a ušuljam ga kod sebe samo na maženje i sisanje. :D

  49. #149
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    kada sam napisala mama mislila sam na sebe. trenutno mislim da nam netreba niko drugi. moje zlato već 6 dana spava kraj mog kreveta u krevetiću, a ušuljam ga kod sebe samo na maženje i sisanje. :D
    Čestitam na prinovi :D
    (I nadam se da će vam ovaj aranžman za spavanje uspijeti kako želite.)

  50. #150

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    23

    Početno

    moj muz od kad smo se upoznali spava na kaucu rijetko kad se dogodi da spavamo u istom krevetu.to mu je bice neka navika od prije.

    prije mi je to smetalo al sad mi je sve jedno.kad beba place odnosno kad je plakala uvik je cuja u dnevnom oravku i diga se i pustija mene da spavam..

    nije los

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •