Stranica 2 od 27 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 1301

Tema: Što radite kad ste ružni, stari i debeli?

  1. #51
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ah, šuti i ti si me se dojmila onomad na trgu. Al očito to traje od prije i odavde jer sam te baš tamo sa znatiželjom iščekivala.
    Inače, prije nego krenu kojekakve glasine, ja sam izrazito heteroseksualna.

    :D 8)

  2. #52
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Al Brunda reći ću ti samo da si fakat prestara - prestara da bi mislila da te taj nije prebolio zato kaj si bila zgodna mršavica
    Ali sada sam baš u fazi nezadovoljstva svog fizičkog izgleda (čitaj zapuštenosti) i onda sve komentare bilo kakvog tipa tumačim kroz to.
    One druge svoje strane sam poprilično svjesna i ona nije u tako zaspuštenoj fazi.
    No, kako je već netko na početku topica napisao, znam sve što i kako bih trebala ali fali onaj klik, okidač koji će me i pokrenuti. A njega nema pa nema, već jako dugo...

  3. #53
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    I ja sam debela, pa kaj?! Dosta je da npr.dobiš salmonelu i 12 kg u 7 dana ode kod od šale(tak sam se riješila viška kila nakon prve trudnoće ).
    salmonela kažeš? hmmm...
    Idem vidit u frižider dal ima još francuske od prošlog tjedna...možda mi se posreći?! 8)

  4. #54

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa
    Citiraj rinama prvotno napisa
    I ja sam debela, pa kaj?! Dosta je da npr.dobiš salmonelu i 12 kg u 7 dana ode kod od šale(tak sam se riješila viška kila nakon prve trudnoće ).
    salmonela kažeš? hmmm...
    Idem vidit u frižider dal ima još francuske od prošlog tjedna...možda mi se posreći?! 8)
    Al nemoj nikom reći da sam ti ja rekla.

  5. #55
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    meni je nekih mjesec dana nakon što sam rodila žena potrčala u zagrljaj - Profesorice!!
    moja mama joj je bila profesorica..jedino što me tješi je što žena ima dioptriju,al ipak....
    btw, iako se dobro drži , mama mi ima 70 let...

  6. #56
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ah, šuti i ti si me se dojmila onomad na trgu. Al očito to traje od prije i odavde jer sam te baš tamo sa znatiželjom iščekivala.
    Inače, prije nego krenu kojekakve glasine, ja sam izrazito heteroseksualna.
    Sad ti je kasno pricat, ja sam se vec napalila.

  7. #57
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Otvorena sam za experimente.

  8. #58
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    meni je nekih mjesec dana nakon što sam rodila žena potrčala u zagrljaj - Profesorice!!
    moja mama joj je bila profesorica..jedino što me tješi je što žena ima dioptriju,al ipak....
    btw, iako se dobro drži , mama mi ima 70 let...
    Auuuuuuuuu....

  9. #59
    njumi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    njumilend
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Zorana, i meni pada na pamet ovo s gaženjem vremena, ali rijetko. Meni se zapravo u tridesetima dogodilo da sam počela u ženama vidjeti ono što prije nikad nisam - dakle na ženama za koje ne biste na prvi pogled rekle da su lijepe, koje bi i same za sebe rekle da su debele, ružne, stare, whatever - nešto iznutra, nekad takvu ljepotu da ne mogu disati. Prvo mi se to počelo događat s prijateljicama, ženama koje dobro poznam i znam kako su lijepe iznutra, a poslije i sa ženama koje slabije znam, na poslu, u tramvaju, na cesti, nekad se neka nasmiješi nečemu, kaže nešto, od čega se cijela nekako obasja, točno vidiš kako i zašto je ta žena lijepa, da ti se zavrti u glavi.
    Nemam pojma može li itko skužiti o čemu pričam, ili se i ja moram ko thalia smijat da me ne strpaju u ludaru - evo - ali meni ovo pomaže da mislim da postoji isto i u meni i da znam (zapravo, osjećam) da nikad neću baš biti ni toliko stara ni toliko ružna ni toliko debela.
    potpuno te kužim
    a kad sam u depri, za prvu pomoć mi pomaže tuširanje i glazba

  10. #60
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ova maja tctctc moram promijenit avatar da vidite kako mene zamišlja

  11. #61
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Mene takve depra faze love periodično
    -oko BING jer je sve puno reklama za male crne haljine i minijaturno crveno donje rublje,a meni treba vel. L ili XL :shock: (da se razumijemo nije da bi nosila malu crnu haljinu ili minijaturno donje rublje,neee nisam taj tip,al hebe me kad vidim te ravne,zategnute trbuhe i čvrste guze )
    - u depri sam i prije odlaska na more jer nijedan badić ne skriva dovoljno;i onda sam prvih par dana na moru koma,a poslije me baš briga kaj imam šlaufove umjesto struka i dva štapića umjesto nogu

    dobro još ponekad me lovi koma,a to je npr. kad vidim mamu sa malom bebom super skockanu,svu utegnutu u usku majicu i još uže hlače na vrtoglavo visokim petama,ko da je netom izašla iz frizerskog salona,našminkanu tip top
    onda se pitam jesam li ja nesposobna ili što;ja se ponekada jedva stignem počešljati :shock:

    sreća takve faze me ne drže dugo;brzo se utješim nečim slatkim

    molim moderatore da promjene naslov topica u "Recite Maji" ili "Maja budi najbolje u vama"

  12. #62
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Draga Majo

    Mija, ko da si mene opisala. samo mene ne prođe, nego malo metnem pod tepih.
    al isto imam dve čačkalice napiknute u krafnu

    i sve si mislim, možda smršavim do sljedećeg BING-a, ali znam da neću i onda se rastužim pa me dotuče kad rinama napiše da treba biti zahvalan na zdravlju jer si mislim, eto sad sam i nezahvalna i debela i onda mi samo treba da se netko razboli jer sam ja debela i ružna i stara i suhi su mi laktovi, a nisam bila zahvalna na tome

    kužite? il da skoknem do Lopače? (op. aut=psih. bolnica u blizini Ri)

  13. #63
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    dođoh ovdje vidjeti kako se spasiti od starosti i debljine, a naiđoh na ovo....
    Sad ti je kasno pricat, ja sam se vec napalila.
    pa ovo....
    Otvorena sam za experimente.
    zanimljiva neka tema....
    evo i mene

  14. #64
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a znate što je najgore? kad prije ljeta, onako bijela, moram kupiti badić, i onda u onim kabinama, s glupim neonskim svjetlom, kad se skinem...a celulit zabjelesa...majko moja.

    ja sam godinu dana nakon što sam rodila maru imala 18 kila više nego prije juraja :shock:
    ubi me uvijek taj porodiljni.
    i onda, kad sam počela raditi, smršavila sam 5-6 kila, sasvim dovoljno da stanem u najveći broj normalne odjeće, ne one bapske, kako muki reče. i to mi je za sad sasma dovoljno. dobro, ne bi bilo loše još koju kilu skinuti, da se razumijemo, ali tih 5-6 kila me je ubijalo, onih prvih mjesec dana kad sam počela raditi, nikakva unutarnja ljepota mi nije mogla izbiti vani, kad jednostavno nisam mogla NIŠTA obući.
    i nevjerojatno je kako stvarno kad imam frizuru, nokte koliko toliko sređene i malo, dovoljno je malo šminke na sebi - odmah se drukčije osjećam, sto puta bolje.
    neki dan izletim ujutro u dućan, u onom jutarnjem, katastrofa teška, izdanju i ni manje ni više ispred zgrade nije bivši, ali neki dečko koji mi se svojevremeno sviđao. sa super sređenom ženom pokraj sebe. u zemlju sam htjela propasti.

    izgledala sam tako da garant, ni maja ne bi uspjela vidjeti unutarnju ljepotu.

  15. #65
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    dođoh ovdje vidjeti kako se spasiti od starosti i debljine, a naiđoh na ovo....
    Sad ti je kasno pricat, ja sam se vec napalila.
    pa ovo....
    Otvorena sam za experimente.
    zanimljiva neka tema....
    evo i mene
    kaj se i ti osjećaš stara debela i ružna?
    e, moja mujica....

  16. #66
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    ja sam još starija od tebe i debela sam i imam suhu kožu na laktovima, nemam frizuru, niš mi ne stoji i očajna sam..........
    fuuuuuuj......
    koma.....
    bljak......
    eeeeeee......
    užas........
    prestrašno.......
    uaaaaaaa........zar i takvih ima............

  17. #67
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa
    - u depri sam i prije odlaska na more jer nijedan badić ne skriva dovoljno;i onda sam prvih par dana na moru koma,a poslije me baš briga kaj imam šlaufove umjesto struka i dva štapića umjesto nogu
    Meni je ovo o čemu Mija 32 i još neki pišu normalno, way of life Sad imam novu, poboljšanu verziju koja mi strašno smeta u svakodnevnom životu, slično Thalijinom skrivanju u autu. Znate one fore kad sretnete osobu koja vam se sviđa baš, baš kad ste otišli samo baciti smeće - masna kosa, trenirka na rupe, naočale učvršćene selotejpom za po doma i divovske pas-papuče? U ovoj fazi se osjećam kao da stalno tako hodam okolo. I osobno mi uopće ne pomaže "meni si uvijek lijepa", nervira me to, blizu mi je onog "nisi tako debela". Znam da se nisam udala zbog dobrih cica, iako mi MM to tvrdi kad me hoće razveseliti , meni sad treba malo površne, praznoglave privlačnosti. I koliko god mi se sviđa čitati kako vam se i ne činim tako loša , možda je ovo još i najbolji savjet:

    Citiraj ella roo prvotno napisa
    Ja sam se tako osjećala dok sam bila doma, od kad sam počela raditi uvijek je tu neki "komad" koji se uvaljuje i iako je sve to na seruckambezveze temu, podiže raspoloženje.
    Možda bi me spasilo malo zdravog, bezazlenog flerta, možda sam ovih dana malo previše mama i supruga. Dakle, budući da se Maja ogradila, mogla bih si otvoriti ovih dana jedan profil na Iskrici (se to još "nosi"?) i biti malo dvadesettrogodišnja plavuša s umjereno nepristojnim nickom i samo par kg viška, taman da ne budem predobra.

  18. #68
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    kaj se i ti osjećaš stara debela i ružna?
    e, moja mujica....
    Aha. već desetak godina.

  19. #69
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Ispričavam se sorci i svim ostalim tetama ako je forum samo za tete.
    Nisam skužio iz naslova da se odnosi samo na vas......

  20. #70
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa
    mogla bih si otvoriti ovih dana jedan profil na Iskrici (se to još "nosi"?) i biti malo dvadesettrogodišnja plavuša s umjereno nepristojnim nickom i samo par kg viška, taman da ne budem predobra.
    mala_garava88 ili slatka85

    mujice, buzz off dat ću ti broj mog muža pa vidi kak je njemu

  21. #71
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    Ispričavam se sorci i svim ostalim tetama ako je forum samo za tete.
    Nisam skužio iz naslova da se odnosi samo na vas......
    fino ti je thalia napisala...

    obećao si me štipat za pozadinu (požuri dok se još ima kaj za štipnut!), a ja ne želim da me štipaju stari ružni i debeli!!!


  22. #72
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa

    mujice, buzz off dat ću ti broj mog muža pa vidi kak je njemu
    znaš da ja to ironično...... jer mi to kaj pišeš zvuči tak normalno i svakodnevno.... da mi nije jasno što se buniš.

  23. #73
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj mujica prvotno napisa
    Ispričavam se sorci i svim ostalim tetama ako je forum samo za tete.
    Nisam skužio iz naslova da se odnosi samo na vas......


    obećao si me štipat za pozadinu (požuri dok se još ima kaj za štipnut!), a ja ne želim da me štipaju stari ružni i debeli!!!

    aaaaaaaaaaa

  24. #74
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa

    obećao si me štipat za pozadinu (požuri dok se još ima kaj za štipnut!), a ja ne želim da me štipaju stari ružni i debeli!!!

    Onda je, na žalost, već kasno..... (za mene)

    :? a kad sam obećao?

  25. #75
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    Citiraj sorciere prvotno napisa

    obećao si me štipat za pozadinu (požuri dok se još ima kaj za štipnut!), a ja ne želim da me štipaju stari ružni i debeli!!!

    Onda je, na žalost, već kasno..... (za mene)

    :? a kad sam obećao?
    :shock:

    znači tako!!! povlačiš se, ha???


    na topiku o pipkačima djece!!

  26. #76

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Mislim da je ipak sve u sexu.

  27. #77
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    a da se promijeni naslov topica u stari, ružni, debeli i ludi?

  28. #78
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    a da se promijeni naslov topica u stari, ružni, debeli i ludi?
    neeeeeeeeeee!!!!!!!!
    morat ću priznati, a to ne bih!

  29. #79
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Mislim da je ipak sve u sexu.
    ja se sjećam (davno bilo doduše) da mi se nabacivao tip kojeg sam srela kada sam iz gripe skočila u dućan s masnom kosom zaguranom u kapu, u (doslovno)!) piđami s jaknom preko, jer mi se nije dalo presvlačit a ajde mogla je proć;s podočnjacima i izrazom lica - ubi me-pa nakon toga reko čemu se uopće u životu sređivat kad se i ovak prolazi

  30. #80
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa
    Možda bi me spasilo malo zdravog, bezazlenog flerta, možda sam ovih dana malo previše mama i supruga. Dakle, budući da se Maja ogradila, mogla bih si otvoriti ovih dana jedan profil na Iskrici (se to još "nosi"?) i biti malo dvadesettrogodišnja plavuša s umjereno nepristojnim nickom i samo par kg viška, taman da ne budem predobra.
    :D :D bravo draga, i ja kažem da nema ničega što dobar sex ili bar dobar cyber sex ne može riješiti.

  31. #81
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    Citiraj rinama prvotno napisa
    Mislim da je ipak sve u sexu.
    ja se sjećam (davno bilo doduše) da mi se nabacivao tip kojeg sam srela kada sam iz gripe skočila u dućan s masnom kosom zaguranom u kapu, u (doslovno)!) piđami s jaknom preko, jer mi se nije dalo presvlačit a ajde mogla je proć;s podočnjacima i izrazom lica - ubi me-pa nakon toga reko čemu se uopće u životu sređivat kad se i ovak prolazi
    tooooooooooo!!!!!!!!!!!!


  32. #82
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ja sam vam htjela ko drugo rješenje (umjsto ove unutarnje ljepote u koju ne vjerujete) predložit da si nađete ljubavnike al nije mi se činilo politički korektno

  33. #83
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ja sam vam htjela ko drugo rješenje (umjsto ove unutarnje ljepote u koju ne vjerujete) predložit da si nađete ljubavnike al nije mi se činilo politički korektno

    Hoces rec da si im nudila ljubavnicu. Onu izrazito heteroseksualnu.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    A za podizanje raspoloženja takve vrste, nije loše ni prošetat uz neke građevince na bauštelu, hebate, imam dojam da bi i "muhu u letu", pa kog zanima nek proba.

  35. #85
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ja sam vam htjela ko drugo rješenje (umjsto ove unutarnje ljepote u koju ne vjerujete) predložit da si nađete ljubavnike al nije mi se činilo politički korektno

    Hoces rec da si im nudila ljubavnicu. Onu izrazito heteroseksualnu.
    Samo sam se tebi nudila, bejbe

  36. #86
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Ma kakvi,
    sorciere
    , ne povlačim se.
    Samo zaboravljam. I to ide uz godine, ne samo debljina.
    Nema problema. Dobiš svoj uštipak. Samo se moramo negdje sresti.....

  37. #87
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    A za podizanje raspoloženja takve vrste, nije loše ni prošetat uz neke građevince na bauštelu, hebate, imam dojam da bi i "muhu u letu", pa kog zanima nek proba.
    jesi gledala Tootsie? ja obožavam D. Hoffmana pa sam je gledala tristo puta valjda i ima jedan dijalog koji mene i ovu situaciju opisuje do u srž
    Dakle, Dustin se pravi da je žena i zaljubljen je u Jessicu koja misli da je žena i da ima problema s dlakama na licu:

    I have a little moustache problem I'm sensitive to. Probably just too many male hormones or something.

    -Some men find that attractive.

    I know, I know. I just don't like the men that find it attractive.
    eto, tako i ja. ne bi meni sto bauštela pomoglo

  38. #88
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    Samo se moramo negdje sresti.....
    ali nemojte zaboraviti gdje ste se dogovorili naći...

  39. #89
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ja sam vam htjela ko drugo rješenje (umjsto ove unutarnje ljepote u koju ne vjerujete) predložit da si nađete ljubavnike al nije mi se činilo politički korektno
    mislim da se Maja želi izvuć

  40. #90

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Balarosa jel ti kaj bolje?

  41. #91
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Balarosa jel ti kaj bolje?
    nisam B. al mi je bolje
    vidim da nisam jedina i da je to sve valjda normalno

  42. #92
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    I have a little moustache problem I'm sensitive to. Probably just too many male hormones or something.

    -Some men find that attractive.

    I know, I know. I just don't like the men that find it attractive.
    eto, tako i ja. ne bi meni sto bauštela pomoglo

  43. #93
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ja sam vam htjela ko drugo rješenje (umjsto ove unutarnje ljepote u koju ne vjerujete) predložit da si nađete ljubavnike al nije mi se činilo politički korektno
    mislim da se Maja želi izvuć
    Je, prepun mi inbox Draga Maja pisama, nemojte se čuditi ako ne možete poslat

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Meni se zapravo u tridesetima dogodilo da sam počela u ženama vidjeti ono što prije nikad nisam - dakle na ženama za koje ne biste na prvi pogled rekle da su lijepe, koje bi i same za sebe rekle da su debele, ružne, stare, whatever - nešto iznutra, nekad takvu ljepotu da ne mogu disati. Prvo mi se to počelo događat s prijateljicama, ženama koje dobro poznam i znam kako su lijepe iznutra, a poslije i sa ženama koje slabije znam, na poslu, u tramvaju, na cesti, nekad se neka nasmiješi nečemu, kaže nešto, od čega se cijela nekako obasja, točno vidiš kako i zašto je ta žena lijepa, da ti se zavrti u glavi.
    Nemam pojma može li itko skužiti o čemu pričam, ili se i ja moram ko thalia smijat da me ne strpaju u ludaru - evo - ali meni ovo pomaže da mislim da postoji isto i u meni i da znam (zapravo, osjećam) da nikad neću baš biti ni toliko stara ni toliko ružna ni toliko debela.
    e ja kužim točno o kakvom "zračenju" pričaš, jer i ja isto ovako.
    također krenulo oko 30-te, ljudi mi postali predivni.
    ... ne samo žene, već i muškarci, i staro i mlado, i debelo i mršavo

  45. #95
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    eto
    anek će onda hendlat terapiju umjesto mene, ona može i muške i mlado i sve

  46. #96
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    Dobiš svoj uštipak. Samo se moramo negdje sresti.....
    pa čekam da predložiš mjesto, al molim te na pp....

    ovako bi se moglo dogodit da moramo zakupit arenu, jer bi sve navalile!

  47. #97
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    eto
    anek će onda hendlat terapiju umjesto mene, ona može i muške i mlado i sve

  48. #98
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ja krenula citati ozbiljno.. kad ono.. mogla sam si misliti u kom smjeru ce otici tema

  49. #99
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj mujica prvotno napisa
    Dobiš svoj uštipak. Samo se moramo negdje sresti.....
    pa čekam da predložiš mjesto, al molim te na pp....

    ovako bi se moglo dogodit da moramo zakupit arenu, jer bi sve navalile!
    tako je kad si jedan od rijetkih muškića u ženskom čoporu

  50. #100
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Ja krenula citati ozbiljno.. kad ono.. mogla sam si misliti u kom smjeru ce otici tema
    pa u dobrom smjeru !

    vidiš da cure polako dolaze k sebi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •