Stranica 3 od 27 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1301

Tema: Što radite kad ste ružni, stari i debeli?

  1. #101
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj mujica prvotno napisa
    Dobiš svoj uštipak. Samo se moramo negdje sresti.....
    pa čekam da predložiš mjesto, al molim te na pp....

    ovako bi se moglo dogodit da moramo zakupit arenu, jer bi sve navalile!
    a sve "debele, ružne i stare", pa ti vidi!

  2. #102
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ja sam cijepljena od strasti za mujicom.

  3. #103
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ja sam cijepljena od strasti za mujicom.
    jel to otkad gledaš žene ili?

  4. #104

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Kaj smo sad na mujici ?
    Samo se nadam da on ipak ima viška kila, jer bi poslije nas ostao suh kao čvarak, jer mi sve rumene,zaobljene puce, kako uživamo u jelu tako uživamo i u drugim stvarima.
    Nego di je to organizirano štipkanje guze?
    Ono:ŠTAND ŠTIPAĆA GUZA
    Jeftino dam,samo da prodam.

  5. #105
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    tako mi adaptiranog mlijeka u prahu, vidi ti uspaljenica!!! (maja je jedina svijetli primjer! poslala bih ti smajlić s poljupcem... al nemoj ga pogrešno protumačit )

    bjaaaažžžiteeee od mog mujice, nu vam ghandi-davora, pa njega štipajte! meni ostavite mog profiterski orijentiranog homofoba!

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    eto
    anek će onda hendlat terapiju umjesto mene, ona može i muške i mlado i sve
    ali uzaludna je to terapija kad mi nitko ionako nebi vjerovao.
    npr. kažem ženi da je pre-kra-sna i još puno toga lijepog, ali ona i dalje misli da je ružna, debela i grozna

  7. #107
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam si danas extra fuj! I debela i ruzna i bezveze...a muci me kaj je i 30-ta na vratima a ja sam jos uvijek na istom mjestu... Osim kaj, naravno, imam najljepse dijete na svijetu
    I gledam stare slike, otprije 7-8 god, imala sam 60-tak kila i mislila sam da sam fuj i debela. A kako sam prokleto dobro izgledala!
    A sad, gledam na glupu vagu, 82 kg. 10 manje nego prije 3 mj, ali ipak 15 previse. I gledam glupe strije, celulit, objesene sise...Fuj!
    I jesam vesela osoba, i stalno se smijem i optimisticna sam i sve 5, ali kad se skinem...fuj!

  8. #108
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    eto
    anek će onda hendlat terapiju umjesto mene, ona može i muške i mlado i sve
    mislim da bi bilo pametnije da se obje primite posla s obzirom da je epidemija žena koje su si fuuj

  9. #109

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Valjda treba dosegnut vrhunac pesimizma pa se trgnut i postić nešto.
    Nego kaj nas to sprječava da se posvetimo same sebi, dal nedostatak vremena, volje, dali nedostatak potpore, radno mjesto, kućanske obaveze, prezahtjevna djeca, prekratak dan, osjećaj da nemamo snage, da starimo pa smo usporile, premalo sexa, previše sexa, braćni život,muž,depresija, loše vrijeme, loš dan, zimsko doba, novac....????
    Znaći svjesne smo da ako nešto ne poduzmemo doćekat ćemo u ovakvom stanju i nekakve ozbiljnije godine, a iopet stojimo i čekamo klik, a njega nema i nema.
    Koji to poticaj ima ona zategnuta mlada mama, uskog struka, opeglane kose, sva u marki od glave do pete, uspješna (barem izvana) baš u svemu, kaj to ona ima, a mi nemamo?

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja sam se jedno duže vrijeme tako osjećala, mislim da si dvije godine nisam uspjela kupiti jedne obične, najobičnije hlače 8). U to vrijeme su mi krenuli i problemi na poslu i u privatnom životu. Trebalo mi je godina i više da prestanem sa samožaljenjem i optuživanjem i krenem dalje.

  11. #111
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    kriza srednjih godina
    ergo, proći će vas

  12. #112
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ja razmišljam poput maje i anek, potpuno kužim što pričaju

    lijepi su mi oni koji imaju onu neku vibru

    fizički izgled, crte lica, godine, stas, oblačenje...itd, mi nemaju ama baš nikakve veze s tim, nego ona neka unutarnja vibra

    takvi ljudi su mi zaista privlačni i ja ih smatram lijepim

  13. #113
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    pazi, ona ih "smatra lijepim"
    andrea, nikad od tebe terapistica, oni JESU lijepi, to je apsolutna kategorija

  14. #114
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja mislim da imam vibru, ali imam i 20 kila viska koje mi idu na k. sama sam sebi grda, i precesto se vidim u ogledalu (u hodniku je ugradni ormar s klizecim vratima--ogledalima ). klika jos nema, jer se jede puno i cesto. s godinama nemam problem. mislim da puuno ovoga lezi bas u tome--mama i zena, jer djeca ne flertuju a muz vise na to ne gleda tako.

    vjerojatno rjesenje lezi u poslu, izlascima i sportu--jos samo da k. navrsi godinu dana pa da ju na par sati dnevno uvalim bebisiterici... (a ja kod ljubavnika )

    ali psihicki.. osjecam se daleko bolje nego s 19. i ne bojim se vise, sto je najvaznije, a doslo s godinama i djecom.

  15. #115
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    to o cemu vas tri pricate, ta unutarnja vibra i ta (ja bi rekla floskula, al nemojte se vrijedjat ) - lijepesteiznutranebitnojekakoizgledateizvana - uopce nemaju veze s (nasim) mozgom. tj. s mozgom nas koje se osjecamo ovako kako se osjecamo :/




    i jos nesto apropos onog da si u ducanu ne mozes nac robu. ja sam sad u situaciji da imam ful puno ducana i ful puno izbora na raspolaganju, sve prekrasna roba, od jeansa do bluzica, majicica, gacica, grudnjaka i ostalih stvari za amabas sve brojeve... nisam znala dal da sjednem i placem od srece sto si mogu kupiti najnovije i najleprsavije i najkrasnije u "svom" broju ili da sjednem i placem od jada sto mi taj broj uopce treba :usure:

  16. #116
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    pazi, ona ih "smatra lijepim"
    andrea, nikad od tebe terapistica, oni JESU lijepi, to je apsolutna kategorija

  17. #117
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    to o cemu vas tri pricate, ta unutarnja vibra i ta (ja bi rekla floskula, al nemojte se vrijedjat ) - lijepesteiznutranebitnojekakoizgledateizvana - uopce nemaju veze s (nasim) mozgom. tj. s mozgom nas koje se osjecamo ovako kako se osjecamo :/


    ja to kužim i žao mi je do priče o "zračenju" sam došla odgovarajući zapravo na pitanje "što vama pomaže u takvim trenucima". Al nadam se da je nekome može ipak bar nešto pomoći.
    Ajme, taman počinje "pod nož", to me isto uvijek zašamara.

  18. #118
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    ja razmišljam poput maje i anek, potpuno kužim što pričaju

    lijepi su mi oni koji imaju onu neku vibru

    fizički izgled, crte lica, godine, stas, oblačenje...itd, mi nemaju ama baš nikakve veze s tim, nego ona neka unutarnja vibra

    takvi ljudi su mi zaista privlačni i ja ih smatram lijepim
    mislim da nije poanta u tome. kad bi barem bilo tako jednostavno

    recimo, ja mislim da je xy lijepa i zgodna i privlacna zena sa svojih 30 kg viska, medutim ona kaze da se osjeca lose i nije joj ugodno s tim, a ja ju pokusavam uvjeriti da ne bi trebala, jer je meni dobra i ovakva :?

  19. #119
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    pa gle litala, ja kužim o čemu ti pričaš, ali čisto sumnjam da itko od nas tko te je vidio/upoznao može reći da ti nisi lijepa- barem meni jesi, jer zračiš, a vidjela sam te samo jednom i vjeruj mi, bila sam tjedan dana pod dojmom, nisam mogla prestat mislit na tebe (al za ozbiljno!)

    a do fore o vibri sam (najvećim dijelom) došla onda kad sam sebe uspjela prihvatit takvu kakva jesam, bez obzira koliko kila imala, kako bila obučena i kakva mi je frizura; od tada nisam bila u, recimo, down fazi i od tada sam tu vibru počela primjećivat kod drugih ljudi

  20. #120

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Znaci, traze se konkretni savjeti tipa izbaciti ove "za po doma" i "za vani" varijante izgleda? Zar nije to bila jedna od flylady fora, cim se ujutro ustane fino dovesti sebe u red pa da se za pocetak izbjegnu te situacije da nam je sram nekome otvoriti vrata jer nam je glava masna, trenirka poderana itd?

  21. #121
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    andrea, nikad od tebe terapistica
    to je točno, ali i to sam prihvatila kod sebe

  22. #122
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ma što ja znam, i meni je ta priča o vibri na klimavim nogama

    ok, netko ima vibru i simpa je i sve 5, ali višak kila, nedostatak njege vibra ne pokriva

    ja sam danas probala balarosin savjet

    malo flerta

    i onda me tip pita
    stvarno si za tu frizuru platila 160k?

  23. #123
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ma nisam mislila (iako je tako ispalo, sori na neizrazavanju ) da ne vjerujem u "vibra" spike.

    sve to stoji.

    al ne pomaze (konkretno sad meni) da se ja osjecam dobro kad nisam zadovoljna cinjenicom da imam x kila, da sam u svom tijelu nezadovoljna, da mrzim tu potrebu da jedem i jedem i jedem, da sama sebe ne gledam s ljubavlju i da ne hodam ulicom podignute glave, vec, naprotiv, zamalo da bjezim od portuna do portuna


    ovdje nije rijec o onome sto bilo koja od nas (pogotovo ovih nesretnih nas) zraci prema van. ono o cemu (mi "nesretne") pricamo je - ono sto zraci prema unutra...


    i ja osobno ne mogu preci preko svih svojih izvanjskih nedostataka (koje ja smatram nedostacima i imam puno pravo da ih smatram i ne smije mi ih nitko osporavat) i postici nirvanu mantrajuci si: ah, ja vibram iznutra, nista to ne smeta sto sam ovakva-onakva a vidim da nisam jedina u tom razmisljanju... mislim, svaka cast svakome tko to moze, mozda je samo snaga volje, jacina zelje u pitanju, al opet kazem - ne moze mi nitko reci da ja ne zelim biti bolje, ne zelim sama sebi zraciti i vibrati - jer zelim, strasno zelim al trenutno ne mogu jer ima previse toga sto mi zaklanja i zatomljuje vibru

  24. #124
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Pa ja nisam ni tvrdila da je to nešto što se postiže mantrom, meni je to bilo nešto što mi se "dogodilo". Što nas vraća na klik

  25. #125
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    mantra je bila figura za klik

  26. #126
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    postoje nacini da se oslobodis nacina na koji se gledas i da u ogledalu gledas samu svoju jezgru i da budes sretna onime sto vidis... i da i na taj nacin olaksas sjajenje onom svom unutarnjem ja...

    postoje klasicniji nacini da se to postigne (psih. terapija npr.) i manje konvencionalni (recimo ovakav tv show: http://www.mylifetime.com/on-tv/show...ook-good-naked ili http://www.channel4.com/life/microsites/H/htlgn/ )


    ali ja ne zelim gledat sebe ovakvu kakva jesam i bit skulirana s time da imam 90 kila, da mi salo visi preko pojasa od hlaca, da nemam guzice i da su mi cice preogromne i smetaju mi, da su mi bicepsi skriveni pod masom viseceg sala, da mi je lice sivo i naborano, kosa prosarana sijedima, da sam kilava i tesko mi sjedit na podu prekrizenih nogu, tesko mi potrcat, tesko mi sagnut se, tesko mi brzo startat jer sam sva ukocena i zakocena... ne zelim se gledat takvu u ogledalu i "mislit" kako bas eto sjajim iznutra i sva sam puna i prepuna unutarnje ljepote...

    ne zelim. zato patim.


    hvala andrea na lijepim rijecima (zaboravila prije zahvalit) ja nemam neki veci problem sa sobom i onom vibrom koja je unutra, meni se ne svidja i ne mogu svariti "ambalazu"


    a tu neku mantru, klik, poticaj da to promijenim (cimegod - kakogod) ne nalazim i cak i onim rijetkim trenucima kad se pokusam pokrenut, makar kako malim koracicicma (evo, redovno cu mazat nokte na nogama ili nosit maskaru na ocima kad idem van ili stogod drugog...) ja se na kraju negdje uspijem vidjet i dozivjet kakva stvarno izgledam i jesam i opet padnem i svaki put kad padam - odem mrvu malu dublje

  27. #127
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    ja nemam neki veci problem sa sobom i onom vibrom koja je unutra, meni se ne svidja i ne mogu svariti "ambalazu"
    ovo je bit ove teme

  28. #128
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    litala, ti si moj glas

    točno tako se ja osjećam i tužna sam si jer bi nam tijelo trebalo biti hram, ne znači da treba biti sve, ali ga treba održavati i napraviti lijepim, a moje to nije

    ma sad sam baš nešto tužno pročitala i još mi je veći bed što brijem o ovim "prizemnim" stvarima, ali kako se radi o mojoj guzici i preuskim hlačama, u sukobu interesa sam.

  29. #129
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    kao što sam napisala već negdje, mislim da nam treba "vitamin za emocije", nešto od čega se čovjek smješka cijeli dan (a nije ljubavnik )

    treba se nasaugati energije od nekuda gdje samo mi znamo da se ona nalazi baš za nas..i onda se sve polako rješava, jer je ionako problem unutra.

    ne znam, zadnje što je mene oporavilo bilo je kada sam zadnji put bila trudna, organizirala čuvanje starijeg i otišla (čitaj pobjegla) s frendovima u London (još da ne velim kojim povodom... ), avion je bio bagatela, nasaugali se energije za idućih pola godine i svijet počne izgledati bolje i veće..a čovjek dobije osjecaj da može sve
    a radilo se o samo par dana

  30. #130
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sebi nisam stara, ružna i debela ali sam iznutra trula sva i nikakva zadnjih 10-ak dana. Možda i više. baš se osjećam jadno, imam osjećaj da varam jer izvanka sve djeluje kako treba (baš zato što nisam stara ni debela....ljepota je relativan pojam) a ono što se ne vidi je jad i bijeda

  31. #131
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Zorana prvotno napisa
    Znaci, traze se konkretni savjeti tipa izbaciti ove "za po doma" i "za vani" varijante izgleda? Zar nije to bila jedna od flylady fora, cim se ujutro ustane fino dovesti sebe u red pa da se za pocetak izbjegnu te situacije da nam je sram nekome otvoriti vrata jer nam je glava masna, trenirka poderana itd?
    Prevazisla.

    Da bi se pocele osjecati bolje, trebate poceti raditi na tome sto vas smeta. A kad pocnete, potrebno je promjenu forsirati najmanje 2-3 tjedna. Tek nakon tog vremena, mozak se pocne prilagodjavati na to da se nesto mijenja. Mozgici su nam neprijateljski nastrojeni na bilo kakve promjene i najvise vole radit stvari na ustaljeni, visegodisnji nacin. Tek nakon mjesec dana konsstantnog rada na necemu, moze se ocekivati da ce ta promjena/poboljsanje biti prihvacena, naravno, ukoliko nas taj isti neprijatelj ne zezne povratkom na staro, jer mu je tako lakse. Mislim da svi radimo gresku u tome sto za pocetak izaberemo nesto pretesko ili preintenzivno. Prva promjena treba biti malena.

  32. #132
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    litala ja te nisam nikad vdjela, ali sam isto pod dojmom ko andrea.

    mislim da bi ti joga puno pomogla.

  33. #133
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Prva promjena treba biti malena.
    ja sam si kupila novo sjenilo. kako da sad smršavim?

  34. #134
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    Prva promjena treba biti malena.
    ja sam si kupila novo sjenilo. kako da sad smršavim?
    zasjeni strateška mjesta

  35. #135
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ja kupila maskaru i lak za nokte

    da se zamaskiram? zalakiram?


    i prakticiram to preko mjesec dana...

    ne da mi ovaj gore bezobraznik... al kod mene to sad nije samo nezadovoljstvo izgledom, meni se nesto sve poslagalo kako ne bi trebalo, prije je bilo jednostavnije negdje iza coska uhvatit neki klik pa da krene pomalo, sad sam sva jadna i jadna


    uh.

  36. #136
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Joj, ovaj moj gornji post zvuci ko da nekom solim pamet. Oprostite, nije mi to bila namjera. Niti blizu. Htrjela sam naglasiti da nam se promjene koje radimo na sebi dugo vremena cine bezvezne, nedovoljne, jadne, jer je to nacin na koji nas mozgic pokusava uvjeriti da se jednostavno prepustimo ustaljenom nacinu rada i zivota. Znaci ako odlucis lakirati nokte, onda ih lakiraj i odrzavaj rpekrasnim bar mjesec dana jer tek nakon toliko vremena otprilike, ces ih pogledat i pomislit, "wooow, stvarno imam prekrasne, njegovane nokte, bas sam ponosna". Sve prije toga ce bit, "joj brate koja gnjavaza, a za koji klinac, i dalje sam si blje"....

  37. #137
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    ja i dalje tvrdim da bi vam joga puno pomogla

  38. #138
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa
    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    Prva promjena treba biti malena.
    ja sam si kupila novo sjenilo. kako da sad smršavim?
    zasjeni strateška mjesta
    pa kupila sam jedno, ne kilu sjenila

    marta, nisam ja ni mislila da soliš pamet.

  39. #139
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj anamar prvotno napisa
    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    Prva promjena treba biti malena.
    ja sam si kupila novo sjenilo. kako da sad smršavim?
    zasjeni strateška mjesta
    pa kupila sam jedno, ne kilu sjenila

    marta, nisam ja ni mislila da soliš pamet.
    danas meni ni kila ne bi pomogla da sakrijem mufin šlauf

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    i ja navijam za jogu

  41. #141
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ja navijam za vjezbanje. Kad se probudim ujutro a bole me ledja i stosta drugo (kosti mi se raspadaju ) naravno da cu tesko biti zadovoljna sobom.

    Vjezbala sam par mjeseci dosta intenzivno, i mogu vam reci da sam se preporodila.. sami taj osjecaj da radim nesto za SEBE, pa jos i zdravo, i jos se osjecam dobro, ono osjetis cijelo tijelo. Stvarno ludilo. Nedostajalo mi je to ovih godina... Nisam cijeli 12 mj vjezbala, i vec se polako opet pocinjem osjecati ko komad hladetine al sad cu za koji dan opet krenuti. Ja znam da to meni treba ne samo za tijelo nego i za "glavu" Pa kad na kraju vjezbanja npr dobro izmlatis vrecu, ihaaaaj, ides doma pjevajuci, u glavi nirvana 8)

  42. #142
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Svaka majka, domacica, zaposlena zena, treba uciti svirati djembe.

  43. #143
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    De prosvijetli.. da znam sta moram ici kupiti

  44. #144
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Joj, to su ti oni veliki africki bubnjevi. Ona recenica u prethodnom postu, to sam jednu majku citirala, al odusevljenje u glasu nazalost ne mogu prenijeti.

  45. #145
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    mene vjezbanje ubija u pojam.
    tek kad pocnem vjezbati, shvatim u sto sam se pretvorila. sve me boli, noge i ruke ne slusaju, nis ne mogu napraviti, koljena skripe, sve zapinje, pa si jos nekaj istegnem pa me poslije danima boli.
    onda se prisjetim sto sam sve s tijelom nekad mogla napraviti, i tek sam tada danima u depresiji.
    ovak fino sjedim i tipkam, i mislim -sve je ok, nis me ne boli.

  46. #146
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    mene vjezbanje ubija u pojam.
    tek kad pocnem vjezbati, shvatim u sto sam se pretvorila. sve me boli, noge i ruke ne slusaju, nis ne mogu napraviti, koljena skripe, sve zapinje, pa si jos nekaj istegnem pa me poslije danima boli.
    onda se prisjetim sto sam sve s tijelom nekad mogla napraviti, i tek sam tada danima u depresiji.
    ovak fino sjedim i tipkam, i mislim -sve je ok, nis me ne boli.

    Vidis, moja percepcija boli je sasvim drugacija. Kad me bole misici ja to stvarno volim, ono "konacno sam nesto napravila s tijelom, koristim ga"

  47. #147
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    ma, super je kad vjezbas sat-dva, i dobro ti ide, i poslije si znojna i imas lagani muskulfiber, pa ga sutradan opet razbijes vjezbanjem. (ali tako nesto vec godinama nisam dozivjela)

    ali, kad krenes vjezbati, i zaboli te vec tamo gdje je trebalo ici glatko - to mi je depresivno.

  48. #148
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa
    ja i dalje tvrdim da bi vam joga puno pomogla
    super je kad imaš gdje ići na yogu

    mene interesira thai chi
    dakako da nemam gdje otići na to
    našla na netu neka videa .... još mi fali sat vremena samoće da skoncetrirano to odgledam ... samo nemam tih sat vremena

    jer ako sam u kući, onda "mama" rješava sve probleme

  49. #149
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa

    malo flerta

    i onda me tip pita
    stvarno si za tu frizuru platila 160k?
    Možda je bio tako douševljen zurkom da nkije mogao vjerovati da se nešto tako lijepo može dobiti za samo 160 kuna

  50. #150
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    ali, kad krenes vjezbati, i zaboli te vec tamo gdje je trebalo ici glatko - to mi je depresivno.
    Moram priznati da mi je bilo vrlo depresivno krenuti vjezbati prije par mjeseci.. ono godinama nisam nist napravila.. Majko moja, ko da je tudje tijelo a ne moje Nadam se da ce nakon ove pauze od mjesec dana ici lakse

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •