Stranica 1 od 27 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1301

Tema: Što radite kad ste ružni, stari i debeli?

  1. #1
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno Što radite kad ste ružni, stari i debeli?

    Evo, može i dva od tri

    Ja sam takva već duže, mjesecima. Čekam da me prođe, ali ne ide. Prije dva-tri tjedna sam imala napad panike zbog spoznaje da nikad više neću imati 19 godina. Neugodno mi je sretati ljude iz prošlosti, ako vidim nekog koga nisam susrela duže pokušavam ga izbjeći. Tjedan dana sam u depresiji ako sretnem nekog polu/bivšeg. Dođe mi da se utopim kad vidim mlade, zgodne mame. Tako sam srednjovječna. Znam rješenje - kad omršavim, više neću biti ružna, a ni stara već zgodna za svoje godine, ali trebam nešto instant, što ne čeka klik u glavi. Što vi radite kad se osjećate loše, kako se podižete? Kupila sam si već novo donje rublje, ne pomaže, samo me dodatno deprimira

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    jedem cokoladu.

    padam u depresiju.

    "zapustam" se.

    ne gledam u ogledalo.

    izbjegavam ikakve kupovine icega sto bi trebalo navuc na moje gabarite.



    nije dobro. isto tako - vec podulje vremena

  3. #3
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Ok, Litala, brišem opciju "promijeni kontinent na kojem živiš"

    Sad će nam netko neki kvalitetan savjet dati, ne brini Iako, i baš me briga ako je stereotip i nervira te, ti barem imaš četvero djece kao pokriće, nekako mi se čini da bih ja tako bila puno više ponosna, a manje deprimirana.

  4. #4
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    a ne valja, jer kad uz svu tu silnu celjad ja i opet imam vremena blejat po internetu, jest slatko, gubit vrijeme na totalne gluposti onda je definitivno greska u mojoj glavi, ne u tom broju


    ja znam u cemu je moj najveci problem, znam i kako se rjesava - al ne mogu krenut i ne mogu naci taj klik. :/

  5. #5
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    ja uopće ne bih više htjela imati 19.

    I meni je baš drago sresti frendove i poznanike iz mladosti. I drago mi je kad se prepoznamo iako se ponekad čak i imena teško sjetiti. (a mi smo svi prek 40)

  6. #6
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    ajme Balarosa, ja sam jučer plakala iz istog razloga , mislim ovo se smijem da me netko s Rode ne strpa u ludaru.

    ja sam još starija od tebe i debela sam i imam suhu kožu na laktovima, nemam frizuru, niš mi ne stoji i očajna sam i potpuno te razumijem.

    onda na to dođe problem što mi karijera (khm) stoji već četiri godine jer sam htjela obitelj i mislim da nikad neću stići do Stockholma i Londona pa se sjetim di sam šta sam pa mi se ne da radit pa stoje poslovi i sve tako ukrug i onda pojedem čokoladu i sjetim se da sam debela i stara i da nikad više neću imat 19.
    prije mjesec, dva sam srela bivšeg na parkiralištu i skoro sam napravila lančani sudar na Rivi. pita S. iz sjedalice: "mama, šta tažiš na podu?"

  7. #7
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ja mislim da nam nikome, pa ni mršavicama, nema spasa kad jednom počnemo sebe gledat tako.
    Mene svaki put štrecne ona reklama, kako ide - "ima puno (nečega), meni, u mojim 40ima jedini je prioritet izgledati mlađe." AAAAAAAAAAAAAA, WTF????
    Svaki put se naježim.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    20

    Početno

    I sama sam takva
    Znam da imam lijepo lice i sa 15kg manje imala bih predivno srazmjerno tijelo na kojem bi mi zavidjeli, ali ja ne mogu da smrsaaaaaam. Jednostavno ima nesto jace od ovog mog filinga sto mi ne da se dotjeram i budem sretna.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Dok se ne dogodi taj klik pronađi stvari koje te vesele.

    Meni se istovremeno dogodio i klik i našla sam ono što me veseli - a to je S faktor (plesanje na štangi ).
    MM sam dala najbolji poklon do sada, otplesala sam mu nešto što sam naučila na S faktoru, ples traje malo manje od 4 minute, pustila sam Madonninu pismu Erotica i lipo sve otplesala, MM je bio skroz ugodno iznenađen , a do nedavno se to ne bi usudila.

    Po "stare dane" sam totalno prolupala i sad činim ono što nisam dok sam bila mlađa npr. prije neki dan sam bila u luna parku i lipo sam sila na eketričnog konja i izdržala sam skoro pa 2 minute, MM je bio oduševljen cilu vožnju je snimao (a drugu vožnju sam dobila besplatno jer sam na prvoj bila dobra ).


    Do prije par miseci i ja sam bila u teškoj depresiji zbog svoje debljine ali sam to lipo prominila u glavi, zamislila sam sebe mršaviju i zadovoljniju i lagano krenila prema tom cilju.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja nemam nekih problema ni s kilazom ni pretjeranim depresijama po ovom pitanju. Ali, uhvatim se ponekad u bolesnom razmisljanju kako izgledaju zene u pedesetima i sezdesetima dok se seksaju i slicne gluposti. Npr. kad idem ulicom i sretnem neku ribu u toj dobi, jos nekako prozvacem ideju. Ali, kad mi ususret ide, ajmo reci neka prosjecna zena i majka u toj dobi, onda pored nje prodje neka mladjahna lepojka, pocnem stvarno svasta kombinirati u glavi. I u biti mi je malo cudno prihvatiti da su te i takve zene svom muzu privlacne, iako znam da je to sve skupa nerealno i blesavo jer se uopce ne radi samo o fizickom izgledu, ali ipak..... :/ Nekako me strah da ce jednom doci to vrijeme, taj osjecaj kako nas je vrijeme pregazilo, neovisno o tome kako izgledamo i sto smo ili nismo postigli.

  11. #11
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Kada se danas pogledam u ogledalo i usporedim sliku sa izgledom od prije 5g, razlika je ogromna. Tada sam bila dotjerana, pazila na frizuru, boja noktiju usklađena sa cipelama i sl.
    Danas, nema sanse...
    Nemam vremena za brigu o svom izgledu...ono sto je dobro u tom nedostatku vremena je da nemam ni vremena pasti u depresiju ili razmisljati o svom izgledu.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Mene godine ne opterečuju, samo kilogrami.

  13. #13
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Zorana, i meni pada na pamet ovo s gaženjem vremena, ali rijetko. Meni se zapravo u tridesetima dogodilo da sam počela u ženama vidjeti ono što prije nikad nisam - dakle na ženama za koje ne biste na prvi pogled rekle da su lijepe, koje bi i same za sebe rekle da su debele, ružne, stare, whatever - nešto iznutra, nekad takvu ljepotu da ne mogu disati. Prvo mi se to počelo događat s prijateljicama, ženama koje dobro poznam i znam kako su lijepe iznutra, a poslije i sa ženama koje slabije znam, na poslu, u tramvaju, na cesti, nekad se neka nasmiješi nečemu, kaže nešto, od čega se cijela nekako obasja, točno vidiš kako i zašto je ta žena lijepa, da ti se zavrti u glavi.
    Nemam pojma može li itko skužiti o čemu pričam, ili se i ja moram ko thalia smijat da me ne strpaju u ludaru - evo - ali meni ovo pomaže da mislim da postoji isto i u meni i da znam (zapravo, osjećam) da nikad neću baš biti ni toliko stara ni toliko ružna ni toliko debela.

  14. #14
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja nisam ni stara ni ružna ni debela . iako bi neki to rekli za mene...

    stvar je u glavi...

    sve dok u meni postoji dijete - nisam stara... a postoji :D :D ...
    sve dok se mogu smijati - nisam ružna...
    sve dok mogu stati u odjeću koja je između onih malih i onih velikih brojeva koje sam nekad nosila - nisam debela...

  15. #15
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Mene svaki put štrecne ona reklama, kako ide - "ima puno (nečega), meni, u mojim 40ima jedini je prioritet izgledati mlađe." AAAAAAAAAAAAAA, WTF????
    Svaki put se naježim.
    x
    meni se riga od te reklame.

    ima dana kad sam stara, debela, ružna, nemam frizuru nego kosu, ništa mi dobro ne stoji...tih dana mi ništa ne valja.
    no, ima dana kad mislim upravo suprotno.

    ne znam zašto oko blagdana bude više ovih mračnijih dana. :/

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    u potpunosti potpisujem Maju,što idem starija ljudi su mi sve lipši,dobri ljudi,žene pogotovo,općenito su mi žene lipše od muškaraca;ne znam je li to zbog toga što idem starija,imam sve manje estrogena,a sve više testosterona ,ali čini mi se kad bi gledali iz perspektive muškaraca,da bi nam sve bilo lipše;MM ne smeta ni celulit,ni jedan mali šlaufić(mali,mali) što se prelijeva preko mojih hlača,ni kapilare,ni ništa;a ja nikad ne propuštam priliku naglasiti mu kako sam prekrasna (mada realno uopće nisam,ali to nije bitno )

  17. #17
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    moj posao je takav da moram stati ispred jedne količine ljudi (često velike) i između ostalog zračiti pozitivom. zvuči neizvedivo za nekoga tko se s bebom od šest mjeseci doma osjeća baš kao iz naslova

    no, mislim da se famozni "klik" u glavi može postići i vježbom.treba ("nasilnim putem"doduše )izvući iz sebe ono o čemu govori maja i drugi neće ni primjećivati kako izgledate (bar si ja tako sama govorim )

  18. #18
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    dodajem: ne želim više imati 19. ne želim ni izgledati kao kad sam imala 19. u danima mračnjaštva ne želim ništa. samo mi se ne sviđa što vidim u ogledalu. ne želim biti stara, stara osoba. ne u smislu bora već starosti koja se boji svega, strahuje od promjena, budućnosti, učenja.

  19. #19
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    sjetila sam se što bi meni pomoglo da se ne osijećam loše.
    da budem trudna

  20. #20
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa
    ne želim biti stara, stara osoba. ne u smislu bora već starosti koja se boji svega, strahuje od promjena, budućnosti, učenja.
    e ovo i mene muči, da ne budem stara na taj način - strah od novog, neprihvaćanje novog. A što se tiče izgleda: i zato bog stvori šminku a i McDonalds 8) tak da ove mlade curke nemaju više savršeno tijelo jer papaju tam, a mi starije ne, jer nismo naučile. Tak da ima još nade za nas.
    Inače, jučer sam bila u shoppingu, kupila sam si hlače i vestu u Naf Nafu-u. Zadovoljna sam ko' prase jer su hlače 38. Uzela prvo 42 - sve pleše oko mene. Jest da su ove hlače koje trenutno sa ponosom nosim na sebi malo šire, ali je moj broj definitivno 40, a ujutro sam se digla, obukla na sebe nove hlače i našminkala se. Raspoloženje mi se odmah diglo.

  21. #21
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja sam možda praznoglava ali mene uvijek raspoloži i učini da se osjećam bolje:
    - nova frizura/ boja/ pramenovi
    - novi komad odjeće (makar grudnjak ili hulahopke )
    - novo sjajilo, ruž, čak i labello
    - kava s prijateljicom
    - odlazak na aerobik
    - osjećaj da sam "odgulila" trudnoće, porode, dojenje, noćna buđenja... da su mi djeca već "velika" i da imam konačno malo vremena i za sebe

    A bore oko očiju super se prikrivaju sunčanim naočalama , nema veze što nema sunca.

  22. #22
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    stvar je u glavi...

    sve dok u meni postoji dijete - nisam stara... a postoji :D :D ...
    sve dok se mogu smijati - nisam ružna...
    Slazem se sa sorcie. U meni je veeeliko dete i to definitivno cini da se osecam i izgledam mladje od ovih skoro pa 40.
    Osim toga, godine su mi donele dosta samopouzdanja kojeg nisam imala sa 20, 30. I dosta preduzimljivosti - tako da sad pocinjem sa vezbanjem cim ugledam "visece' detalje na sebi, pa stvari uglavnom sasecem u korenu...
    Od znakova starenja sakrivam jedino sede, a bore i godine nosim sa ponosom.
    I ,da. trudnoca, definitivno. Svaka me podmladi. Da mi se posreci jos jedna, procvetala bih.

  23. #23
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    valjda sve nas okruglice hvata slicno raspolozenje u ove hladne dane.
    jucer sam sa frendicom kavu na to potrosila, ista prica
    ono sto sam ja skuzila (nakon pokusaja i pogreski) je to da me tih par kg manje nece uciniti ni ljepsom, ni sretnijom, ni pametnijom vec da je sve to u mojoj glavi i da mogu dobro izgledati i ovako punija (samo nikako da si to i utuvim u glavu, meni je ipak bitno skinuti tih par kg i moci potrcati za djetetom ili normalno uci u nas auto). a za stare ljubavi i sl. meni je uvijek u glavi da bome ni oni vise ne izgledaju pretjerano mladjahni, imaju slaufice i sl. jednostavno izgledamo normalno.

  24. #24
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Mene inace ne pere u ovo doba depresija, obično me drži euforija, ali ovo mi je već dugo. I jako, jako puno je vezano uz kilograme kojih se baš sramim... ne pomažu mi ni komentari roditelja ili bivšeg šefa kojeg sam srela u redu na blagajni sa suprugom i troje djece - jedno od 6 mjeseci, a ona izgleda kao avion. Ubija me u pojam neprivlačnost i pomisao da ću možda i na ove današnje fotografije jednom gledati sa sjetom, da neće biti bolje nego sad. Nikad nisam bila "komad", uvijek sam vukla kilograme viška (ni blizu kao danas), ali sam barem imala godine na svojoj strani... Možda Maji da pošaljem sliku pa me utješi

    Ma nije mi zapravo smiješno, samo se trudim... idem malo plakati u wc jer sam stara, bolje na poslu nego doma, barem mi je plaćeno.

  25. #25
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Balarosa vjerujem da te ne mogu utješiti, ali primjetila sam te davno kroz način kako pišeš i sigurna sam da bih i na tebi uživo vidjela ono o čemu gore pišem..

  26. #26
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Balarosa, ponavljam, ja sam starija od tebe :/

    I još mi nitko ne plaća da plačem

    inače, točno kako si opisala i ja se osjećam. s time što ja u bliskoj obitelji imam avion od troje djece, uskog struka i čvrstih nogu, ravnog trbuha i sjajnog optimističnog pristupa životu. kak bi ti tek onda bilo? još je i volim pa ne mogu ništa reći

  27. #27
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    da vas utjesim - meni maloprije pukao zub - osim sto sam debela, ruzna i stara sad sam i krezuba
    kaze mm - srecom pa ti je frizura dobra (bila prije par dana na pramenovima)

  28. #28
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    ajme, flo, sad si me sjetila, moram zubaru!

    ajajaja! da ne bi i ja bila krezuba i debela :/ a ni frizuru nemam.

  29. #29
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    a meni je rekla moja kolgica s posla,dobacila iz auta komentirajući s drugom koju je vozila:"da, baš je debela".To ja bilo kad sam se vratila na posao nakon porođajnog.Priznajem ja sam još u +s kg nakon 4 godine i baš me srozala. I loše sam se osjećala,i još sam u tom filmu. a oko blagdana je još teže. A što se tiče mladih cura,one uglavnom stvarno nisu mršavice,generacije su sve deblje.
    Početkom godine na maturalcu jedna je izjavila kad smo prolazili uz stado krava -"Vidi, gle mene!" Nema kompleksa i baš je posebna takva kakva je.

  30. #30
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    sto da kazem, neki dan mi je jedna cura rekla da kak imam lijepog sina, i pita na koga lici jer na mene uopce ne!

    mene isto kile uzasno deprimiraju, vec sam se nekako pomirila da imam sad 70 kila, da ne mogu uci u niti jedne hlace osim trudnickih, da nemam jakne koju mogu zakopcati (hvala bogu da nije hladna zima )

    al ja sam odlucila, od nove godine idem na drasticnu dijetu, pocinjem vjezbati...mene uvijek redovito vjezbanje na svjezem zraku digne, nevjerojatno...mozda da i ti probas, bicikl, planinarenje....

    prije me je uvijek nova frizura oraspolozila, al sad mi je muka ic sisat se, mrzim sebe gledat uopce u onom ogledalu
    kupit neki komad odjece nema sanse da me oraspolozi, danas sam jedva nasla jedne hlace koje idu na mene u ducanu, jer ne mogu od sramote vise nosit na popravak ove stare koje jedine nosim, i na blagajni mi veli zena da isu snizene na 300 kn, to je greska, nego na 400. i kaj da radim, izvadim jos sto kuna i idem doma sretna jer sam ipak u jedne usla :/

  31. #31
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    a najbolje od svega je sto mi se jos uvijek bez djeteta obavezno obracaju s gospodicna

  32. #32
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    jedan dan sam srela jednog bivseg, e pa on izgleda jos gore od mene. al to me jos vise rastuzilo

  33. #33
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    mene muž uvijek "digne" iz takvog raspoloženja - srećom pa sam njemu uvijek lijepa (ili bar tako kaže )

    a i izgledam bolje nego sa 20 8)

  34. #34
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Mene je prva ljubav, nakon sto me vidio nakon desetak godina, upitao - 'pa sta jos radis osim sto se debljas' (biraj smiley po izboru). Zakljucila sam da je i bolje da je bio ostavljen

    Inace, pokatkad imam dana kad se osjecam debelo - do staro i ruzno jos nisam dosla, najvise kad se spremam za posao pa nisam zadovoljna nicim sto obucem. Ali srecom, kao i bad hair day, taj fat ass day brzo prodje. MM me 'zlocestije' pogleda, ucinim si neku sitnicu koja me oraspolozi, kupim nesto sto mi dobro stoji i that's it. Al da ne bih bila zadovoljnija s nekolicinom kila manje - bih.

  35. #35
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam sebi ljepša sada nego u srednjoj školi.
    Osjećam se ženstvenije, bolje u svom tijelu.
    Uvijek sam patila od viška kg i to mi je bilo jedno veliko opterećenje i nešto zbog čega sam imala manjak samopouzdanja...
    Bio mi je problem skinuti se u badić na moru, bilo me užasno sram i nije bilo šanse da prošetam u badiću po plaži, odmah bi se umatala u ručnik.
    A sada sam si ljepša, osjećam se bolje...Doduše i jedna sam od onih koja ima manje kila sada nego prije 11 godina.
    Zadovoljnija sam nego s 19 i nikako se ne bih vratila na 19.

    jedino iz onog vremena što bih vratila su cice [/b]

  36. #36
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ah da i meni uglavnom svi daju manje godina nego imam.
    I čude se kad kažem da imam dvoje djece.
    Misle si "kad prije!, ali kad čuju koliko godina imam bude im jasnije za djecu ali se opet malo iznenade jer kao ne izgledam tako...
    A ja sretna... :D

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    176

    Početno

    Sve je to u glavi...stereotip, ali istina.
    Ako si ti sama sebi privlačna i drugima ćeš biti, bez obzira na godine, broj kg i ine stvari.
    Ja sam se tako osjećala dok sam bila doma, od kad sam počela raditi uvijek je tu neki "komad" koji se uvaljuje i iako je sve to na seruckambezveze temu, podiže raspoloženje.
    Daklem, muško društvo ti je potrebito.Žensko samo ubija u pojam.
    Kad sve počnu kukati,a sve kukamo, kak su stare, ružne i debele i sama se počneš tako osjećati.
    Muški, čast izuzecima, smatraju da su najljepši, najpametniji na svijeti, zapravo bogomdani...i nema toga što ne bi mogli....i onda nešto tog uvjerenja prenesu na tebe i eto dobrog raspoloženja.
    Meni pomaže još jedna stvar...al bole uši od nje.
    Kad imam dužu turu vožnje...tako jedno sat vremena u komadu...kroz onu moju nedođiju bez signala, pustim si Čolu i pokušam dosegnuti glasovne visine ...zvuči očajno, al mene veseli.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    I ja sam debela, pa kaj?! Dosta je da npr.dobiš salmonelu i 12 kg u 7 dana ode kod od šale(tak sam se riješila viška kila nakon prve trudnoće ).
    I starim, pa kaj?! Svako doba života ima neke svoje prednosti i mane.
    I ne cvatem baš od ljepote, pa kaj?! Posexam se, pa sam si odmah ljepša.
    Deprimirajuće misli nisu dobrodošle i odmah ih po kratkom postupku ubijem nekom vrstom muzike, knjigom ili filmom.
    Najvažnije je zdravlje, jer kad si bolestan ne misliš ni na kile, ni na frizuru, ni na bore na čelu, već samo kako da ozdraviš.
    Zato odmah to trulo raspoloženje bacite u smeće, nema od njega nikakva dobra.

  39. #39
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Balarosi, thalii, flo i svim ostalim nezadovoljnim curama
    Cijeli dan vas čitam, pa da se i ja ubacim
    Danas je I poželio igrati se s vagom (koja je dobro sakrivena iza WC školjke, ali eto, očito nedovoljno dobro ), pa sam iskoristila priliku da ga vagnem-nema ni 10 kg onako sav obučen i pune pelene.
    Pa sam stala i ja, progledavajući kroz prste vidjela da imam više nego 7 puta više od njega
    Skoro da mi je ubilo volju za kuhanjem francuske za NG
    Nakon blagdana i meni ne gine dijeta, nemam volje za vježbanjem, nikad ni nisam imala, što je prava šteta jer me je priroda podarila mišićavim tijelom kojem bi samo malo trebalo za održavanje, ali eto, previše volim papati...
    Inače, ni ja nikad ne bih htjela imati 19, ne zato jer tada nisam bolje izgledala (o da jesam, sa za mene idealnih 63 kg na 173 cm visine), nego zato jer sam si tada bila debela i uopće nisam doživljavala mamu kad mi je govorila da uživam u svojoj mladosti i dobrom izgledu, jer da ću se za neko vrijeme sa sjetom toga sjećati-i kako je bila u pravu!
    Jedino potpisujem anu da bih iz tog vremena cice-sad ih uopće ne volim ni gledati, kad se tuširam gledam u zid i jedva čekam da uskočim u grudnjak-MM misli da su i dalje divne, mhm da, hvala mu
    Malo me jedino diže to što još uvijek u "normalnim" dućanima mogu naći hlače-ali ih sve redom treba skraćivati, jer se vjerojatno za br. 42 treba biti visok 1,95
    Uglavnom, nemojmo si još ove lijepe dane kvariti tužnim raspoloženjem, a od 10. 01.-svi na dijetu, ako to želimo!

  40. #40
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Osjećam se baš tak... :/

    Trenutno.

  41. #41
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    mene malo zbediraju bore
    i celulit
    i poderane sve traperice između nogu
    ali onda malo puhnem u kutijicu, kako bi rekla moja draga susjeda, stavim maskaru, malo sjenila, sjajila na usne, špricnem se parfemom i odmah se bolje osjećam
    i ne bi voljela da sam mlađa
    moje godine su mi donjele sigurnost da se ne nerviram oko izgleda
    neki dan sam bila na šišanju
    htjela sam samo malo oblikovatki kosu da je mogu puštati
    a ženska se razmahala kao edvard škaroruki
    prije još samo 10 godina bi došla doma i plakala
    sad se smijem kad me frend zafrkava što sam to platila 160k, a njegov brico bi mi istu zurku napravio za 40
    balarosa, ti si meni tako puna duha , da mi je totalno čudno da ti pišeš na ovaj način, uvjerena sam da je ovo samo prolazna kriza
    i daj mi reci što je spoiler

  42. #42
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    mene najvise od svega kod mene zivcira to sto znam da nema sanse da vise ikad nadjem nekog tipa sve dok sam ovako debela i grozna, a opet si mislim hebote, ak bum i mrsavija, opet bum to JA, znaci nis bolje ni kvalitetnije bice

    samo mrsavije

    i mislim si ma fakof, prezivjecu ja i sama sa sobom, nemate pojma kaj propusate 8)

    a da bi trebala smrsavit zbog sebe tj. zbog zdravlja, a ne zbog tamo nekog lika - bogme bi, jer me bole ledja, a najvise od svega me boli sto si nemrem kupiti ni obuc nis sto mi se svidja - stanem samo neke gadne krpe za zene tipa moja baka

    doista ne kuzim dizajnere i proizvodjace odjece koji zanemaruju ovako veliku populaciju i ne brinu se o tome da i mi imamo kakvu dobru krpicu
    jednostavno to ne kuzim
    zasto moram ic u H&M i tam kupovat na BB odjelu
    zasto nema bar 10 takvih duckasa i u zagrebu, da ne velim u cijeloj hr

    ima par ducana za krupnije osobe, ali su tamo cijene kao da krupnije osobe osim sto imaju duplo visekila, imaju i duplo vise novaca

    kuzim ja da oni potrose vise materijala za jaknu broj 48, nego za onu broj 38, al neka zlatna sredina bi se mogla nac


    ja nisam ni s 19 izgledala savrseno, al imala sam pregenijalnih 80 kg, za koje bi sad ubila
    a onda sam misla da sam NAJDEBLJA na svijetu i bila ful nesretna
    a sad bi ubila za to da imam 80

  43. #43
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Zivim dalje! Kome smeta , nek ne gleda , a ja ogledala izbjegavam , vagu sam sakrila, natjeceme se s sinom pubetertlijom ko ce jace podrignut i dobro mi je!

  44. #44
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    mene najvise od svega kod mene zivcira to sto znam da nema sanse da vise ikad nadjem nekog tipa sve dok sam ovako debela i grozna, a opet si mislim hebote, ak bum i mrsavija, opet bum to JA, znaci nis bolje ni kvalitetnije bice

    samo mrsavije

    i mislim si ma fakof, prezivjecu ja i sama sa sobom, nemate pojma kaj propusate 8)
    muki, znaš na što će pasti? - znaš ono kad onak prasneš u smijeh, tak da ti glava padne na ruke (valda od napora smijeha, štoli), a smijeh ti zvuči ko da si curica, onako zvonko i bistro, ko zvončić. meni to neodoljivo

  45. #45
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Citiraj Mukica prvotno napisa
    mene najvise od svega kod mene zivcira to sto znam da nema sanse da vise ikad nadjem nekog tipa sve dok sam ovako debela i grozna, a opet si mislim hebote, ak bum i mrsavija, opet bum to JA, znaci nis bolje ni kvalitetnije bice

    samo mrsavije

    i mislim si ma fakof, prezivjecu ja i sama sa sobom, nemate pojma kaj propusate 8)
    muki, znaš na što će pasti? - znaš ono kad onak prasneš u smijeh, tak da ti glava padne na ruke (valda od napora smijeha, štoli), a smijeh ti zvuči ko da si curica, onako zvonko i bistro, ko zvončić. meni to neodoljivo
    Čitajući te, stvarno mi je žao što mene ne poznaješ
    Valjda bi se tako divnih riječi našlo i za mene

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Super da ima jos podrigivaca.

  47. #47
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Uh, mene isto pere, i to gadno
    Sreća što me Maja poznaje pa se nadam nekoj lijepoj da me barem na trenutak digne.
    Neki dan je moja sestra srela našeg bivšeg susjeda. Čovjek se raspitivao za mene i rekao kako me nikada nije prebolio :shock:
    Ali kako sam tada izgledala, uf! Bolje da me više nikada ni ne sretne, neka me pamti kao lijepu mršavicu.
    A kako mi je samo sjeo taj njegov komentar ne moram vam ni pisati. Šteta samo što taj osjećaj prebrzo splasne.

  48. #48
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Zaboga žene nemojte sad kod mene na terapiju, ja imam pola pola šanse reć i nešto trapavo, pa znate me..
    Al Brunda reći ću ti samo da si fakat prestara - prestara da bi mislila da te taj nije prebolio zato kaj si bila zgodna mršavica. Prije će biti da ti osmjeh nije prebolio. A još prije će biti... sigurna sam da možeš popuniti ovo i sama..

  49. #49
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Zaboga žene nemojte sad kod mene na terapiju,..

    taman sam htjela zakazati termin

  50. #50
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ah, šuti i ti si me se dojmila onomad na trgu. Al očito to traje od prije i odavde jer sam te baš tamo sa znatiželjom iščekivala.
    Inače, prije nego krenu kojekakve glasine, ja sam izrazito heteroseksualna.

Stranica 1 od 27 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •