Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: 3 dana ne jede...

  1. #1
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno 3 dana ne jede...

    Prije 3 dana zakurila mi navečer sa 38, ujutro otišle kod doktorice- ispalo da se radi o zubićima. Evo danas već treći dan da ništa ne jede, tekućine pije jaaaako malo, imala je proljev, malaksala mi, sad se bolje osjeća- vesela je (noću je malo cendrava), temperature nema, ali i dalje ne želi jesti..Koliko dugo to smije potrajati?

  2. #2
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    i ja sam nedavno bila zabrinuta i nije mi malena jela 6dan :shock: :shock: :shock:

    znas kako mi je bilo sve joj dajem no ona nista nece,bila sam kod doktorice i ovdje puno pisala jer vise nisam znala kaj bi...taj tjedan je i smrsavila -sve kosti joj iskocile...no svi su mi savjetovali da joj dajem punoooooo tekucine i neka jede zlicicu neceg sad pa zlicicu za sat i tako pomalo kroz dan i da nista ne brinem i da ce pocet jest kada ozdravi...

    tako je i bilo...

    tako da nista ne brini...

  3. #3
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    jao lidać, sigurno ti je bilo grozno.. Sva sreća pa je prošlo! Eto jučer nakon što sam napisala post curka mi pojela 1 jogurt i malo kašice :D Nadam se da to ipak prolazi i da će danas puno više papati. Hvala ti za savjet

  4. #4
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    :D :D :D bas mi je drago...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •