Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Petrova-posjete?

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    5

    Početno Petrova-posjete?

    Kad god navratim u Petrovu na neki pregled/uzv pise na glavnim ulaznim vratima da babinjače posjeta nemaju. Znam da su to uveli kad je bila ona zaraza encefalitisom ako se ne varam, ali proslo je vec dosta mjeseci. Jel to sad stalna praksa, zna li netko nesto o tome? Posto me ceka drugi porod u Petrovoj za par mjeseci, zanima me sto to znaci. Ne moze vam doci ni muz, ili netko donijeti stvari?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    132

    Početno

    Tamo ti taj natpis stoji vječno. I svi ulaze. I kad hoće i komu hoće.

  3. #3
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Posjeti su svaki dan od 16.30 do 17 sati i uža rodbina tada može vidjeti bebu. Posjeti su dolazili i u drugim terminima, samo onda ne bi mogli vidjeti bebu i razgovarali bi s majkom na hodniku. Jedino se nije smjelo ulaziti u sobe.

  4. #4
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ja sam jucer stigla iz Petrove i javljam da su posjete babinjacama dozvoljene iako na ulazu pise da nisu.

    od 16.30-17.00 se pokazuju bebe,a posjete su od 16.30-17.30

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    5

    Početno

    hvala

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb/Maksimir
    Postovi
    40

    Početno

    Kada sam lezala u bolnici...na odjelu PT1 moj muž mi je znao doći poslije posla oko 20h... nikada nije bilo problema...a kada sam rodila normalno su bili posjeti na intenzivnoj...dolazili su mi u sobu...a kad sam izasla iz intenzivne onda su mi dolazili u hodnik...

  7. #7
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    ja sam bila prosli cetvrtak u petrovoj, vidla taj natpis i pitala doktora sta to znaci. reko mi je da su bas od tog dana zabranili posjete zbog gripe, jer su se bebe vec pocele razboljevati
    naravno ne zna se do kad ce to trajati.

    kad sam prvi put rodila (isto u petrovoj, isto u 2. mjesecu), cetvrti dan naseg ostanka u bolnici su isto zabranili sve posjete babinjacama. ja sam bila u apartmanu, pa su mi taj prvi dan zabrane prosvercali muza na 3 sata i to je bilo to. fakat nisu nikog pustali unutra. ak ti je netko nesto donosio, ostavio bi na porti, pa bi ti oni donijeli. MM je jedino dosao po nas za 2 dana kad smo isli doma - onda su ga pustili u apartman.

    al nije to samo u petrovoj. znam da je trenutno tako i na rebru, a cula sam i da u drugim rodilistima isto zabranjuju posjete kad je epidemija.
    to mi je bilo grozno i sad se opet toga najvise bojim (da necu vidjet svoju curu danima), al znam da nema drugog rjesenja. pa nadajmo se da ce gripa sto prije proci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •