Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 103 od 103

Tema: CIN III - Carcinoma in situ

  1. #101

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Javljam se da ti pružim podršku. Nisi sama. Sve se to da riješiti i možeš biti izlječena. Dijagnoza cin 3 i HPV tip 16. Pet godina sam vukla tu dijagnozu. Znači, loš papa test, kolposkopija, biopsija, tipizacija virusa i tako u krug. Papa test loš, biopsija gotovo uredna, a na kolposkopiji se vide promijene. Nema što nisam koristila da bih si popravila imunitet. I opet se sve vratilo na cin 3. Prošli tjedan mi je bila zakazana op. Liječnica je rekla da će vidjeti na licu mjesta hoće li koristiti klasičnu konizaciju ili lletz. Radi se u općoj anesteziji. Znači, zaspala sam i probudila se, da bi mi liječnica rekla da je sve prošlo u najboljem redu i da je koristila manje invazivnu metodu, lletz. Oporavak je brži od klasične konizacije. Krvarenja gotovo i nemam. Zahvat je prilično rutinski. Sad čekam nalaze i nadam se da je sve uklonjeno. I, nije ništa strašno, stvarno je izdržljivo. Samo razmišljaj pozitivno koliko god možeš! Sretno ti i idi hrabro u borbu! Nema toga što mi žene ne možemo preživjeti!

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jul 2023
    Postovi
    2

    Početno

    ne znam di bi se javila da se malo smirim...znaci imala sam dvije trudnoce koje su odradene caraskim rezom i sve dobro proslo...nikada nisam imala gin problema.2021 papa test cist,2022 nisam otisla,i eto sad odem i skoro padnem u nesvjest
    pise atipicne skvamozne stanice Asc
    ne moze se iskljuciti CIN3?
    ne moze se iskljuciti HSIL
    atipicne gladularne stanice...
    u srijedu idem na kolposkopiju i biopsiju i u totalnoj sam komi

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jul 2023
    Postovi
    2

    Početno

    nikada do sada nisam imala gin problema,2021 papa dobar,2022 nisam otisla,i sad odem i ono kaos,skoro sam pala u nesvjest.
    atipicne skvamozne stanice Asc
    ne moze se iskljuciti HSIL aSc h CIN 3?
    atipicne glanduparne atanice AGC
    u totalnom sam bedu i ne znam kako da se smirim...
    u srijedu idem na kolposkopiju i biopsiju i bas sam jadna

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •