Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Pregled autosjedalica-Zagreb, 10.7., 9-12 h

  1. #1
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno Pregled autosjedalica-Zagreb, 10.7., 9-12 h

    U nedjelju, 10.7. od 9 do 12 h ce se odrzati slijedeci besplatni pregled sjedalica u Zagrebu. Odrzati ce se u Heinzelovoj 98, na parkiralistu ispred zgrade MUP-a.

    Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, trebate savjet ili prakticnu pomoc kod montiranja sjedalice i vezanja vaseg djeteta, dodite. Po mogucnosti, donesite sa sobom upute proizvodaca za vasu sjedalicu i dovedite svoje dijete.

    Zapamtite, da bi sjedalica pruzila djetetu optimalnu sigurnost, ona treba biti primjerena djetetu, ispravno montirana i dijete u nju ispravno vezano. Nazalost, statistike i nasa iskustva u Hrvatskoj pokazuju da je velika vecina autosjedalica (vise od 90%) neispravno koristena.

    Kao i uvijek dobro bi nam dosla i pomoc onih koji nisu prosli tecaj za savjetnike pa ako ima netko tko moze uskociti na sat-dva-tri i pomoci kod usmjeravanja roditelja, informiranja i sl, bilo bi super. U tom slucaju javite mi se na pp.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Zašto uvijek imate pregled kad mene nema u Zagrebu
    Baš sam pehist. A MM i ja smo razgovarali o tom pregledu već par puta jer me malo muči kod Josipove sjedalice podešavanje remenčića koji idu preko njega. Nekako mi se čini da to dobro ne zategnemo jer povremeno može ruku izvući van.
    Nemoj me pitati marku sjedalice jer sam je dobila (provjereno da nije bilo sudara jer nam je dala MM-ova sestra).

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    Nadam se da ćemo ovaj put napokon moći doć jer bi htjela da mi veću pogledaju stručnjaci. Iako, mi mislili na more. Možda malo pomaknemo pa u nedjelju nakon pregleda, u veeeelikoj sjedalici...

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Jel' bez veze ako na kontrolu pošaljem samo MM s autom i sjedalicom? (A. i ja idemo na more)

  5. #5
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Iako bi bolje bilo da je i dijete prisutno, svakako ga pošalji - mi ćemo pogledati kako je sjedalica učvršćena i dati informaciju kako dijete treba vezati u njoj.

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Sutra MM (nadam se) stiže u Heinzelovu. Jedva sam ga uvjerila da Rode nisu amazonke .
    Kad vidite "samca" u Yarisu - zadržite ga prije nego utekne...

  7. #7
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Sutra MM (nadam se) stiže u Heinzelovu. Jedva sam ga uvjerila da Rode nisu amazonke .
    Kad vidite "samca" u Yarisu - zadržite ga prije nego utekne...
    nema frke

  8. #8
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Samo pitance...A kaj ak bude padala kiša?

  9. #9
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    imas kabrio?

  10. #10
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma neeee, ne smeta meni kiša, samo pitam !

  11. #11
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    PUNO HVALA na pregledanoj sjedalici! MM oduševljen! Nije ni sanjao da je tako komplicirano pravilno postaviti to malo plastike...kaže da su svi izgubili najmanje litru znoja!

  12. #12
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    PUNO HVALA na pregledanoj sjedalici! MM odusevljen! Nije ni sanjao da je tako komplicirano pravilno postaviti to malo plastike...kaze da su svi izgubili najmanje litru znoja!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •