Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Beba u avionu

  1. #1
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno Beba u avionu

    molim administratoricu da usmjeri temu ako se ponavlja, ja nisam našla ništa...
    Da li znate koliko beba najmanje mora biti stara da bi se vozila u avionu? Da li je koja mama vozila svog pilića u avionu nekoliko dana / mjeseci nakon poroda?
    ps-Radi se o relaciji sata vremena u zraku.

  2. #2
    Pticica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    113

    Početno

    Nije problem koliko je beba stara veći je problem naglo dizanje i spuštanje kad se djeci mora dati da nešto piju ili jedu da ih ne bole uha.
    Moja prijateljica je išla s bebom starom četiri mjeseca na put iz Londona za Split.

  3. #3
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Ja sam bila na avionu sa bebom od 6 tjedana i to na letu od 12 sati. Sve je prespavala i nikakvih problema. Stalno sam putovala sa bebom i to na dugim letovima.

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Lutka, provjeri malo po nekim sajtovima.

    Pričalo se kako je za malene do cca 4 mjeseca prilično opasno.
    Bilo je dosta priče o tome kada je jako naškodilo djetetu Stefi Graff i Andrea Agassija.

    Naravno da se može, ali je pitanje je li veća korist ili šteta.

  5. #5
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Moje iskustvo: moaj K. je letjela avionom dok je imala 3i po mjeseca, sve je prošlo u najboljem redu. Ako dojiš, možeš ju dojiti pri slijetanju i polijetanju, ako ne pripremi bocice i daj bebi piti kako joj se ne bi stvorio pritisak u ušima. Sretno!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    437

    Početno

    i mi smo isli prvi put s tocno dva mjeseca. nije bilo nikakvih problema, nije bio dug let, na pocetku je spavala, spustanje cicala.

  7. #7
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno

    curke hvala

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    116

    Početno

    letjela sam s bebom od 4mj s jednim presjedanjem (svaki let cca 2h) i sve bilo super. jedan let odspavao, drugi put mi se igrao u krilu, malo cicao, i dirao striceku pored nas njegov sat. kada smo letjeli nazad i on imao skoro 6mj, opet ista prica.

  9. #9
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    beba ispod 7 dana ne može na avion

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    11

    Početno

    Moja malena se jucer vozila u avionu, stara je 1,5mj, put je dobro podnjela, iako nije bio dug let, samo sat vremena, ona je sve prespavala, jedinome malo brinila klima u avionu, malo je prehladno, ali ja sam ju utoplila. Prije puta smo naravno pitali njenu pedijatricu koja je rekla da nema nikakvih problema da putuje avionom.

  11. #11
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Mi smo evo prije pet dana obavili prvi let avionom, a malena će sad navršiti godinu dana. Jednostavno sam se bojala ranije.
    Prošlo je odlično, zapala je odmah nakon polijetanja i spavala cijelim putem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •