Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kako prijaviti policiju

  1. #1
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno Kako prijaviti policiju

    http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna...3/Default.aspx

    Eto meni nikad nije palo na pamet pogledati što piše na tim kaznama, da li je naveden broj policijske značke, pa čak se ne mogu sjetiti da sam igdje vidjela da da mi se kazna mora uručiti osobno. U svakom slučaju, čak i da sam sve to primjetila, kome prijaviti policiju? A da mi neko ne kaže da sam "pripametna"... Znam da je zakonski moguće, ali realno?

  2. #2
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Vratis mu istom mjerom , ali prije placanja kazne!
    Srecom (ili nesrecom) mm je jedno vrijeme proveo u specijalnoj , pa me upoznao s pravilnikom. Kad vide da ga bar djelomicno poznajes , mjenjaju plocu .
    Prijavu saljes nacelniku PU , kao i Unutarnjoj kontroli! Naravno , nista u cetri oka , sve lipo pismeno , cak i da mail glasnogovornici PU posaljes duzna ti je dati info.Uostalom,procitaj komentare na clanak !

    Sta sam pripametna!

  3. #3
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam jednom nazvala svoju PU kada mi je punknuo film da me svaka 3 mjeseca bude iz sna policajci koji dolaze radi remecenja javnog reda i mira, a ne zvone onome ko ih je pozvao, a ne mogu onima kojima dolaze jer ce nestati efekt iznenadjenja, pa zvone prvom po redu.
    s vremenom kad se rodila L. nisam to vise htjela trpiti pa sam nazvala i tocno navela datume i vrijeme.
    vise nsu zvonili.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •