Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Ministar Kalmeta

  1. #1

    Početno Ministar Kalmeta

    Malo čudan naslov, ali skužit ćete zašto je tu...

    Kako sam trenutno doma i umirem od dosade, doslovno hutam knjige, novine i časopise, pa sam si shodno tome napunila stan raznim Gloriama, Storyima itd...

    I kupih ja tako jučer novi broje ovog 'ekskluzivnog' časopisa Elite...

    Lijepi veliki članak na dvije strane kako je ministar prometa, veza i bla, bla, da ne nabrajamo, dobio bebicu sa svojom novom gospođom i kako je zbog raznih obaveza bio spriječen da dođe po njih...al nebitno...

    Bitne su dvije velike fotografije na kojima ponosna mama izlazi iz rodilišta i pokazuje bebicu, te se ukrcava u auto s njom...a beba u divnom velikom bijelom JASTUKU...Onak...čisto sumnjam da bi se potrudili zabundat dijete da ga onda premještaju iz jastuka u sjedalicu...

    Zar ne bi gospodin ministar, obzirom da je ipak zadužen za promet (znam da je Zakon o prometu stvar MUPa ali moralo je ići u suradnji i s njegovim ministarstvom) trebao itekako paziti da em ne prekrši taj zakon, em da bude primjer nama, 'običnim' smrtnicima tako da svoje dijete vozi u sjedalici od prvog dana?

    Da ne spominjem da bi trebao biti itekako i upoznat, ne samo sa sadržajem zakona, nego i sa sigurnošću sjedalica??

    Ja imam namjeru opet slat mail novinama pa se nadam da će to objavit, ali mislim da bi bilo zgodno da i Udruga reagira, obzirom da se ipak vas bolje čuje

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    " Zar ne bi gospodin ministar, obzirom da je ipak zadužen za promet (znam da je Zakon o prometu stvar MUPa ali moralo je ići u suradnji i s njegovim ministarstvom) trebao itekako paziti da em ne prekrši taj zakon, em da bude primjer nama, 'običnim' smrtnicima tako da svoje dijete vozi u sjedalici od prvog dana? "



    možda negdje drugdje

  3. #3
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Anci, hvala primljeno na znanje i razmatramo opcije. super da si nam skrenula paznju

  4. #4
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    aposlutno ni morao znati zakon i cinjenice o (ne)sigurnosti voznje. reagirajmo!

  5. #5
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    ni morao
    bi morao

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Gothenborg-Sweden
    Postovi
    559

    Početno

    meni je to ka da ministar ribolova slikan kako ponosno vadi prstace iz mora ili vata ribu podvodnom puskom

  7. #7
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    fortuna

  8. #8

    Početno

    vidis i ja sam te slike vidjela, i mozgam, kaav je on to ministar prometa, ali eto, nekako se ne usudim bas sve sto mi se mota po glavi stavljati na forum, proglasili bi me babarogom...
    svakako treba reagirati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •