Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 109 od 109

Tema: Kamera za tetu čuvalicu

  1. #101
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ja sam sa svakom od povremenih čuvalica provodila dane i dane i ipak je jedna starija gđa uspijela pljusnuti Di jer je ona nju ugrizla. Di je tad imala 2 godine i ipak je uspjela to prenjeti. iz tetine reakcije i objašnjenja sam shvatila da je to istina. Bilo je još gluposti koje sam kasnije saznala od susjeda iz parka i sl. A predamnom je bila med-med. Općenito ja se od onda čuvam "slatkica" još i više. ZA nanny cam apsolutno. Nema tu nikakve privatnosti dok je s mojim djetetom, nema ni moja pedic privatnost - pa ordinaciji je stalno po 4 ljudi min i kavu pije radeći.
    Ja sam za to da se tete čuvalice plaća pošteno, možda čak subvencionira, da se školuju, da imaju nadzor, a ne ovako smo prepušteni svemu i svačemu.

  2. #102
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    moram priznati da sam prije mislila da se dadilje snimaju samo u filmovima,
    ali otkako sam pročitala ovaj topic i počela raditi na novom poslu, sve se okrećem po kući i mislim si gdje bi kamera mogla biti skrivena dok iz kuhinjskog ormarića uzimam treću čokoladu u pola sata

  3. #103
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Kakve su ove mini nadzorne kamere? Piše 160 min traje baterija. Kak s tim onda svako malo vadit stavljat?
    https://euro-markt.hr/products/nadzo...ocno-snimanje?

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    za što ti treba?
    jedna od mogućnosti uporabe je npr. za nadgledanje kućnog ljubimca ili pak djeteta dok nisi u stanu (to je direktan prijenos, bez snimanja)
    rade na aplikaciju i preko mobitela pogledaš što se događa u prostoru gdje je postavljena kamera (nemaju široki kut); može se i razgovarati preko te kamere

    ovo što piše da snima, znači da ih se podese na postavke snimanja i onda snimaju određeno vrijeme i spremaju snimku; svako sljedeće snimanje presnimava postojeću snimku, osim ako se snimka ne preuzme na drugi medij

  5. #105
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Za terasu. Treba mi takva koja ima detekciju pokreta. Samo ne shvaćam kaj bih trebala s nečim kaj traje 160 min. Ima li uopće wifi kamera kao takva da traje bar par dana?

  6. #106
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve su ove mini nadzorne kamere? Piše 160 min traje baterija. Kak s tim onda svako malo vadit stavljat?
    https://euro-markt.hr/products/nadzo...ocno-snimanje?
    Pise da je baterija punjiva i da radi i dok se puni. Tako da, ako je mozes ustekat u struju, nemas problema. Mi imamo neku slicnu u poslovnom prostoru - salje poruku kad uoci pokret van radnog vremena i 10-20 sekundi snimke. A mozemo se i spojit na nju i vidit sta se dogadja. Ok je. Al na balkonu bi ti mogla stalno slat poruke - jer bi se pp. stalno nesto micalo, ptica, stablo, ...

  7. #107
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Ne mogu. Vani nemam šteker. Da, na balkonu idu mačke često, što me ne zanima, već neželjene posjete. Poruke se vjrv mogu izgasiti.

  8. #108
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu. Vani nemam šteker. Da, na balkonu idu mačke često, što me ne zanima, već neželjene posjete. Poruke se vjrv mogu izgasiti.
    A tesko da ces nac bateriju od kamere koja toliko traje.

  9. #109
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu. Vani nemam šteker. Da, na balkonu idu mačke često, što me ne zanima, već neželjene posjete. Poruke se vjrv mogu izgasiti.
    možeš li staviti u prozor pa da ti snima balkon?
    Ja imam ovu https://www.ekupi.hr/hr/Dom%2C-vrt-i.../p/EK000312299 i uštekana je na erasi ali je pozicionirana da snima i unutra, čak sam našla kut da snima do ulazih vrata.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •