Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 108 od 108

Tema: Događa li vam se?

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    37

    Početno

    Hvala ti bzara puno....toliko toga mi mogla reći i pisati...žalosno je što me uvijek vuče nekom magnetskom snagom ova tema i njoj slične....to je dokaz da vrijeme ne može izliječiti naše tuge...čak i kad poslije na svijet dođe nova zdrava i živa bebica....tuga pretpostavljam bude manja...ali tako je previše malih anđela,tako je previše njihovih mama...baš sam tužna

  2. #102
    norah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    54

    Početno

    što reći kad me pitaju imaš li djece....
    kako reći nemam kad su bili, živili, voljela sam ih, ne želim da nemaju traga, a kako reći imam, kad nisu sa mnom...

    svaki odgovor boli, i nijedan nije dobar!!! iza svakog se osječam strašno!!!!

    uh da se vratit kući i zatvorit!!!!

  3. #103
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    norah
    na ti pitanje nikad neće biti pravi odgovor! a kad jednog dana dobiješ svoje malo zlato u ruke, onda opet boli pitanje : jel vam to prvo?

  4. #104
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    norah na to pitanje sam i ja dugo trazila odgovor, sta reci drugima??
    ljudi pitaju to je normalno i ja sam u svojoj glavi pripremala odgovore, al svaki put kad bi cula to pitanje bila bih zbunjena, tako da sam par puta rekla da imam dva anđela koja nisu vise sa nama a onda sam jednom rekla da nemam i sama sam na sebe ljta bila, tako da sam odlucila da cu govoriti da imam jer se ja tako bolje osjecam...

  5. #105
    kisica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    91

    Početno

    Ja sam jako razočarana, time što kad se nešto dogodi svi to saznaju za dva dana, novi trač. A kada sam izgubila bebu, nitko nezna. Ni netreba znati, ali an svakom koraku me pitaju "Pa zar ti nisi bila trudna". I toga mi je već dostaaaa!
    Neki dan u trgovini, trgovkinja me pita "Pa jel nisi ti trudna bila?"
    Na fešti u nedjelju dolazi poznanica do mene i hladno mi kaže "A sad je vrijeme za drugo"

    Dosta mi je takvih pitanja i komentara, prošlo je mjesec i 8 dana. Sada bi bila trudna -7 od 5 mj. Vidilo bi se kao što se vidilo i kad sam izgubila bebu. Pa čemu onda još takva neka pitanja.

  6. #106
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    kisica znam da nije lako sa takvim pitanjima, al iskreno meni bi ponekad vise znalo zasmetati kad bi ljudi sa kojima sam bila ok pravili se kao da se nista nije desilo, jer je njima tako najlakse, znaci meni dvoje djece premine a oni nisu u stanju reci ni zao mi je...A neki dan je jedna teta pitala mm kako su djeca jer je zaboravila sta se desilo, zbunila se pa joj poslije bilo neugodno...

  7. #107

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj latika prvotno napisa Vidi poruku
    kisica znam da nije lako sa takvim pitanjima, al iskreno meni bi ponekad vise znalo zasmetati kad bi ljudi sa kojima sam bila ok pravili se kao da se nista nije desilo, jer je njima tako najlakse...
    latika, i meni je ovo neshvatljivo. neki ljudi mi nisu, ali baš niti jednom riječju, dali do znanja da im je jasno što se dogodilo. ni jedno obično: ''kako si?'' ili ''žao mi je.''

    kisice, bojim se da će ovakvih groznih pitanja biti još neko vrijeme. naviknut ćeš se pa će ti postati podnošljivo. barem je meni tako bilo. sada ti je još jako rano.

    norah, ja sam odlučila da ću onima do kojih mi je stalo reći da sam izgubila bebu, a onima do kojih mi nije stalo ću reći da nemam dijete. vezano i za ovo prije, neki zaista ne mogu shvatiti koliko traga su naši anđelčići ostavili i da su oni zaista bili s nama i da će zauvijek s nama i ostati. i zato sam odlučila da s nekim ljudima o svom zlatu neću niti pokušavati pričati jer bi mi njihova bezvezna (nemam bolju riječ) reakcija bila nepodnošljiva.

  8. #108
    kisica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    91

    Početno

    Latika i takvih ima oko mene, kao npr.ona koja mi je 3 tjedna nakon gubitka došla u posjetu sa sinom od 16 dana. Došlo mi je da umrem.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •