Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: autosjedalica iz TL

  1. #1

    Početno autosjedalica iz TL

    čitam sad katalog TL i za autosjedalicu Maxi cosi priori, modeli pearl gold i pink match piše da se mogu montirati citiram:
    "autosjedalica za djecu od 9 mj do 4 god, sjedalo treba biti okrenuto prema naprijed, a učvrščuje se remenjem na dvije ili tri točke u svakom sjedećem polozaju i u svakom automobilu."


    sjedalica se smije učvrstiti pojasom na dvije točke? malo mi nije jasno kako tako sjedalica može biti čvrsta :?

  2. #2
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    Kada budeš kupovala traži original uputstva od svakog modela. Uglavnom se moraju učvršćivati u tri točke. Ja nisam uspjela otkriti koji se to modeli mogu u dvije točke, možda XP Priori?
    Mi smo malo bili žalosni jer smo je htjeli montirati na sredinu gdje imamo remen sa dvije točke, ali obzirom da na godinu mijenjamo auto kupiti ćemo auto s tri remena koji su na tri točke pa ćemo je moći montirati na sredinu i dva klinca sa svake strane.
    Inače, mi smo s ovom Maxi Cosi prezadovoljni, uzeli smo i ljetnu navlaku.

  3. #3
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    lucijina sjedalica je ucvrscena na dvije tocke ( po uputama se moze na tri i na dvije)- ne radi se o ovoj sjedalici koju ti navodis nego o romerovoj- i nema sanse da se pomakne s mjesta kad se dobro postavi.

  4. #4

    Početno

    da baš ovi XP priori
    meni to ne djeluje sigurno :/

  5. #5
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Citiraj daphne prvotno napisa
    da baš ovi XP priori
    meni to ne djeluje sigurno :/
    Ja ju imam i sigurna je, bez brige. Ja sam u potpunosti zadovoljna s njom. I često je izvadim i premjestim u drugi auto i vrlo je lagana za montažu. Bila sam i na rodinom pregledu i bila je ispravno montirana.
    Mislim da ne možeš pogriješiti ako se točno pridržavaš uputa za montažu, pa bilo to da dvije ili tri točke. A tu su naravno i naše instruktorice :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •