Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Pregled autosjedalica, PULA 16.7.

  1. #1
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno Pregled autosjedalica, PULA 16.7.

    S velikim zadovoljstvom najavljujem prvi pregled autosjedalica u Puli. :D

    Besplatni pregled autosjedalica odrzat ce se 16.7. na parkiralistu Mercatora (kod Mercatorovog djecjeg igralista), od 9 do 12 sati.

    Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, trebate savjet ili prakticnu pomoc kod montiranja sjedalice i vezanja vaseg djeteta, dodjite. Provjerite voze li se vasi malisani najsigurnije moguce, ponesite sa sobom upute proizvodjaca autosjedalice (ako ih imate) i, po mogucnosti, povedite i male korisnike autosjedalica.

    Zapamtite, da bi sjedalica pruzila djetetu optimalnu sigurnost, ona treba biti primjerena djetetu, ispravno montirana i dijete u nju ispravno vezano. Nazalost, statistike i nasa iskustva u Hrvatskoj pokazuju da je velika vecina autosjedalica (vise od 90%) neispravno koristena.

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    totalno off topic, ali umrla sam od sreće kad sam vidjela da postoji merkator u puli :D
    bit ću u puli skoro mjesec dana, a starci su me uvjerili da tamo nema merkatora :smajlić koji škrguće zubima i okreće s očima: a ja ne mogu živjeti bez tog dućana...
    ajde mi objasnite samo gdje je merkator u puli (ne samo zbog shoppinga, dolazim i pomoći na pregledu)? naš stan je na kraju lungomare, blizu hotela pula (mislim da nam se ulica zove valsaline).
    ili bar adresu, pa ću pogledati na na karti...

  3. #3
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    brunda, mercator se nalazi na ulazu u pulu, starom cestom od rijeke, preko labina (ona obalom ), kvart se zove šijana, a ulica je, mislim, šijanska cesta... ili, ako ti je lakse - kad iz pule krenes prema aerodromu... nije ga tesko vidjet, na samoj je cesti.

  4. #4
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    brunda
    Da, brunda, dodji nam, ocekujemo te.

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    hi hi hi, doći ću i brundat ću

  6. #6
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    no dakle...

  7. #7
    kiki

    Početno

    Off topic za Lutonjicu ,
    ja stanujem u Gortanovoj pa ako dolaziš u Gortanovu na plažu možda se vidimo.
    Mala plava kovrčava curica je moja Nicole i obično smo na desnoj strani plaže.

  8. #8

    Početno

    jedva čekam!
    iako dolazim bez djece.. s njima ne bih mogla pomoći nikako
    btw: nisam zaboravila na kolače

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni je ovo prvo ljetovanje u puli (ok, osim kad sam u tinejdžerskim danima "kampirala" na nekoj tvrđavi s ostalim pankerima i hodala po uljaniku na koncerte) tako da nemam pojma ni gdje je gortanova ni plaža u gortanovoj...

    ali evo, off topic, cure iz pule koje ste za kavicu ili zajednički odlazak na plažu, molim vas da mi PP-ate svoje brojeve mobitela da vam se mogu javiti - na moru nemam pristup internetu pa se neću moći dogovarati preko neta...

    p.s. pogledala sam na kartu pule i vidim da mi je gortanova skroz blizu, joj GENIJALNO!!!!!

  10. #10

    Početno

    Lutonjica, a kad krećeš u Pulu?

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nadam se u petak 15.7. u kasnim popodnevnim satima

  12. #12

    Početno

    Onda bi se mogli naći na kavi, dogovorit ćemo se u subotu kod Mercatora

  13. #13
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    može, super!!!

  14. #14

    Početno

    Stolica ne mrda ni milimetra, stoji kao da je srasla s autom! I više je ne vadim! Jedino što jadnu bebu svu zgnječim dok joj noge guram ispod pričvršćenog pojasa.
    Pozdrav Fidji i NJM, bar mislim da joj je ono bio muž, baš su simpa. Žao mi je što nisam uspjela upoznati i ostale rode, nisam htjela gnjavit, izgledale su prezaposleno i napola kuhano na onom suncu.

  15. #15
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Hvala, i je ono je bio MM.
    Znam da je malo teže na način da prvo ide autosjedalica, a onda beba, ali tako je ipak lakše čvrsto montirati. A i tvoja mala dobrica se nije bunila kad smo je pretumbavali na onoj vrućini.
    Slobodno se ti i TM ohrabrite i probajte je sami montirati tako da on utisne sjedalicu u sjedalo, a ti zategneš pojas i provučeš ga iza.
    Inače tvoja autosjedalica je stvarno dobra i može se dobro montirati. Samo je trebalo malo modificirati kut.



  16. #16
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    I ja bih htjela nadodati da nam je, nama rodama i rodmanima, svima bilo super u Puli na pregledu. Pregledali smo dvadesetak sjedalica pod velikim suncem ali entuzijazam roda i strpljenje i volja roditelja koji su dosli su ucinili to da vrucinu skoro nismo niti primjetili. Dosao nas je citav copor iz Zagreba i odusevilo nas Istarsko gostoprimstvo, hvala velika rodama i rodmanima sa sjevernog jadrana, litali i NJM posebno, koji su se pobrinuli da nakon nase akcije napunimo baterije izvrsnom klopom i hladenjem u prekrasnom moru uz prekrasno drustvo. I hvala svima koji su dosli i ucinili ovu akciju tako uspjesnom

    Malo po malo mijenjamo svijet i cinimo ga boljim i sigurnijim za nasu djecu :D

  17. #17
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    sjevernog jadrana
    oooo, kako brzo ucimo geografiju :hi, hi, hi:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •