Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Da mi je ponovo roditi svu moju djecu...

  1. #1
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno Da mi je ponovo roditi svu moju djecu...

    Draga moja Ejla,
    spucale su me emocije nakon ovog tvog predivnog teksta,naročito zato što smo Pika i ja u nekoj veoma čudnoj fazi za koju molim Boga da je pre(o)lazna,i da će se njeno dojenje nastaviti kada kroz mesec dana stigne nova beba.Jako me je pogodilo i to sto ne mogu reći da smo imale "poslednji podoj",jer ona svaki drugi-treći dan proba,pa kad vidi da su sike prazne,kaže-"pazo.Beba...puuuno meka"....i tako me pušta da se nadam jako željenom tandemu.Ja joj i dalje nudim,ali.....
    Nadam se da mi nećeš zameriti što ću ovu vašu divnu priču dati na čitanje svojoj ,prema produženom dojenju, skeptičnoj ginici.

  2. #2
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Prekrasna priča.. Rasplakala me više puta. I ohrabrila me da još produžim dojenje mog malog miša.
    Stalno odgađam prekid, a zapravo ne znam zašto želim prekinuti dojenje u kojem uživamo i on i ja. Vjerojatno zbog toga što mi pedica stalno govori da to nije dobro za njegovu psihu, ili zato što se svi iščuđavaju što ga još dojim a ima "već" god i pol.
    E i I su sami prestali sa 12 i 15 mj, postepeno i tako sam očekivala da će i Vito. Ali on što je stariji sve više doji i nije mu na kraj pameti da prestane.
    Hvala!

  3. #3
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Divan tekst, Ejla

  4. #4
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj kloklo prvotno napisa
    Divan tekst, Ejla
    X

  5. #5
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ejla srago mi je da si bar s jednim dozivjela sretan zavrsetak

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •