Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Ako ste se rastali u prijateljstvu...

  1. #1
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno Ako ste se rastali u prijateljstvu...

    ... i uspjeli očuvati odnose na dobrobit svoje djece i cijele šire obitelji...
    I možda biste htjeli i drugima pomoći svojim iskustvom?

    Molim vas da se javite za snimanje emisije u kojemu bi samo roditelji (bez snimanja djece, dakle) ispričali svoju priču oko razvoda.

    Nadam se da ovdje ima takvih i da će se netko od vas javiti ili na pp ili na mail iz profila.

    Hvala!

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ajme
    pa zar bas nitko da si je ostao dobar s bivsim i da bi o tim dobrim iskustvima na tvu?

  3. #3
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Ma sigurna sam da ima takvih parova, samo im treba vremena da uoče aprin topic!

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    svi ste na ratnoj nozi?

    ma ima vas, sigurna sam.
    pomozimo da ih bude još više!

  5. #5
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    svi ste na ratnoj nozi?

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    evo curke već duže vrijeme htjedoh napisti nešto i na ovu temu . moj bivši i ja smo se rastali ali smo zbog jana-renata ostali u prijateljskim odnosima i za sda nam jako dobro ide . Moj bivši stvarno uskoći kada treba prićuvati maloga da ja obavim što treba , ponekada čak ode i meni nešto obaviti ako ja nemogu naći nikog da pripazi maloga a on ide u grad
    Jedino me još malo muće ti neki da ih tako nazovem osijećaji prema njemu kao da ga želim natrag ali čim ode iz mog stana i prođe malo vremena sretna sam da nije samnom u stanu da mali i ja imamo svoj mir
    Ja se nadam da če ovakav odnos između nas biti bolji za Jana -Renata nego je bio naš odnos kao supružnika , jedino što me jako ljuti kod mog bivšeg je to što mi svako malo nabija na nos moj odnos sa jednom meni jako dragom muškom , kao da on nema žensku osobu uz sebe , on je sa jednom bio još za vrijeme našeg braka pa se nisam baš previše bunila a sada njemu smeta moj prijatelj koji mi je daleko veća podrška nego mi je to bio bivši .
    Naš odnos može opstati ns razini kaakva je sve dok on ne blati tu drugu osobu jer zaista nema razloga za to , taj čovijek je bio uz mene kada je moj bivši kovao planove kakao uništiti naš brak .

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    mi nismo na ratnoj nozi, mada me zbog nekih stvari zivcira
    Tin je svaki drugi vikend kod njega i toga se drzi, jednom tjedno ga vodi na sport (ponedj. ja, srijeda on), preko tjedna (2x ili 3 x ovisi kak ima vremena) dolazi kod nas vidjeti tina, svakodnevno se cuju na phone.

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Evo i od mene up date na odnos sa uskoro i zvanićno bivšim . Za sada sve štima , čujemo se povremeno , uskoći akda treba pripaziti maloga ili ako mi treba pomoć u slućaju da mi zdravlje zašteka . Evo danas je bio kod mene jer mi je trebalo nešto popraviti , rekao je da će doći tokom tjedna biti sa malim .
    Pokušavamo funkcionirati kao obitelj iako nismo zajedno , ima trenutaka kada bi povukla razvod , ali to je sada bezveze s obzirom da on ima već neko vrijeme drugu ženu u svom životu .

  9. #9
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    čitajući tvoje postove, oboje imate nove oslonce u životu, znači da je obostrano došlo do kraja.

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    marći proćitala sam više puta tvoj postić ali nikakao da odgovorin na njega sada ima malo vrena , da dobro si zakljućila između mog uskoro bivšeg i mene zaista je totalno kraj , oboje već neko vrijeme imamo drugu osobu u našim životima , sa time se znamo nositi , on je meni prijepar dana rekao da mi ne zamijera to što ima nekog uz sebe jer vidi da sam sretna i da sam puno smirenija , no on se promijenio od kada je sa to ženom , i po njemu se vidi da je zadovoljniji i puno zreliji .
    Možda nas dvoje sve to lakše prihvaćamo jer on poznaje tog drugog a i aj poznajem tu drugu ženu .
    Ovih dana je MBM bio kod mene čuvao je Jana-Renata jer sam ja poćela raditi svoj honorarni posao , funkcioniramo sasvim ok šemu se nisam nadala .
    Fakat mi uskaće kad got zareba neovisno o Janu-Renatu . Moram priznati da finacijski od njega ne dobivam ni lipe ali zato ako nešto treba popraviti u kući ili pomoći tu uskaće bez probčema .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •