Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 418

Tema: Možda trudna!

  1. #51
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    Ako ti ginekolog ne paše najbolje bi bilo da ga promijeniš bez ustručavanja,ja sam promijenila svoju,iako je bila vrlo stručna u svom poslu opet mi je falilo neke komunikacije i objašnjenja bez da diže nos,jer radi se o tome da svatko voli i ima pravo znati što ga muči i to bi se bez ustručavanja trebalo moći znati.U svakom slučaju želim ti sreću!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    To mi nitko nije rekao, to da ga mogu promjenit zbog nezadovoljstva! Pitat ću ja i to, drugi put 8)

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Dali u trudnoći bole bradavice, znači ne cijele grudi nego su samo bradavice jaaako osjetljive!? Meni to nikad nije bilo do sad :?

  4. #54
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Dali u trudnoći bole bradavice, znači ne cijele grudi nego su samo bradavice jaaako osjetljive!? Meni to nikad nije bilo do sad :?
    Da jako bole i osjetljive su. Jesi kupila test? Kad ćeš provjeriti svoje sumnje, ne mogu baš vjerovati da nisi znatiželjna. Moraš poduzeti nešto konkretno da saznaš jesi li ili nisi trudna. Mi bivše i sadašnje trudnice ti ne možemo odgovoriti na to pitanje, a i mi smo malo nestrpljive da nam kažeš.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Ajoj sorite, pa kad ja jednostavno nemam kad Uvjek nešto, praksa, škola... iz škole trčim na bus i onda doma a praksa mi daleko od bilo koje ljekarne (idem pješke na praksu) tako da... nestignem A bradavice su mi stvarno KOMA, bole i na najmanji dodir

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno

    ..bit če bebica...

  7. #57
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj mare.c prvotno napisa
    ..bit če bebica...

    Po cicama i ja mislim.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Ma nemojte me plašit! kaže mi frendica da nju bole prije menstruacije, meni se to nikad nije desilo :? Ma morat ču ja do ljekarne sutra, makar pješke do tamo išla! :/

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    E da i temperatura mi cijelo vrijeme 37C :? A ja tako mislim da je meni normalna 36. 5.C neznam zašto, ali sam skoro pa 100% sigurna, a nemogu se sjetit otkud mi to :/

  10. #60
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    draga chokolada17 ja cu ti zazeljeti sve naj naj, neka ishod bude onakav kako ti zelis.

    I jos nesto, nijek kraj svijeta pa da i jesi trudna.
    Ja imam 28 godina a moja starija kci 11 i NIKADA nisam pozalila sto sam ju rodila.
    Ako si trudna neka ti prioritet bude samo skolu srednju zavrsiti do kraja (koliko vidim to je uskoro), a za sve ostalo imas vremena - mlada si

  11. #61
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja dok sam bila studentica kad bi mi kasnila menga a ja sumnjala da sam trudna kupila bih test i provjerila.

    na internetu se mogu pročitati razni simptomi trudnoće, osim plusa na testu ili pozitivne bete ništa nije sigurno. Osobno sam kupila test samo zato što mi je kasnila menga dva dana a meni je za tri dana bila svadba pa da ne prokrvarim baš na taj dan. Nikakve druge simptome nisam imala (oni su došli tek kasnije). I bio je pozitivan, naravno.

    Nijedna forumašica ti ne može reći jesi li trudna ili ne. Ako te baš jako jako zanima, kupi test sutra (imaš i onih za koje ti ne treba prva jutarnja mokraća) i mirna bosna. Ako te ne zanima baš toliko, ili ne vjeruješ da si trudna onda bi bilo dobro da se zaokupiš nečim drugim dok ne dobiješ mengu.

    I nije tako strašno biti mlada mama, kako su cure već rekla, ja bih bila sretna da sa 40, dok sam još mlada, imam odraslu djecu i da mogu štajaznam putovat

  12. #62
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja se uvijek zakacim za ovakve teme pa onda cekam i cekam da se napokon sazna stize li jos jedna bebica ili ne!
    Ja sam definitivno "za" jer mislim da nisi PREmlada.
    Pa stoga, ja navijam za + sta god ti mislila o tome

  13. #63
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Dali u trudnoći bole bradavice, znači ne cijele grudi nego su samo bradavice jaaako osjetljive!? Meni to nikad nije bilo do sad :?
    ne znam dal ce ti biti utjesno al meni su upravo ti simptomi bili znakovi trudnoce i ja sam isto tako tvrdoglavo cekala mengu naime, meni je test bio negativan pa sam zbog bolova u trbuhu (misleci da je sigurno upala mjehura il nekaj) isla kod gin. Bila sam trudna nekih 2-3tj. Cak se na uzv nist 100% nije vidjelo pa sam isla vaditi betu i BINGO! 8)

    Nemoj se bedirati, meni je bas super biti mlada mama (imam 24 a navodno izgledam ko da imam 18). Kad sam s kolicima u ducanu tete mi se bez obzira na prsten na ruci i bebaca u kolicima jos uvijek obracaju sa gospodicna
    A skolu ces zavrsit. Nemoj si to zapostaviti. Evo ja sad uz 8.mj.staru bebicu i bez ikakve pomoci idem poloziti zadnjih 6 ispita na faksu..

  14. #64
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Pokušat ću mjerit temp. ali ćini mi se da ću dobiti gripu, sva sam nekako bezvoljna i bole me koste! Zanima me dali to jako utjeće na trudnoću jel ipak se bojim ako sam trudna da nebi nešto bilo bebi!
    Draga chokoladice, jako mi se sviđa ovaj post. Mlada ali odgovorna, puna brige za bebu koja čak i nije bila u planu! Bit ćeš dobra mama, sada ili jednog dana. Jedino se nadam ako je bebica već tu, da ćeš imati podršku i pomoć od svojih.
    U svakom slučaju, podršku u neograničenim količinama imaš ovdje!

  15. #65
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I ja sam znatiželjna. Jesi napravila test?

  16. #66
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Vjerujem da ju je strah saznati, pa se ne žuri.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Ejj curke, ja ču najvjerojatnije do grada popodne pa vam javim, ma neču se ja ljutit i ako ima netko "ZA" sad šta je tu je! nije smak svijeta, imam podršku od dečka s kojim sam več dugo! A to mi je jako važno!

  18. #68
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Ejj curke, ja ču najvjerojatnije do grada popodne pa vam javim, ma neču se ja ljutit i ako ima netko "ZA" sad šta je tu je! nije smak svijeta, imam podršku od dečka s kojim sam več dugo! A to mi je jako važno!

    Ako imaš podršku partnera vjerovatno je sve lakše. Ajde kupi taj test već jednom. Koliko ti već kasni?
    Po temp. i cikicama, ja bih rekla da jesi, ali bih isto voljela da bude ono što si sama želiš. Joj izludit ćeš me

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Jel to istina da je bolje pravit test ujtro ili?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Ma zadnju M sam imala 1. 1. ali nisam od tada trudna, a "rizičan" odnos sam imala u prošlu subotu! Mislim da sad več test može pokazat 100% trudnoću ako je tu! Ili se varam :?

  21. #71
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Čekaj da ja malo uzmem kalendar sad ću ja baciti neku računicu.

  22. #72
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Znači 1.1. je bio dan kad si zadnji put dobila mengu iliti to je bio prvi dan zadnje menge?

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Da, to je bio prvi dan zadnje menge, do sad nisam dobila još ni jednu...

  24. #74
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Ma zadnju M sam imala 1. 1. ali nisam od tada trudna, a "rizičan" odnos sam imala u prošlu subotu! Mislim da sad več test može pokazat 100% trudnoću ako je tu! Ili se varam :?
    Čekaj malo.
    Pokušavaš mi reći da si se seksala u subotu, a prije toga se nisi seksala još od prošle godine. Od 01.01. do prošle subote no sex?


    Ako si 01.01. dobila plodni dani su ti bili recimo, ako je ciklus od 28-30 dana uredan između 12-16.01. Ako ti je ciklus duži inače onda bi se i plodni dani trebali odvijati malo kasnije. Ali ako si se seksala bez zaštite u tom periodu, bez obzira gdje je tvoj partner završio odnos šanse su ti jaaaako velike.
    Ako si menzis trebala dobiti oko 30.01. draga tebi toliko kasni da test možeš raditi u bilo koje doba dana jer si već dovoljno trudna da ti pokaže veliki plus ili veliki minus. Nema puno dileme oko toga.
    Naravno ako su ti ciklusi koliko toliko redovni.

    Pa još te cice, pa temp.???
    I mene su bolile cice u mladosti pred i za vrijeme menge, ali na početku trudnoće to je bila jedna skroz druga vrsta boli.

  25. #75
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Ne varaš se možeš kupiti i onaj najjeftiniji pokazat će ti jer si vjerojatno, ako jesi trudna, trudna oko 30-tak dana. A to znači da tvojoj bebici već i srčeko kuca.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Ma bilo je s.e.x.a ali sa zaštitom naravno, ali tu subotu je pukla zaštita, pa sam zato zabrinuta!¨ Ništa odem ja sad do ljekarne pa pravim test, i naravno javit ču vam!

  27. #77
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Ma bilo je s.e.x.a ali sa zaštitom naravno, ali tu subotu je pukla zaštita, pa sam zato zabrinuta!¨ Ništa odem ja sad do ljekarne pa pravim test, i naravno javit ču vam!
    Po ovom postu nisi trudna recimo.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Kupila sam test... Sad me tata vozio u ljekarnu, navodno po "maramice za skidanje šminke" Ajoj, sad neznam dali da čekam jutro ili da ga sad pravim.. Test je neki jeftiniji, oko 30 kn je bio!

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    104

    Početno

    cuj mlada ja cu sa 23 imat dvoje djece.i napravi vise taj test

  30. #80
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Kupila sam test... Sad me tata vozio u ljekarnu, navodno po "maramice za skidanje šminke" Ajoj, sad neznam dali da čekam jutro ili da ga sad pravim.. Test je neki jeftiniji, oko 30 kn je bio!
    Mozes i sad, ja sam te jeftinije uvijek radila u bilo koje doba dana (citaj, nisam mogla cekat do jutra )

    I javi nam! Obavezno!

  31. #81
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Kupila sam test... Sad me tata vozio u ljekarnu, navodno po "maramice za skidanje šminke" Ajoj, sad neznam dali da čekam jutro ili da ga sad pravim.. Test je neki jeftiniji, oko 30 kn je bio!
    Nije važno koliko je koštao, ako možeš izdržati do ujutro...
    Ako ne ja sam poprilično sigurna da ti već toliko kasni da će se vidjeti iz aviona. Ili jedna ili dvije crte.
    Napravi po vlastitoj savjesti.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Evo napravila ja test... I sad sam se sva zbunila :? Ima jedna velika crtica ali i jedna jedva ali jedva jedva vidljiva mala, i sad neznam dali je i to crtica ili nešto drugo, nemam pojma! A napominjem da se ta druga vidi samo pod određenim kutem, i tako da se stvarno JAKO zagleda u test :?

  33. #83
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Evo napravila ja test... I sad sam se sva zbunila :? Ima jedna velika crtica ali i jedna jedva ali jedva jedva vidljiva mala, i sad neznam dali je i to crtica ili nešto drugo, nemam pojma! A napominjem da se ta druga vidi samo pod određenim kutem, i tako da se stvarno JAKO zagleda u test :?
    Ako je vidljiva i druga crtica, vjerojatno je trudnoća.

  34. #84
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ajde sutra ujutro opet napravi test, ili za par dana...(ako imaš živaca čekati to bi ti bilo najbolje)

  35. #85
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    I ja kažem ako se vidi i druga crta onda je trudnoća. Ali da nisi ti toliko analizirala i gledala pod raznim osvjetljenjima i kutovima, pa vidjela mali kanalić odnosno urez gdje bi trebala poplaviti crta. Ja sam to jednom tako protumačila kao trudnoću, ali to je bila samo brazda koja je tamo da poplavi i prostim okom se vidi samo ako ga toliko analiziraš pod svakakvim kutevima da napneš oči do bola. Ako je ta druga zapravo plava pa i najbljeđa crta, onda je trudnoća.

    I griješe testovi koji su sakrili postojeću trudnoću, ali ne i testovi koji su je pokazali. Ako imaš drugu crtu moraš na pregled da ustanovite trudnoću i sve što uz to ide.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Ponovit ču ja test za par dana... Ma ovo je stvarno mala mala crtica! Zato i pitam... Može bit da je to mjesto gdje treba ići druga crtica! I čini se jaaako blijedo plavom!

  37. #87
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj nenaa prvotno napisa
    I ja kažem ako se vidi i druga crta onda je trudnoća. Ali da nisi ti toliko analizirala i gledala pod raznim osvjetljenjima i kutovima, pa vidjela mali kanalić odnosno urez gdje bi trebala poplaviti crta. Ja sam to jednom tako protumačila kao trudnoću, ali to je bila samo brazda koja je tamo da poplavi i prostim okom se vidi samo ako ga toliko analiziraš pod svakakvim kutevima da napneš oči do bola. Ako je ta druga zapravo plava pa i najbljeđa crta, onda je trudnoća.

    I griješe testovi koji su sakrili postojeću trudnoću, ali ne i testovi koji su je pokazali. Ako imaš drugu crtu moraš na pregled da ustanovite trudnoću i sve što uz to ide.
    Potpis na ovo! Ja sam isto tako jednom zabrijala da sam trudna jer sam svim silama htjela vidjet crticu pa sam isto tako tu brazdu protumacila.

    Kvragu, bas sam se veselila da cemo danas znat ziher!
    Ponovi test, nema druge...Al mozda da pricekas jos koji dan. I ako ikako mozes, uzmi onaj malo skuplji test.

  38. #88
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    chokolada, drž se, šta god da je. uz tebe smo

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Cure se ovdje zaista trude sve ti objasnit pa se iskreno nadam da nas sve ne zafrkavas..jel mi sve to pomalo lici bas na to...

    Ako si zaista truda zelim ti svu srecu svijeta..

  40. #90

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Nee, ne zafrkavam se! Neču da ispadnem sada tu neka prevarantica Uostalom imam 17 i nije mi na kraj pameti bilo visit po forumima poput rode i nekoga zezat! Kako da dokažem da se ne zezam? :?

  41. #91
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj draga prvotno napisa
    Cure se ovdje zaista trude sve ti objasnit pa se iskreno nadam da nas sve ne zafrkavas..jel mi sve to pomalo lici bas na to...
    Nažalost i ja sam to još jučer pomislila i zato jedva čekam rasplet, jer želim čuti rasplet.

    Čokolada17 jedva čekamo

  42. #92
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    pa mislim i da nas zeza nije da mi je neku bol nanijela

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    MA ok nije nam nanijela bol..ali ja prva nebi voljela saznat da me zeza netko kome sam se potrgala pomoc i neke stvari objasnit - kao sto cure ovdje zaista jesu!

    Ali ok, Chokolada ako kazes da ne zezas nemam drugo nego da ti vjerujem.
    A ozbiljnost ces dokazat tako da odes doktoru i doznas jesi li trudna ili ne.

    U svakom slucaju - sretno!

  44. #94
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj chokolada17 prvotno napisa
    Nee, ne zafrkavam se! Neču da ispadnem sada tu neka prevarantica Uostalom imam 17 i nije mi na kraj pameti bilo visit po forumima poput rode i nekoga zezat! Kako da dokažem da se ne zezam? :?
    Ne uzrujavaj se, i nije važno da ti nama nešto dokazuješ. Mi nismo važne. Idi na pregled, ne troši novce na testove jer ćeš na kraju opet vjerojatno morat doctoru.

    Ja sam nestrpljiva, i akose preseliš na pdf. trudnica rado ću ti i tamo pomoći svojim iskustvom.
    Polako.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Pa meni ste u ovome trenutku jako, jako važne! Ma prvo ću vidjeti kad se mogu naručit kod njega, a ako to bude za dugo vremena onda kupujem još jedan test, i testiram se ujutro!

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Joj sad gledam ovaj test cijelo vrijeme i vidim crticu iste debljine kao i ta što se odmah pojavila, i blijedo plave boje.... A nemogu si to umislit... Sad me ta crtica baš živcira

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    test se gleda unutar prvih 10 minuta (čak i manje). ovo kasnije ne vrijedi tj. nije više relevantno.
    po simptomima o kojima pričaš i po jedva vidljivoj crtici meni se čini da je vaš puknuti kondom pogodio pravo vrijeme.

  48. #98
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    a jel postoji kakva šansa da nam uslikaš i pokažeš tu crticu?

  49. #99
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    ako se crtica vidjela bez naprezanja onda i jesi trudna ali ako je moraš mjerkati pod razno raznim kutevima te je vidljiva kao sjena,ništa od toga....ja sam si znala umisliti crticu kada sam jako htjela bebu I by the way ovo sa uslikavanjem testa mi zvuči kao dobra ideja

  50. #100

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    103

    Početno

    Nažolost nemogu ju slikat... Mislim mogu ja uslikat ali ona se nevidi na mobu! Vidi se samo jedna... Ona je jaako mala! I blijeda! Mogu vam slikati tu jednu

Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •