Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 418 od 418

Tema: Možda trudna!

  1. #401
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Lotta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima još tih bisera... Kolegica je tvrdila da ostane trudna svaki put kad prekorači preko muževih gaća, ali čini mi se da je on nakon trećeg djeteta počeo paziti gdje ostavlja gaće, da ih ona ne bi prekoračila...!

  2. #402
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Hm, Trina, pa u principu te onda bas i ne gleda cesto, a i ne misli na seks, ha?

  3. #403

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    490

    Početno

    Pozdrav svima,nova sam među vama...
    Zadnjih godinu dana menga mi je redovna svakih 28 dana,muž i ja želimo bebu,već neko vrijeme uzimam folnu kiselinu,e vitamin i selen,a muž e vitamin,selen i cink.Nemamo nikakvih problema(barem za sada),imamo sina od 8 godina,ali uveli smo vitamine da tijelo pripremimo za trudnoću.kUPILA SAM LH trakice i utvrdila lh pik,dali se na posao sad se nadam da će biti plusić.ali statistika je da se zdravi patovi trude i po 6 mjeseci na više....Nadam se trudnoći,puno sam čitala o svemu pa sam se malo opteretila time,a znam da to nije dobro...

  4. #404

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sarazg33 dobrodošla! pridruži nam se na prije začeća - odbrojavanje! sretno!

  5. #405

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Ima bas zanimljivih tema ovdije i puno se odgovora moze pronaci, pozdrav svima

  6. #406

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    101

    Početno Moze mala pomoc dijevojke

    Postovanje djevojke, imam pitanje za vas te vas molim za vase osobno misljenje, prema svim kalndarima najplodniji dan mi je bio navodno 17.11, opcenito partner i ja ne koristimo zastitu kao ni tada po vasem kolike su sanse da sam u drugom stanju ?

  7. #407

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Sanse za zacece kod zdravog para su 25% po ciklusu - znaci 25%
    Napravi test na dan ocekivane menstruacije pa ces znati. Sretno!

  8. #408

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Hvalaa )

  9. #409
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Šanse su ti velike! Meni se dvaput potrefilo 25%. Bome neće više...

  10. #410

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Pa ugodno bih se iznenadila da bude beba iako simptome nemam bas nikakve mozda je jos rano, grudi me bole na dodir ali vjerovatno jer trebam 28. Dobiti tako negdje .. Pa vidjeti cemo, hvaala na odgovorima

  11. #411
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Prerano ti je za simptome. Javi sto kaze test za trudnocu.

  12. #412

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Prerano ti je za simptome. Javi sto kaze test za trudnocu.
    Test je negativan

  13. #413
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    trebala si dobiti mengu 28.?
    ako da onda ti je još rano za test

  14. #414
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ne mora bit... ja trebala dobit 30. (inace su mi ciklusi 30dana) a popiskila + 23. navecer
    sve ovisi koliko je proslo od O, ako si pratis cikluse i znas kad je O bila 14.dana poslije mozes probati piskiti test

  15. #415

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    ne mora bit... ja trebala dobit 30. (inace su mi ciklusi 30dana) a popiskila + 23. navecer
    sve ovisi koliko je proslo od O, ako si pratis cikluse i znas kad je O bila 14.dana poslije mozes probati piskiti test

    Jos uvijek M. Nije dosla iako me trbuh onako probada kao da cu dobiti kao i grudi test nisam stigla napraviti ujutro zbog posla a ne znam dali uopce i da pravim jer imam osjecaj da cu svaki tren dobiti ..

  16. #416

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    djevojka,
    zelim ti svu srecu s plusicem!
    Stekla sam dojam da mozda pogresno racunas ili plodne dane ili datum ocekivane menstruacije. Menstruacija treba doci najcesce 15-i dan od ovulacije, iako to moze varirati 12-16 dana. Ako ti je ovulacija bila 17.11. trebas dobiti danas/sutra.
    Takodjer, plodni dan zapravo nije dan ovulacije. Najcesce odnos na dan ovulacije bude prekasno jer jajasce zivi 24h nakon ovulacije.
    Bolje je imati odnos par dana prije, a svakako dan prije ovulacije, sve su to plodni dani - ukljucuju dane prije ovulacije (njih 4 koliko zive spermiji koji mogu docekati ovulaciju) i 1 dan poslije same ovulacije (koliko zivi jajna stanica).

  17. #417

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    djevojka,
    zelim ti svu srecu s plusicem!
    Stekla sam dojam da mozda pogresno racunas ili plodne dane ili datum ocekivane menstruacije. Menstruacija treba doci najcesce 15-i dan od ovulacije, iako to moze varirati 12-16 dana. Ako ti je ovulacija bila 17.11. trebas dobiti danas/sutra.
    Takodjer, plodni dan zapravo nije dan ovulacije. Najcesce odnos na dan ovulacije bude prekasno jer jajasce zivi 24h nakon ovulacije.
    Bolje je imati odnos par dana prije, a svakako dan prije ovulacije, sve su to plodni dani - ukljucuju dane prije ovulacije (njih 4 koliko zive spermiji koji mogu docekati ovulaciju) i 1 dan poslije same ovulacije (koliko zivi jajna stanica).


    Naravno posto mi vrag nije dao mira opet sam radila test ujutro danas, opet negativno ali od m nista, moguce je sada mozda da mi kasni jer sam nedavno imala upalu mjehura i dobila sam antibiotike ali ta je upala proslo jer je sada sve oke , zadnju m sam imala 03.11 inace mi dolazi svakih 28 27 dana, grudi me bole jako kao sto sam navela a trbuh pomalo onako na momente a danas skoro nista vise .. Ne znam ni sama vise sto da mislim ..

  18. #418

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    19

    Početno

    Pozdrav djevojke!

    ZM sam imala 17.11. i trebala sam dobiti 16.12., naajkasnije 18., no vještice još uvijek nema (inače su mi redovne). Znam imati grčeve u donjem predjelu stomaka, najčešće navečer, ali ne jake i ne traju dugo :S Grudi su mi počele naticati još 2 tj. pred očekivanu M, i to abnormalno, majicu nisam mogla prevući preko bradavica.. Sada se to malo smirilo, iako su još uvijek bolne.. Zanima me da li sad dovoljno čekala da napravim test?.. I koje testove možete preporučiti? ..
    I problem je što sam u zadnje vrijeme malo pod stresom, ali bila sam i prije pa nije kasnila. Što mislite?

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •