Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: 10 mj.a još nas muči podrigivanje

  1. #1
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno 10 mj.a još nas muči podrigivanje

    ...i to strašno!

    Slušam majke koje su prestale dizati svoje bebe da podriguju sa 3 mj., 4 mj., 6 mj. ...meni je to SF!

    Od kada se moja curica rodila, teško je podrigivala i meni se čini da je to sa svakim danom sve gore i gore
    Zadnji put sam pedijatrici rekla da sam zabrinuta zbog toga, kada je moja curica imala 7 mj., ali je ona po običaju samo odmahnula rukom na to. Tada sam pomislila da valjda nismo jedini takav slučaj, ali što više tražim po netu, sve više vjerujem da jesmo
    Moja curica navečer popije čaj i zaspi, ali se tokom noći u stanju probuditi još 10 puta da je dignem da podrigne. I po danu, najčešće počne plakati i smiri se tek kad podrigne.
    Probala sam da joj ne dam čaj prije spavanja, ali se svejedno probudi i podrigne, a da ni sama ne znam od čega Možda od sline, jer je ovo vrijeme kad je najviše muče zubići i baš jako slini? Ne znam ni sama....
    A kažu da beba na trbuhu bez problema podrigne...ona spava na trbuhu i nema nade da će sama podrignuti.
    Što se tiče svega ostaloga- oduvijek je super...i motorika, i napredovanje...

    Voljela bih samo čuti da ima još ovakvih slučajeva i da nismo jedini...makar da ste negdje tamo čuli da je netko....

    Sve više sam luda od brige

  2. #2
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    ja sam već prošao 40 godina, a još me muči podrigivanje....

  3. #3
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ajme, jesi me utješio!

    Ako smijem pitati, zašto te muči? Žgaravica, refluks...? Ja sam stvarno više luda od brige

  4. #4
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Baš nitko?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    265

    Početno

    Moja curka ima 8 i pol mjeseci i uredno je nosam za podrigivanje jer inače bljucka. baš sam danas otvorila temu sa skoro istim pitanjem na grupi 0-1 . I mene to muči al čini mi se da bu tak dok ne prohoda (srećom pa je relativno sitna ima tek cca 7 i pol kila pa ju nije tak teško nosit)

  6. #6
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ma ova moja već i hoda...napravi sama i po 8 koraka. A uz namještaj hoda već na veliko. Mislila sam da će biti bolje kad počne sjediti pa ništa Sad se sve tješim da će možda biti bolje kad napuni godinu dana...

    Moja nikada nije puno bljuckala. Kao skroz mala beba znala je bljucnuti, ali rijetko. Samo to podrigivanje nas ubija...nadam se da će proći uskoro

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Najlipši grad na svitu..
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    ja sam već prošao 40 godina, a još me muči podrigivanje....


    ovo me tako nasmijalo jer je tako istinito

    možda će beba prestati kad krene kruta hrana...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •