Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 957

Tema: BLIZANCI - trudnice s blizancima u 2009. gdje ste?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno BLIZANCI - trudnice s blizancima u 2009. gdje ste?

    Vidjeh ima postova o trudnicama s blizancima ali to datira u 2007.
    Pa ima li još možebitnih budućih mama blizanaca???
    Ja sam u 15+3 tjednu......dajte da malo razmijenimo trenutna iskustva...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Evo, ja se prijavljujem.
    22 tjedna, serklaža u 19-om, sad strogo mirovanje...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    pa kapric cestitam.....joj ta serklaza
    moram i ja mirovati a jos sam manje trudna .....
    kada ti je termin sluzbeni?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Punih 40 tjedana - July 4 8)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    i kako brojis te dane? Kada mirujes cime se zabavljas?
    Ja znam da mene to mirovanje izludjuje....nisam navikla biti pasivna.
    :D

  6. #6
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    i ja se prijavljujem

    23+3 tjedan, termin 24.06., na zadnjem pregledu doznali smo da imamo curicu i decka

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    5

    Početno

    evo i ja vam se javljam. 22 tjedan i moram mirovat. ovaj tjedan sam saznala da nosim curicu i dečka. sreći nema kraja. trenutačno sam u traženju kolica i nisam pametna. uzeti vlakić ili jadan kraj drugog. sve u svemu jedva čekam da se rode, da ih vidim, primim, i zante kako to već ide.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    joj kako nas je lijepo vidjeti sve u ovim slatkim iscekivanjima...
    još sam ja i "najmladja" po stazu trudnoće....
    da kolica i puno drugih stvari i meni ide po glavi.....ma da nam adm ne skine vrat ima tu i tema o kolicima....ja sam gledala nekaj u baby centru brezice peg perego za 235 eura.....zgodna su dosta ali vidjet cemo jos...
    I jel vam trudnoća prolazi ok? Meni malo otezava situaciju omanji hematom ali molim se da sve bude ok...

    kod nas su jednojajčani dečki...prošli pon sam ih vidjela u 4d...joj izgledali su kao da sjede u kinu...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Pa, mirovanje mi teško pada, ali ja volim iskrene (neki bi rekli "grube") doktore, pa kad su mi iskreno rekli kako stvari stoje, disciplinirala sam se.

    I čitam Vicki Iovine

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    A ima nas tvrdoglavih kao mazgi...
    S druge strane ja ti nemam bas neku pomoc sa strane osim MM pa uz dvoje djece to teze ide...ali ne dam se :D

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Nije bog-zna-kakva-utjeha, Stellita, ali i ja imam pomoć samo svoga čovjeka.

    Kći "radno vrijeme" provodi u vrtiću, pa to značajno olakšava stvar.

    Tješi se da je ovo ništa prema onome što nas čeka.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    sva sreca da njih imamo... :D
    but ce da malo teze ali neka su nama samo djeca zdrava pa se sve drugo moze izdrzati.
    a gdje vodis trudnoću?
    gdje planiras roditi?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    prvi put sam rodila u Petrovoj.

    i ovaj put cu onamo.

    vodim je privatno, na poliklinici IVF, iako imam i izvrsnu novu socijalnu ginekologicu, ali iz inercije, razmazenosti i potrebe za mirovanjem ne idem na redovite preglede k njoj.

    rani probir, kombinirani probir i anomaly test sam radila na Viliju.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ja cu na sv.duhu...
    sto se screeninga tice kod nas je nuhalni nabor bio ok, nosne kosti isto i morfologija. Nisam se odlucila za testove probira jer su kod blizanackih trudnoca ioanako tricky...rezultate je teze usporedjivati. Nadam se da sve bude ok.

  15. #15
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa
    I jel vam trudnoća prolazi ok?
    prva 3-4 mjeseca bila su uzas. doslovno sam ih prespavala, imala teske mucnine, povracanja, joj ne zelim se prisjecati...

    sad se osjecam preporodjeno, stalno sam u pokretu, kupujem stvari i robicu za bebe, napokon uzivam u trudnoci.

    imate li problema sa ledjima? ja imam strasne bolove u donjem dijelu kad dugo sjedim

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    s ledjima? ne toliko...bar ne jos
    nekako vise su me mucile glavobolje ali sada je ok. Ja sam do sada imala dvije curice a sada stizu dva decka pa cemo morati i mi nekaj robe uzimati. A mislim da ce se dosta stvari do prve godine i iskoristiti od cura. Pa neka nose rozo...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Evo i ja se prijavljujem-buduća mama blizanaca. Danas smo 17+1, spol još ne znamo, valjda za dva tjedna na anomaly scanu. Meni je trudnoća krenula s malim problemima, povremenim krvarenjima, pa sam morala mirovati sve do kraja 12. tjedna. Sad je sve u redu, doktor veli da je trudnoća uredna i čak mi je naredio malo više kretanja. Što meni, nemirnoj u duši i tijelu nije palo nimalo teško. Uživam u svakodnevnim laganim šetnjicama, tražim opremu za bliziće na internetu, puno čitam i spavam. Mene su leđa isto počela dosta boljeti. Požalila sam se doktoru, on je rekao da se probam više kretati :D .
    Baš mi je drago da ima nas budućih mama duplića još...doduše meni je termin (40. tj.) 19.08., pa smo mi "najmanji", ali vam se veselimo

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    pa tonka...imamo isti ocekvani datum poroda (40tj)....
    nadam se da cemo izdrzati bar 37 tjedana .....
    ja sam bila pred tjedan dana na OGTT i sada sam na dijeti od 2200kcal a dobila sam do sada 3kg...mislim nije nista strasno ali mi je smijesno jer inace imam vec 15 god menu po zdravom nacinu prehrane (nema mesa ima ribe, nema secera, bijelog brasna, masti, salama...) Kaj blizanci rade majkama.... :D

  19. #19
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    ja idem 1.04. na OGTT i moram reci da se plasim rezultata.
    do 16. tjedna nisam ni gram dobila, a sad u 26 tjednu sam 9 kg u plusu.
    noge i ruke su mi ostali mrsavi, guzica isto, samo trbuh raste. izgledam presmjesno.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    a crow ne brini se...jednostavno to ucinis i nadajmo se dobrom rezultatu!
    :D

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    A zašto su vas slali na taj pregled?
    Ja sam do sada dobila 2,5 kg (danas je 18+2) i sve mi je, koliko se meni čini otišlo u trbuh. Doktor nije ništa govorio, ali sam ja zadovoljna. Mislim da nisam dobila previše, čak me svi oko mene maltretiraju da sam dobila premalo, da ne jedem dovoljno...bla bla. Ja sam i prije trudnoće malo jela i trudila se zdravo jesti i puno vježbati. Sad ne vježbam, ali su mi prehrambene navike ostale iste. Tek mi je više manje isti: ujutro jedem puno, za ručak nešto kuhano, a navečer samo jogurt ili voće.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    tonka ja sam dobila 3 kg za ovih 18+2....a slao me eto neka to ucinimo jer sam inace visoka i mrsavica. I ko za vraga OGTT je pokazao malo povisenu vrijednost na 120min. I sada sam ja kao na dijeti...a tako se vec 20 god hranim. Imam 6 obroka: zajutrak, dorucak, rucak, uzina, vecera i nocni obrok. Ovaj nocni mi najteze pada jer inace nikada nisam iza 20 sati jela a sada moram. Ali ok je...navikne se. Ma nema ti svako poremecen OGTT i inace se radi od 25-28tj trudnoce ako ne postoje indikacije prije a one bi bile: puno dobivenih kg, mucnine jake, glavobolje uz glad, žeđ itd.
    Ah tonka neka mi samo proguramo 36 tjedan..... :D

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Slažem se!
    Što dulje da su unutra, uz kakve god napore i neugodnosti s naše strane. I da su samo što veći i deblji i zdraviji. Dok sam bila mala, mama mi je stalno govorila da jedem i da budem što deblja. Sad je kužim: ja bih isto da se moje bebe rode što bucmastije i što zdravije.
    Ja sam počela polako nabavku opreme. Nama su to prva djeca, pa trebamo sve. I planiram još 4. mjesec i eventualno dio 5.mj. (ako doktor odobri) biti na nogama, a kad dođe ljeto i vrućine, samo ću ležati, čitati i uživati.
    Samo da izguramo što dulje!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    da tako je malo lakse kada su vam prva djeca...nama su trece i cetvrto
    Sto se tice nabave...kolica sam vec prosinjala i mislim da smo se i odlucili ali necemo ih uzimati u hrv nazalost. Em su full skuplji i ne nude bas nesto za to.
    A sto se robe tice tu cemo morati nesto jer su ovo dva decka...
    Znas li sto nosis? (mada je to najmanje bitno)

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    tonka vidim da si iz zg-a
    nista morat cemo valjda jednom neku kavicu obaviti
    :D

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Ne znam još što nosim, u srijedu smo naručeni za anomaly scan, pa se nadam da ćemo onda doznati. Naki moj, ajmo to nazvati majčinski osjećaj govori da i ja nosim dva dečka (muž presretan ), iako je i meni i MM svaka od kombinacija super.
    Ja sam isto našla već kolica koja ću kupiti i isto ne u RH. Malo sam razočarana kolicima koje se kod nas nude. Mislim da im je cijena prevelika, a ponuda slaba. Pa smo se odlučili za jeftiniju, ali mislim dosta kvalitetnu varijantu Hoco Monterio Twin koje ćemo kupiti.
    A ti imaš puno dječice, prekrasno! Mi isto ne mislimo stati na ovo dvoje malaca, nema ljepše od veeeelike obitelji.

    Za kavu- off course...

  27. #27
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    i ja sam bila sigurna da nosim dva decka. trbuh mi je spicast pa su mi cesto govorili da su decki, kad ono curica i decko. ja zadovoljna, inace to su mi prvi klinci...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ja sam znala da ce biti istoga spola jer su od pocetka imali jednu posteljicu a dva amniona tako da su morali biti jenojajcani. Samo je bilo pitanje zensko ili musko. I kada sam na UZV vidjela jednog pisulinka znala sam naravno da je i drugi. Gdje ces raditi anomaly scan tonka?
    I gdje si to gledala kolica ako smijem znati?

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Bok, mame blizančeka!
    Stellita, radit ću anomaly scan u Viliju. Jel znate možda, jel se dobije cd ili dvd snimka o bebačima? Čula sam ili čitala negdje da se u nekim klinikama dobije u neke se mora odnijeti prazan cd ili dvd, u neke ne. A ja sam prilikom naručivanja za pregled to zaboravila pitati.
    Kolica sam tražila preko interneta u Sloveniji i Mađarskoj, pa ćemo vidjeti. U subotu smo MM i ja bili u Baby Media Shopu malo razgledati i našli jako povoljna kolica, marka Bertonne. Pa sad još razmišljamo, surfamo, informiramo se. Ja bih svakako kolica u kojima sjede jedan pored drugoga.
    Kakve ćete vi uzimati?Imate li kakav prijedlog, savjet...?
    Kako vam je stanje sa spavanjem? Mene muče i bole bokovi, jer spavam na bokovima, pa se vrtim cijelu noć. A što će biti tek kasnije...pitam se! :?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    meni je ok sa spavanjem nemam bolova ni nista.
    Da mi bi isto kupovali kolica jedan do drugoga. Za te Bertonne sam cula da su ok. I mi cemo skoro do slo, a cak vele da je u aus i njemackoj puno povoljnije.
    Da daju ti nasnimljeni materijal na CD u Viliju, bar je meni dr. Kos tako dao. Ono -najmomenti- kako bi se reklo.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Dobro jutro, drage mame!
    Mi smo jučer bilio na pregledu i bilo je krasno!
    Jedna beba je dečko, a za drugu doktor misli isto da je dečko, ali nije siguran. Bebe su zdrave, a to je najbitnije. Jedna je bila jako živahna, a druga je bila mirnija i nezgodno se smjestila. Nije nam se htjela baš pokazati, ali smo je ipak malo škicnuli. Pregled je fenomenalan, ja bih opet...
    Dobili smo i cd i slikicu i došli doma jaaaako zadovoljni.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    joj tonkec decki ha?
    ma supach da je sve 5! anomaly scan je dakle bio ok?
    a ovi moji od neki dan me tako jako udaraju da se i na povrsini vidi

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    tonka nasla sam nekaj na netu, zenska se dobro raspisala pa ti stavljam tu link:
    http://www.trudnoca.net/forum/viewtopic.php?t=1049

    molim moderatora neka s ne ljuti ako je nekaj krivoga...pusa

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Super je ovaj opis i mali vodič za kupnju kolica! Svaka čast...
    Ja se još nisam potpuno odlučila. Kupujem ostale stvarčice i baš uživam!
    Nego kako ste vi i kako vaši bebači?
    Moji su dosta mirni, iako je na ultrazvuku ova moja manja beba koja je dečko izvodila sve i svašta, bila jaaako nemirna (valjda je na mamu ) ne osjetim ih baš puno. Tu i tamo krenu lupati, čak više osjećam veću i mirniju bebu nego ovog mog malog nemirnog muškića...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    mene su neki dan udarali da sam ih na povrsini "vidjela"
    nekad su mirniji a na uzv uvijek je burno

  36. #36
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    pozdrav mame!
    evo nas, dosli sa pregleda. ogtt u redu, djecica zivahna. imaju 35 cm i zajedno 2600 grama.
    sve je u redu, osim sto mi je zeljezo dosta nisko.

    sto se kolica za bilizance tice, meni je izbor ovdje u njemackoj, gdje zivim, dosta los. nasla sam jedna koja mi nisu losa, ali mislim da bi mogla naci bolja. pricekat cu jos mjesec dana, prodavacica mi je rekla da ce krajem 4. mjeseca dobiti jos kolica za blizance, pa cemo vidjeti... uglavnom, zelim da sjede jedan pored drugog.

  37. #37
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Tonka30 prvotno napisa
    Kako vam je stanje sa spavanjem? Mene muče i bole bokovi, jer spavam na bokovima, pa se vrtim cijelu noć. A što će biti tek kasnije...pitam se! :?
    ja od 22. tjedna spavam na lijevom boku jer drugacije ne mogu, sad sam se nekako navikla. mene sad muce cesta budjenja i odlasci na wc, ujutro se probudim sva nikakva i umorna. ah, da bar izdrzim jos najmanje 2 mjeseca.

  38. #38
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa
    mene su neki dan udarali da sam ih na povrsini "vidjela"
    pitam se odakle tako sicusnim bicima tolika snaga. ja sam se skamenila kad sam svoje prvi put na povrsini vidila.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    bok crow!
    lijepo cuti da si nam dobro...
    ti vrapca a ja gledala neke stranice u njemackoj za kolica i mislim se kako imate dobar izbor...tja
    a da vidis amere...175 vrsta kolica za bliziće

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Pa crow, ti lijepo napreduješ! Najbitnije je da su dječica dobro, da napreduju i da su živahna.
    Ja sam isto mislila da je kod vas izbor velik u kolicima za blizance, a kad ono...
    Kod nas situacija isto nije baš bajna. Većina trgovina nema, mogu se naručiti, ali to znači da ih i ne vidiš u živo dok ne dođu u trgovinu, a cijene su ... Ali nema veze, sve ćemo mi to za naše malce riješiti pa će se uživati u vožnji! Ja sam im nabavila neke sitnice i baš uživam i biranju. Još im moramo sobu urediti, ali to mladi tata odgađa stalno. Zadnja verzija je početak 6. mjeseca, a ja bih tada već sve htjela imati gotovo i uživati. Ali s obzirom na moj veliki trbuh i nisam u situaciji da nešto pregovaram, ne mogu mu pomoći, pa će eto biti tako. Jedino ću se ja morati na tjedan dana nekamo skloniti u azil dok traju radovi.
    pozdrav od nas troje

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    bok tonkice!
    kako ste? stvarno si tak velika već?
    ja sam ono...pa ne baš velika (veća nego u jednoplodnoj trudnoći to da) ali nista puno.
    držim se svog dijetalnog 6-obročnog plana ali tako mi cure sline pri pomisli na sladoled od vanilije-čokolade i jagode s preljevom i svježim jagodama...aaaawww
    Baš kad ne smiješ onda bi to najradije....
    jesi možda gledala u onoj trgovini u ilici , blizu Vilija?? ja sam samo iz auta škicala izlog ali nisam puno vidjela....

  42. #42

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Ej, stellita
    pa sama sam sebi ogromna. Uvijek sam pazila na sebe, na svoje kile, na tjelovježbu, na zdrav način prehrane i sada kada stanem na vagu, svaki put mi je šok, jer se kile nižu. U početku nije bilo ništa, pa polako, a sad imam osjećaj da gubim bitku...
    Za sada sam u plusu 4,5-5kg, s tim da sam zadnje 2 kile dobila u zadnja dva tjedna!!! To je ono što me muči, taj nagli prirast. A extra teka nemam, jedem kao i prije, puno voća, slatko uopće ne želim... pa kako se vaga onda tako pomiče :? Mislim da sam sve dobila u trbuh, cice (nažalost) baš i ne. MM veli da nisam ogromna, ali da ću biti, grrrr nadam se samo u trbuhu.
    Prestala sam intenzivno vježbati, pa mi se vrlo vjerojatno i metabolizam usporio i eto.
    Nije meni zbog mene i moje figure, nego da bebačima nije teško...
    A još nas čekaju sparine i toplotni udari...
    Kako je tebi?
    Ja sam isto iz auta vidjela dućkas. Nakon pregleda sam htjela otići, ali sam od uzbuđenja zaborabila.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ma vidjela sam taj dućan i onaj još jedan nešto niže prema centru (mislim da je na desnoj strani ilice prema črnomercu tamo negdje 2-3 stanice tramvajem prije črnomerca).
    Ja sam ti u pokretu non-stop jer s malom klinkom ne moze drugačije
    A dobila sam za sada 3.5kg...ali otišlo mi u grudi za poludjeti...mm uziva ja ne.
    Mrzim ovo kisno vrijeme jer bi ja vani u setnju ali valjda ce i toga biti.....

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    evo...mi smo obavili anomaly scan i navodno nalaz uredan za obojicu. Oba su oko pola kile i lijepo napreduju.
    svim trudnicama blizanceka veeeliki pozdrav!

  45. #45
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    evo trudnice pa da se i ja javim
    sad sam 10 tj. i nosim blizance
    imala sam neke male komplikacije pa cijelo vrijeme moram mirovati
    a kad smo kod kila imam 84 kg (inaće sam visoka - ma to se samo ja tješim ) na stimulaciji sam dobila 5 kg a jos sam dobila 2-3 kg a tek sam na početku
    vidim da se neke žale na bolove u leđima e pa jutros su me probudili blovi u bokovima ( nadam se da je to normalno )

    pozdrav svim trudnicama

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    dorica dobrodosla i polako....
    drago nam je da imamo još jednu bliza-mamu

  47. #47
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Buduce mame duplica evo da se i ovdje javim, nosim blizance danas smo 8+4 i rezultat su 5. IVF-a, ovo je 3. trudnoca nakon nazalost 2 izgubljene rane trudnoce i zato smo posebno sretni sta nam se sreca osmjehnula s 2 srećice.
    Vecinu vremena odmaram radi ranijih problema, a i muče nas mučnine ali prezivjet cemo glavno da su bebe dobro.
    Sluzbeni termin 40 tj nam je 23.11. i zasad smo najmladi ovdje.
    svima

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    bok zisu
    sve najbolje tvojim srećicama i puuunooo dobrih želja
    dobro nam došla!

  49. #49
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    zisu i dorica, dobrodosle! :D


    stellita, drago mi je da je sve u redu i da lijepo napreduju :D


    moji lupaju na sve strane, najaktivniji su kad krenem na spavanje.
    primjetila sam zadnjih dana, dok je bilo dosta vruce da tesko disem, imala sam osjecaj da mi na plucima leze.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    bok crow
    kako tvoje bebice?
    joj ja sutra idem na prenatalni uzv srca pa sam sva ono izbezumljena...to je preventivni pregled zbog obiteljske anamneze pa...na anomaly scanu kod dr. Kosa je bio nalaz po njemu uredan. Da nema te obiteljske spike na bi me ni slao ali....cure eto molite da sve bude ok.
    velika pusa svim bliza-trudnicama

Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •