Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Tri sjedalice?

  1. #1

    Početno Tri sjedalice?

    Idem na more i vozim troje klinaca. Svi mali, svi za sjedalice. U mom autu (Peugeot 307) na zadnjem sjedalu trenutno je Maxi Cosi XP Priori. Sad smo kupili Romer Kid i stavili do nje. Nema šanse da stane i treća.

    Što sad? Ovo dvoje klinaca što nisu moji imaju neke sjedalice (ne znam čije) i čine mi se manje od Maxi Cosija ali problem je što je taj najveći prerastao sjedalicu. Ma živa komplikacija!

    Kako ih posložiti? Čula sam za neki Vario model od Romera što je samo kao mostić. Jel to netko ima? Ja to nisam u Zg vidjela (što ne znači da ne postoji).

    Ajde, instruktorice, savjetnice, montažerke.... HELP! Inače ništa od mog mora.... a stvari su već skoro spremne.

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    mi smo u corsu na straznjem sjedistu uspjeli poslihtati tri sjedalice. malo su se vrata teze zatvaral i bilo je dosta tesko za pricvrstiti ih (jer moras gurnuti ruku izmedu sjedalica da bi ukopcao pojas vez) ali je islo.

  3. #3
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    bas sam htjela nacicin auto navest kao primjer

    stvarno se moze- jer- ak se moze u corsicu- moze se u sve.

    ancice- imas li mozda fotku ( znam da se slikalo) pa da ju okacis da se vidi kako su sjedalice 'ugurane'?

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    i klmama je uspjela u mali auto vezati tri sjedalice, jedna od njih je booster.
    kakav pojas ti ima srednje sjedalo u autu? ako nema rameni pojas, a sve 4 sjedalice koje imate ga trebaju, onda je frka

    moja necakinja koristi vario booster, kupili u TL, ali ona ima 9 godina. nije bas za manju djecu, ja ti ga ne bi preporucila, iako u uputama proizvodjaca kazu drukcije.

  5. #5

    Početno

    Mislim da je rameni pojas i u sredini (nisam nikad zagledavala i sad sam se zapitala). Primijetila sam i ja da bi to moglo ići ali nisam bila sigurna da li na sigurnost sjedalice utječe to što jedva zatvorim vrata. Trenutno kod sebe imam samo dvije sjedalice pa ne mogu isprobavat a ovo ćemo vidjet u zadnji čas.

    Malo ste me utješile, i baš vam hvala!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •