Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: KOLIKO IH JE

  1. #1
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno KOLIKO IH JE

    Neznam od kuda da pocnem.sve vi koje ste citale moj post znate sto sam sve prosla,i sada imamo iza sebe jednu neuspjelu inseminaciju.
    Neki dan nakon sto smo saznali da nam nije uspila inseminacija izasli smo malo prošetati da nismo u kuci i da ne tulimo u mistu..i kako je dan bia prekrasan svi se izvukli u setnje sa svojim malim bebicama ili djecom koja vec trcu i vriste.ajme koliko ih je,,,,,,,,,,
    i svi su slatki i smisni i veseli i dragi.......prekrasni su....
    i nemam ja nista protiv nikoga i nisam ljubomorna,nisam takva po prirodi,nek ih ima svak.........ali nekako mi se cini da ih je puuuuunnnnnnnnooooooooo novih mama sa super kolicima iz kojih guguce nesto najslade na svitu...............i osjecala sam se tako jadno,kao da mi na celu piše da sam ih ja 3 izgubila i kao da me svi gledaju cudno.......... muž me je brzinom munje vratio doma kad je vidio kuda to sve vodi................
    i tako mi je teško,i cini mi se da pomalo gubim snagu i neznam kuda bi više i šta bi,ništa neznam,ajme......imam osjecaj da se vrtim u krug i nikako izaci iz njega

  2. #2
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Draga moja, točno znam kako ti je. Meni se isto ćini da ih je ove godine jakooo puno. I sve imaju bebe stare kao što su moje trebale biti par mjeseci. Tu sam i napisala, nekidan smo išli dečkima na groblje, usput bila i naša godišnjica, a u selu svaka cura gura kolica. Teško mi je jako kad to vidim. Plačem ko kiša, a nekako mi je najteže kad vidim nekog tatu da se igra sa svojom curom il dečkom...odmah zamišljam mog Antu kako se igra sa našima.......preteško.

    Šaljem ti jedan veliki zagrljaj, i nadam se da čete uspjeti i da češ i ti gurat kolica brzo

  3. #3
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •