Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Sony PSP - gdje kupiti?

  1. #1
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno Sony PSP - gdje kupiti?

    Gdje se u Zagrebu može kupiti Sonyjev Playstation portable, osim u onoj trgovini u Avenue mallu, odnosno da li je negdje drugdje možda cijena povoljnija?
    Razmišljam i o tome da ga uzmem preko ebaya ali se malo bojim, zbog garancije, carine i sl. Ima li netko takvih iskustava?

  2. #2
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    MM je kupio preko oglasa za 1700 kn, skroz novi, garancija, zapakiran i dobio je 1 igricu.
    Radi bez problema evo vec 6 mj.
    Jedina ti je mana kod takve kupnje kaj ne mozes uzet na rate.
    Ali imas ih posvuda, u King Krossu u Tehnomaxu ima sigurno.
    Kad sam mu ga ja planirala kupit za Bozic zvala sam sve moguce ducane kojih sam se mogla sjetit s tehnickom robom. Cijene su svuda vise-manje iste, stvarno je razlika u 50-100 kn.
    Ali se sad stvarno ne mogu sjetiti cijena jer je to bilo za pretprosli Bozic...
    Sve u svemu, najbolje ti se prvo dobro raspitat po ducanima jer ima i vise vrsta PSP-a pa se po tome i cijene reguliraju.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ima onaj jedan ducan u vukovarskoj koji je imao najpovoljniju cijenu kad smo mi kupovali, a cesto imaju akcije igrica itd. play.com ili tako nekako, ne znam vise

  4. #4
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    ima onaj jedan ducan u vukovarskoj koji je imao najpovoljniju cijenu kad smo mi kupovali, a cesto imaju akcije igrica itd. play.com ili tako nekako, ne znam vise
    tu smo i mi kupili prije cca godinu dana i stvarno je bio najjeftiniji.

  5. #5
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Pogledati ću malo ove dane, iako mi se to čini preskupo prema ovima sa ebaya, gdje dođe između 70 i 80 funti, dakle šestotinjak kuna.
    Ne znam koliko mi mogu nalijepiti carine, ali sve skupa sa carinom i pdv-om ne može doći preko tisuću kuna.

    Ne znam da li bi riskirala... :/

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ja ne bih. nasi su prijatelji kupili - negdje drugdje, ali nema veze za primjer - i vec dva puta isli na servis. besplatan, jer su imali garanciju, ali u tvom bi slucaju morala platiti i nis od ustede

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •