Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: 25.05 opet neko ročište

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno 25.05 opet neko ročište

    Evo kao što i naslov kaže 25.05 . imam opet ročište , kako u pozivu stoji treba donijeti dokumente o imovinskom statusu u posljednjih 6 mj . Jel netko zna što će se na tom ročištu događati , odnosno dali će tu biti rijeći o nekoj podijeli imovine , alimentaciji :? :? :? :? .
    Moj još uvijek sadašnji suprug je bez posla , ja krpam kraj s krajem , nitko me ništa ne pita kao mi je i jel mogu .

  2. #2
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Vlatka, ovo bi trebalo biti, ako je sve ok i dogovorno, zadnje ročište. Na njemu će se odrediti alimentacija, odredit će se s kim će Jan-Renato živjeti, te kada će se viđati s drugim roditeljem (ovo ide sukladno preporuci CZSS-a) i to je obično to.
    Imovinska pitanja su posebna parnica, nema to veze s ovim. Ako ste vi sva imovinska pitanja rješili međusobno onda može proći i bez suda.
    Sretno ti!

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Draga maja hvala ti na odgovoru . Da mi smo sve riješili dogovorom što je navedeno i u zahtijevu za razvod ( sporazumni razvod) .
    Eto i to je nadam se iza mene .

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    cure ima jedno pitanje s obzirom da je sljedeće ročište 25.05 a nadan se da je to i posljednje ročište zanima me kada moj uskoro bivši mora poćeti plaćati alimetaciju iako baš nisma sigurna da ču od njega vidjeti bilo što a kamoli alimentaciju .
    Ovih dana sam na emocionalnom vrtuljku ovo vrijeme mi nimalo neide na ruku , mali cendrav ja umorna iscrpljena ali idem ja dalje , nedam se .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •