Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Šatorčić za igru - gdje kupiti?

  1. #1
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno Šatorčić za igru - gdje kupiti?

    Želim kupiti sinu mali dječji oslikani šator, onaj koji se lako digne i premjesti na drugu lokaciju, ali nemam pojma gdje toga ima.
    Prijedlozi?

  2. #2
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ja sam kupila šator u kiki na jankomiru. u njega stanemo i MM i P i ja, savršen je!

  3. #3
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Mi imamo dva - jedan smo kupili u Kiki (150kn cca), a drugi u TL (300 ili 400kn). Ovaj iz TL ne preporučujem, jest zgodan (i ima zvonce i labirint s lopticama), ali se već potrgao i ne da se prebacivati.

  4. #4
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Imam osijećaj da sve stvari i roba iz TL niš ne valja da je užasno nekvalitetna a dođe pun k.... para.

  5. #5
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    mi imamo taj iz TL već godinu dana i jako sam zadovoljna.
    ona jaši po njemu i nije se uopće potrgao dosta je čvrst.
    i može se premještati iz sobe u sobu nije problem ja ga čak i na krevet znam staviti.
    a da je skup,je .mi smo ga naručili za prošli rođendan.

  6. #6
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Mi smo svoj dvorac dobili iz KIKE.
    Mislim da je bio 280kn.

  7. #7
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ima ih u mercatoru po 50-60 kn
    za tu lovu su presuper

  8. #8
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Ako idete do Ikee, mi smo kupili ovaj http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10094767 i super je, rasklapanje i zaklapanje super jednostavno.

  9. #9
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    tko ima vremena i kreativan je, savjetovala bih da uzme neku plahtu i skroji je tako da paše preko nekog stolića kojeg imate doma, ili kreveta na kat i sl, pa na platnu bojama za tkaninu možete nacrtati prozore, vrata, cvijeće i što god vam drugo padne na pamet

  10. #10
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa
    tko ima vremena i kreativan je, savjetovala bih da uzme neku plahtu i skroji je tako da paše preko nekog stolića kojeg imate doma, ili kreveta na kat i sl, pa na platnu bojama za tkaninu možete nacrtati prozore, vrata, cvijeće i što god vam drugo padne na pamet
    pothvate tipa "sam svoj majstor" ne bih preporučila ljudima s dvije lijeve ruke (kao ja)...nedavno sam tako oduševljena savjetima s foruma nadoudno krenula farbati dječju sobu....ponavljam, ne preporučujem

  11. #11
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    muller - neusporedivo bolji. Ifi imaš pp

  12. #12
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    nisam shvatila jel trebaš šator tipa didaktički ili onaj što s enabrzinu rasklopi i sklopi.
    ovih drugih je bilo u nami. bili su baš fora, sa torbicom u koji ga možeš spremiti i sa plastičnim pijucima za zabiti u zemlju. mi imamo taj jedan već 2 godine, prošao sito i rešeto od doma do mora i još je živ.

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Kakav god uzmeš, vodi računa da nije tamnih boja i da ima gore onu rupu za zračenje (+ odgovarajući pokrov, ali taj nije bitan) da se dijete ne onesvijesti. Ti šatori nisu za na sunce... barem ne za dulje vrijeme, jer unutra zna bit 1000 stupnjeva čak i ako vani nije tak vruće. I nema zraka...

    Mi smo naš (narančasto-plavo, niš posebno) platili 80 kn u Pevecu prije 3-4 godine i još služi.

  14. #14
    bebolino_ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb Malešnica
    Postovi
    125

    Početno

    Mi isto imamo iz TL, dobili za rođendan. Mali ga obožava, ali ga je već dobrano uništio - tak mi je žao. Ne samo što mu služi kao šator (za skrivanje i sl.) nego zaista uči boje i oblike koji su na njemu. I da može se lako složiti i premjestiti.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •